Priorytet KZ po wrocławsku, czyli zielone światło

Torowiska, pętle i przystanki, buspasy, Park & Ride
Awatar użytkownika
Burmistrz
Posty: 119
Rejestracja: 2012-07-28, 16:31
Lokalizacja: Pcim Dolny

Re: Tramwaje MPK Wrocław - tabor, infrastruktura

Post autor: Burmistrz »

Co we Wrocławiu piszczy? Na pewno nie impulsywny rozruch szybko jadących tramwajów...
http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/ ... ,id,t.html

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Tramwaje MPK Wrocław - tabor, infrastruktura

Post autor: J-31 »

Nie jestem zdziwionym tym co napisał pewien pan motorniczy wrocławskiego MPK. Wystarczy przeczytać co piszą nasi wrocławscy koledzy. Ja sam również byłem we Wrocławiu parę lat temu. Specjalnie przez 3 dni korzystałem głównie z tramwajów i rewelacji nie było. Pomijając już ówczesne remonty, tramwaje we Wrocławiu nie były zbyt szybkie, potrzebowałem więcej czasu na przemieszczanie się po mieście niż wstępnie zakładałem.

Dla porównaniu w Łodzi i na Górnym Śląsku było o wiele lepiej niż zakładałem. O wiele szybciej ;)

Zamierzam w tym roku nawiedzić Wrocław ponownie (nie wiem czy to będzie realne, zobaczy się) i raczej nie spodziewam się, że uda mi się zrealizować wszystkie plany, ale to jeszcze będę konfrontował bliżej terminu ;)

9507
Posty: 2906
Rejestracja: 2008-10-03, 18:15
Lokalizacja: Wrocław

Re: Tramwaje MPK Wrocław - tabor, infrastruktura

Post autor: 9507 »

We Wrocławiu problemem są światła. A dokładniej to, że są. Bo są wszędzie, gdzie tylko się da. Tworzy to sztuczne problemy i nieciekawe sytuacje, a dodatkowo kuriozalna sytuacje mandatowe (głównie piesi).

ODPOWIEDZ

Wróć do „Infrastruktura”