Komunikacja miejska a maraton
Komunikacja miejska a maraton
http://transportnews.eu/aktualnosci/zmi ... AOPYc.link
W niedzielę 8 kwietnia z powodu organizowanego H2O Półmaratonu Wrocław, wystąpią utrudnienia i zmiany na liniach 100 i 120.
Trasa maratonu będzie następująca: Na Niskich Łąkach, Krakowska, Opolska, Rybnicka, Świątnicka, Księska, Starodworska, Opatowicka, Międzyrzecka.
W związku z tym, w godzinach od 7:30 do 12:30 zostaną zawieszone kursy linii 120 (ostatni kurs o godzinie 7:05 z Trestna, a kolejny po wznowieniu kursów, o godzinie 12:35 z Galerii Dominikańskiej).
W godzinach od 8:30 do godziny 10:00 zostaną zawieszone kursy linii 100 (ostatni kurs o godzinie 7:42 z Mokrego Dworu, a kolejny po wznowieniu kursów, o godzinie 9:56 z Tarnogaju).
Ruch tramwajowy i autobusowy na ul. Krakowskiej i Opolskiej będzie się odbywał bez zmian – bieg na tym odcinku będzie odbywać się chodnikiem.
Re: Komunikacja miejska a maraton
Oooo, to i tak małe zmiany, bo w innych miastach bywa gorzej, czasami duuużo gorzej
Re: Komunikacja miejska a maraton
http://transportnews.eu/aktualnosci/zmi ... iejskiej-4
Pełna lista zmian w artykule powyżej.W sobotę 16 czerwca 2018r. odbędzie się 6.PKO Nocny Wrocław Półmaraton. Po godzinie 21:00 wprowadzone zostaną zmiany tras linii komunikacji miejskiej. Utrudnienia będą trwać do północy.
Re: Komunikacja miejska a maraton
https://www.wroclaw.pl/9-wrzesnia-dodat ... on-wroclaw
9 września - dodatkowa komunikacja na 36.PKO Maraton Wrocław
Celem zapewnienia właściwej obsługi komunikacyjnej rejonu Stadionu Olimpijskiego w dniu 9 września 2018 roku (niedziela), dla zapewnienia odwozu maratończyków i kibiców 36.PKO Wrocław Maratonu, zostanie uruchomiona specjalna linia tramwajowa T3.
Linia kursuje na trasie:
Sępolno – Mickiewicza - Paderewskiego - Różyckiego - most Szczytnicki - pl. Grunwaldzki - Rondo Reagana (peron 1) - pl. Grunwaldzki - most Grunwaldzki - pl. Społeczny - Traugutta - Oławska - Galeria Dominikańska
Z pętli Sępolno tramwaje będą odjeżdżały około godziny:
13:45, 14:15, 14:45 i 15:15.
Re: Komunikacja miejska a maraton
http://mpk.wroc.pl/content/100347-16032 ... activ-2019
16.03.2019r. - Bieg VI Dziesiątka Wroactiv 2019
W związku z planowaną imprezą pn. "VI Dziesiątka Wroactiv 2019", która odbędzie się w dniu 16 marca 2019 roku (sobota) w ciągu ulicy Królewieckiej planowane jest wprowadzenie zmiany tras linii autobusowej 101.
W godzinach od 12:00 do godziny 15:00 autobusy linii 101 zostaną skierowane objazdem w obu kierunkach przez ulicę Maślicką z pominięciem ulicy Królewieckiej.
Re: Komunikacja miejska a maraton
http://mpk.wroc.pl/content/101652-15160 ... olmaratonu
15/16.06.2019r. - zmiany w komunikacji zbiorowej podczas 7.PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu
Podczas trwania 7.PKO Nocnego Półmaratonu w dniu 15 czerwca 2019 roku
we Wrocławiu przewiduje się następujące zmiany w organizacji komunikacji zbiorowej:
KOMUNIKACJA TRAMWAJOWA
Linia 0L i 0P
Z uwagi na wyłączenie z ruchu większej części trasy linii tramwajowej 0, po godzinie
21:20 zostanie zawieszone kursowanie linii tramwajowych 0L i 0P.
Linia 1
Od godziny 22:00
Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia
Biskupin - Olszewskiego - Wróblewskiego – Wajdy - Mickiewicza – Sępolno
Sępolno – Mickiewicza – Wajdy - Wróblewskiego - Olszewskiego – Biskupin
Tramwaje po północnej stronie Wrocławia
Poświętne - Żmigrodzka - most Trzebnicki - Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich
- Trzebnicka - Słowiańska - Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema - pl. Bema –
Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja - pl. Jana Pawła
II – Legnicka – Złotoryjska – Śrubowa – Robotnicza – Wrocławski Park Przemysłowy
Wrocławski Park Przemysłowy – Robotnicza – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka –
pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa - Jagiełły – most Mieszczański
– Dubois – Drobnera – Łokietka – Chrobrego - pl. Powstańców Wielkopolskich -
Trzebnicka - most Trzebnicki - Żmigrodzka – Poświętne
Linia 2
Od godziny 22:00
Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia
Biskupin - Olszewskiego - Wróblewskiego – Wajdy - Mickiewicza – Sępolno
Sępolno – Mickiewicza – Wajdy - Wróblewskiego - Olszewskiego – Biskupin
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Krzyki – Powstańców Śląskich - Świdnicka - Piłsudskiego – pl. Legionów
pl. Legionów – Grabiszyńska – Hallera - Powstańców Śląskich – Krzyki
Linia 3
Od godziny 22:00
Księże Małe - Opolska - Krakowska - Traugutta - pl. Wróblewskiego – Kujawska –
pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera –
most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II - Legnicka
- Lotnicza – Kosmonautów – Średzka – Leśnica
Leśnica – Średzka – Kosmonautów - Lotnicza - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale -
most Sikorskiego – Mostowa - Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera –
pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie -
pl. Grunwaldzki
Linia 4
Od godziny 21:00
Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – Wajdy - most Zwierzyniecki – Skłodowskiej
Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie - Szczytnicka – Wyszyńskiego –
most Pokoju - pl. Społeczny – Traugutta - Oławska – pl. Dominikański – Kazimierza
Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Grabiszyńska – Oporów
Oporów – Grabiszyńska – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego –
pl. Dominikański – Oławska – Traugutta - pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego –
Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie - Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej Curie –
most Zwierzyniecki – Wajdy - Wróblewskiego – Olszewskiego – Biskupin
Od godziny 22:00
Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia
Biskupin - Olszewskiego - Wróblewskiego – Wajdy - Mickiewicza – Sępolno
Sępolno – Mickiewicza – Wajdy - Wróblewskiego - Olszewskiego – Biskupin
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Oporów – Grabiszyńska – pl. Legionów - Piłsudskiego – Arkady Capitol
Arkady Capitol – Świdnicka - Powstańców Śląskich - Hallera – Grabiszyńska – Oporów
Linia 5
Od godziny 22:00
Księże Małe - Opolska - Krakowska - Traugutta - pl. pl. Wróblewskiego – Kujawska –
pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera –
Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa - most Sikorskiego – Podwale - pl. Jana
Pawła II – Podwale – Piłsudskiego - pl. Legionów - Grabiszyńska – Oporów
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Oporów – Grabiszyńska – pl. Legionów - Piłsudskiego – Arkady Capitol
Arkady Capitol – Świdnicka - Powstańców Śląskich - Hallera – Grabiszyńska – Oporów
Linia 6
Od godziny 22:00
Kowale – Kwidzyńska – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności
Narodowej – Poniatowskiego – Bema - pl. Bema – Drobnera – Dubois – most
Mieszczański – Jagiełły – Mostowa - most Sikorskiego – Podwale - pl. Jana Pawła II –
Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego - Świdnicka – Powstańców Śląskich
– Krzyki
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Krzyki – Powstańców Śląskich - Świdnicka - Piłsudskiego – pl. Legionów
pl. Legionów – Grabiszyńska – Hallera - Powstańców Śląskich – Krzyki
Linia 7
Od godziny 22:00
Poświętne - Żmigrodzka - most Trzebnicki - Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich
– Chrobrego – Łokietka – Drobnera - Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa -
most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów
– Piłsudskiego - Świdnicka – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni – Klecina
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Klecina – Przyjaźni – Karkonoska - Powstańców Śląskich - Świdnicka - Piłsudskiego –
pl. Legionów
pl. Legionów – Grabiszyńska – Hallera - Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni
- Klecina
Linia 8
Od godziny 21:00
Tarnogaj - Tarnogajska - Armii Krajowej - Bardzka - Hubska - Gliniana - Borowska -
Peronowa - Kołłątaja – Teatralna – Widok – Szewska - Grodzka – most Uniwersytecki -
Drobnera - pl. Bema – Bema - Poniatowskiego – Jedności Narodowej - Słowiańska –
Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka – most Trzebnicki – Karłowice
Karłowice - most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka
- Słowiańska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema - pl. Bema – Sienkiewicza
– Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska - pl. Dominikański
- Skargi - Kołłątaja - Peronowa - Borowska - Gliniana - Hubska - Bardzka - Armii
Krajowej - Tarnogajska - Gazowa – Tarnogaj
Od godziny 22:00
Tramwaje po północnej stronie Wrocławia
Karłowice - most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka
– Słowiańska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Drobnera –
most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II
pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most
Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Bema - Poniatowskiego – Jedności
Narodowej - Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka –
most Trzebnicki – Karłowice
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Tarnogaj - Tarnogajska - Armii Krajowej - Bardzka - Hubska - Gliniana - Borowska –
Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy
Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna - Borowska - Gliniana - Hubska - Bardzka -
Armii Krajowej - Tarnogajska - Gazowa – Tarnogaj
Po udrożnieniu ulicy Stawowej
Tarnogaj - Tarnogajska - Armii Krajowej - Bardzka - Hubska - Gliniana - Borowska -
Stawowa – Piłsudskiego – Świdnicka – Podwale – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego –
Świdnicka
Świdnicka – Kazimierza Wielkiego – Widok - Teatralna - Skargi - Kołłątaja - Peronowa -
Borowska - Gliniana - Hubska - Bardzka - Armii Krajowej - Tarnogajska - Gazowa –
Tarnogaj
Linia 9
Od godziny 21:00
Park Południowy - Ślężna - Dyrekcyjna - Borowska - Peronowa - Kołłątaja - Skargi -
pl. Dominikański – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego - Sienkiewicza –
Piastowska – pl. Grunwaldzki – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Mickiewicza -
Sępolno
Sępolno - Mickiewicza – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki –
Piastowska - Sienkiewicza - Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta –
Oławska - pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja - Peronowa - Borowska - Dyrekcyjna -
Ślężna – Park Południowy
Od godziny 22:00
Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia
Sępolno – Mickiewicza – Wajdy - Wróblewskiego - Olszewskiego – Biskupin
Biskupin - Olszewskiego – Wróblewskiego - Wajdy – Mickiewicza – Sępolno
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Park Południowy - Ślężna - Dyrekcyjna - Borowska - Gliniana - Hubska - Bardzka -
Armii Krajowej - Tarnogajska - Gazowa – Tarnogaj
Tarnogaj - Tarnogajska - Armii Krajowej - Bardzka - Hubska - Gliniana - Borowska -
Dyrekcyjna - Ślężna – Park Południowy
Po udrożnieniu ulicy Stawowej
Park Południowy - Ślężna - Dyrekcyjna - Borowska - Stawowa – Piłsudskiego –
Świdnicka – Podwale – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – Świdnicka
Świdnicka – Kazimierza Wielkiego – Widok - Teatralna - Skargi - Kołłątaja - Peronowa -
Borowska - Dyrekcyjna - Ślężna – Park Południowy
Linia 10
Od godziny 22:00
Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia
Biskupin - Olszewskiego - Wróblewskiego – Wajdy - Mickiewicza – Sępolno
Sępolno – Mickiewicza – Wajdy - Wróblewskiego - Olszewskiego – Biskupin
Tramwaje po zachodniej stronie Wrocławia
Leśnica – Średzka - Kosmonautów - Lotnicza - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale -
most Sikorskiego – Mostowa - Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera –
pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie -
pl. Grunwaldzki
pl. Grunwaldzki – Piastowska – Nowowiejska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego –
Bema - pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat –
św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II – Legnicka - Lotnicza - Kosmonautów – Średzka -
Leśnica
Linia 11
Od godziny 21:00
Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – pl. Legionów - Piłsudskiego – Kołłątaja –
pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego –
Sienkiewicza - pl. Bema – Bema - Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty
Warszawskie – Kromera – Kromera
Kromera – Kromera - mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego –
