N4020

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach marki Neoplan...
Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

Uwaga. Wiadomosc z ostatniej chwili. DO konca raoku wszystkie autobusy niskopodłogwe w Poznaniu maja mieć klime dla kierowcy. Zaczęto od N4020. Pojawił sie już drugi, tym razem #1365 :)

Podi

Post autor: Podi »

Wszystkie?Czyli w takim razie M121M też?

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

Poznań Podi pisze:Wszystkie?Czyli w takim razie M121M też?
Tak sie dowiedziałem, a skoro to tez niskopodłogowiec to powinnien też dostac. Moze juz po skonczonym NG zamontują.

Damhan

Post autor: Damhan »

Poznaniak pisze:Uwaga. Wiadomosc z ostatniej chwili. DO konca raoku wszystkie autobusy niskopodłogwe w Poznaniu maja mieć klime dla kierowcy. Zaczęto od N4020. Pojawił sie już drugi, tym razem #1365 :smile:
To fajnie. :) Kierowcy będą mieli przyjemniej w takie dni jak dziś lub wczoraj. :cool: Ciekawe że akurat wczoaj podjęli tą decyzję. :diabeł:

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

janzel pisze:
Poznaniak pisze:Uwaga. Wiadomosc z ostatniej chwili. DO konca raoku wszystkie autobusy niskopodłogwe w Poznaniu maja mieć klime dla kierowcy. Zaczęto od N4020. Pojawił sie już drugi, tym razem #1365 :smile:
To fajnie. :) Kierowcy będą mieli przyjemniej w takie dni jak dziś lub wczoraj. :cool: Ciekawe że akurat wczoaj podjęli tą decyzję. :diabeł:
No fajnie, ale jeszcze przydałaby sie klima dla pasażerów. MOzę nie wczoraj taka decyzje podjeli, tylko dzisiaj sie o tym dowiedziałem :). NIc poczkeamy do 31.12 na efekty :)

Damhan

Post autor: Damhan »

Poznaniak pisze:No fajnie, ale jeszcze przydałaby sie klima dla pasażerów. MOzę nie wczoraj taka decyzje podjeli, tylko dzisiaj sie o tym dowiedziałem :smile:. NIc poczkeamy do 31.12 na efekty :smile:
Wtedy starczy otworzyć okno i będzie najlepsza klima :diabeł: . Zresztą wtedy w ogóle nie będzie potrzeba :lol: ;) :P

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

Hehe. Teraz czekamy az MPK wapdnie na pomysł montowania klimy na cała przestrzeń pasazerska :)

Tak wyglaa N4020 z klimą. Dzisiaj udało mi sie dorwać: album_page.php?pic_id=1142

Damhan

Post autor: Damhan »

Poznaniak pisze:Hehe. Teraz czekamy az MPK wapdnie na pomysł montowania klimy na cała przestrzeń pasazerska :smile:
I może wpadnie. W końcu MPK Poznań ma dobre pomysły.

Podi

Post autor: Podi »

I może wpadnie. W końcu MPK Poznań ma dobre pomysły.
Co tam pomysły-ważna realizacja-to też sie na szczęście udaje. :)

Damhan

Post autor: Damhan »

Co tam pomysły-ważna realizacja-to też sie na szczęście udaje. :smile:
I to mi się podoba w Poznaniu. :)

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

janzel pisze:
Poznaniak pisze:Hehe. Teraz czekamy az MPK wapdnie na pomysł montowania klimy na cała przestrzeń pasazerska :smile:
I może wpadnie. W końcu MPK Poznań ma dobre pomysły.
Na dobry poczatek chca sporwadzić ex testowego NL263 z klimą :)

Podi

Post autor: Podi »

Hmm on był dla przewoźnika z Grecji ponoć...
Ciekawe,gdzie władują takiego dwudrzwiowca...(o linię mi chodzi)

Damhan

Post autor: Damhan »

Ciekawe,gdzie władują takiego dwudrzwiowca...(o linię mi chodzi)
A on ma dwie pary drzwi? To pewnie na jeakieś rzadko uczęszczanej. :)

Podi

Post autor: Podi »

A on ma dwie pary drzwi?
Układ drzwi 2-2-0.

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

Poznań Podi pisze:Hmm on był dla przewoźnika z Grecji ponoć...
Ponoć, ta plotka juz krązy od czasów zakończenia testów, i z dnia na dzień staje sie co raz bardziej realna....
Poznań Podi pisze:Ciekawe,gdzie władują takiego dwudrzwiowca...(o linię mi chodzi)
Pewnie na te gdzie byl testowany, czyli 63,64,93

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

janzel pisze:Tylko one? ;) A klima dla pasażerów? Macie w Warszawie? :smile2:
Jak na razie, klimę dla pasażerów ma tylko jeden autobus w Warszawie - jest to SU10 (A352), przewoźnik "Mobilis". Nie wiem jak ona działa, ponieważ bardzo rzadko widuję ten autobus, a jeszcze rzadziej nim jechałem. Przy czym w dni upalne - wcale. :)

Damhan

Post autor: Damhan »

J-31 pisze:Jak na razie, klimę dla pasażerów ma tylko jeden autobus w Warszawie - jest to SU10 (A352), przewoźnik "Mobilis". Nie wiem jak ona działa, ponieważ bardzo rzadko widuję ten autobus, a jeszcze rzadziej nim jechałem. Przy czym w dni upalne - wcale. :smile:
Teraz będziesz miał okazję sprawdzić w SU18. :smile2:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

janzel pisze:Teraz będziesz miał okazję sprawdzić w SU18. :smile2:
Tak, ale będę musiał poczekać na upały w przyszłym roku... :lol:

Damhan

Post autor: Damhan »

J-31 pisze:Tak, ale będę musiał poczekać na upały w przyszłym roku... :lol:
Może w październiku też będą upały. :D W końcu pogoda płata figle w tym roku. ;) :P

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

janzel pisze:Może w październiku też będą upały. :D W końcu pogoda płata figle w tym roku. ;) :P
Kto wie. Wszystko jest możliwe... :lol:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Neoplan”