Zatrudnienie - kierowca autobusu w Jeleniej Górze

Dyskusje na temat pracy kierowców i motorniczych (przepisy, zatrudnienie itp.)
Bierut

Zatrudnienie - kierowca autobusu w Jeleniej Górze

Post autor: Bierut »

Czy jest ktoś na forum z kierowców z Jelonki ? Chciałbym się dowiedzieć o możliwość zatrudnienia tam i o stawki. Chciałbym tam wrócić na stałe, ale nie wiem czy się opłaca porównując zarobki do Wwy.

marekJG

Post autor: marekJG »

Witaj. Nie jestem kierowcą ale trochę p jakie są stawki za godzinę pracy. Wiem na pewno, że są zróżnicowane w zależności od stażu pracy stąd ciężko podać konkretną sumę, która dotyczyła by wszystkich kiermanów.

[ Dodano: 25 Maj 2008 14:44 ]
Bierut pisze:Czy jest ktoś na forum z kierowców z Jelonki ? Chciałbym się dowiedzieć o możliwość zatrudnienia tam i o stawki. Chciałbym tam wrócić na stałe, ale nie wiem czy się opłaca porównując zarobki do Wwy.
Z tego co sie dowiedziałem, to początkujący kierowca zarabia 9,34zł plus jakieś tam dodatki, ale nie mam pojęcia ile mogą wynosić.

Bierut

Post autor: Bierut »

Dzięki za info. Czyli najlepiej pogadać z "młodym" stażem kierowcą.

Gadzie
Posty: 1046
Rejestracja: 2007-04-16, 20:48
Lokalizacja: Dobroszyce
Kontakt:

Post autor: Gadzie »

Nie lepiej zapytać pracodawcy? :chytry:

Bierut

Post autor: Bierut »

Tak zrobilem wczesniej w Wwie. Ale dopiero rozmowa z kierowcami ujawnila szczegolowo sposob nalicznia i realne dochody na reke. Na dzien dzisiejszy ze wzgledow zawodowych pozostaje w Wwie, ale zanim podejme decyzje o przeprowadzce chcialbym wiedziec czy finansowo to sie oplaca. :rotfl: [/list]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rynek pracy”