Bema – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny –
Traugutta - Oławska - pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja – Piłsudskiego –
pl. Legionów - Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)
Od godziny 22:00
Tramwaje po północnej stronie Wrocławia
Kowale (Kromera) - Kromera - mosty Warszawskie – Jedności Narodowej –
Poniatowskiego – Bema - pl. Bema - Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy
Świat – św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II – Legnicka – Złotoryjska – Śrubowa – Robotnicza
– Wrocławski Park Przemysłowy
Wrocławski Park Przemysłowy – Robotnicza – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka –
pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa - Jagiełły – most Mieszczański
– Dubois – Drobnera – pl. Bema – Bema - Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty
Warszawskie – Kromera – Kromera (Kowale)
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Grabiszyńska (Cmentarz) - Grabiszyńska – pl. Legionów - Piłsudskiego – Arkady
Capitol
Arkady Capitol – Świdnicka - Powstańców Śląskich - Hallera – Grabiszyńska –
Grabiszyńska (Cmentarz)
Linia 14
Od godziny 21:00
Osobowice – Osobowicka - most Osobowicki – Reymonta - pl. Staszica – Pomorska –
most Pomorski – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka
– Powstańców Śląskich – Hallera – FAT
FAT – Grabiszyńska - pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza - Kazimierza Wielkiego – Nowy
Świat - most Pomorski - Pomorska - pl. Staszica – Reymonta - most Osobowicki -
Osobowicka – Osobowice
Od godziny 22:00
Tramwaje po północnej stronie Wrocławia
Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki - Reymonta - pl. Staszica – Pomorska –
most Pomorski – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II
pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most
Mieszczański – Dubois – Pomorska - pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki –
Osobowicka – Osobowice
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
FAT – Grabiszyńska - pl. Legionów – Piłsudskiego – Arkady Capitol
Arkady Capitol – Świdnicka - Powstańców Śląskich – Hallera – FAT
Linia 15
Od godziny 22:00
Tramwaje po północnej stronie Wrocławia
Poświętne - Żmigrodzka – Bałtycka - most Osobowicki - Reymonta - pl. Staszica –
Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II
pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most
Mieszczański – Dubois – Pomorska - pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki -
Bałtycka - Żmigrodzka – Poświętne
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Park Południowy - Ślężna - Dyrekcyjna - Borowska - Gliniana - Hubska - Bardzka -
Armii Krajowej - Tarnogajska - Gazowa – Tarnogaj
Tarnogaj - Tarnogajska - Armii Krajowej - Bardzka - Hubska - Gliniana - Borowska -
Dyrekcyjna - Ślężna – Park Południowy
Po udrożnieniu ulicy Stawowej
Park Południowy - Ślężna - Dyrekcyjna - Borowska - Stawowa – Piłsudskiego –
Świdnicka – Podwale – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – Świdnicka
Świdnicka – Kazimierza Wielkiego – Widok - Teatralna - Skargi - Kołłątaja - Peronowa -
Borowska - Dyrekcyjna - Ślężna – Park Południowy
Linia 17
Od godziny 21:00
Sępolno - Mickiewicza – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki –
Piastowska - Sienkiewicza - Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta –
Oławska - pl. Dominikański - Skargi – Teatralna – pl. Teatralny - Świdnicka - Powstańców
Śląskich - Karkonoska - Przyjaźni – Klecina
Klecina - Przyjaźni - Karkonoska - Powstańców Śląskich - Świdnicka – pl. Teatralny –
Teatralna - Skargi - pl. Dominikański – Oławska – Traugutta - pl. Społeczny – most
Pokoju – Wyszyńskiego - Sienkiewicza – Piastowska – pl. Grunwaldzki – Skłodowskiej-
Curie – most Zwierzyniecki – Mickiewicza – Sępolno
Od godziny 22:00
Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia
Sępolno – Mickiewicza – Wajdy - Wróblewskiego - Olszewskiego – Biskupin
Biskupin - Olszewskiego – Wróblewskiego - Wajdy – Mickiewicza – Sępolno
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Klecina - Przyjaźni - Karkonoska - Powstańców Śląskich - Świdnicka – Piłsudskiego –
pl. Legionów
pl. Legionów – Grabiszyńska – Hallera - Powstańców Śląskich - Karkonoska - Przyjaźni
– Klecina
Linia 20
Od godziny 22:00
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Oporów – Grabiszyńska – Hallera - Powstańców Śląskich - Świdnicka – Piłsudskiego –
pl. Legionów
pl. Legionów – Grabiszyńska – Oporów
Tramwaje po zachodniej stronie Wrocławia
Leśnica – Średzka - Kosmonautów - Lotnicza - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale -
most Sikorskiego – Mostowa - Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera –
pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie -
pl. Grunwaldzki
pl. Grunwaldzki – Piastowska – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most
Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat - św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II – Legnicka -
Lotnicza - Kosmonautów – Średzka – Leśnica
Linia 23
Od godziny 21:00
Kromera - Kromera - mosty Warszawskie - Jedności Narodowej - Poniatowskiego –
Bema - pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny –
Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja - pl. Jana
Pawła II - Legnicka - Złotoryjska - Śrubowa – Robotnicza - Wrocławski Park
Przemysłowy
Wrocławski Park Przemysłowy - Robotnicza - Śrubowa – Złotoryjska - Legnicka -
pl. Jana Pawła II – Podwale - most Sikorskiego – Mostowa - Jagiełły – most Mieszczański
– Dubois - Drobnera - pl. Bema – Bema - Poniatowskiego - Jedności Narodowej - mosty
Warszawskie - Kromera – Kromera
Od godziny 22:00
Kromera - Kromera - mosty Warszawskie - Jedności Narodowej - Poniatowskiego –
Bema - pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat -
św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II - Legnicka - Złotoryjska - Śrubowa – Robotnicza -
Wrocławski Park Przemysłowy
Wrocławski Park Przemysłowy - Robotnicza - Śrubowa – Złotoryjska - Legnicka -
pl. Jana Pawła II – Podwale - most Sikorskiego – Mostowa - Jagiełły – most Mieszczański
– Dubois - Drobnera - pl. Bema – Bema - Poniatowskiego - Jedności Narodowej - mosty
Warszawskie - Kromera – Kromera
Linia 24
Od godziny 22:00
Tramwaje po północnej stronie Wrocławia
Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki - Reymonta - pl. Staszica – Pomorska –
most Pomorski – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II
pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most
Mieszczański – Dubois – Pomorska - pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki –
Osobowicka – Osobowice
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
FAT – Hallera - Powstańców Śląskich - Świdnicka – Piłsudskiego – pl. Legionów
pl. Legionów – Grabiszyńska – FAT
Linia 31
Od godziny 21:00
Gaj – Świeradowska - Bardzka – Hubska - Gliniana - Borowska - Stawowa – Piłsudskiego
– pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja - pl. Jana
Pawła II - Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Stadion Wrocław (Królewiecka)
Stadion Wrocław (Królewiecka) – Pilczycka – Milenijna - Legnicka - pl. Jana Pawła II -
Podwale – pl. Orląt Lwowskich - Piłsudskiego - pl. Legionów - Piłsudskiego - Stawowa -
Borowska - Gliniana - Hubska - Bardzka – Świeradowska – Gaj
Od godziny 22:00
Tramwaje po zachodniej stronie Wrocławia
Stadion Wrocław (Królewiecka ) – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – pl. Jana Pawła II
– Podwale - most Sikorskiego – Jagiełły – Mosty Mieszczańskie
Mosty Mieszczańskie – Jagiełły – most Sikorskiego - Podwale - pl. Jana Pawła II -
Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Stadion Wrocław (Królewiecka)
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Gaj – Świeradowska - Bardzka - Hubska - Gliniana - Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna –
Zajezdnia Gaj
Zajezdnia Gaj – Ślężna – Dyrekcyjna - Borowska - Gliniana - Hubska - Bardzka –
Świeradowska – Gaj
Po udrożnieniu ulicy Stawowej
Gaj – Świeradowska – Bardzka – Hubska – Gliniana - Borowska - Peronowa – Kołłątaja
– Skargi – Teatralna – Park Staromiejski (nawrót na ulicy Wierzbowej)
Park Staromiejski – Teatralna - Skargi - Kołłątaja - Peronowa - Borowska – Gliniana –
Hubska – Bardzka – Świeradowska – Gaj
Linia 32
Od godziny 21:00
Gaj – Świeradowska - Bardzka – Hubska - Gliniana - Borowska - Stawowa – Piłsudskiego
– pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja - pl. Jana
Pawła II - Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Dokerska – Kozanów (Dokerska)
Kozanów (Dokerska) – Dokerska - Pilczycka – Milenijna - Legnicka - pl. Jana Pawła II -
Podwale – pl. Orląt Lwowskich - Piłsudskiego - pl. Legionów - Piłsudskiego - Stawowa -
Borowska - Gliniana - Hubska - Bardzka – Świeradowska – Gaj
Od godziny 22:00
Tramwaje po zachodniej stronie Wrocławia
Kozanów (Dokerska) – Dokerska - Pilczycka – Milenijna – Legnicka – pl. Jana Pawła II
– Podwale - most Sikorskiego – Jagiełły – Mosty Mieszczańskie
Mosty Mieszczańskie – Jagiełły – most Sikorskiego - Podwale - pl. Jana Pawła II -
Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Dokerska – Kozanów (Dokerska)
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Gaj – Świeradowska - Bardzka - Hubska - Gliniana - Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna –
Zajezdnia Gaj
Zajezdnia Gaj – Ślężna – Dyrekcyjna - Borowska - Gliniana - Hubska - Bardzka –
Świeradowska – Gaj
Po udrożnieniu ulicy Stawowej
Gaj – Świeradowska – Bardzka – Hubska – Gliniana - Borowska - Peronowa – Kołłątaja
– Skargi – Teatralna – Park Staromiejski (nawrót na ulicy Wierzbowej)
Park Staromiejski – Teatralna - Skargi - Kołłątaja - Peronowa - Borowska – Gliniana –
Hubska – Bardzka – Świeradowska – Gaj
Linia 33
Od godziny 21:00
Pilczyce – Lotnicza - Legnicka - pl. Jana Pawła II - Ruska - Kazimierza Wielkiego -
pl. Dominikański - Oławska - Traugutta - pl. Społeczny - most Pokoju - Wyszyńskiego -
Szczytnicka - Skłodowskiej-Curie - Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie -
most Zwierzyniecki - Wajdy - Wróblewskiego – ZOO
ZOO – Wróblewskiego - Wajdy - most Zwierzyniecki - Skłodowskiej-Curie - Rondo
Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie - Szczytnicka - Wyszyńskiego - most Pokoju -
pl. Społeczny - Traugutta - Oławska - pl. Dominikański - Kazimierza Wielkiego -
św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II - Legnicka - Lotnicza – Pilczyce
Linia T4
Od godziny 22:00
Biskupin - Olszewskiego - Wróblewskiego – Wajdy - Mickiewicza – Sępolno
Sępolno – Mickiewicza – Wajdy - Wróblewskiego - Olszewskiego – Biskupin
Linia T9
Od godziny 21:00
ZOO – Wróblewskiego – Wajdy - most Zwierzyniecki – Skłodowskiej Curie – Rondo
Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie - Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju -
pl. Społeczny – Traugutta - Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa
– Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Zajezdnia Gaj
Zajezdnia Gaj – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi -
pl. Dominikański – Oławska – Traugutta - pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego –
Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie - Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej Curie –
most Zwierzyniecki – Wajdy - Wróblewskiego – ZOO
Od godziny 22:00
Biskupin - Olszewskiego - Wróblewskiego – Wajdy - Mickiewicza – Sępolno
Sępolno – Mickiewicza – Wajdy - Wróblewskiego - Olszewskiego – Biskupin
Re: Komunikacja miejska a maraton
http://mpk.wroc.pl/content/101652-15160 ... olmaratonu
15/16.06.2019r. - zmiany w komunikacji zbiorowej podczas 7.PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu
Podczas trwania 7.PKO Nocnego Półmaratonu w dniu 15 czerwca 2019 roku
we Wrocławiu przewiduje się następujące zmiany w organizacji komunikacji zbiorowej:
KOMUNIKACJA AUTOBUSOWA
Linia A
Od godziny 21:00
Koszarowa (Szpital) – Koszarowa - Przybyszewskiego – Berenta - Boya-Żeleńskiego -
Kromera - mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera –
most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza –
Podwale – Świdnicka - Powstańców Śląskich - Wielka – Rondo Vaclava Havla - Krucza -
Inżynierska – Rondo Woźniaka - Aleja Pracy - Hallera - Grabiszyńska - Solskiego - Aleja
Piastów – Racławicka – Racławicka
Racławicka – Racławicka - Aleja Piastów - Solskiego - Grabiszyńska - Hallera - Aleja
Pracy – Rondo Woźniaka - Inżynierska - Krucza – Gajowicka – Szczęśliwa – Zielińskiego
– Piłsudskiego - Świdnicka - Kościuszki - Dąbrowskiego - Krasińskiego – Traugutta – pl.
