Lato 2013

W tej kategorii znajdują sie posty z dawnego km-forum, oraz przedawnione tematy, które warto zachować...
ironscull
Posty: 78
Rejestracja: 2020-10-20, 20:13

Post autor: ironscull »

J-31 pisze:Już przeszły, przynajmniej w Warszawie. Dzisiaj w Warszawie i okolicach była noc fleszy. Waliło naprawdę mocno. Piaseczno dopiero teraz wraca do normalności - z powodu braku prądu w znacznej części Piaseczna
Pod Wołominem też było ciekawie. Choć było trochę groźnie, to ta burza się przydała. Upały się skończyły. Teraz temperatura wynosi 15*C, wilgotność 92% i ciśnienie 1004 hPa.
A trochę więcej wczorajszej burzy w tym temacie. ;)
http://www.km-forum.com.pl/viewtopic.ph ... 1&start=45

Awatar użytkownika
Nikki
Motorniczy
Motorniczy
Posty: 1237
Rejestracja: 2005-11-29, 23:38
Lokalizacja: Twierdza Wrocław
Kontakt:

Post autor: Nikki »

Po kilku dniach smażenia się jak na pustyni (temp. powyżej 30 stopni, a tak dokładniej to około 35), z dnia na dzień zrobiło się... 23 stopnie. Wyszłam na dwór i normalnie było mi zimno... I serio nigdy bym nie pomyślała że przy temp. 23 stopnie będę musiała ubrać bluzę :lol: Zazwyczaj już około 21 st. nadawało się na krótki rękaw... Dzień kolejny - 24 stopnie. Mówcie co chcecie ale jest chłodno :D

Anita5

Post autor: Anita5 »

I serio nigdy bym nie pomyślała że przy temp. 23 stopnie będę musiała ubrać bluzę Zazwyczaj już około 21 st. nadawało się na krótki rękaw... Dzień kolejny - 24 stopnie. Mówcie co chcecie ale jest chłodno
A to ze mnie się śmiali, kiedy jakiś czas temu napisałam, że było mi zimno :D

Dziś nad Wałbrzychem ma popadać, co mnie bardzo cieszy. Ostatnie dni są miłą odskocznią od ostatnich upałów ;)

Awatar użytkownika
Kolejorz
Posty: 353
Rejestracja: 2012-08-01, 20:33
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Kontakt:

Post autor: Kolejorz »

Wczoraj było zimno. Po upałach drastycznie spadła temp. do 16st. i padało brrr. :mruga:

9507
Posty: 2906
Rejestracja: 2008-10-03, 18:15
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: 9507 »

Noce z temperaturą na poziomie ok. 8*C nad morzem w domku letniskowym nie należą do przyjemnych ;)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Pomimo upałów w dzień, noce są już chłodne... zresztą "od Anki, zimne noce i poranki" :mruga:

Awatar użytkownika
Nikki
Motorniczy
Motorniczy
Posty: 1237
Rejestracja: 2005-11-29, 23:38
Lokalizacja: Twierdza Wrocław
Kontakt:

Post autor: Nikki »

No tak do końca to się nie sprawdziło, bo tuż po 26 lipca były takie upały że temperatura w nocy chyba nie spadała poniżej 25 stopni, a przynajmniej we Wrocławiu (spałam w krótkim rękawku i spodenkach, bez przykrycia, całą noc przy otwartym na oścież oknie i mi było za gorąco :P ). Dzisiaj w ciągu dnia około 32 stopni, ale na wieczór już chłodniej...

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Tak, zaczyna się to nie sprawdzać. W Warszawie również zaczynają być ciepłe noce. A propo... na Mazowszu chyba będzie noc z fleszami. Coś się szykuje ;)

Awatar użytkownika
Marcin N
Posty: 2832
Rejestracja: 2010-05-03, 11:23
Lokalizacja: Łaziska Górne

Post autor: Marcin N »

Uhh wiater się zerwał, chyba jakaś burza idzie. Wszak od środy do piątku na śląsku ma być brzydka pogoda.

Awatar użytkownika
Kolejorz
Posty: 353
Rejestracja: 2012-08-01, 20:33
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Kontakt:

Post autor: Kolejorz »

Wczoraj w nocy przed godz. 23 tak się zerwał wiater, że zrobiło się na zewnątrz głośno od szelestu drzew bo za płotem mam las a potem tak lało jak nigdy dotąd. Myślałem, że burza idzie a tu tylko silny wiatr i ogromna ulewa, że aż o dach tak uderzał deszcz (lub grad), że aż szumiało.

Ciekawe jaka ta noc sie zapowiada.

W ciągu dnia było dosyć w miare b. cieplutko. :)

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

9507 pisze:Noce z temperaturą na poziomie ok. 8*C nad morzem w domku letniskowym nie należą do przyjemnych
Pod namiotem/w aucie gorzej :D Zwłaszcza jak pada.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

.... no właśnie u mnie pada. No, ale i tak się cieszę, bo przynajmniej nie muszę podlewać. Samo się podlewa :mruga:

9507
Posty: 2906
Rejestracja: 2008-10-03, 18:15
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: 9507 »

Nie ma nic gorszego od tamtego domku :P

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Ale mi się pogoda trafiła w Poznaniu. Normalnie piątek 13-go. Do południa słońce, po południu ulewny deszcz. Na szczęście zdążyłem pofocić :mruga:

A propo. Z serdecznymi pozdrowieniami dla KKS-a :cool:

:strzałka: http://imageshack.us/f/842/0ah7.jpg/

I jeszcze dwóm rosyjsko-języcznym turystom pomogłem. Chcieli z Dworca Zachodniego dojechać na ul. Hetmańską róg Głogowskiej. Ech, gdyby nie ja... :retard:

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

J-31 pisze: Ech, gdyby nie ja... :retard:
...gdyby nie Ty, to by dojechali :?: :-P

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

J-31 pisze: A propo. Z serdecznymi pozdrowieniami dla KKS-a
Dziękuję :P
J-31 pisze: I jeszcze dwóm rosyjsko-języcznym turystom pomogłem. Chcieli z Dworca Zachodniego dojechać na ul. Hetmańską róg Głogowskiej. Ech, gdyby nie ja...
Faktycznie trudne zadanie Ci dali :P W ogóle to czekam na relację :) Wczoraj pogoda była paskudna, nie dało się w ogóle jechać. O godzinie 19:30 czekałem 15 minut na przejechanie Kaponiery (a raczej resztek Kaponiery :P ) a wcześniej to w ogóle nie ma o czym gadać, gdyby nie pogoda to powiedziałbym, że polecam rower :D

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

KKS pisze:W ogóle to czekam na relację :)
Zaraz pierwsze zdjęcia wpakuję do galerii, będzie ich coś koło 45. A następne razem z fotkami już tu na forum razem z opisem. Bo jest o czym pisać, ale to wieczorem, bo jestem aktualnie na łonie natury i fotki zostawiłem w domu ;)

A co do korków, rzeczywiście jak tylko zaczęło padać, to Poznań się zakorkował ;)

PS. A propo fotek. To mam już chyba wszystkie krajowe Elfy w swojej galerii. Teraz, za chwile dodam fotki wielkopolskich EN76 - ich jeszcze nie miałem :-P

Czyli mam teraz zdjęcia PESY ELF:
- SKM Warszawa
- Koleje Mazowieckie
- Koleje Śląskie
- Koleje Wielkopolskie

Czy coś mi jeszcze uknęło ? Bo chyba nigdzie więcej nie ma. Małopolskich Acatus-ów nie liczyłem ;)

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

Lato się skończyło, zatem temat do zamknięcia ;)

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”