N4020

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach marki Neoplan...
Kamil

Post autor: Kamil »

Zakupiony w 1999r. Rejstracja DB11230 . Nie był modelem testowym. ;) http://img291.imageshack.us/img291/7396/999001ot6.jpg

[ Komentarz dodany przez: u2w: 2006-07-31, 19:29 ]
Kamil - popraw link, lub uzyskaj zgodę autora na kopiowanie zdjęcia. w przeciwnym razie post zostanie usunięty.

gość

Post autor: gość »

Kamil pisze:Zakupiony w 1999r. Rejstracja DB11230 . Nie był modelem testowym. ;) http://img291.imageshack.us/img291/7396/999001ot6.jpg
Słyszałeś o czymś takim jak prawa autorskie? Zdjecie bezczelnie skopiowane z TWB bez podania źródła i autora. Rzeczywiście... pełen profesjonalizm na tym forum.

http://transport.asi.pwr.wroc.pl/2-99900.html

[ Komentarz dodany przez: u2w: 2006-07-31, 19:26 ]
Profesjonalizm polega też np. na zgłoszeniu faktu łamania praw autorskich komuś z Ekipy Forum zamiast robieniu złośliwych uwag
Ostatnio zmieniony 2006-07-31, 19:27 przez gość, łącznie zmieniany 1 raz.

chudy5d

Post autor: chudy5d »

<b>niewiem</b> czy to dziwne, ale dziś gdy jechałem w stronę Górcznyna MANem NL223 #1042 to po drodzę w przeciwnym kierunku na linii 63 jechał N4020 (deskorolka). Raczej to dziwne, bo 63 raczej obsługuje A3 i tam pojawiaja się głównie NL223 z tego co widziałem. Widziałem trzy sztuki m. in. #1368, który mi uciekł, jeszcze inny mi uciekł, ale nie widziałem numeru, bodajże to był #1362. Nie wziąłem aparatu, więc nie zrobiłem fotek. Może wie ktoś co się stało, że na 63 pojawiły się N4020 :?: Na pewno Podi raczej będzie wiedział... :D

marcinc

Post autor: marcinc »

Linia 63 jest dzielona pomiędzy zajezdnie A-1 Pusta i A-3 Kacza. Zazwyczaj jeździły tam 12-metrowe niskacze, jednakże po dostawie 30 przegubowców Solaris Urbino 18 III zakład A-1 ma nadmiar taboru wielkopojemnego i puszcza je "gdzie popadnie", np. na 63. Swoją drogą jeździ tam też Jelcz M11 pomimo napisu
Linia obsługiwana przez autobusy niskopodłogowe za wyjątkiem sytuacji awaryjnych
Mig jeździ planowo, to nie jest rezerwa :D

chudy5d

Post autor: chudy5d »

marcinc pisze:Mig jeździ planowo, to nie jest rezerwa :D
marcinc pisze:Cytat:
Linia obsługiwana przez autobusy niskopodłogowe za wyjątkiem sytuacji awaryjnych
Szczerość...
Jeżeli mają nadmiar to by z 5 mogliby deskorolek wytransportować na A3.

marcinc

Post autor: marcinc »

Jeżeli mają nadmiar to by z 5 mogliby deskorolek wytransportować na A3.
Zapomnij o tym.

Podi

Post autor: Podi »

chudy5d pisze:Raczej to dziwne, bo 63 raczej obsługuje A3
Jest pół na pół.
chudy5d pisze:Jeżeli mają nadmiar to by z 5 mogliby deskorolek wytransportować na A3.
Neoplany w serwisie Mana? Ta...

chudy5d

Post autor: chudy5d »

No zapomniałem... :wall: Mój błąd sorry. :roll: Ale ja dziś widziałem pełno razy autobusy na 63 i spotkałem tylko SU12II, N4016, NL263 Lion's City z 1 i 2 dostawy, a ani deskorolek, ani miga nie widziałem... Co się znowu stało :idea:

marcinc

Post autor: marcinc »

Ja też dzisiaj nie widziałem deskorolki na 63 a akurat specjalnie na nią polowałem :D

chudy5d

Post autor: chudy5d »

marcinc pisze:Ja też dzisiaj nie widziałem deskorolki na 63 a akurat specjalnie na nią polowałem :D
To powodzenia ;) , ja od 3 dni poluje :/ . Już mi dwie uciekły xD. Miga też nie było z tego co wiem od Podiego. Ale Migiem się najeźdźiłem przez tyle lat, a deskorolką, ani razu. :/

Podi

Post autor: Podi »

Jutro może będą deskorolki. Radzę polować.
Wiecie, już lubię te N4020. Tak rzadko jeżdzą w centrum :retard:

chudy5d

Post autor: chudy5d »

Podi pisze:Wiecie, już lubię te N4020. Tak rzadko jeżdzą w centrum :retard:
To się nie dziwie. Pada deszczyk, więc sam <b>niewiem</b> czy iść się moczyć żeby jedną deskorolkę upolować? Spróbuje, ale nie będę biegał z przystanku na przystanek, tylko na jednym może dwóch poczekam na N4020. Wezme aparat zrobię fote, zosatło sie tylko przygotować. :mruga:
Ostatnio zmieniony 2006-08-04, 18:19 przez chudy5d, łącznie zmieniany 1 raz.

Podi

Post autor: Podi »

Ostatnia pewną ostoją deskorolek w centrum jest linia 90.

chudy5d

Post autor: chudy5d »

Kurcze, nie złapałem wczoraj deskorolki, a to co mi uciekło to napisze gdzie indziej, ale będziecie polani ze mnie... :/

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

chudy5d pisze:Kurcze, nie złapałem wczoraj deskorolki
I żałuj. Warto się deskorolką przejechać. Ostatnio jechałem w Warszawie i ... nadal lubię deskorolki :mruga:

chudy5d

Post autor: chudy5d »

J-31 pisze:I żałuj. Warto się deskorolką przejechać. Ostatnio jechałem w Warszawie i ... nadal lubię deskorolki :mruga:
Ja cię kręce wypisujecie, że wspaniale się jedzie tą deskorolką, że za chwile po mimo deszczu i braku biletu poczołgam sie na przystanek gdzie jeździ ich dużo i pojadę na gapę. Zrobiłem sobie przerwę w polowaniu na deskorolki, ale od jutra gdy już tak lać nie będzie pójdę poszukać. :mruga:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Jechałem poznańską "deskorolką" (linia 51, w marcu zeszłego roku). I naprawdę nie była taka zła. Dziwię się, że koledzy z Poznania tak krytykują N4020. Mnie się podobał. ;)

PS. Chudy - Kup bilet ! :mruga:

5556

Znów pożar Neoplana w Warszawie

Post autor: 5556 »

Jak donosi Przegubowiec wczoraj na ul.Górczewskiej na linii 109 zapalił się neoplan o nr taborowym 6773.To już kolejny...Co jest z nimi?Wie ktoś więcej o tym zdarzeniu?

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

To faktycznie dosyć przykre zdarzenie zwłaszcza, iż Neoplany są jednymi z młodszych i w miarę nowoczesnych autobusów MZA. Mam tylko nadzieję, że ten autobus zostanie jedynie odremontowany i nie zakończy sie na czymś powazniejszym (w co raczej wątpię).

kombino

Post autor: kombino »

Wina serwisu-jak się o autobusy nie dba to.. :wall:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Neoplan”