Wróblewskiego - pl. Społeczny - most Pokoju - Wyszyńskiego - mosty Warszawskie -
Kromera - Boya Żeleńskiego – Berenta – Przybyszewskiego – Czajkowskiego –
Sołtysowicka – Koszarowa - Koszarowa (Szpital)
Od godziny 22:00
Koszarowa (Szpital) – Koszarowa - Przybyszewskiego - Berenta - Boya-Żeleńskiego -
Kromera - mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera –
most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja –
pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego –
Swobodna - Powstańców Śląskich - Wielka – Rondo Vaclava Havla - Krucza - Inżynierska
– Rondo Woźniaka - Aleja Pracy - Hallera - Grabiszyńska - Solskiego - Aleja Piastów –
Racławicka – Racławicka
Racławicka – Racławicka - Aleja Piastów - Solskiego - Grabiszyńska - Hallera - Aleja
Pracy – Rondo Woźniaka - Inżynierska - Krucza – Gajowicka – Zaporoska – Szpitalna –
Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) – Legnicka – pl.
Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa - Jagiełły – most Mieszczański –
Dubois – Drobnera – pl. Bema – Bema - Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty
Warszawskie - Kromera - Boya Żeleńskiego – Berenta -
Przybyszewskiego – Czajkowskiego – Sołtysowicka – Koszarowa - Koszarowa (Szpital)
Linia C
Od godziny 20:30
pl. Grunwaldzki (peron 1) – Skłodowskiej-Curie - Szczytnicka – Wyszyńskiego –
Sienkiewicza - pl. Bema - Drobnera - Dubois - most Mieszczański - Dmowskiego - Długa -
Starogroblowa - Popowicka - Pilczycka - Kozanowska – Kozanów
Kozanów - Kozanowska - Pilczycka - Popowicka - Starogroblowa - Długa - Dmowskiego
- most Mieszczański - Dubois – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich
– Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Nowowiejska – Piastowska -
pl. Grunwaldzki (peron 1)
Linia D
Od godziny 21:00
Osiedle Sobieskiego - Królewska – Irkucka - Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników
Polskich - Krzywoustego – Brucknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most
Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza - pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki –
Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka -
Powstańców Śląskich – Krzycka – Wałbrzyska - Karmelkowa – Giełdowa (Centrum
Hurtu)
Giełdowa (Centrum Hurtu) - Karmelkowa - Wałbrzyska – Krzycka – Powstańców
Śląskich – Hallera - Gajowicka – Szczęśliwa – Zielińskiego – Piłsudskiego - Świdnicka –
Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – Traugutta – pl. Wróblewskiego -
pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego - mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska
- Brucknera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Bora-Komorowskiego –
Zakrzowska – Bora-Komorowskiego - Irkucka - Królewska - Osiedle Sobieskiego
Od godziny 22:00
Osiedle Sobieskiego - Królewska – Irkucka - Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników
Polskich - Krzywoustego – Brucknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most
Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza - pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki –
Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego –
pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Swobodna - Powstańców Śląskich – Krzycka
– Wałbrzyska - Karmelkowa – Giełdowa (Centrum Hurtu)
Giełdowa (Centrum Hurtu) - Karmelkowa - Wałbrzyska – Krzycka – Powstańców
Śląskich – Hallera - Gajowicka – Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich
– Nabycińska (dodatkowy przystanek) – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most
Sikorskiego – Mostowa - Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera –
pl. Bema – Bema - Poniatowskiego – Jedności Narodowej - mosty Warszawskie –
Kromera – Toruńska - Brucknera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich -
Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego - Irkucka - Królewska -
Osiedle Sobieskiego
Linia K
Od godziny 21:00
Kamieńskiego-pętla - Kamieńskiego - Żmigrodzka - Broniewskiego - Obornicka -
Bezpieczna - Łużycka - Osobowicka – most Osobowicki - Reymonta – pl. Staszica -
Pomorska – most Pomorski - Nowy Świat - Kazimierza Wielkiego - pl. Dominikański –
Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska - Sucha – Joannitów - Dyrekcyjna - Gliniana -
Borowska - Świeradowska – Gaj-pętla
Gaj-pętla - Świeradowska - Borowska - Peronowa - Kołłątaja - Skargi - pl. Dominikański
- Kazimierza Wielkiego – Szewska – Grodzka - most Pomorski - Pomorska – pl. Staszica -
Reymonta – most Osobowicki - Osobowicka - Łużycka - Bezpieczna - Obornicka -
Broniewskiego - Żmigrodzka - Kamieńskiego – Kamieńskiego-pętla
Od godziny 22:00
Kamieńskiego-pętla - Kamieńskiego - Żmigrodzka - Broniewskiego - Obornicka -
Bezpieczna - Łużycka - Osobowicka – most Osobowicki - Reymonta – pl. Staszica -
Pomorska – most Pomorski - Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale –
Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Swobodna – Powstańców
Śląskich – Wiśniowa – Armii Krajowej - Borowska - Świeradowska – Gaj-pętla
Gaj-pętla - Świeradowska - Borowska – Armii Krajowej – Ślężna – Jaworowa –
Powstańców Śląskich – Hallera – Gajowicka – Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa –
pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) – Legnicka – pl. Jana Pawła II
– Podwale – most Sikorskiego – Mostowa - Jagiełły – most Mieszczański – Dubois -
Pomorska – pl. Staszica - Reymonta – most Osobowicki - Osobowicka - Łużycka -
Bezpieczna - Obornicka - Broniewskiego - Żmigrodzka - Kamieńskiego – Kamieńskiegopętla
Linia N
Od godziny 21:00
Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja - Kościuszki –
Dąbrowskiego – Krasińskiego – Traugutta - pl. Wróblewskiego - pl. Społeczny – most
Pokoju - Wyszyńskiego – mosty Warszawskie - Kromera - Krzywoustego - Kiełczowska -
Żmudzka – Litewska – Litewska
Litewska – Litewska - Żmudzka - Kiełczowska - Krzywoustego - Kromera – mosty
Warszawskie – Wyszyńskiego - Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most
Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański –
Skargi – Kołłątaja – Peronowa - Borowska - Sucha – Joannitów - Dyrekcyjna - Gliniana –
Borowska – Petrusewicza
Od godziny 22:00
Litewska – Litewska - Żmudzka - Kiełczowska - Krzywoustego - Kromera – mosty
Warszawskie – Wyszyńskiego - Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most
Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale –
Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Powstańców Śląskich – Swobodna –
Gwiaździsta (zatoka przy ulicy Swobodnej)
Gwiaździsta – Swobodna – Owsiana – Zaporoska - Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt
Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) – Legnicka – pl. Jana Pawła II –
Podwale – most Sikorskiego – Mostowa - Jagiełły – most Mieszczański – Dubois –
Drobnera – Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka –
Słowiańska – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie - Kromera - Krzywoustego -
Kiełczowska - Żmudzka – Litewska – Litewska
Linia 106
Od godziny 22:00
Port Lotniczy – Graniczna – Rondo Skalskiego - Skarżyńskiego – Strachowice –
Cichociemnych – Rondo Skalskiego - Graniczna – Rondo Rotmistrza Pileckiego -
Strzegomska - Robotnicza - Wagonowa - Fabryczna - Robotnicza - pl. Orląt Lwowskich –
Piłsudskiego – Grabiszyńska – pl. Legionów (zatoka przy ulicy Piłsudskiego
pomiędzy pl. Legionów a ulicą Lelewela)
pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Owsiana – Zaporoska - Szpitalna –
Tęczowa - pl. Orląt Lwowskich - Robotnicza - Strzegomska – Rondo Rotmistrza Pileckiego
- Graniczna – Rondo Skalskiego - Skarżyńskiego – Strachowice – Cichociemnych – Rondo
Skalskiego - Graniczna - Port Lotniczy
Linia 110
Od godziny 21:00
Galeria Dominikańska – Słowackiego – Podwale – Kołłątaja - Peronowa – Borowska –
Sucha – Hubska - Bardzka – Buforowa – Lamowice – Iwiny (Rondo)
Iwiny (Rondo) – Lamowice – Buforowa – Bardzka – Hubska – Sucha – Borowska –
Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – bł. Czesława – Słowackiego – Galeria
Dominikańska
Od godziny 22:00
Dworzec Główny (postój w zatoce na Peronowej) – Peronowa – Piłsudskiego –
Małachowskiego – Pułaskiego – Hubska - Bardzka – Buforowa – Lamowice – Iwiny
(Rondo)
Iwiny (Rondo) – Lamowice – Buforowa – Bardzka – Hubska – Gliniana – Gajowa -
Sucha – Borowska – Peronowa – Dworzec Główny (postój w zatoce na Peronowej)
Linia 111
Od godziny 21:00
Kminkowa – Kminkowa – Waniliowa – Cynamonowa – Pełczyńska – Rondo Kielara –
Obornicka – Broniewskiego – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – Zakładowa –
Słonimskiego – Rychtalska – Jedności Narodowej – Nowowiejska – Piastowska – Rondo
Reagana (peron 1)
Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego –
Sienkiewicza – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Rychtalska –
Słonimskiego – Zakładowa – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Broniewskiego
– Obornicka – Rondo Kielara – Pełczyńska – Cynamonowa – Waniliowa – Kminkowa -
Kminkowa
Od godziny 22:00
Kminkowa – Kminkowa – Waniliowa – Cynamonowa – Pełczyńska – Rondo Kielara –
Obornicka – Broniewskiego – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – Zakładowa –
Słonimskiego – Rychtalska – Jedności Narodowej – Nowowiejska – Piastowska –
Piastowska (przystanek nr 20853 przy ulicy Piastowskiej)
Piastowska – Sienkiewicza – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej
– Rychtalska – Słonimskiego – Zakładowa – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka
– Broniewskiego – Obornicka – Rondo Kielara – Pełczyńska – Cynamonowa – Waniliowa –
