Sevibus

Przewoźnicy, bilety, pasażerowie, problemy i codzienność KM
galant7

Post autor: galant7 »

który @wnyku?
Bo na dzień dzisiejszy obsługuje już dwa zadania...
Poza tym poszperaj na stronach BZP urzędów to znajdziesz

wnyku
Posty: 86
Rejestracja: 2007-07-21, 19:46
Lokalizacja: Swidnica

Post autor: wnyku »

No niestety Galant7 gdyby na UZP było to bym nie pytał :) chyba, że nie umiem szukać. Z tego co ja sie orientuję to prowadzą 945 i 955 we Wrocławiu. Jeżeli jest coś jeszcze to chętnie poczytam/ proszę o linki / jakiekolwiek informację.

9507
Posty: 2906
Rejestracja: 2008-10-03, 18:15
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: 9507 »

No Kobierzyce :D

galant7

Post autor: galant7 »

wnyku pisze:No niestety Galant7 gdyby na UZP było to bym nie pytał :) chyba, że nie umiem szukać. Z tego co ja sie orientuję to prowadzą 945 i 955 we Wrocławiu. Jeżeli jest coś jeszcze to chętnie poczytam/ proszę o linki / jakiekolwiek informację.
No chyba nie umiesz szukać...:D
Google Twoim przyjacielem;)
To o co pytałeś:
przetarg Czernica- wyniki

Poza tym jeżdżą tutaj:

Kod: Zaznacz cały

Kobierzyce, dnia 05.08.2008r.

ROZSTRZYGNIęCIE POSTęPOWANIA

Dotyczy: przetargu nieograniczonego o szacunkowej wartości powyżej 206.000 euro zgodnie z przepisami ustawy – Prawo zamówień publicznych z dnia 29 stycznia 2004r. (Dz.U.2004r.Nr 19 poz.177, ze zm.) na realizację zadania pn.: Transport zbiorowy w Gminie Kobierzyce - linie międzygminne Wrocław – Kobierzyce.

Uprzejmie informujemy, że w terminie składania ofert tj. w dniu 25.07.2008r. do godz. 12.00 wpłynęło trzy oferty firm z następującymi cenami ofertowymi:

Polbus – PKS Sp. z o.o., ul. Kościerzyńska 25, 51-411 Wrocław
kwota netto 5,70 zł
kwota brutto 6,09 zł
Dolnośląskie Linie Autobusowe Sp. z o.o., ul. Krakowska 71/73, 50-126 Wrocław
kwota netto 5,45 zł
kwota brutto 5,83 zł
KONSORCJUM firm:
Lider konsorcjum: Sevibus Polska, „Marcinkowski i Sip.”, Spółka komandytowo – akcyjna, ul. Chrzanowskiego 28, 51-141 Wrocław;
Partner: Bus Marco Polo, Wratislavia 1992, Sp. z o.o., ul. Zielińskiego 39, 53-533 Wrocław
kwota netto 4,74 zł
kwota brutto 5,07 zł

Na podstawie art. 26 ust. 3 ustawy Prawo zamówień publicznych (tekst jedn. Dz. U.07. Nr 223 poz.1655) wzywamy firmę Polbus – PKS Sp. z o.o., ul. Kościerzyńska 25,
51-411 Wrocław do złożenia brakujących dokumentów w terminie do 11.08.2008r.:
- aktualne zaświadczenie właściwego oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego (wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert) potwierdzające, że Wykonawca nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenie zdrowotne lub społeczne lub zaświadczenie, że Wykonawca uzyskał przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległej płatności lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji organu.
Jednocześnie informujemy, że uzupełnienie brakujących dokumentów ma wpływ jedynie na ważność oferty, a nie na ostateczne rozstrzygnięcie postępowania. W przypadku nie złożenia wymaganych dokumentów Wykonawca zostanie wykluczony z postępowania, a oferta odrzucona.

Najkorzystniejszą ofertę w kryterium „cena” złożyło Konsorcjum firm:
Lider konsorcjum: Sevibus Polska, „Marcinkowski i Sip.”, Spółka komandytowo – akcyjna, ul. Chrzanowskiego 28, 51-141 Wrocław;
Partner: Bus Marco Polo, Wratislavia 1992, Sp. z o.o., ul. Zielińskiego 39, 53-533 Wrocław
Zamawiający podpisze umowę z tą firmą w terminie ustawowym.

sise

Post autor: sise »

Ciekawe jak tam ten solaris U15 miał jeżdzić na kobierzyce, ale chyba nie jeżdzi bo było by coś o tym słychać na czernicy też go niewidać. Kiedyś podsłuchałem jak kierowca mówił, że solaris nawalił, ale który, to <b>niewiem</b> mówił, że mają dwa solarisy i na razie jeżdzi jeden no to wiadomo Valetta, a co z U15 nikt niewie może wy coś slyszeliście, widzieliście wyczekuje go na 955 i na razie nic z tego, niestety on chyba ma być tylko na kobierzyce, ale może czasem jako zastępstwo kto wie, byle zaczął jeżdzić chyba, że już jeżdzi?

