N4009

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach marki Neoplan...
Podi

Post autor: Podi »

Poznaniak pisze:wystarczy na Batorego do Podiego :P
Zapraszam :)
No tak, gdzieś o tym czytałem... Ale gdzie?? Te podmianki przynajmniej trochę oszczednosci mogą przynieść.
Zanim coś napiszesz,to przyjedź i zobacz :) i wtedy komentuj :)

Poznañczyk

Post autor: Poznañczyk »

<b>napewno</b> bywam tam częściej niż ty na Chartowie... :D

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

Poznańczyk pisze:Pisali chyba w przystanku :lol:
Tak, tak ciekawe kiedy?. Dasz dowód to uwierze

Co do N4009 to nareszcie znalazły dobre zatrudnienie. 1251,1252,1272 jeżdza cały czas na linii podmiejskiej 107 gdzie sie idealnie sprawują, natomiast 1257 od czasu do czasu bywa na 111. 1258 idealnie wystarcza na bezpłatną linie do TESCO, a 1269 i 1270 na linii bezpłatnej PANORAMA

Podi

Post autor: Podi »

Poznańczyk pisze:bywam tam częściej niż ty na Chartowie... :biggrin:
Ja tam praktycznie nie bywam nigdy,bo po co?

Poznañczyk

Post autor: Poznañczyk »

no to po co chcesz zebym przyjeżdzal do Ciebie?? :lol: Tam jest ciekawsza komunikacja tylko szkoda ze warszawska nie ma Manów a Kacza neozłomu i solarek.

Ostatnio na 107 widziałem Jelcza M11, a co do przystanku to moze kiedyś poszukam jak mi sie bedzie chciało wszystkie po kolei przejrzeć. Spokojnie 2 godziny czytania. :(

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

Poznańczyk pisze:Ostatnio na 107 widziałem Jelcza M11, a co do przystanku to moze kiedyś poszukam jak mi sie bedzie chciało wszystkie po kolei przejrzeć. Spokojnie 2 godziny czytania. :(
Wczoraj jeździł, co do "Przystanku" to raczej wygram bo w nowych numerach nic o podmiankach nie było, a archiwalnych numerów nie znajdziesz (chyba, że masz papierowe ale to i tak juz nie jest wazne)

Poznañczyk

Post autor: Poznañczyk »

Kiedyś to przeglądałem jakieś pól roku temu... A archiwalny to znaczy jak stary?? Z resztą to już nieważne dla mnie.

Podi

Post autor: Podi »

Poznańczyk pisze:neozłomu
Moment! Niedawno pisałes ze lubisz Neoplany...

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

Poznańczyk pisze:Kiedyś to przeglądałem jakieś pól roku temu...
No więc kolego Ciebie informuję, ze pół roku temu tej podmianki nie było wiec tutaj nie ściemniaj już...

EOT

Poznañczyk

Post autor: Poznañczyk »

Może za dużo dałem ale gdzieś o tym czytałem, z resztą taka podmianka jest bzdurą dla funkcjonowania komunikacja a tym bardziej w temacie o Neoplanie N4009. Jak go zdrobniale nazywacie?? Słyszałem że niektórzy mówią "pszczółka"... :)

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

Poznańczyk pisze:Może za dużo dałem ale gdzieś o tym czytałem, z resztą taka podmianka jest bzdurą dla funkcjonowania komunikacja a tym bardziej
Przegrana boli, sprawdziłem i nigdy o podmianach na 88 nie było mowy w "Przystanku"

Ale dobra EOT chcesz to wyjsnić to pisz na PW

Co do nazw to "pszczółka" to takie poznańskie określenie dla N4009

Poznañczyk

Post autor: Poznañczyk »

No o "pszczółce" to wiem; chodziło mi o inne nazwy...
Nie czuję się przegrany mimo braku tego w Przystanku. Jak już pisałeś eot

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Ja tym cudem jechałem na linii - jeśli sie pomylę, poprawcie mnie - 84 do M1. Mnie się ta "pszczółka" naprawdę bardzo podobała ;)

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

J-31 pisze:Ja tym cudem jechałem na linii - jeśli sie pomylę, poprawcie mnie - 84 do M1. Mnie się ta "pszczółka" naprawdę bardzo podobała ;)
Tak nie mylisz sie jechałeś pszczółką do M1 ze Śródki na linii 84 :)

Podi

Post autor: Podi »

J-31 pisze:Mnie się ta "pszczółka" naprawdę bardzo podobała :wink:
Też lubię ten autobus,fajny ma dźwięk silnika, kiedyś mnie dziwiło to,że pierwsze drzwi sa tylko dla kierowcy :P

Poznañczyk

Post autor: Poznañczyk »

Widziałem nie raz, że pierwsze są nie tylko dla kierowcy. :lol:
Jestem ciekaw czy lubiłbyś tak pszczółki nadal jakbyś nimi co dzień jeździł. NL 202 ma miom zdaniem fajniejszy "ryk" silnika.

Podi

Post autor: Podi »

Poznańczyk pisze:Widziałem nie raz, że pierwsze są nie tylko dla kierowcy.
Mówię o liniach miejskich...
Poznańczyk pisze:Jestem ciekaw czy lubiłbyś tak pszczółki nadal jakbyś nimi co dzień jeździł. NL 202 ma miom zdaniem fajniejszy "ryk" silnika.
I jedno i drugie ma cichyw porównianu do Ikara...

Poznañczyk

Post autor: Poznañczyk »

Z tym, że ja też mówie o miejskich w sprawie pierwszych drzwi chyba ze uznamy linię 71 za podmiejską :lol:

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

Poznańczyk pisze:Widziałem nie raz, że pierwsze są nie tylko dla kierowcy. :lol:
Jak jest na prawdę tłok i kierowca sie zlituje, to pierwszymi można wejść, ale nie można pozostać na pomoście

Poznañczyk

Post autor: Poznañczyk »

Raczej tymi drzwiami wypuszczają, bo wiara się przyzwyczaiła żeby się nie ustawiać do wejścia z przodu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Neoplan”