N4009

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach marki Neoplan...
Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 777
Rejestracja: 2005-01-03, 15:46
Lokalizacja: TCZEW - Pomorskie

Post autor: Dominik »

Ja miałem raz przyjemność podróżować tym neoplanem w Starogardzie Gd podoba mi się ten autobus jak na Starogard to się nadaje
Ostatnio zmieniony 2005-12-27, 17:53 przez Dominik, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Czyli właściwy autobusik na małe linie o małych potokach pasażerskich. Dodatkowo doskonale się spisuje na wąskich lokalnych uliczkach... :)

Poznañczyk

Post autor: Poznañczyk »

N4009?? Koszmar!! Jak byście zaczęli nim jeździc prawie codziennie to by się wam odechciało. Niwygodny, ciasny, niektóre rzeczywiście ciche ale w niektórych silnik tak pracuje ze moze głowa pęknąć (bodajże #1254), właściwie jedna para drzwi, przy którcych oczywiście wszyscy muszą stać. Z resztą po co taki bus?? Przydatny naprawdę na niektórych liniach ( kolega #Poznaniak wymienił wcześniej), ale 57 to już by mógł jeździć minimum na 12-metrowych!!

Podi

Post autor: Podi »

Hehe a na piątkowie jeżdzą tylko na 88,choć ostatnio jechał na niej U12 xD

Poznañczyk

Post autor: Poznañczyk »

No ja często jeżdże nimi na 84, czasem 52, 65 lub 71.

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

Podi pisze:Hehe a na piątkowie jeżdzą tylko na 88,choć ostatnio jechał na niej U12 xD
Dobrze, że nie napisałeś co rano w dni robocze jeździ na 88/1 :P

Co do 88/2 w dni robocze, to jest wpisany w grafik dla N4009, a czasami na zajezdni jest niedobór N4009 (ze względów różnych) na linię obsługiwane przez N4009 wyjeżdza 12-metrowiec

Poznañczyk

Post autor: Poznañczyk »

A co jeżdzi na 88/1 rano??

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

Poznańczyk pisze:A co jeżdzi na 88/1 rano??
Pojedź to zobaczysz

Poznañczyk

Post autor: Poznañczyk »

Nie chce mi się za bardzo rano jeździć na Morasko z Os. Lecha (Ka*******go) :lol: Nie mozesz po prostu napisać, popołudnio to bym podjechał...

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

Poznańczyk pisze:Nie chce mi się za bardzo rano jeździć na Morasko z Os. Lecha (Ka*******go) :lol: Nie mozesz po prostu napisać, popołudnio to bym podjechał...
Nie trzeba aż na Morasko jechać, wystarczy na Batorego do Podiego :P

Poznañczyk

Post autor: Poznañczyk »

Ale też róznica czy na Morasko czy na Batorego.... Rano wszędzie jest daleko :lol: A ta pętla na Batorego to się tylko do likwidacji nadaje szczerze powiedziawszy... Po otwarciu dworca na Sobieskiego 51 85 88 tam a 91 do Kampusu UAM na Morasko albo na Rózany Potok. Za to 87 do kasacji albo niech jedzie na Naramowice do torów kolejowych z Piątkowskiej.


Proszę nie schodzić z tematu - Mac

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

Dobra, zeby wrócic do tematu to Ci napisz co obsługuje 88/1 rano zamiast N4009. Mianowicie 51/8 w postaci N4020, N4021td lub Su18

Podobna sytuacja z podmianami jest na Ratajach. Popołudniu N4009 z 92 i 99 są podmieniane na linię 52, a na 92 i 99 kursuja brygady z linii 70

Poznañczyk

Post autor: Poznañczyk »

No tak, gdzieś o tym czytałem... Ale gdzie?? Te podmianki przynajmniej trochę oszczednosci mogą przynieść.

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

Poznańczyk pisze:No tak, gdzieś o tym czytałem... Ale gdzie?? Te podmianki przynajmniej trochę oszczednosci mogą przynieść.
Tak, tak teraz tak mówisz, nic o tym nie wiedziałeś na bank i teraz tutaj nie sciemniaj chociaż...i nigdzie o tym nie pisali

Poznañczyk

Post autor: Poznañczyk »

Pisali chyba w przystanku :lol:

Podi

Post autor: Podi »

Poznaniak pisze:wystarczy na Batorego do Podiego :P
Zapraszam :)
No tak, gdzieś o tym czytałem... Ale gdzie?? Te podmianki przynajmniej trochę oszczednosci mogą przynieść.
Zanim coś napiszesz,to przyjedź i zobacz :) i wtedy komentuj :)

Poznañczyk

Post autor: Poznañczyk »

<b>napewno</b> bywam tam częściej niż ty na Chartowie... :D

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

Poznańczyk pisze:Pisali chyba w przystanku :lol:
Tak, tak ciekawe kiedy?. Dasz dowód to uwierze

Co do N4009 to nareszcie znalazły dobre zatrudnienie. 1251,1252,1272 jeżdza cały czas na linii podmiejskiej 107 gdzie sie idealnie sprawują, natomiast 1257 od czasu do czasu bywa na 111. 1258 idealnie wystarcza na bezpłatną linie do TESCO, a 1269 i 1270 na linii bezpłatnej PANORAMA

Podi

Post autor: Podi »

Poznańczyk pisze:bywam tam częściej niż ty na Chartowie... :biggrin:
Ja tam praktycznie nie bywam nigdy,bo po co?

Poznañczyk

Post autor: Poznañczyk »

no to po co chcesz zebym przyjeżdzal do Ciebie?? :lol: Tam jest ciekawsza komunikacja tylko szkoda ze warszawska nie ma Manów a Kacza neozłomu i solarek.

Ostatnio na 107 widziałem Jelcza M11, a co do przystanku to moze kiedyś poszukam jak mi sie bedzie chciało wszystkie po kolei przejrzeć. Spokojnie 2 godziny czytania. :(

ODPOWIEDZ

Wróć do „Neoplan”