80% Najniższa cena i 20% wiek pojazdów
Istotną zmianą będzie nie częściej niż 1 kurs na godzinę na liniach 800, 810 i 820 i kończenie kursów na przystanku Galeria Dominikańska (10111), czyli na przystanku D,N w kierunku Psiego Pola. Zaś w kierunku Siechnic - na przystanku Wzgórze Partyzantów (10330) pod Redutą, czyli tam gdzie Trako ze swoimi liniami 507 i 577.
Trasy:
800
(codziennie)
Wzgórze Partyzantów - Skargi - Oławska - Podwale - Dworcowa - Kościuszki - (...) - Krakowska - Opolska - Radwanice - Siechnice -
Siechnice-Osiedle - Siechnice - Św. Katarzyna - Smardzów - Żerniki Wrocławskie - Biestrzyków - Radomierzyce - Buforowa - Bardzka - (...) - Sucha - Peronowa - Kołłątaja - Skargi - Oławska -
Galeria Dominikańska (D,N-kierunek Psie Pole)
810
(codziennie)
Wzgórze Partyzantów - Skargi - Oławska - Podwale - Dworcowa - Piłsudskiego - Stawowa - Sucha - (...) - Bardzka - Buforowa - Radomierzyce - Biestrzyków - Żerniki Wrocławskie - Smardzów - Św. Katarzyna - Siechnice -
Siechnice-Osiedle - Siechnice - Radwanice - Opolska - Krakowska - (...) - Podwale - Skargi - Oławska -
Galeria Dominikańska (D,N-kierunek Psie Pole)
(kurs nocny przez Zębice, Groblice do Siechnic)
820
(codziennie)
Wzgórze Partyzantów - Skargi - Oławska - Podwale - Dworcowa - Kościuszki - (...) - Krakowska - Opolska - Radwanice - Siechnice -
Siechnice-Osiedle
Siechnice-Osiedle - Siechnice - Radwanice - Opolska - Krakowska - (...) - Podwale - Skargi - Oławska -
Galeria Dominikańska (D,N-kierunek Psie Pole)
(kursy wariantowe do Siechnice-TIM)
830
(dni robocze)
Tarnogaj (...) - Krakowska - Opolska - Radwanice - Siechnice - Siechnice-Osiedle - Siechnice -
Groblice II-Kotowicka
Groblice II-Kotowicka - Siechnice - Siechnice-Osiedle - Siechnice - Opolska - Krakowska - (...) -
Tarnogaj
(kursy wariantowe przez Zębice, Sulimów, Grodziszów, Zębice, Groblice, Durok do Kotowic)
840
(dni robocze)
Tarnogaj (...) - Krakowska - Opolska - Radwanice - Siechnice - Siechnice-Osiedle - Siechnice -
Groblice-Kolejowa - Zębice - Sulimów - Bogusławice - Ozorzyce - łukaszowice - Św. Katarzyna - Siechnice - Siechnice-Osiedle - Radwanice - Opolska - (...) -
Tarnogaj
850
(dni robocze)
Tarnogaj (...) - Krakowska - Opolska - Radwanice - Siechnice - Siechnice-Osiedle - Siechnice - Św. Katarzyna - Łukaszowice - Ozorzyce - Bogusławice - Sulimów - Zębice -
Groblice-Kolejowa - (...) - Siechnice - Siechnice-Osiedle - Radwanice - Opolska - (...) -
Tarnogaj
860
(dni robocze i soboty)
Gaj-pętla - Świeradowska - Bardzka - Buforowa - Radomierzyce - Biestrzyków -
Żerniki Wrocławskie
Żerniki Wrocławskie - Biestrzyków - Radomierzyce - Buforowa - Bardzka - Świeradowska -
Gaj-pętla
870
(tylko dni robocze)
Św. Katarzyna stacja - Św. Katarzyna - Zacharzyce - Iwiny - (...) -
Tarnogaj
Tarnogaj - (...) - Iwiny - Zacharzyce - Św. Katarzyna -
Św. Katarzyna stacja
Więcej spisałem tutaj:
http://transportnews.eu/aktualnosci/tem ... -2019-roku