Używane Neoplany

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach marki Neoplan...
Peter

Post autor: Peter »

Bytomscy mechanicy robią to jak potrafią najlepiej. :lol:

B.A. Baracus

Post autor: B.A. Baracus »

Filip_92 pisze:Ale bytomscy mechanicy odwalają robotę byle jak... Niektóre busy naprawią dobrze a niektóre byle jak..
No teraz wszystko jasne ;) Ikary są naprawiane "byle jak" oby tylko jeździły ;) Natomiast o Neoplany się dba i to daje im szanse jeszcze długiego życia ;)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

0405NE pisze:
Filip_92 pisze:Ale bytomscy mechanicy odwalają robotę byle jak... Niektóre busy naprawią dobrze a niektóre byle jak..
No teraz wszystko jasne ;) Ikary są naprawiane "byle jak" oby tylko jeździły ;) Natomiast o Neoplany się dba i to daje im szanse jeszcze długiego życia ;)
I taką szansę będą nadal miały, dopóki będą części do Neoplanów.... :mruga:

Filip_2691

Post autor: Filip_2691 »

O Neoplany na razie dbają :P

Filip_2691

Post autor: Filip_2691 »

Naprawdę warto jechać jakimś bytomskim Neoplanem :retard:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Panewniczanin pisze:Muszę się kiedyś przejechać jakimś Neoplanem (z usług PKM Bytom nie korzystam, zazwyczaj dzięki Bogu jest alternatywa w postaci tramwaju) bo nie chce mi się wierzyć, że PKM Bytom potrafi o coś dbać.
Panewniczanin nie Pisz "nie" - próbuj. Warto spróbować. :-P

Ciekawy jestem Towjej opinii o bytomskich Neoplanach... :D

Filip_2691

Post autor: Filip_2691 »

Jakby co najczęściej na linii 127/227 jeździ Neoplan #7906. Polecam kol. Panewniczanin :diabeł:

Peter

Post autor: Peter »

Ja szczerze się przyznaję, że widuję te Neosie codziennie, ale nie miałem okazji nimi jechać. :)
Denerwują mnie barwy jeszcze nie przemalowanych autobusów na barwy zakładowe. Do niczego to nie pasuje i wygląda tak "wsiowato". :retard:

B.A. Baracus

Post autor: B.A. Baracus »

Peter pisze:Ja szczerze się przyznaję, że widuję te Neosie codziennie, ale nie miałem okazji nimi jechać.
Denerwują mnie barwy jeszcze nie przemalowanych autobusów na barwy zakładowe. Do niczego to nie pasuje i wygląda tak "wsiowato".
Ehh w PKM Bytom to chyba nic nowego ;) Mam nadzieje, że juz niedługo to się zmieni... Zastanawiam się tylko co będzie jak w Gdyni zabraknie Ikarusów na sprzedaż ;)

Filip_2691

Post autor: Filip_2691 »

Kiedy mają dotrzeć do Bytomia te dwa Ikarusy 280.26 z Gdyni?

rzelfix

Post autor: rzelfix »

Czy ja coś pominąłem czy jeszcze śpie? Ikarusy zaś w Bytomiu... :nuts: :nuts: :nuts:

Filip_2691

Post autor: Filip_2691 »

rzelfix pisze:Czy ja coś pominąłem czy jeszcze śpie? Ikarusy zaś w Bytomiu...
Wiem, że co niektórych może to zasmucić, ale PKM Bytom wraca do kożeni. Jak się okazuje Gdyńskie Ikarusy 2627 i 2628 trafią do GOP-u, a dokładniej do PKM Bytom Wiem, że po ostatnich zakupach niskopodłogowych Neoplanów nikt się tego nie spodziewał, ale jednak tak się dzieje..
Tak napisał kol. 0405NE w temacie "W 2005 r. zero Ikarusów w Gdyni"
Przepraszam, że to skopiowałem.

lesiu

Post autor: lesiu »

I tak PKM Bytom wrócił do swojej praktyki czyli przenumerywowuje Neoplany... np. 7900=7906 i jakieś chyba 2 Neoplany przegubowe są przenumerywowane..

DoMANik287

Post autor: DoMANik287 »

Filip_92 pisze:
rzelfix pisze:Czy ja coś pominąłem czy jeszcze śpie? Ikarusy zaś w Bytomiu...
Wiem, że co niektórych może to zasmucić, ale PKM Bytom wraca do kożeni. Jak się okazuje Gdyńskie Ikarusy 2627 i 2628 trafią do GOP-u, a dokładniej do PKM Bytom Wiem, że po ostatnich zakupach niskopodłogowych Neoplanów nikt się tego nie spodziewał, ale jednak tak się dzieje..
Tak napisał kol. 0405NE w temacie "W 2005 r. zero Ikarusów w Gdyni"
Przepraszam, że to skopiowałem.
Tabor trzeba wymieniać... :D Lepiej mieć Ikarusa po KZNS niż bez (chociaż sam nie wiem jaka w tym różnica nie mówię tu o mordce i siedzeniach )

B.A. Baracus

Post autor: B.A. Baracus »

Filip_92 pisze:Kiedy mają dotrzeć do Bytomia te dwa Ikarusy 280.26 z Gdyni?
Hym... teoretycznie powinny już tam być :!: Miały wyjechać z Gdyni w miniony wtorek, a czy tak się stało to nie jestem w 100% pewien ;)

Filip_2691

Post autor: Filip_2691 »

0405NE pisze:Hym... teoretycznie powinny już tam być Miały wyjechać z Gdyni w miniony wtorek, a czy tak się stało to nie jestem w 100% pewien
Może już dotarły. Może będą jakieś fotki na TWB... :)

B.A. Baracus

Post autor: B.A. Baracus »

Filip_92 pisze:Może już dotarły. Może będą jakieś fotki na TWB...
Ostatnio się dowiedziałem, że jednak jeszcze nie wyjechały... teraz to już nie wiem kiedy mają wyjechać, nikt nie wie ;)

Filip_2691

Post autor: Filip_2691 »

0405NE pisze:Ostatnio się dowiedziałem, że jednak jeszcze nie wyjechały... teraz to już nie wiem kiedy mają wyjechać, nikt nie wie
Już prawdobodobnie są na zajezdni Witczaka:
http://ams1.lo3.wroc.pl/tomek/autobusy. ... 4&nr=57563
http://ams1.lo3.wroc.pl/tomek/autobusy. ... 4&nr=71817
To te autobusy jeszcze w służbie PKM Gdynia :)
Z tego co wiem PKM Bytom podobno kupi jeszcze 5 Ikarusów 280.26 :nuts:

B.A. Baracus

Post autor: B.A. Baracus »

Filip_92 pisze:Z tego co wiem PKM Bytom podobno kupi jeszcze 5 Ikarusów 280.26
Zapewne wszystkie będą pochodziły z Gdyni ;) Szkoda mi ich ponieważ ich los będzie w GOP-ie bardzo ciężki :(

Mody_82

Post autor: Mody_82 »

0405NE pisze:
Filip_92 pisze:Z tego co wiem PKM Bytom podobno kupi jeszcze 5 Ikarusów 280.26
Zapewne wszystkie będą pochodziły z Gdyni ;) Szkoda mi ich ponieważ ich los będzie w GOP-ie bardzo ciężki :(
Czy podobnie jak ex PKA Gdynia #5632 (który trafił do Świerklańca - obecnie #0502) także te z PKM Gdynia są wyposażone w silnik RABA D10?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Neoplan”