Neoplan N208

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach marki Neoplan...
Awatar użytkownika
Domiz09
Posty: 459
Rejestracja: 2009-10-30, 21:20
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Neoplan N208

Post autor: Domiz09 »

Otóż, mijałem dzisiaj na drodze pewne króciutkie dziwadło w barwach niebieskich z okolic Poznania. Obiecałem sobie, że zaraz po powrocie do domu sprawdzę, co to za złom był. No i tu się zdziwiłem. Nie wiedziałem, że cuś takiego w ogóle istnieje. No ale przejdźmy do zdjęć, które znalazłem na pewnej znanej i lubianej fotogalerii:

Obrazek - tu w wersji z jakimś poronionym przodem, należący do ZUK Komorniki (i ja nie wiedziałem, ze oni coś takiego mają?! :P)

Obrazek - z kolei tu w wersji z "normalnym" przodem i kilmą. Ten co go dziś mijałem ;)

Obrazek - a tu jego fota od zadka

Obrazek - kolejny zad (co jeden to dziwniejszy)

Obrazek - ze starym frontem Neoplana

No dobra. Była okazja, by go obejrzeć, a teraz sie przyznać, czy ktoś jechał tym wozem :P Bo ciekawią mnie wasze opinie. Bardzo mnie zaintrygował ten pojazd

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Re: Neoplan N208

Post autor: Amalio »

DominikR pisze:tu w wersji z jakimś poronionym przodem

Zderzak i światła są dorabiane.

szymonm

Post autor: szymonm »

Miałem kilkakrotnie przyjemność :confused: jazdy takim wehikułem pochodzącym z 1986 r. Silnik pracował głośno i dosyć nierówno, ale kierowca sporo z niego wyciskał :) Wszystko trzęsło się na niskich obrotach. Zawieszenie było podejrzanie miękkie. Cały pojazd dziwnie się kołysał. Wewnątrz odczuwałem ciasnotę. Było zbyt mało miejsca na nogi i stykałem się barkiem z innymi pasażerami (to chyba normalne w pojazdach tej klasy). Z tyłu znajdował się sporych rozmiarów stolik i siedzenia skupione dookoła niego. Egzemplarz, którym jeździłem miał tylko jedne drzwi.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Neoplan”