Awatar użytkownika
KB
Kierowca
Kierowca
Posty: 881
Rejestracja: 2008-09-13, 16:14
Lokalizacja: BB/Katowice/Rybnik
Kontakt:

Post autor: KB »

sise pisze: Kiedyś podsłuchałem jak kierowca mówił, że solaris nawalił, ale który, to <b><b>niewiem</b></b> mówił, że mają dwa solarisy i na razie jeżdzi jeden no to wiadomo Valetta, a co z U15 nikt niewie może wy coś slyszeliście,
Przecież Valetta należy do Marco Polo.

sise

Post autor: sise »

dobra uwaga, ale skoro jeżdżą w konsorcjum to kierowcy tego nie rozgraniczają bo mówił, to kierowca z marco polo bo jechał autobusem z tej właśnie firmy, a mówił, że kupili dwa solarisy więc czy to sevibus czy marco polo, to mała różnica bo nawet kierowcą to wszystko jedno, ponawiam jednak pytanie gdzie się podział U15?

Awatar użytkownika
KB
Kierowca
Kierowca
Posty: 881
Rejestracja: 2008-09-13, 16:14
Lokalizacja: BB/Katowice/Rybnik
Kontakt:

Post autor: KB »

Skoro tak to może po prostu zapytaj kierowców :?:

sise

Post autor: sise »

no niby tak, ale troche mi tak głupio sie pytać myślałem, że zwyczajnie gdzieś jeżdzi albo ktoś ma jakieś zdjęcie skoro nie to trudno moja ciekawość jest na tyle mała, że doczeka się informacji w odleglejszym terminie :-P

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

sise pisze:no niby tak, ale troche mi tak głupio sie pytać myślałem, że zwyczajnie gdzieś jeżdzi albo ktoś ma jakieś zdjęcie skoro nie to trudno moja ciekawość jest na tyle mała, że doczeka się informacji w odleglejszym terminie :P
Jeśli ten SU15 faktycznie gdzieś jeździ, to wcześniej czy później na pewno ktoś go sfoci ;)

sise

Post autor: sise »

Po ponad miesięcznej przerwie man oczywiście w barwach bielan wrócił na trase 955 w zastępstwie jażdził neoplan w barwach kobierzyc. Czyżby tak długo naprawiany? Frekwencja bez zmian marna jednak częstotliwość i cena biletu robią swoje w dodatku polbus obniżył cene na 555 i 565 dziś rożnica 10 gr. więc żadna. Solaris sevibusa został okrzyknięty ,,autobusem widmo'' wszyscy o nim słyszeli nikt go niewidział ;)
Ostatnio zmieniony 2009-03-12, 21:14 przez sise, łącznie zmieniany 1 raz.

9507
Posty: 2906
Rejestracja: 2008-10-03, 18:15
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: 9507 »

MAN Bielan widziany był ok. 2 tyg. temu na 872 bodaj ;)

sise

Post autor: sise »

Ostatnio na 955 i 945 jeżdzi ciekawy neoplan w barwach kobierzyckich ale bez herbów i innych oznaczeń z numerem taborowym 206 w dodatku w środku niema ani naklejonej trasy linii 9xx ani 8xx. Ciekawe który to pojazd?

9507
Posty: 2906
Rejestracja: 2008-10-03, 18:15
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: 9507 »

Któryś z Bielan, najpewniej ten, który jeździł bez oznaczeń PHB, ale w ich malowaniu. Jednego z Manów też zapewne czeka taka metamorfoza ;)

sise

Post autor: sise »

dziś na 945/955 jeżdzi nowiutki Irisbus Crossway Low Entry wielkie to wydarzenie bo to pierwszy nowy autobus na tych liniach pewnie go testują bo jest cały biały choć może kupili? :)

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

IMO to tylko testy. I jeszcze jedno pytanie: jaka naklejka z przodu: Sevibus czy Bus Marco Polo?
Ostatnio zmieniony 2009-05-12, 19:12 przez Przemek, łącznie zmieniany 1 raz.

9507
Posty: 2906
Rejestracja: 2008-10-03, 18:15
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: 9507 »

A Lidery? Biały Cross to testowiec, pewnie ten co był w DLA i POLBUSie ;)

sise

Post autor: sise »

jak już coś to jeden lider jeden nowy na 5 wozów i prawie wyłącznie na 945 więc ja go nie widuję a Irisbus niema naklejki ale testy robi sevibus bo jeżdzi za setre i jeżdżą nim kierowcy z sevibusa

Awatar użytkownika
Skoda 16T
Posty: 1136
Rejestracja: 2008-05-06, 13:38
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Skoda 16T »

Najnowszy nabytek SeviBus'a (prawdopodobnie ze Szwajcarii):
Obrazek
Obrazek

I tu pytanie do znawców: Co to za pojazd?

:!: Zdjęcia autorstwa mojej znajomej. Zgoda na publikację jest :!:

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

No jak to jaki :?: Iveco Daily...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne dyskusje”