O 405GN1 / O405GN2

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach marki Mercedes i Setra...
Awatar użytkownika
Marcin N
Posty: 2832
Rejestracja: 2010-05-03, 11:23
Lokalizacja: Łaziska Górne

Post autor: Marcin N »

Wojtek-MKM pisze:Do zajezdni którego przewoźnika dotarły dziś 2 Mercedesy O405GN białe z czarno czerwonymi elementami malowania? Widziane na A4 Opole -> GOP ok. 11.
Jak GOP to może Kłosok albo Irex.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

lionsek5 pisze:Jestem z Gdańska, mieszkam w dzielnicy w której pod samym balkonem przejeżdża mi duża ilość tych wozów na lini 199 (teraz może mniej, ale kiedyś to była masakra) jak wiecie są one sprowadzone z Berlina. (...)
Ja miałem okazję przejechać się parę lat temu jednym z gdańskich (ZKM) MB O405GN2 i miałem bardzo przyjemne wrażenia. No, ale to było parę lat temu i pewnie sporo się zmieniło. Autobusy już mają swoje lata ;)

Awatar użytkownika
Lionsek!
Posty: 53
Rejestracja: 2011-08-07, 21:44
Lokalizacja: Gdañsk

Post autor: Lionsek! »

Podobnie jak ja zobaczyłem przepięknego merca w żółto szarych barwach, wnętrze w stanie idealnym. Ale już po pierwszym roku zaczęła schodzić farba z drzwi, wyświetlacze wariowały (szczególnie w zimę) a przegub dziwnie się zachowywał, a jak ta sytuacja dzisiaj wygląda napisałem wyżej ;)

Awatar użytkownika
Wojtek-MKM
Posty: 574
Rejestracja: 2010-08-06, 13:41
Lokalizacja: Kraków Czyżyny

Post autor: Wojtek-MKM »

Marcin N pisze:
Wojtek-MKM pisze:Do zajezdni którego przewoźnika dotarły dziś 2 Mercedesy O405GN białe z czarno czerwonymi elementami malowania? Widziane na A4 Opole -> GOP ok. 11.
Jak GOP to może Kłosok albo Irex.
Pisałem to 1,5 roku temu ale to szczegół. :retard:

Awatar użytkownika
Marcin N
Posty: 2832
Rejestracja: 2010-05-03, 11:23
Lokalizacja: Łaziska Górne

Post autor: Marcin N »

Wojtek-MKM pisze:Pisałem to 1,5 roku temu ale to szczegół.
Jee nie spojrzałem na datę ! Wybacz :o: Po prostu ten lionsek mnie zmylił bo myślałem że odpowiedział w tym temacie jakby na Twojego posta ;) No ale EOT.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mercedes/Setra”