Używane Neoplany

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach marki Neoplan...
lesiu

Post autor: lesiu »

Panewniczanin pisze:Prędzej zwiną działalność niż kupią nowe wozy.
Trzeba się cieszyć, że kupili coś używanego z Niemiec niż Ikarusa 280 z Gdynii lub Krakowa :)

Mody_82

Post autor: Mody_82 »

lesiu pisze:
Panewniczanin pisze:Prędzej zwiną działalność niż kupią nowe wozy.
Trzeba się cieszyć, że kupili coś używanego z Niemiec niż Ikarusa 280 z Gdynii lub Krakowa :)
No własnie nie bardzo sie ciesze, bo kupili dwu-wejściowe Neoplany, które nijak się mają do śląskich realiów, podobnie też N4021NF.
Jeżeli są wyremontowane to wolę Ikarusy 280.
Miejmy nadzieje, jednak, ze te wozy to poczatek lepszych dni dla Bytomia i sprowadzą następnym razem coś lepszego, np. moze jakieś MAN-iki ;)

B.A. Baracus

Post autor: B.A. Baracus »

Mody_82 pisze: Miejmy nadzieje, jednak, ze te wozy to poczatek lepszych dni dla Bytomia i sprowadzą następnym razem coś lepszego, np. moze jakieś MAN-iki ;)
Spokojnie wydaje mi się, że powoli Bytom wyjdzie na swoje :) Po całych niemczech jeździ jeszcze sporo autobusów zarówno 2 jak i 3 drzwiowych, więc i PKM Bytom się na nie załapie, o ile będzie chciał ;)

Filip_2691

Post autor: Filip_2691 »

Mody_82 pisze:Miejmy nadzieje, jednak, ze te wozy to poczatek lepszych dni dla Bytomia i sprowadzą następnym razem coś lepszego, np. moze jakieś MAN-iki
No, miejmy nadzieje.. Za nim zaczną kupować kolejne "niemki" to może ich już zabraknąć.. PKM Sosnowiec ma dalej sprowadzać podobno jakieś MANy tym razem dla Gołonoga czy Zagórza.. (takie doszły mnie słuchy ale nie wiem na 90% czy to prawda)

Peter

Post autor: Peter »

+0405NE pisze:Spokojnie wydaje mi się, że powoli Bytom wyjdzie na swoje :) Po całych niemczech jeździ jeszcze sporo autobusów zarówno 2 jak i 3 drzwiowych, więc i PKM Bytom się na nie załapie, o ile będzie chciał ;)
Ja też jestem tego zdania co do PKM Bytom, tym bardziej że dalej planują sprowadzać takie autobusy. Możliwe, że trafią się również ciekawsze egzemplarze. :mruga:

Filip_2691

Post autor: Filip_2691 »

W każdym bądź razie bytomskie Neosie się trzymają. Jeszcze nie widziałem żadnego zepsutego. Ciekawe kiedy przemalują resztę tych Neoplanów..

Bombel

Post autor: Bombel »

Dla mnie te neosie są <b>napewno</b> lepsze od migów :D teraz jak jest zimno na dworze to wole jechać 2-dzwiowym neosiem w którym jest ciepło niż zdezelowanym migiem w którym można zamienić się w kostke lodu.

Filip_2691

Post autor: Filip_2691 »

Eee, tam... Wszystkie Migi z Bytomia nie są aż tak zdezelowane...

DoMANik287

Post autor: DoMANik287 »

Filip_92 pisze:Eee, tam... Wszystkie Migi z Bytomia nie są aż tak zdezelowane...
Nie wszystkie, ale jakaś większa większość :D

Peter

Post autor: Peter »

bombel pisze: (...) teraz jak jest zimno na dworze to wole jechać 2-dzwiowym neosiem w którym jest ciepło niż zdezelowanym migiem w którym można zamienić się w kostke lodu.
Co Wy chcecie od tych migów, takie miłe autobusy. :retard:
Wystarczy przecież, że malutki M11 ogrzeją ludzie ciepłem swoich ciał. :D
Neoś to już w ogóle inna bajka. :)

Filip_2691

Post autor: Filip_2691 »

Peter pisze:Co Wy chcecie od tych migów, takie miłe autobusy.
Zgodzę się, że M11 to takie miłe autobusy :D Jest parę M11 z Bytomia, które sa zajechane ale to dało by się naprawić... M11 po KZNSie jeszcze się trzymają...

Peter

Post autor: Peter »

Pisałem o tych "miłych autobusach" w ironicznym zabarwieniu. ;)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Za to Neoplany pojeżdżą sobie po Bytomiu... :D Ciekawe ile lat... :mruga:

Filip_2691

Post autor: Filip_2691 »

J-31 pisze:Za to Neoplany pojeżdżą sobie po Bytomiu... Ciekawe ile lat...
Z przynajmniej 5 lat... :smile2:

B.A. Baracus

Post autor: B.A. Baracus »

Panewniczanin pisze:Hehe, nie mów mi że obsługa taboru w PKM Gdynia jest identycza jak w imienniku z Bytomia.
Akurat w przypadku Neoplanów PKM Gdynie nie potrafi dobrze je obsługiwać :/ A w dodatku w momencie gdy przyjechały z Niemczech nie pałały sprawnością. Podczas pierwszych dni kursowania już się psuły...

Filip_2691

Post autor: Filip_2691 »

0405NE pisze:... Podczas pierwszych dni kursowania już się psuły...
Z tego co wiem z bytomskimi Neosiami nie było na razie źle :)

lesiu

Post autor: lesiu »

Dzielnie Neosie się trzymają :) Jechałem dzisiaj #7906 i sprawił na mnie dużą satysfakcję. Musiałem ustąpić starszej kobiecinie miejsca :]

Peter

Post autor: Peter »

Tylko życzyć, żeby o te Neoplany dbali w Bytomiu, w odróżnieniu od sprowadzanych M11 i Ikarków. ;) Wtedy powinny jeszcze trochę posłużyć. :)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Jeśli będą w PKM będą o nie dbać, to powinny były pojeździć kilka lat bez większych problemów technicznych. Teraz to zależy od przewoźnika.... :D

Filip_2691

Post autor: Filip_2691 »

Ale bytomscy mechanicy odwalają robotę byle jak... Niektóre busy naprawią dobrze a niektóre byle jak..

ODPOWIEDZ

Wróć do „Neoplan”