Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj

W tej kategorii znajdują sie posty z dawnego km-forum, oraz przedawnione tematy, które warto zachować...
Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Re: Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj

Post autor: pmaster »

Kupiłem se nowe słuchawki i dobre są.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj

Post autor: J-31 »

Ja kupiłem sobie nowy aparat i teraz się z nim docieram ;)

Awatar użytkownika
Auper
Moderator
Moderator
Posty: 1518
Rejestracja: 2010-05-20, 20:21
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj

Post autor: Auper »

Jakie to słuchawki? Ja prawie rok męczę CAL i jestem bardzo zadowolony jak za taką kasę

Cholera straciłem godzinę życia i nawet nie mam pojęcia jak i gdzie...

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj

Post autor: J-31 »

Auper pisze: Cholera straciłem godzinę życia i nawet nie mam pojęcia jak i gdzie...
Trza było uważać co się pije :mruga:

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Re: Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj

Post autor: pmaster »

Ja kupiłem sobie nowy aparat i teraz się z nim docieram
Kurczę pióro, ledwo co przyszedłem i od razu o zboczeniach
Jakie to słuchawki
SoundMagic p11s, zbytnio się nimi nie zachwycano w necie ale wg mnie jak najbardziej dają radę
CAL
Trochę za drogie jak na mój gust

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj

Post autor: J-31 »

Jeśli Adam Małysz będzie latał - oby nie na miotle - to J-31 pójdzie grać do Reprezentacji Narodowej. Już gadałem z jakimś fizjoteraputą. Coś się załatwi, coś się wykombinuje, tylko zrzucę 100 kg i będzie miodzio i malinka :retard:

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Re: Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj

Post autor: pmaster »

Był wczoraj tradycyjny żarcik primaaprilisowy czy wszyscy olali temat?

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj

Post autor: J-31 »

Ponieważ wszyscy olali temat, to nie było tradycyjnego żarciku primaaprilisowego. Nie miało to sensu, bo i tak tego nikt nie przeczyta ;)

... aczkolwiek, żeby nie było aż tak źle do końca, pozwoliłem sobie na powyższy post, a raczej pościk :mruga:

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Re: Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj

Post autor: Przemek »

Ja to nie mam co robić w domu - najpierw rowerem do pracy, potem z pracy rowerem do domu i zaraz z domu na rower. Teraz wróciłem i do spania.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj

Post autor: J-31 »

Nie śpij. Ja w Twoim wieku nie spałem :D

Pośpisz sobie na emeryturze :diabeł:

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Re: Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj

Post autor: pmaster »

Motyla noga, co tu się odbywa do piczki nietoperza :?: Parę dni nie mogłem na forum wejść, a posiada ono niezaprzeczalną wartość sentymentalną. Nie można tak po prostu wypierdzielić w kosmos takiego dziedzictwa kulturowego, kurczę pióro.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj

Post autor: J-31 »

I nikt nie zamierza wyp...lić w kosmos tego forum. Po prostu wyniknął problem techniczno-komunikacyjno-finansowy. I cieszę się, że forum - zgodnie z moimi przewidywaniami - wróciło do życia, chociaż tak naprawdę przez ten cały okres, forum normalnie było i nie zniknęło. Tyle, że .... ;)

... I mam tu napisać przykrą prawdę, czy piękną fikcję ? :mruga:

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Re: Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj

Post autor: pmaster »

A ta przykra prawda to co, Auper wolał te swoje miliony z korpo wydać na towarzyszkę życiową z tworzyw sztucznych niż na serwer?

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj

Post autor: J-31 »

Auper jest całkowicie niewinny. Ma alibi. Jego teściowa może potwierdzić :D

Problem jest zupełnie innej natury ;)

1. Otóż dawno, dawno temu Hannibal - jako admin forum - wykupił zarówno domenę jak i hosting w dwóch różnych firmach. I z nimi się rozliczał. Oni przesyłali mu faktury, a Hannibal płacił.