Kminkowa – Kminkowa
Linia 112
Od godziny 21:00
Dworzec Główny - Peronowa - Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Sucha –
Joannitów - Dyrekcyjna - Gliniana - Borowska - Grota Roweckiego – Rondo Bednarza –
Parafialna - Kutrzeby - Wysoka - Ołtaszyńska – Rondo św. Ojca Pio – Ołtaszyńska -
Wojszycka - Wyścigowa - Waligórskiego – Krzyki
Krzyki - Waligórskiego - Wyścigowa - Wojszycka - Ołtaszyńska – Rondo św. Ojca Pio
– Ołtaszyńska - Wysoka - Kutrzeby - Parafialna – Rondo Bednarza - Grota Roweckiego -
Borowska - Peronowa - Dworzec Główny
Linia 113
Od godziny 21:00
Dworzec Główny - Peronowa - Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Sucha –
Joannitów - Dyrekcyjna - Gliniana - Borowska - Grota-Roweckiego - Kurpiów -
Strachowskiego – Rodno św. Ojca Pio - Zwycięska - Karkonoska – Krzyki
Krzyki – Karkonoska - Zwycięska – Rondo św. Ojca Pio - Strachowskiego - Kurpiów -
Grota-Roweckiego – Rondo Bednarza – Grota-Roweckiego - Borowska - Peronowa -
Dworzec Główny
Linia 114
Od godziny 22:00
Bieńkowice - Ziemniaczana - Mościckiego - Brochów - Chińska - Birmańska -
Mościckiego - Karwińska - Krakowska - Kościuszki – Pułaskiego – Sucha – Dworzec
Autobusowy
Dworzec Autobusowy – Sucha – Borowska – Peronowa – Piłsudskiego –
Małachowskiego – Pułaskiego - Kościuszki - Krakowska - Karwińska - Mościckiego -
Semaforowa - Centralna - Chińska - Brochów - Mościckiego - Ziemniaczana –
Bieńkowice
Linia 115
Od godziny 22:00
Wojnów (pętla) – Strachocińska – Swojczycka – mosty Chrobrego – Mickiewicza –
Wystawowa – Wajdy – Hala Stulecia (przystanek na ulicy Wajdy)
Hala Stulecia – Wajdy – Mickiewicza – mosty Chrobrego – Swojczycka – Strachocińska
– Wojnów (pętla)
Linia 116
Od godziny 21:00
Sołtysowice - Redycka - Sołtysowicka – Koszarowa – Przybyszewskiego – Kasprowicza
– Boya-Żeleńskiego – Kromera – Toruńska – most Jagiellońskie – Kochanowskiego –
most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – Piastowska (przystanek nr 20806
przy ulicy Sienkiewicza)
Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza) – Sienkiewicza -
Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Boya-Żeleńskiego – Kasprowicza –
Przybyszewskiego – Czajkowskiego - Sołtysowicka – Redycka – Sołtysowice
Linia 120
Od godziny 22:00
(Trestno) Opatowice - Opatowicka - Międzyrzecka - Na Niskich Łąkach - Kościuszki –
Pułaskiego – Sucha – Dworzec Autobusowy
Dworzec Autobusowy – Sucha – Borowska – Peronowa – Piłsudskiego –
Małachowskiego – Pułaskiego - Kościuszki - Na Niskich Łąkach - Międzyrzecka -
Opatowicka – Opatowice (Trestno)
Linia 121
Od godziny 21:00
Kiełczowska (Cmentarz) – Kiełczowska - Żmudzka – Litewska – Gorlicka – ks. Stanety
– Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Brucknera – mosty Jagiellońskie –
Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza - Piastowska
(przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza)
Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza) – Sienkiewicza -
Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Brucknera - Krzywoustego
– Rondo Lotników Polskich – ks. Stanety – Gorlicka – Litewska – Żmudzka - Kiełczowska
– Kiełczowska (Cmentarz)
Linia 122
Od godziny 21:00
Dworzec Autobusowy - Sucha – Swobodna - Zielińskiego - Piłsudskiego – Świdnicka –
Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) - pl. Solidarności -
Rybacka - Zachodnia - Poznańska - Długa - Starogroblowa - Popowicka – Wejherowska -
Legnicka - Na Ostatnim Groszu - Orlińskiego – Rondo Szomańskiego - Horbaczewskiego -
Balonowa - Bystrzycka - Koszalińska – Hermanowska - Chociebuska - Gubińska –
Strzegomska - Rogowska - Nowy Dwór (pętla)
Nowy Dwór (pętla) - Rogowska - Strzegomska - Gubińska - Chociebuska –
Hermanowska - Koszalińska - Bystrzycka - Balonowa - Horbaczewskiego – Rondo
Szomańskiego - Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu - Legnicka – Wejherowska - Popowicka
- Starogroblowa - Długa - Poznańska - Zachodnia - Rybacka - pl. Solidarności - Legnicka
- pl. Jana Pawła II - Podwale - Piłsudskiego - Zielińskiego - Swobodna – Sucha –
Joannitów – Dyrekcyjna – Gajowa - Sucha - Dworzec Autobusowy
Od godziny 22:00
Nowy Dwór (pętla) - Rogowska - Strzegomska - Gubińska - Chociebuska –
Hermanowska - Koszalińska - Bystrzycka - Balonowa - Horbaczewskiego – Rondo
Szomańskiego - Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu - Legnicka – Wejherowska - Popowicka
- Starogroblowa - Długa - Poznańska - Zachodnia - Rybacka - pl. Solidarności - Legnicka
- pl. Jana Pawła II - Podwale - Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Świdnicka –
Powstańców Śląskich – Swobodna – Gwiaździsta (zatoka przy ulicy Swobodnej)
Gwiaździsta – Swobodna – Owsiana – Zaporoska - Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt
Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) - pl. Solidarności - Rybacka -
Zachodnia - Poznańska - Długa - Starogroblowa - Popowicka – Wejherowska - Legnicka -
Na Ostatnim Groszu - Orlińskiego – Rondo Szomańskiego - Horbaczewskiego - Balonowa
- Bystrzycka - Koszalińska – Hermanowska - Chociebuska - Gubińska – Strzegomska -
Rogowska - Nowy Dwór (pętla)
Linia 124
Od godziny 21:00
Nowy Dwór (pętla) - Rogowska - Strzegomska - Klecińska - Grabiszyńska – Stalowa -
Grochowa - Krucza - Zaporoska – pl. Powstańców Śląskich – Powstańców Śląskich –
Wiśniowa – Ślężna - Kamienna - Bardzka - Armii Krajowej - Tarnogajska – Gazowa –
Karwińska - Opolska – Tyska – Księże Wielkie
Księże Wielkie - Tyska - Opolska – Karwińska – Gazowa – Tarnogajska - Armii
Krajowej - Ślężna – Jaworowa – Powstańców Śląskich – Hallera – Gajowicka - Krucza -
Grochowa – Stalowa - Grabiszyńska - Klecińska - estakada Gądowianka - Strzegomska
– Rogowska - Nowy Dwór (pętla)
Linia 125
Od godziny 22:00
Brochów - Chińska - Birmańska - Mościckiego - Gazowa - Tarnogajska - Armii Krajowej
– Ślężna – Jaworowa – Powstańców Śląskich – Hallera – Gajowicka - Krucza - Inżynierska
– Rondo Woźniaka - Aleja Pracy - Hallera - Grabiszyńska - Solskiego - Aleja Piastów –
Racławicka – Skarbowców – Sowia – Krzycka – Krzyki
Krzyki – Krzycka – Sowia – Skarbowców – Racławicka Aleja Piastów - Solskiego -
Grabiszyńska - Hallera – Aleja Pracy – Rondo Woźniaka - Inżynierska - Krucza – Rondo
Vaclava Havla - Wielka – Powstańców Śląskich – Wiśniowa – Ślężna – Dyrekcyjna –
Borowska – Sucha – Hubska – Bardzka - Armii Krajowej - Tarnogajska - Gazowa -
Mościckiego - Semaforowa - Centralna - Chińska – Brochów
Linia 126
Od godziny 21:00
Racławicka - Racławicka - Gajowicka - Zaporoska - Grabiszyńska – Klecińska - Estakada
Gądowianka - Strzegomska - Gubińska - Chociebuska – Hermanowska - Koszalińska -
Bystrzycka - Balonowa – Bajana – Lotnicza – Milenijna - Pilczycka – Kozanowska –
Kozanów
Kozanów - Kozanowska – Pilczycka – Milenijna – Lotnicza – Bajana - Balonowa -
Bystrzycka - Koszalińska – Hermanowska - Chociebuska - Gubińska - Strzegomska -
Klecińska - Grabiszyńska - Zaporoska – Rondo Żołnierzy Wyklętych - Powstańców
Śląskich - Racławicka – Racławicka
Linia 127
Od godziny 21:00
Zwycięska – Zwycięska – Rondo św. Ojca Pio – Ołtaszyńska – Wojszycka – Wyścigowa -
Ślężna – Jaworowa – Powstańców Śląskich – Hallera – Gajowicka – Zaporoska - Szpitalna
– Tęczowa - pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) - Rybacka -
Zachodnia - Poznańska - Długa - Starogroblowa - Popowicka – Pilczycka – Kozanowska
- Kozanów
Kozanów - Kozanowska - Pilczycka - Popowicka - Starogroblowa - Długa - Poznańska -
Zachodnia - Rybacka - pl. Solidarności - Legnicka - pl. Jana Pawła II - Podwale - Tęczowa
- Szpitalna - Zaporoska – Rondo Żołnierzy Wyklętych - Gajowicka - Hallera - Wiśniowa -
Ślężna – Wyścigowa – Wojszycka – Ołtaszyńska – Rondo św. Ojca Pio - Zwycięska –
Zwycięska
Linia 128
Od godziny 21:00
Pilczyce – Lotnicza - Metalowców – Bystrzycka - Balonowa - Horbaczewskiego – Rondo
Szomańskiego - Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu - Legnicka - Wejherowska - Popowicka
- Starogroblowa - Długa - Dmowskiego – most Mieszczański - Dubois – Drobnera –
pl. Bema – Bema - Poniatowskiego - Jedności Narodowej – Nowowiejska - Wyszyńskiego
- mosty Warszawskie – Kromera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich –
Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego – Okulickiego – Zakrzów
Zakrzów – Okulickiego – Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich -
Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Sienkiewicza –
pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Dmowskiego – Długa –
Starogroblowa – Popowicka – Wejherowska – Legnicka – Na Ostatnim Groszu –
Orlińskiego – Rondo Szomańskiego - Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka –
Metalowców – Lotnicza – Pilczyce
Linia 131
Od godziny 21:00
Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego –
Brucknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka –
Sienkiewicza - Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza)
Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza) – Sienkiewicza -
Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Brucknera - Krzywoustego
– Rondo Lotników Polskich - Kiełczowska – Żmudzka – Litewska
Linia 132
Od godziny 21:00
Kromera – Toruńska - Boya-Żeleńskiego – Berenta - Kasprowicza – Żmigrodzka – most
Trzebnicki - Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich - pl. Staszica - Pomorska – most
Pomorski - Nowy Świat - św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II - Legnicka - pl. Strzegomski –
Strzegomska - Robotnicza - Strzegomska – Rondo Rotmistrza Pileckiego – Mińska –
Stanisławowska – Awicenny – Poczta Polska
