Wrocławski Rower Miejski

Przewoźnicy, bilety, pasażerowie, problemy i codzienność KM
Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 4617
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Wrocławski Rower Miejski

Post autor: Przemek » 2019-01-09, 13:04

Nie było jeszcze tematu o WRM, choć funkcjonuje on już trochę czasu we Wrocławiu i nie raz mi już on uratował tyłek od kwitnięcia na przystanku 😉

https://www.wroclaw.pl/biznes/wypozycza ... -wroclawiu
Nowy sezon WRM rozpocznie się 1 marca 2019 r. Nextbike szykuje dużo nowości m.in. więcej rowerów i stacji, pojazdy niestandardowe, wypożyczalnie czynne przez cały rok. Nowe stacje pojawią się m.in. na Jagodnie, Brochowie, Księżu Małym, Leśnicy, Maślicach, Stabłowicach, Psim Polu, Zakrzowie czy Lipie Piotrowskiej.
https://www.wroclaw.pl/nextbike-szykuje ... rm-nowosci
Ostatnia zima bez rowerów
To też ostatnia zima kiedy wypożyczalnie są niedostępne, od przyszłego roku będą działały całorocznie, w zimie zmniejszy się jedynie liczba dostępnych dla użytkowników jednośladów. Nowy sezon WRM według nowej umowy wystartuje 1 marca 2019 roku i Nextbike uruchomi wtedy 100 stacji i udostępni 1000 rowerów. Kolejne sto stacji i tysiąc rowerów pojawi się na ulicach Wrocławia w czerwcu.

https://www.google.com/maps/d/viewer?mi ... 99972&z=12

Co bardzo ważne, Utrzymane zostaną dotychczasowe opłaty za wypożyczenie roweru zwykłego tj.: bezpłatnie do 20 min, 2 zł od 21 min do 60 min, 4 zł za każdą następną godzinę. Maksymalny czas wypożyczenia roweru wynosi 12 godzin.

ODPOWIEDZ