Lato 2013

W tej kategorii znajdują sie posty z dawnego km-forum, oraz przedawnione tematy, które warto zachować...
sphinx

Post autor: sphinx »

Jak w kalejdoskopie. Niedługo po napisaniu poprzedniego posta zaczął wiać niemal huraganowy wiatr (uspokoił się dopiero niedawno), który przegonił chmury i zapewnił słoneczne niebo. Jutro znowu ma być zimno, choć tym razem słonecznie.

Piotr

Post autor: Piotr »

Dzisiaj ładna pogada i jadę na wycieczkę rowerową, Owińska-Mielno-Wierzonka-Wierzenica-Kobylnica-Poznań-Biedrusko-Owińska

Kto ze mną jedzie? :lol:

sphinx

Post autor: sphinx »

16 stopni - zimno, wietrznie i pochmurno. Dawać mi te upały!

Awatar użytkownika
Kolejorz
Posty: 353
Rejestracja: 2012-08-01, 20:33
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Kontakt:

Post autor: Kolejorz »

A ja na jagodach byłem nie dawno wróciłem z lasu - rowerem. Troche wietrznie jest i porozrywane chmury a temp. nie przekracza 20st. :)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Lubel pisze:Kto ze mną jedzie? :lol:
Taaak, całe forum zaraz pojedzie. I będzie wycieczka rowerowa połączona z fotostopami Twojego roweru. :diabeł:

Myślałem, że będzie dzisiaj padać, ale... nie padało. W tym tygodniu to chyba nie zobaczę deszczy na Mazowszu ;)

Awatar użytkownika
Kolejorz
Posty: 353
Rejestracja: 2012-08-01, 20:33
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Kontakt:

Post autor: Kolejorz »

J-31 jeszcze zobaczysz deszcz jak nie w tym tygodniu to w przyszły tydzień :retard:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Dzisiaj trochę mżyło. Niby deszcz, ale wciąż niewielki :cool:

sphinx

Post autor: sphinx »

Dalej zimnica. Od ponad tygodnia temperatura nie może dobić do 20 stopni. Do tego podwiewa zimny wiatr.

9507
Posty: 2906
Rejestracja: 2008-10-03, 18:15
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: 9507 »

Ciepło i słonecznie, a jak się nad wodę człowiek chce wybrać, to się chmurzy. Ale dalej ciepło, bo 27*C.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Coś czuję, że na Mazowszu to jutro będzie niezły upał. Przedwczoraj jak wieczorem wracałem z roboty, to czuło się wyraźnie chłód, a dzisiaj jak wracałem wieczorem, to już czuło się lekką duchotę ;)

sphinx

Post autor: sphinx »

No, dziś w końcu upragnione 20 stopni. A dokładniej 21. I wciąż pochmurno, oraz podwiewa lekki, ale i zimny wiaterek.

Awatar użytkownika
Kolejorz
Posty: 353
Rejestracja: 2012-08-01, 20:33
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Kontakt:

Post autor: Kolejorz »

U mnie upał już prawie bo jest u mnie 29st. Ale już jakieś się gromadzą chmurki.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Na Mazowszu też już upał. Teraz niedawno trochę podróżowałem i na termometrze miałem 28.5 st C ;)

Piotr

Post autor: Piotr »

Wczoraj było u mnie 38 stopnii, ale słońca szukać na próżno. Chmury burzowe zasłoniły. A teraz deszcz.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

No Popatrz - a już chciałem się zapytać u kogo jest goręcej. Bowiem jak jechałem wczoraj koło godz. 17-stej, to miałem na termometrze 34.5 st.... ale to jest normalnie chłodno w porównaniu z 38-ma ;)

Dzisiejszy wieczór jest dziwny. Nie ma wiatru, duchota dosłownie stoi i gęstnieje. Coś czuję, że ta noc będzie bardzo głośna, burzowa i mało ciekawa - przynajmniej na Mazowszu, a i pewnie na zachodzie kraju też ;)

Awatar użytkownika
Rumpel
Posty: 643
Rejestracja: 2010-12-31, 01:02
Lokalizacja: Czeladź Scorpio: 379 619km

Post autor: Rumpel »

Ze mnie się leje. A skoro nawet ze mnie się leje, a poce się naprawde od wielkiego dzwonu (przynajmniej w ten sposób) to coś jest nie w porządku z tą temperaturą....

Piotr

Post autor: Piotr »

Ze mnie leje bo od rana deszcz a od siostry do domu wracam, dzisiaj słońca w okolicach Poznania nie zobaczymy.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

U mnie chyba będzie dopiero lało, na razie się zachmurzyło ;)

Awatar użytkownika
Kolejorz
Posty: 353
Rejestracja: 2012-08-01, 20:33
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Kontakt:

Post autor: Kolejorz »

U mnie dzisiejszej nocy aż od wczorajszego wieczoru koło 20godz. było burzowo i co w tym dziwnego, że nie były aż tak intensywne tylko tak jak by łagodniejsze burze lecz piorun za piorunem był. Trochę gradu spadło i deszczu. W nocy same flesze szły i delikatne grzmoty. :D

Piotr

Post autor: Piotr »

Może to głupio zabrzmi ale mam dziurę w ścianie malutką i przez nią mam ,po zeszłej nocy ... :D Wodę w piwnicy.

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”