Poczta Polska – Awicenny – Stanisławowska - Mińska – Rondo Rotmistrza Pileckiego -
Strzegomska - Robotnicza - Wagonowa - Fabryczna - Robotnicza - Śrubowa -
Strzegomska – pl. Strzegomski - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale - most
Sikorskiego – Mostowa - Jagiełły – most Mieszczański – Dubois - Pomorska - pl. Staszica
- pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka – most Trzebnicki - Żmigrodzka -
Kasprowicza – Berenta – Boya-Żeleńskiego – Kromera
Linia 133
Od godziny 21:00
Brochów – Chińska – Centralna – Konduktorska - Buforowa – Bardzka – Armii Krajowej
- Borowska - Kamienna – Komandorska – Wielka - Powstańców Śląskich - Racławicka -
Skarbowców - Sowia - Krzycka - Wałbrzyska - Czekoladowa – Auchan
Auchan - Czekoladowa - Wałbrzyska - Krzycka - Sowia - Skarbowców – Racławicka -
Gajowicka – Hallera - Wiśniowa – Ślężna - Kamienna - Borowska – Armii Krajowej –
Bardzka – Buforowa – Konduktorska – Centralna – Chińska – Brochów
Linia 134
Od godziny 21:00
Nowy Dwór (pętla) - Rogowska - Strzegomska - Klecińska - Grabiszyńska – Stalowa -
Grochowa - Krucza - Zaporoska – pl. Powstańców Śląskich – Powstańców Śląskich –
Wiśniowa – Ślężna - Kamienna - Bardzka - Armii Krajowej - Krakowska – Opolska –
Tyska – Księże Wielkie
Księże Wielkie - Tyska - Opolska - Krakowska – Armii Krajowej - Ślężna – Jaworowa
– Powstańców Śląskich – Hallera – Gajowicka - Krucza - Grochowa – Stalowa -
Grabiszyńska - Klecińska - estakada Gądowianka - Strzegomska – Rogowska - Nowy
Dwór (pętla)
Linia 136
Od godziny 21:00
Tarnogaj – Tarnogajska – Morwowa - Świeradowska – Armii Krajowej – Ślężna –
Jaworowa - Powstańców Śląskich - Hallera - Klecińska - estakada „Gądowianka” - Na
Ostatnim Groszu - Orlińskiego – Rondo Szomańskiego - Horbaczewskiego - Balonowa -
Bystrzycka - Bajana - Lotnicza - Górnicza - Gwarecka - Dokerska – Kozanów
Kozanów - Dokerska - Gwarecka - Pilczycka - Hutnicza - Lotnicza - Bajana - Bystrzycka
- Balonowa - Horbaczewskiego – Rondo Szomańskiego - Orlińskiego - Na Ostatnim
Groszu - estakada „Gądowianka” - Klecińska - Hallera - Wiśniowa - Armii Krajowej -
Borowska - Świeradowska – Morwowa – Gazowa – Tarnogaj
Linia 141
Od godziny 21:00
Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników
Polskich - Krzywoustego – Brucknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most
Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza - Piastowska (przystanek nr 20806 przy
ulicy Sienkiewicza)
Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza) – Sienkiewicza -
Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Brucknera - Krzywoustego
– Rondo Lotników Polskich - Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego
- Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego
Linia 142
Od godziny 21:00
Karłowice – Żmigrodzka - Broniewskiego - Obornicka - Bezpieczna - Łużycka -
Osobowicka – most Osobowicki - Reymonta – pl. Staszica - Pomorska – most Pomorski -
Nowy Świat - św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II - Legnicka – pl. Strzegomski - Strzegomska
- Śrubowa – Robotnicza - Strzegomska - Rogowska - Nowy Dwór (pętla)
Nowy Dwór (pętla) - Rogowska - Strzegomska - Robotnicza - Wagonowa - Fabryczna -
Robotnicza - Śrubowa - Strzegomska – pl. Strzegomski - Legnicka - pl. Jana Pawła II –
Podwale - most Sikorskiego – Mostowa - Jagiełły – most Mieszczański – Dubois -
Pomorska - pl. Staszica - Reymonta – most Osobowicki - Osobowicka - Łużycka -
Bezpieczna - Obornicka - Broniewskiego – Żmigrodzka – Karłowice
Linia 144
Od godziny 21:00
Kamieńskiego-pętla - Kamieńskiego - Żmigrodzka – most Trzebnicki - Trzebnicka -
pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego – Łokietka – Drobnera – Dubois – most
Mieszczański – Jagiełły – Mostowa - most Sikorskiego – Podwale - pl. Jana Pawła II –
Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów - Piłsudskiego - Zielińskiego - Szczęśliwa -
Gajowicka - Hallera - Wiśniowa - Sudecka – Wojszycka – Wojszycka
Wojszycka – Wojszycka - Sudecka – Jaworowa – Powstańców Śląskich - Hallera –
Gajowicka – Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa - pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska
(dodatkowy przystanek) – Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale - most Sikorskiego –
Mostowa - Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera - Łokietka – Chrobrego –
pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki - Żmigrodzka –
Kamieńskiego – Kamieńskiego-pętla
Linia 145
Od godziny 21:00
Sępolno – Mickiewicza - Monte Cassino - Dembowskiego - Tramwajowa - Wróblewskiego
– Wajdy - most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie - Rondo Reagana (peron 1) –
Szczytnicka – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki
– Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja –
Kościuszki - Dworcowa – Małachowskiego – Pułaskiego – Sucha – Joannitów - Dyrekcyjna
- Gliniana – Borowska - Armii Krajowej – Tarnogajska – Gazowa – Tarnogaj
Tarnogaj – Tarnogajska - Armii Krajowej – Borowska - Peronowa - Kołłątaja - Kościuszki
- Dąbrowskiego - Krasińskiego – Traugutta – pl. Wróblewskiego – Kujawska -
pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka - Rondo Reagana (peron 4) -
Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy - Wróblewskiego - Tramwajowa -
Dembowskiego - Monte Cassino – Mickiewicza – Sępolno
Linia 146
Od godziny 21:00
Gaj-pętla - Świeradowska - Borowska - Peronowa - Kołłątaja - Kościuszki -
Dąbrowskiego - Krasińskiego – Traugutta – pl. Wróblewskiego – Kujawska - pl. Społeczny
– most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka - Rondo Reagana (peron 4) - Skłodowskiej-
Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy - Wróblewskiego - Tramwajowa - Dembowskiego -
Bacciarellego – Bartoszowice
Bartoszowice - Bacciarellego - Dembowskiego - Tramwajowa - Wróblewskiego – Wajdy
- most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie - Rondo Reagana (peron 1) – Szczytnicka –
Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka –
Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Kościuszki -
Dworcowa – Małachowskiego – Pułaskiego – Sucha – Joannitów - Dyrekcyjna - Gliniana –
Borowska - Świeradowska – Gaj-pętla
Kurs o godzinie 21:14, 21:44 i 22:14 z pętli Gaj
Gaj-pętla - Świeradowska - Borowska - Peronowa – Dworzec Główny (zatoka przy
ulicy Peronowej)
Dworzec Główny – Peronowa – Piłsudskiego - Małachowskiego – Pułaskiego – Sucha –
Joannitów - Dyrekcyjna - Gliniana – Borowska - Świeradowska – Gaj-pętla
Linia 148
Od godziny 22:00
Leśnica – Płońskiego – Trzmielowicka - Średzka – Kosmonautów – Złotnicka -
Małopolska – Halicka - Żernicka – Zemska – Rogowska - Chociebuska - Gubińska -
Strzegomska - Robotnicza - Wagonowa - Fabryczna - Robotnicza – Dworzec
Świebodzki
Dworzec Świebodzki - Robotnicza - Strzegomska - Gubińska - Chociebuska –
Rogowska – Zemska - Żernicka – Halicka - Małopolska - Złotnicka - Kosmonautów –
Średzka – Leśnica
Linia 149
Od godziny 21:00
Kuźniki – Kołobrzeska – Żernicka – Zemska - Rogowska - Strzegomska - Robotnicza -
Wagonowa - Fabryczna - Robotnicza – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy
przystanek) – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale - most Sikorskiego – Mostowa -
Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Bema - Poniatowskiego –
Jedności Narodowej – Nowowiejska – Piastowska – Piastowska (przystanek nr 20853
przy ulicy Piastowskiej)
Piastowska (przystanek nr 20853 przy ulicy Piastowskiej) – Sienkiewicza –
pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja –
pl. Jana Pawła II – Podwale - pl. Orląt Lwowskich - Robotnicza - Strzegomska –
Rogowska – Zemska – Żernicka – Kołobrzeska – Kuźniki
Linia 602
Od godziny 21:00
Dworzec Główny - Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Sucha –
Swobodna - Powstańców Śląskich - Karkonoska - Biskupice Podgórne LG Display
Biskupice Podgórne LG Display - Karkonoska - Powstańców Śląskich – Wiśniowa –
Ślężna – Petrusewicza
Linia 612
Od godziny 21:00
Dworzec Główny - Peronowa - Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Sucha –
Joannitów - Dyrekcyjna - Gliniana - Borowska - Ślężna - Gliniana - Borowska - Grota
Roweckiego – Rondo Bednarza – Parafialna - Kutrzeby - Wysoka - Ślęża – Bielany
Wrocławskie – Karkonoska – Krzyki
Krzyki - Karkonoska – Bielany Wrocławskie - Ślęża - Wysoka - Kutrzeby - Parafialna –
Rondo Bednarza - Grota Roweckiego - Borowska - Peronowa - Dworzec Główny
NOCNA KOMUNIKACJA AUTOBUSOWA
Linia 241
Osiedle Sobieskiego – Królewska - Irkucka – Bora-Komorowskiego – Okulickiego –
Zakrzów – Okulickiego – Bora-Komorowskiego - Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego
– Kowalska – Działdowska – Kwidzyńska – most Jagiellońskie – Kochanowskiego – most
Szczytnicki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie -
Szczytnicka – Wyszyńskiego most Pokoju - pl. Społeczny – Traugutta – Oławska -
pl. Dominikański - Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Ślężna – Gliniana –
Borowska – Petrusewicza - Ślężna – Dyrekcyjna – Joannitów – Sucha - Swobodna -
Zielińskiego - Szczęśliwa – Rondo Żołnierzy Wyklętych - Gajowicka - Krucza -
Inżynierska – Aleja Pracy – Hallera - Grabiszyńska – Ostrowskiego – Krzemieniecka –
Trawowa - Stanisławowska - Mińska – Rondo Rotmistrza Pileckiego - Strzegomska -
Gubińska - Chociebuska - Rogowska - Nowy Dwór (pętla)
Nowy Dwór (pętla) - Rogowska - Chociebuska - Gubińska - Strzegomska – Rondo
Rotmistrza Pileckiego - Mińska - Stanisławowska – Trawowa – Krzemieniecka –
Ostrowskiego – Petuniowa – Klecińska - Hallera - Aleja Pracy - Inżynierska - Krucza -