2. Po kilku latach - ja przejąłem kwestię rozliczeń.

3. Hannibal, póki z nami funkcjonował, przesyłał mi faktury, ja je opłacałem i funkcjonowaliśmy dalej . W między czasie - chyba można napisać dzięki Bogu - zmieniliśmy hostingodawcę, to sprawą ja już się zajmowałem i przejąłem kontakty z nowym usługodawcą na siebie. Oni mnie przysyłają faktury - a ja im płacę. Napisałem "dzięki Bogu", bo hosting jest przeze mnie regulowany na bieżąco, ale ....

4. .... ale nasz dostawca domeny - firma KEI z Krakowa nadal kontaktuje się z Hannibalem. Tzn. przesyłają mu faktury za domenę. Póki Hannibal zajmował się forum, przesyłał mi faktury, ale teraz już od dawna odłączył się od forum - podobnie jak wielu użytkowników - no i nie kontaktuje się ze mną. A co za tym idzie nie przesłał mi ostatniej faktury za domenę, a i ja - nie mając żadnego maila - zapomniałem o domenie :]

Suma, sumarum - nie mając opłaconej domeny, utraciliśmy ją w ostatni piątek. Co i tak należy uznać, za cud, bo termin płatności zawsze był do 31 marca, a oni zablokowali nam domenę dopiero 7 kwietnia. No, ale kiedyś musieli ;)

Forum działało normalnie, tyle, że na nie znanym nikomu adresie :strzałka: http://www.forum100.webd.pl/

Nie mając faktury pro forma z KEI, postanowiłem wczoraj szybko opłacić na tzw. "pałę" naszą domenę. No i oto powróciliśmy ;)

Usiłuję teraz skontaktować się z KEI i nakłonić ich aby przesyłali faktury pro forma - nie do Hannibala - ale do mnie na moją pocztę, a jeśli się nie uda, to sobie zapisałem w telefonie przypomnienie i za rok opłacę im domenę w terminie ;)

PS. Nie chcę Was straszyć, tudzież tych co jeszcze czytają te wypociny, ale jeżeli Uważacie, że forum powinno dalej funkcjonować, to Powinniście załatwić mi lektykę, masaż (nie koniecznie erotyczny, ale ładną masażystkę na pewno), ochronę BOR, ochronę policyjną. Bo, jeśli coś mi się stanie. I stanie mi... pikawa na ten przykład. To forum zniknie. Bo nikt nie będzie wiedział gdzie i komu zapłacić, żeby forum było dalej. Jestem jedyną osobą na świecie, która wie jak to się robi i komu się płaci, żeby wszyscy byli happy :mruga:

Awatar użytkownika
Auper
Moderator
Moderator
Posty: 1518
Rejestracja: 2010-05-20, 20:21
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj

Post autor: Auper »

Ty i Hannibal co nie? To nie możecie teraz latać jednym samolotem, jak ci co znają receptę na Cole...;)

A co do mojej lubej, dziś zaś mnie wkurzyła, ostatnio dla odreagowania kupiłem se telefon, dziś padło na zegarek, to tak w ramach wyjaśnienia na co rozchodzą się te miliony...;)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj

Post autor: J-31 »

Gorzej, że wychodzi na to, że teraz nie mogę z Hannibalem jeździć jednym autobusem. :lol:

Awatar użytkownika
Kolejorz
Posty: 353
Rejestracja: 2012-08-01, 20:33
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Kontakt:

Re: Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj

Post autor: Kolejorz »

Witojcie! Coś forum przymarło! :D Co słychać ziomale. ;)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj

Post autor: J-31 »

Ano, stara bida. Wiosna idzie, śnieg sypie, deszcz pada, kwiatki rosną, teściowa skrzypi. Życie :-P

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Re: Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj

Post autor: pmaster »

Jak se tak pomyśleć to rzeczywiście cisza tu jak w sowchozie po popijawie z okazji Dnia Zwycięstwa. W związku z tym starym zwyczajem zamieszczam obsceniczne zdjęcie:
Obrazek

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj

Post autor: J-31 »

Protestuję. Ten facet jest w kapeluszu i ma brodę - zatem, to zdjęcie jest chyba bardziej sceniczne niż obsceniczne. Po za tym, niektóre kobiety po obejrzeniu tej sympatycznej facjaty zapewne nie zasną dziś w nocy :diabeł:

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”