N4009

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach marki Neoplan...
Podi

Post autor: Podi »

Inoworocław!!!Patrzymy po tablicy!!!

Michał

Post autor: Michał »

Wszystko z przodu jest od M11 oprócz świateł. :) To chyba nie jest N4009 a N409.

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

J-31 pisze:
Poznaniak pisze:Tam są <b>poprostu</b> miejsca dla małych ludzi, duże osoby zaryją głowa w sufit (skaś to znam :P:P)
No popatrz, to ja jestem chyba mały... :D
Możliwe, nie wiem tego :P:P:P:

Ale cudo ma ten Inowrocław :)

Milenium

Post autor: Milenium »

Bialystok tez ma takie rozne dziwactwa ,myslalem ze to Bialystok :lol:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Niezły składak... :shock:
Oni go chyba sami przerabiali :shocked:

Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 777
Rejestracja: 2005-01-03, 15:46
Lokalizacja: TCZEW - Pomorskie

Post autor: Dominik »

Ja miałem raz przyjemność podróżować tym neoplanem w Starogardzie Gd podoba mi się ten autobus jak na Starogard to się nadaje
Ostatnio zmieniony 2005-12-27, 17:53 przez Dominik, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Czyli właściwy autobusik na małe linie o małych potokach pasażerskich. Dodatkowo doskonale się spisuje na wąskich lokalnych uliczkach... :)

Poznañczyk

Post autor: Poznañczyk »

N4009?? Koszmar!! Jak byście zaczęli nim jeździc prawie codziennie to by się wam odechciało. Niwygodny, ciasny, niektóre rzeczywiście ciche ale w niektórych silnik tak pracuje ze moze głowa pęknąć (bodajże #1254), właściwie jedna para drzwi, przy którcych oczywiście wszyscy muszą stać. Z resztą po co taki bus?? Przydatny naprawdę na niektórych liniach ( kolega #Poznaniak wymienił wcześniej), ale 57 to już by mógł jeździć minimum na 12-metrowych!!

Podi

Post autor: Podi »

Hehe a na piątkowie jeżdzą tylko na 88,choć ostatnio jechał na niej U12 xD

Poznañczyk

Post autor: Poznañczyk »

No ja często jeżdże nimi na 84, czasem 52, 65 lub 71.

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

Podi pisze:Hehe a na piątkowie jeżdzą tylko na 88,choć ostatnio jechał na niej U12 xD
Dobrze, że nie napisałeś co rano w dni robocze jeździ na 88/1 :P

Co do 88/2 w dni robocze, to jest wpisany w grafik dla N4009, a czasami na zajezdni jest niedobór N4009 (ze względów różnych) na linię obsługiwane przez N4009 wyjeżdza 12-metrowiec

Poznañczyk

Post autor: Poznañczyk »

A co jeżdzi na 88/1 rano??

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

Poznańczyk pisze:A co jeżdzi na 88/1 rano??
Pojedź to zobaczysz

Poznañczyk

Post autor: Poznañczyk »

Nie chce mi się za bardzo rano jeździć na Morasko z Os. Lecha (Ka*******go) :lol: Nie mozesz po prostu napisać, popołudnio to bym podjechał...

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

Poznańczyk pisze:Nie chce mi się za bardzo rano jeździć na Morasko z Os. Lecha (Ka*******go) :lol: Nie mozesz po prostu napisać, popołudnio to bym podjechał...
Nie trzeba aż na Morasko jechać, wystarczy na Batorego do Podiego :P

Poznañczyk

Post autor: Poznañczyk »

Ale też róznica czy na Morasko czy na Batorego.... Rano wszędzie jest daleko :lol: A ta pętla na Batorego to się tylko do likwidacji nadaje szczerze powiedziawszy... Po otwarciu dworca na Sobieskiego 51 85 88 tam a 91 do Kampusu UAM na Morasko albo na Rózany Potok. Za to 87 do kasacji albo niech jedzie na Naramowice do torów kolejowych z Piątkowskiej.


Proszę nie schodzić z tematu - Mac

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

Dobra, zeby wrócic do tematu to Ci napisz co obsługuje 88/1 rano zamiast N4009. Mianowicie 51/8 w postaci N4020, N4021td lub Su18

Podobna sytuacja z podmianami jest na Ratajach. Popołudniu N4009 z 92 i 99 są podmieniane na linię 52, a na 92 i 99 kursuja brygady z linii 70

Poznañczyk

Post autor: Poznañczyk »

No tak, gdzieś o tym czytałem... Ale gdzie?? Te podmianki przynajmniej trochę oszczednosci mogą przynieść.

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

Poznańczyk pisze:No tak, gdzieś o tym czytałem... Ale gdzie?? Te podmianki przynajmniej trochę oszczednosci mogą przynieść.
Tak, tak teraz tak mówisz, nic o tym nie wiedziałeś na bank i teraz tutaj nie sciemniaj chociaż...i nigdzie o tym nie pisali

Poznañczyk

Post autor: Poznañczyk »

Pisali chyba w przystanku :lol:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Neoplan”