Gajowicka – Rondo Żołnierzy Wyklętych - Szczęśliwa - Zielińskiego - Swobodna – Sucha
– Joannitów – Dyrekcyjna - Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna
– Borowska - Peronowa - Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego –
Traugutta – pl. Wróblewskiego - pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – mosty
Warszawskie – Kromera – Toruńska - Kwidzyńska – Działdowska – Kowalska -
Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-
Komorowskiego - Irkucka – Królewska - Osiedle Sobieskiego
Linia 243
Księże Wielkie - Tyska - Opolska - Krakowska – Traugutta – pl. Wróblewskiego (nawrót
przez ulicę Kujawską) – Pułaskiego - Komuny Paryskiej – Podwale - Kołłątaja - Peronowa
– Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna –
Joannitów – Sucha - Borowska – Peronowa – Piłsudskiego - Świdnicka – Bożego Ciała –
Widok - Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska
(dodatkowy przystanek) - Legnicka - Na Ostatnim Groszu - Orlińskiego -
Horbaczewskiego - Balonowa - Bystrzycka – Bajana - Lotnicza – Kosmonautów –
Fieldorfa – Wojanowska – Starogajowa – Jeleniogórska – Średzka – Trzmielowicka –
Płońskiego – Leśnica
Leśnica – Średzka – Jeleniogórska – Starogajowa – Wojanowska – Fieldorfa –
Kosmonautów - Lotnicza - Bajana - Bystrzycka - Balonowa - Horbaczewskiego -
Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt
Lwowskich - Podwale - Świdnicka – Powstańców Śląskich - Swobodna – Sucha –
Joannitów – Dyrekcyjna - Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna -
Borowska - Peronowa - Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego –
Traugutta - Krakowska - Opolska - Tyska - Księże Wielkie
Linia 245
Pracze Odrzańskie - Stabłowicka – Główna - Maślicka - Pilczycka - Gwarecka –
Dokerska - Kozanowska - Pilczycka - Popowicka – Starogroblowa – Długa - Poznańska
- Zachodnia - Rybacka - pl. Jana Pawła II - Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Podwale –
Świdnicka – Kościuszki - Kołłątaja - Peronowa – Borowska – Ślężna – Gliniana –
Borowska – Kamienna – Ślężna - Petrusewicza – Borowska - Gliniana - Hubska -
Bardzka - Armii Krajowej - Tarnogajska - Gazowa – Mościckiego - Semaforowa - Chińska
– Brochów – Mościckiego – Ziemniaczana – Bieńkowice
Bieńkowice – Ziemniaczana – Mościckiego - Brochów - Chińska - Birmańska -
Mościckiego - Gazowa - Tarnogajska - Armii Krajowej – Bardzka - Hubska - Gliniana –
Łódzka – Wesoła - Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna - Borowska - Peronowa -
Kołłątaja - Skargi - pl. Dominikański - Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale –
pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) - Rybacka - Zachodnia -
Poznańska - Długa - Starogroblowa - Popowicka - Pilczycka - Kozanowska - Dokerska -
Gwarecka - Pilczycka - Maślicka - Główna - Stabłowicka - Pracze Odrzańskie
Linia 246
Świniary – Zajączkowska - Pełczyńska – Rondo Kielara - Obornicka - Broniewskiego -
Kasprowicza - Berenta - Boya-Żeleńskiego - Kromera – mosty Warszawskie –
Wyszyńskiego (przejazd po torowisku na odcinku od Sienkiewicza do pl. Powstańców
Warszawy) – most Pokoju - pl. Społeczny – Kujawska – pl. Wróblewskiego - Pułaskiego
– Komuny Paryskiej – Podwale - Kołłątaja - Peronowa – Borowska – Ślężna – Gliniana –
Borowska - Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Joannitów – Sucha - Borowska –
Peronowa – Piłsudskiego - Świdnicka – Bożego Ciała – Widok – Kazimierza Wielkiego –
Krupnicza – Sądowa - pl. Legionów - Grabiszyńska - Klecińska – estakada Gądowianka -
Strzegomska - Gubińska - Chociebuska – Hermanowska - Koszalińska - Bystrzycka -
Bajana - Lotnicza - Górnicza - Gwarecka - Dokerska – Kozanów
Kozanów - Dokerska - Gwarecka - Pilczycka - Hutnicza - Lotnicza - Bajana - Bystrzycka
- Koszalińska – Hermanowska - Chociebuska - Gubińska - Strzegomska - Klecińska -
Grabiszyńska - pl. Legionów - Piłsudskiego - Kościuszki - Świdnicka – Powstańców
Śląskich - Swobodna – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna - Gliniana – Borowska –
Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska - Peronowa - Kołłątaja – Kościuszki –
Dąbrowskiego – Krasińskiego – Traugutta – pl. Wróblewskiego - pl. Społeczny – most
Pokoju - Wyszyńskiego – mosty Warszawskie - Kromera – Boya-Żeleńskiego – Berenta -
Kasprowicza - Broniewskiego - Obornicka – Rondo Kielara - Pełczyńska – Zajączkowska –
Świniary
Linia 247
Polanowice – Kamieńskiego - Żmigrodzka – most Trzebnicki - Trzebnicka -
pl. Powstańców Wielkopolskich - Chrobrego - Łokietka - Drobnera - most Uniwersytecki -
Grodzka - Nowy Świat - Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka –
Kościuszki - Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska -
Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Joannitów – Sucha - Swobodna - Powstańców
Śląskich - Karkonoska - Letnia - Krzycka – Wałbrzyska – Karmelkowa – Giełdowa
(Centrum Hurtu)
Giełdowa (Centrum Hurtu) – Karmelkowa - Wałbrzyska - Przyjaźni - Karkonoska -
Powstańców Śląskich – Wiśniowa – Ślężna - Gliniana – Borowska - Petrusewicza –
Ślężna – Dyrekcyjna - Borowska - Peronowa - Piłsudskiego - Świdnicka - Bożego Ciała -
Widok – Szewska - Grodzka - most Uniwersytecki - Drobnera - Łokietka - Chrobrego –
pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka - Żmigrodzka - Kamieńskiego – Polanowice
Linia 248
Poświęcka (Ośrodek Zdrowia) – Poświęcka – Nowaka-Jeziorańskiego - Żmigrodzka –
most Trzebnicki - Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich - Chrobrego - Łokietka -
Drobnera - most Uniwersytecki - Grodzka - Nowy Świat - Kazimierza Wielkiego –
Krupnicza – Podwale – Świdnicka – Kościuszki - Kołłątaja – Peronowa – Borowska –
Ślężna – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska - Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna –
Joannitów – Sucha - Swobodna - Powstańców Śląskich – Krzycka – Sowia – Skarbowców
– Racławicka – Racławicka
Racławicka – Racławicka – Skarbowców – Sowia – Krzycka - Powstańców Śląskich –
Wiśniowa – Ślężna - Gliniana – Borowska - Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna -
Borowska - Peronowa - Piłsudskiego - Świdnicka - Bożego Ciała - Widok – Szewska -
Grodzka - most Uniwersytecki - Drobnera - Łokietka - Chrobrego – pl. Powstańców
Wielkopolskich - Trzebnicka - Żmigrodzka – Nowaka-Jeziorańskiego – Poświęcka –
Poświęcka (Ośrodek Zdrowia)
Linia 250
Dworzec Główny - Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego -
pl. Wróblewskiego – pl. Społeczny - most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Rondo
Reagana (peron 2) - Piastowska – Nowowiejska – Jedności Narodowej - Słowiańska -
Trzebnicka – Dworzec Nadodrze - Chrobrego - Łokietka - Drobnera - Dubois - most
Mieszczański - Jagiełły - Mostowa - Podwale - pl. Jana Pawła II - Podwale - Piłsudskiego -
pl. Legionów - Piłsudskiego - Kościuszki - Świdnicka – Powstańców Śląskich - Swobodna
– Borowska – Peronowa – Dworzec Główny
Linia 251
Litewska - Żmudzka - Kiełczowska - Poleska - Litewska - Gorlicka – ks. Stanety - Rondo
Lotników Polskich - Krzywoustego - Kromera – mosty Warszawskie - Jedności Narodowej
- Poniatowskiego - pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat –
Kazimierza Wielkiego - pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja - Peronowa – Borowska –
Ślężna – Gliniana – Borowska – Kamienna – Ślężna - Petrusewicza – Borowska –
Dyrekcyjna – Joannitów – Sucha - Swobodna – Powstańców Śląskich – Świdnicka –
Kościuszki – Piłsudskiego - pl. Legionów - Grabiszyńska - Solskiego – Aleja Piastów –
Racławicka – Skarbowców – Sowia – Krzycka – Krzyki
Krzyki – Krzycka – Sowia – Skarbowców – Racławicka – Aleja Piastów - Solskiego -
Grabiszyńska - pl. Legionów - Piłsudskiego - Kościuszki - Świdnicka – Powstańców
Śląskich - Swobodna – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna - Gliniana – Borowska –
Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska - Peronowa - Kołłątaja - Skargi –
pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Szewska – Grodzka – most Uniwersytecki –
Drobnera - pl. Bema - Poniatowskiego - Jedności Narodowej – mosty Warszawskie -
Kromera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – ks. Stanety - Gorlicka - Poleska -
Kiełczowska - Żmudzka – Litewska
Linia 253
Leśnica – Średzka - Kosmonautów – Złotnicka – Małopolska – Kamiennogórska –
Kosmonautów - Lotnicza - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego –
Krupnicza – Podwale - Świdnicka - Powstańców Śląskich - Swobodna – Sucha –
Joannitów – Dyrekcyjna - Gliniana – Borowska – Kamienna – Ślężna - Petrusewicza –
Borowska – Peronowa - Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego –
Traugutta – pl. Wróblewskiego - pl. Społeczny – most Pokoju - Wyszyńskiego -
Szczytnicka - Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki –
Wajdy - Wróblewskiego - Olszewskiego - Bacciarellego – Bartoszowice
Bartoszowice - Bacciarellego - Olszewskiego - Wróblewskiego – Wajdy - most
Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie - Rondo Reagana (peron 1) - Szczytnicka -
Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka –
Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II - Legnicka - Lotnicza - Kosmonautów –
Kamiennogórska – Małopolska – Złotnicka – Kosmonautów - Średzka - Trzmielowicka -
Płońskiego – Leśnica
Linia 255
Sępolno - Mickiewicza - Monte Cassino - Spółdzielcza - Olszewskiego - Wróblewskiego –
Wajdy - most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie - Rondo Reagana (peron 1) -
Szczytnicka - Wyszyńskiego – most Pokoju - pl. Społeczny - Traugutta - Oławska - pl.
