Boże Ciało 2019
Boże Ciało 2019
http://transportnews.eu/aktualnosci/zmi ... cialo-2019
Na weekend czerwcowy i na Boże Ciało planowane są zmiany w funkcjonowaniu linii komunikacji miejskiej we Wrocławiu.
Czwartek 20 czerwca 2019r. - Boże Ciało:
Linie tramwajowe, oraz autobusowe będą kursować wg rozkładów niedzielnych.
Uruchomione zostaną dodatkowe uzupełniające linie tramwajowe T4 i T9 o następujących trasach:
T4
Rynek - Kazimierza Wielkiego - pl. Dominikański - Oławska - Traugutta - pl. Społeczny - most Pokoju - Wyszyńskiego - Szczytnicka - Skłodowskiej-Curie - Rondo Reagana - Skłodowskiej-Curie - most Zwierzyniecki - Wajdy - Wróblewskiego - ZOO
ZOO - Wróblewskiego - Wajdy - most Zwierzyniecki - Skłodowskiej-Curie - Rondo Reagana - Skłodowskiej-Curie - Szczytnicka - Wyszyńskiego - most Pokoju - pl. Społeczny - Traugutta - Oławska - pl. Dominikański - Kazimierza Wielkiego - Szewska - Grodzka - Nowy Świat - Kazimierza Wielkiego - Rynek
T9
Zajezdnia Gaj - Ślężna - Dyrekcyjna - Borowska - Peronowa - Kołłątaja - Skargi - pl. Dominikański - Oławska - Traugutta - pl. Społeczny - most Grunwaldzki - pl. Grunwaldzki - Rondo Reagana - Skłodowskiej-Curie - most Zwierzyniecki - Wajdy - Wróblewskiego - ZOO
ZOO - Wróblewskiego - Wajdy - most Zwierzyniecki - Skłodowskiej-Curie - Rondo Reagana - pl. Grunwaldzki - most Grunwaldzki - pl. Społeczny - Traugutta - Oławska - pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja - Peronowa - Borowska - Dyrekcyjna - Ślężna - Zajezdnia Gaj
Linie będą kursowały z częstotliwością co 20 minut w godzinach od około 11:00 do około 22:20 (ostatni kurs z ZOO).
Na liniach T4 i T9 obowiązywać będzie taryfa biletowa taka sama, jak na zwykłe linie tramwajowe.
Piątek 21 czerwca 2019r.
Wszystkie linie tramwajowe i autobusowe będą kursowały według roboczych rozkładów jazdy.
Linie nocne będą kursowały według rozkładów jazdy obowiązujących w nocy z piątku na sobotę.
Sobota 22 czerwca 2019r.
Linie tramwajowe, oraz autobusowe będą kursować wg rozkładów obowiązujących w soboty.
Niedziela 23 czerwca 2019r.
Wszystkie linie tramwajowe, oraz autobusowe będą kursować wg rozkładów obowiązujących w niedziele.