Nieznany piętrowy Mercedes

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach marki Mercedes i Setra...
Filip

Nieznany piętrowy Mercedes

Post autor: Filip »

Będąc dwa tygodnie temu na wycieczce w Babiogórskim PN ujrzałem coś co mnie przyznaje dość mocno zaskoczyło.Mianowicie zajeżdżamy o 7 rano na parking na jakiejś zabitej dechami wiosce i obok nas stoi sobie piętrowy Mercedes.Nigdzie na nim nie ma oznaczenia co to za model czy coś.Więc pierwsze o czym pomyślałem to to,że po prostu ktoś sobie przyczepił do piętrusa znaczek mercedesa i już.Ale nie jak sie później okazało gdy pogadałem z kierowcą to faktem jest,że mercedes robił kiedyś takie autobusy.Nie jest tu oczywiście mowa o kierowcy tegoż Mercedesa.Jeśli ktoś wie co to za model i jak się nazywa to prosiłbym o odpowiedź.Mogę jeszcze dodać że przednia szyba była dzielona na dwie części.Górną pochyloną pod kątem jakichś pięćdziesięciu stopni a dolna normalna prostopadła do podłoża.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

No dobra, ale czy to był autobus miejski, czy turystyczny ? :roll:

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

Ano Mercedes produkował piętrowe autobusy i to nie tak dawno :) Piętrowce pochodzą ze znanej wam zapewne serii O404 :) No chyba, że Filip widziałeś coś starszego ;)

Filip

Post autor: Filip »

No dobra, ale czy to był autobus miejski, czy turystyczny ?
To był autokar turystyczny.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Filip pisze:To był autokar turystyczny.
Hmmm. Opcji jest naprawdę wiele. Ja myślę, że Powinieneś po prostu przejrzeć galerię TWB, tam Powinieneś coś znaleźć ;)

Filip

Post autor: Filip »

J-31 pisze:Ja myślę, że Powinieneś po prostu przejrzeć galerię TWB, tam Powinieneś coś znaleźć
No dobra przejrzałem te galerie i albo jakoś niewyraźnie patrzyłem albo po prostu tego autobusu tam nie znalazłem.No i go prawdę mówiąc nie znalazłem. :(

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mercedes/Setra”