Dominikański - Skargi - Kołłątaja - Peronowa – Borowska - Ślężna – Gliniana – Borowska
– Kamienna – Ślężna - Petrusewicza - Borowska - Świeradowska – Bardzka – Buforowa
– Iwiny (Rondo)
Iwiny (Rondo) – Buforowa – Bardzka - Świeradowska - Borowska – Kamienna – Ślężna
– Petrusewicza – Borowska – Peronowa - Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego –
Krasińskiego – Traugutta – pl. Wróblewskiego - pl. Społeczny – most Pokoju -
Wyszyńskiego - Szczytnicka - Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most
Zwierzyniecki – Wajdy - Wróblewskiego - Olszewskiego - Spółdzielcza - Monte Cassino -
Mickiewicza – Sępolno
Linia 257
(Rędzin) Ślazowa – Ślazowa – Lipska - Osobowicka - Łużycka - Bezpieczna - Obornicka
– Bałtycka – most Osobowicki – Reymonta - pl. Staszica - Pomorska - most Pomorski -
Nowy Świat - Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – Kościuszki –
Kołłątaja – Peronowa - Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza –
Ślężna – Dyrekcyjna – Joannitów – Sucha - Swobodna - Powstańców Śląskich – Hallera –
Grabiszyńska – FAT (nawrót na skrzyżowaniu Grabiszyńskiej i Fiołkowej)
FAT – Grabiszyńska - Hallera – Wiśniowa – Ślężna - Gliniana – Borowska –
Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska - Peronowa - Piłsudskiego - Świdnicka
- Bożego Ciała - Widok – Szewska – Grodzka - most Pomorski - Pomorska - pl. Staszica –
Reymonta – most Osobowicki – Bałtycka - Obornicka - Bezpieczna - Łużycka -
Osobowicka – Lipska – Ślazowa – Ślazowa (Rędzin)
Linia 259
Wojszycka - Wojszycka – Wyścigowa - Ślężna – Petrusewicza – Borowska –
Peronowa - Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – Traugutta –
pl. Wróblewskiego - pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Rondo
Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki - Mickiewicza (Sępolno) –
mosty Chrobrego - Swojczycka - Strachocińska – Wojnów (pętla)
Wojnów (pętla) - Strachocińska - Swojczycka – mosty Chrobrego - Mickiewicza
(Sępolno) – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie - pl. Grunwaldzki - Piastowska -
Sienkiewicza - pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Piaskowa –
św. Katarzyny – bł. Czesława - pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja - Peronowa –
Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Kamienna – Ślężna - Petrusewicza –
Borowska – Dyrekcyjna - Ślężna - Wyścigowa – Wojszycka – Wojszycka
Komunikacja tramwajowa i autobusowa wraca na swoje stałe
trasy przejazdu natychmiast po przebiegnięciu maratończyków.
Re: Komunikacja miejska a maraton
I to nie koniec maratonów w weekend 15/16 czerwca.
http://mpk.wroc.pl/content/101656-16062 ... po-zdrowie
http://mpk.wroc.pl/content/101656-16062 ... po-zdrowie
16.06.2019r. - II Stabłowicki Bieg po Zdrowie
W związku z planowaną imprezą organizowaną przez Radę Osiedla Leśnica pn. "II Stabłowicki Bieg po Zdrowie", która odbędzie się w dniu 16 czerwca 2019 roku (niedziela) w ciągu ulicy Wojanowskiej i Fieldorfa planowane jest wprowadzenie zmiany tras linii autobusowej 102.
W godzinach od 17:00 do godziny 18:30 autobusy linii 102 zostaną skierowane objazdem w obu kierunkach przez ulicę Starogajową z pominięciem ulicy Wojanowskiej i Fieldorfa.
Re: Komunikacja miejska a maraton
http://transportnews.eu/aktualnosci/zmi ... -wroclawiu
15 września - zmiany w komunikacji - Maraton we Wrocławiu
Już w niedzielę 15 września odbędzie się 37. PKO Wrocław Maraton. Tego dnia już od godziny 7:00 zmienione zostaną trasy przejazdu linii komunikacji miejskiej.
Komunikacja tramwajowa
Linia 0L
Od godziny 7:00
Dworzec Nadodrze – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego –Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 2) – Piastowska – Nowowiejska – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Dworzec Nadodrze
Od godziny 9:30
Dworzec Nadodrze – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego –Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – Piastowska – Nowowiejska – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Dworzec Nadodrze
Od godziny 10:30
Dworzec Nadodrze – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – Piastowska – Nowowiejska – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Dworzec Nadodrze
Od około godziny 13:30 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 0P
Od godziny 7:00
Dworzec Nadodrze – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Nowowiejska – Piastowska – pl. Grunwaldzki – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy – Wróblewskiego – ZOO – Wróblewskiego – Wajdy – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Dworzec Nadodrze
Od godziny 9:30
Dworzec Nadodrze – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Nowowiejska – Piastowska – Rondo Reagana (peron 3) - pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Małachowskiego – Piłsudskiego – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat – most Pomorski – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Dworzec Nadodrze
Od około godziny 13:30 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 1
Od godziny 10:00
Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – Wajdy – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki – Piastowska – Nowowiejska – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Karłowice
Karłowice – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Nowowiejska – Piastowska – pl. Grunwaldzki – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy – Wróblewskiego – Olszewskiego – Biskupin
Od około godziny 14:10 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 2
Od godziny 9:30
Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia
Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – Wajdy – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy
Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy – Wróblewskiego – Olszewskiego – Biskupin
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Krzyki – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – Oporów
Oporów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Krzyki
Od około godziny 11:00 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 3
Od godziny 9:00
Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia
Księże Małe – Opolska – Krakowska – Traugutta – pl. Wróblewskiego – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Zajezdnia Gaj
Zajezdnia Gaj – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Wróblewskiego – Traugutta – Krakowska – Opolska – Księże Małe
Tramwaje po zachodniej stronie Wrocławia
Leśnica – Średzka – Kosmonautów – Lotnicza – Legnicka – Złotoryjska – Śrubowa – Robotnicza – Wrocławski Park Przemysłowy
Wrocławski Park Przemysłowy – Robotnicza – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka – Lotnicza – Kosmonautów – Średzka – Leśnica
Od około godziny 12:00 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 4
Od godziny 7:00
Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – Wajdy – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Grabiszyńska – Oporów
Oporów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy – Wróblewskiego – Olszewskiego – Biskupin
Od godziny 9:30
Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia
Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – Wajdy – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Hubska – Gliniana – Borowska – Peronowa – Dworzec Główny
Dworzec Główny – Peronowa – Krakowska – Traugutta – pl. Wróblewskiego – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy – Wróblewskiego – Olszewskiego – Biskupin
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Oporów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Krzyki
Krzyki – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska - Oporów
Po przebiegnięciu maratończyków przez skrzyżowanie Powstańców Śląskich – Hallera - Wiśniowa
Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – Wajdy – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 3) – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Piłsudskiego – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – Oporów
Oporów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy – Wróblewskiego – Olszewskiego – Biskupin
Od około godziny 12:00 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 5
Od godziny 7:30
Księże Małe – Opolska – Krakowska – Traugutta – pl. Wróblewskiego – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Piłsudskiego – pl. Legionów – Grabiszyńska – Oporów
Oporów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Wróblewskiego –Traugutta – Krakowska – Opolska – Księże Małe
Od godziny 9:30
Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia
Księże Małe – Opolska – Krakowska – Traugutta – pl. Wróblewskiego – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Zajezdnia Gaj
Zajezdnia Gaj – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Wróblewskiego – Traugutta – Krakowska – Opolska – Księże Małe
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Oporów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Krzyki
Krzyki – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – Oporów
Po przebiegnięciu maratończyków przez skrzyżowanie Powstańców Śląskich – Hallera – Wiśniowa
Księże Małe – Opolska – Krakowska – Traugutta – pl. Wróblewskiego – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Piłsudskiego – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – Oporów
Oporów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Wróblewskiego –Traugutta – Krakowska – Opolska – Księże Małe
Od około godziny 12:00 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 6
Od godziny 7:00
Krzyki – Powstańców Śląskich – Świdnicka – pl. Teatralny – Teatralna – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Kwidzyńska – Kowale
Kowale – Kwidzyńska – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Teatralna – pl. Teatralny – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Krzyki
Od godziny 9:00
Tramwaje po północnej stronie Wrocławia
Kowale – Kwidzyńska – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema
pl. Bema – Drobnera – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Kwidzyńska – Kowale
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Krzyki – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – Oporów
Oporów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Krzyki
Od godziny 10:30
Tramwaje po północnej stronie Wrocławia
Kowale – Kwidzyńska – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Renoma
Renoma – Świdnicka – pl. Teatralny – Widok – Szewska – most Uniwersytecki – Drobnera – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Kwidzyńska – Kowale
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Krzyki – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska - Oporów
Oporów – Grabiszyńska – Hallera - Powstańców Śląskich – Krzyki
Od około godziny 11:20 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 7
Od godziny 7:00
Tramwaje po północnej stronie Wrocławia
Poświętne – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego – Łokietka – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni – Klecina
Klecina – Przyjaźni – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Świdnicka – pl. Teatralny – Widok – Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat – most Pomorski – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka - Poświętne
Od godz. 9.00
Tramwaje po północnej stronie Wrocławia
Poświętne – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Dubois
Dubois – Drobnera – Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Poświętne
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Klecina – Przyjaźni – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – Oporów
Oporów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni – Klecina
Od godziny 10:30
Tramwaje po północnej stronie Wrocławia
Poświętne – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego – Łokietka – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Renoma
Renoma – Świdnicka – pl. Teatralny – Widok – Szewska – most Uniwersytecki – Drobnera – Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich –Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Poświętne
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Klecina – Przyjaźni – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – Oporów
Oporów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni – Klecina
Po przebiegnięciu maratończyków przez skrzyżowanie Powstańców Śląskich – Hallera – Wiśniowa
Klecina – Przyjaźni – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Świdnicka – pl. Teatralny – Widok – Szewska – Grodzka – most Uniwersytecki – Drobnera – Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka - most Trzebnicki – Żmigrodzka – Karłowice
Karłowice – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego – Łokietka – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka - Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni – Klecina
Od około godziny 14:10 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 8
Od godziny 7:00
Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Karłowice
Karłowice – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska – Tarnogaj
Od godziny 9:00
Tramwaje po północnej stronie Wrocławia
Karłowice – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnera - pl. Bema
pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki - Żmigrodzka – Karłowice
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – Galeria Dominikańska (nawrót na pl. Społecznym)
Galeria Dominikańska – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska – Tarnogaj
Od około godziny 10:20 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 9
Od godziny 7:00
Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Trauguttra – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – Piastowska – pl. Grunwaldzki – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Mickiewicza – Sępolno
Sępolno – Mickiewicza – most Zwierzyniecki - Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki – Piastowska – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy
Od około godziny 10:20 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 10
Od godziny 9:30
Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia
Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – Wajdy – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów
Pl. Legionów – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka –Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy – Wróblewskiego – Olszewskiego – Biskupin
Tramwaje po zachodniej stronie Wrocławia
Leśnica – Średzka – Kosmonautów – Lotnicza – Legnicka – Złotoryjska – Śrubowa – Robotnicza – Wrocławski Park Przemysłowy
Wrocławski Park Przemysłowy – Robotnicza – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka – Lotnicza – Kosmonautów – Średzka - Leśnica
Od około godziny 12:00 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 11
Od godziny 7:00
Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera –Kromera
Kromera – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traughutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Skargi – Piłsudskiego – pl. Legionów – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)
Od godziny 9:00
Tramwaje po północnej stronie Wrocławia
Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema
pl. Bema – Drobnera – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni – Klecina
Klecina – Przyjaźni – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)
