N 8012

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach marki Neoplan...

Co sądzisz o tym autobusie?

Super
3
12%
Bardzo fajny
7
28%
Może być
8
32%
Ujdzie w tłumie
5
20%
Beznadziejny
2
8%
 
Liczba głosów: 25

Awatar użytkownika
Skoda 16T
Posty: 1136
Rejestracja: 2008-05-06, 13:38
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Skoda 16T »

Wrocławska firma "Urbus" eksploatowała 4szt. N8012. W 2007r., kiedy firma upadła 3 pojazdy trafiły na szrot/złomowsko (stoją tam nadal), a 1 pozostał na terenie Protramu przy ul. Legniciej.

Wozy ze szrotu (na 1-szym planie spalony MAN NL263 z DLA o nr. taborowym #2010):
Obrazek
Obrazek

A teraz wóz znajdujący się na Protramie, z którym miałem wczoraj "bliższy kontakt":
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ponieważ 1-sze drzwi były otwarte bez namysłu postanowiłem wejść do środka. Wtedy moim oczom ukazał się następujący widok:
Obrazek
Obrazek

Na wszystkich siedzeniach była centymetrowa warstwa kociej sierści. Takowe zwierzątko niechcący obudziłem :mruga: Po wykonaniu poniższego zdjęcia kotek szybciutko uciekł do silnika, wyskoczył przez otwartą tylną klapę i udał się w stronę wraków N-ek i LH.
Obrazek

Wracając w stronę kabiny kierowcy, będąc w okolicach środkowych drzwi usłyszałem zgrzyt i trzask łamanej podłogi. Okazało się, że wóz jest dosłownie złamany na pół ...

Zdjęcie "tabliczki" (właściwie była to naklejka) znamionowej:
Obrazek

Oraz regulaminu:
Obrazek

Jaka szkoda, że dla tego autobusu nie ma już ratunku :cry:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Ten mały kotek najwyraźniej każdą noc spędza na innym fotelu... no, a autobusu szkoda. Ciekawy jestem, kto go teraz rozdrobni na żyletki :roll:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Neoplan”