Od godziny 10:30
Tramwaje po północnej stronie Wrocławia
Kromera– mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Kujawska – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Hubska – Gliniana – Borowska – Peronowa – Dworzec Główny
Dworzec Główny – Kołłątaja – Skargi - pl. Dominikański – bł. Czesława – św. Katarzyny – Piaskowa – most Piaskowy – św. Jadwigi – mosty Młyńskie – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera
Rynek – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – bł. Czesława – św. Katarzyny – Piaskowa – most Piaskowy – św. Jadwigi – mosty Młyńskie – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni – Klecina
Klecina – Przyjaźni – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)
Po przebiegnięciu maratończyków przez skrzyżowanie Powstańców Śląskich – Hallera - Wiśniowa
Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – bł. Czesława – św. Katarzyny – Piaskowa – most Piaskowy – św. Jadwigi – mosty Młyńskie – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Kromera
Kromera – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – mosty Młyńskie – św. Jadwigi – most Piaskowy – Piaskowa – św. Katarzyny – bł. Czesława – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Skargi – Piłsudskiego – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)
Podczas biegu maratończyków przez skrzyżowanie Kromera – Toruńska – Boya-Żeleńskiego (w przypadku braku przejazdu – około godziny 12:00 – gdy przejazd jest możliwy powrót na stałą trasę przejazdu)
Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – bł. Czesława – św. Katarzyny – Piaskowa – most Piaskowy – św. Jadwigi – mosty Młyńskie – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Słowiańska – Zajezdnia Ołbin
Zajezdnia Ołbin – Słowiańska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – mosty Młyńskie – św. Jadwigi – most Piaskowy – Piaskowa –
św. Katarzyny – bł. Czesława – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Skargi – Piłsudskiego – pl. Legionów – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)
Od około godziny 14:00 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 14
Od godziny 7:00
Poświętne – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszynek
Grabiszynek – Hallera – Powstańców Śląskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Kwidzyńska – Kowale
Od godziny 9:00
Tramwaje po północnej stronie Wrocławia
Kursy zostaną zawieszone do chwili przebiegnięcia maratończyków przez ul. Kazimierza Wielkiego (do około godziny 10:30)
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Grabiszynek – Hallera – Powstańców Śląskich – Krzyki
Krzyki – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszynek
Od godziny 10:30
Tramwaje po północnej stronie Wrocławia
Kowale – Kwidzyńska – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej - Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich -
pl. Staszica – Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale - Renoma
Renoma – Świdnicka – pl. Teatralny – Widok - Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat – most Pomorski - Pomorska - pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Kwidzyńska – Kowale
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Grabiszynek - Hallera - Powstańców Śląskich – Krzyki
Krzyki – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszynek
Od godziny 12:00
Kowale – Kwidzyńska – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich -
pl. Staszica – Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale - Świdnicka – Powstańców Śląskich – Hallera – FAT
FAT – Grabiszyńska – pl. Legionów - Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat – most Pomorski - Pomorska - pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Kwidzyńska – Kowale
Od około godziny 13:45 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 15
Od godziny 7:00
Poświętne – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Piłsudskiego – Stawowa - Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy
Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Stawowa – Piłsudskiego – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat – most Pomorski – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Poświętne
Od godziny 9:00
Tramwaje po północnej stronie Wrocławia
Poświętne – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego – Łokietka – Drobnera – Dubois
Dubois – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Poświętne
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna - Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – Galeria Dominikańska (nawrót na pl. Społecznym)
Galeria Dominikańska – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska - Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy
Po przebiegnięciu maratończyków przez skrzyżowanie Świdnicka - Piłsudskiego
Karłowice – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich– pl. Staszica – Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Piłsudskiego – Stawowa – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy
Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Stawowa – Piłsudskiego – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat – most Pomorski – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Karłowice
Od około godziny 13:45 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 16
Od godziny 7:00
Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – Kujawska – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego –Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie - Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy – Wróblewskiego – ZOO
ZOO – Wróblewskiego – Wajdy – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju - pl. Społeczny – Kujawska – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska – Tarnogaj
Od około godziny 9.30 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 17
Od godziny 7.30
Sepolno – Mickiewicza – most Zwierzyniecki - Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki – Piastowska – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański - Skargi – Teatralna – pl. Teatralny – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni – Klecina
Klecina – Przyjaźni – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Świdnicka – pl. Teatralny – Teatralna – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – Piastowska – pl. Grunwaldzki – Skłodowskiej Curie – most Zwierzyniecki – Mickiewicza – Sępolno
Od godziny 9:00
Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia
Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – Piastowska – pl. Grunwaldzki - Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Mickiewicza – Sępolno
Sępolno – Mickiewicza – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki – Piastowska – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański– Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Klecina – Przyjaźni – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – Oporów
Oporów - Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni – Klecina
Od godziny 10:20
Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia
Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – bł. Czesława – św. Katarzyny – Piaskowa – most Piaskowy – św. Jadwigi – mosty Młyńskie – pl. Bema – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Mickiewicza – Sępolno
Sępolno – Mickiewicza – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – pl. Bema – mosty Młyńskie – św. Jadwigi – most Piaskowy – Piaskowa – św. Katarzyny – bł. Czesława - pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Klecina – Przyjaźni – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – Oporów
Oporów - Grabiszyńska – Hallera - Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni – Klecina
Od około godziny 11:20 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 20
Od godziny 9:00
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Oporów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Krzyki
Krzyki – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – Oporów
Tramwaje po zachodniej stronie Wrocławia
Leśnica – Średzka – Kosmonautów – Lotnicza – Legnicka – Złotoryjska – Śrubowa – Robotnicza – Wrocławski Park Przemysłowy
Wrocławski Park Przemysłowy – Robotnicza – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka – Lotnicza – Kosmonautów – Średzka – Leśnica
Od około godziny 12:00 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 23
Od godziny 7:00
Kromera – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Złotoryjska – Śrubowa – Robotnicza – Wrocławski Park Przemysłowy
Wrocławski Park Przemysłowy – Robotnicza – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Jagiełły – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Kromera
Od godziny 9:00
Tramwaje po północnej stronie Wrocławia
Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnera – pl. Bema
pl. Bema – Bema – Poniatowskiego 0 Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera
Tramwaje po zachodniej stronie Wrocławia
Wrocławski Park Przemysłowy – Robotnicza – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka – Lotnicza – Pilczyce
Pilczyce – Lotnicza – Legnicka – Złotoryjska – Śrubowa – Robotnicza – Wrocławski Park Przemysłowy
Od godziny 10:30
Tramwaje po północnej stronie Wrocławia
Kromera - mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – mosty Młyńskie – św. Jadwigi – most Piaskowy – Piaskowa – św. Katarzyny – bł. Czesława – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Gliniana - Gajowa (zmiana oznakowania)
Gajowa – Gliniana – Hubska – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Szewska – Grodzka – most Uniwersytecki – Drobnera - pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera
Tramwaje po zachodniej stronie Wrocławia
Wrocławski Park Przemysłowy – Robotnicza – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka - Lotnicza – Pilczyce
Pilczyce – Lotnicza - Legnicka – Złotoryjska – Śrubowa – Robotnicza – Wrocławski Park Przemysłowy
Podczas biegu maratończyków przez skrzyżowanie Kromera – Toruńska – Boya-Żeleńskiego (w przypadku braku przejazdu – około godziny 12:00 – gdy przejazd jest możliwy powrót na stałą trasę przejazdu)
Zajezdnia Ołbin – Słowiańska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – pl. Bema – mosty Młyńskie – św. Jadwigi – most Piaskowy – Piaskowa – św. Katarzyny – bł. Czesława – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II – Legnicka – Złotoryjska – Śrubowa – Robotnicza –Wrocławski Park Przemysłowy
Wrocławski Park Przemysłowy– Robotnicza 0 Śrubowa – Złotoryjska - Legnicka 0 pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – bł. Czesława – św. Katarzyny – Piaskowa – most Piaskowy – św. Jadwigi – mosty Młyńskie – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Słowiańska – Zajezdnia Ołbin
Od około godziny 14:00 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 24
Od godziny 7:00
Kowale – Kwidzyńska – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej - Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich - pl. Staszica – Pomorska – Dubois - most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa - most Sikorskiego – Podwale - pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Grabiszyńska – Hallera – FAT
FAT – Hallera – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Podwale – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat – most Pomorski – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Kwidzyńska – Kowale
Od godziny 9:00
Tramwaje po północnej stronie Wrocławia
Kowale – Kwidzyńska – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej - Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich - pl. Staszica – Pomorska – Dubois - most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa - most Sikorskiego – Podwale - pl. Jana Pawła II – Legnicka – Pilczyce (realizacja postoju)
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Grabiszynek – Hallera – Powstańców Śląskich – Krzyki
Krzyki – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszynek
Od godziny 10:00 (odjazdy w odstępach 20-30 minut)
Tramwaje po północnej/zachodniej stronie Wrocławia
Pilczyce – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Grabiszynek - Hallera - Powstańców Śląskich – Krzyki
Krzyki – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszynek
Od godziny 11:30
FAT – Hallera – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Podwale – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat – most Pomorski – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Kwidzyńska – Kowale
Kowale – Kwidzyńska – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej - Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich -
pl. Staszica – Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa - pl. Legionów – Grabiszyńska – Hallera – FAT
Od około godziny 13:45 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 31
Od godziny 7:00
Gaj – Świeradowska – Bardzka – Hubska - Gliniana - Borowska - Stawowa - Piłsudskiego - pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II - Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Stadion Wrocław (Królewiecka)
Stadion Wrocław (Królewiecka) – Pilczycka – Milenijna - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego - pl. Legionów - Piłsudskiego - Stawowa -Borowska - Gliniana – Hubska – Bardzka – Świeradowska - Gaj
Od godziny 9:00
Tramwaje po zachodniej stronie Wrocławia
Górnicza – Gwarecka – Dokerska – Pilczycka – Kolista (przystanek przed skrzyżowaniem z ulicą Kozanowską)
Kolista (przystanek za skrzyżowaniem z ulicą Kozanowską) – Pilczycka – Górnicza
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Gajowa – Gliniana – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – Galeria Dominikańska (nawrót na pl. Społecznym)
Galeria Dominikańska – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Gliniana – Gajowa
Od godziny 10:45
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Gaj – Świeradowska – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Stawowa – Piłsudskiego – pl. Legionów
pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – Widok – Teatralna – Kołłątaja – Peronowa – Borowska - Gliniana – Hubska – Bardzka – Świeradowska - Gaj
Tramwaje po zachodniej stronie Wrocławia
Górnicza – Gwarecka – Dokerska – Pilczycka – Kolista (przystanek przed skrzyżowaniem z ulicą Kozanowską)
Kolista (przystanek za skrzyżowaniem z ulicą Kozanowską) – Pilczycka – Górnicza
Od godziny 12:00
Tramwaje na Kozanowie
Górnicza – Gwarecka – Dokerska – Pilczycka – Kolista (przystanek przed skrzyżowaniem z ulicą Kozanowską)
Kolista (przystanek za skrzyżowaniem z ulicą Kozanowską) – Pilczycka – Górnicza
Tramwaje na trasie Gajowa – Pilczyce
Gaj – Świeradowska – Bardzka – Hubska - Gliniana - Borowska - Stawowa - Piłsudskiego - pl. Legionów – Piłsudskiego – Podwale - pl. Jana Pawła II - Legnicka – Lotnicza – Pilczyce
Pilczyce – Lotnicza - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego - pl. Legionów - Piłsudskiego - Stawowa - Borowska - Gliniana – Hubska – Bardzka – Świeradowska - Gaj
Od około godziny 13:15 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 32
Od godziny 7:00
Gaj – Świeradowska – Bardzka – Hubska - Gliniana - Borowska - Stawowa - Piłsudskiego - pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II - Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Dokerska – Kozanów (Dokerska)
Kozanów (Dokerska)– Dokerska - Pilczycka – Milenijna - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego - pl. Legionów - Piłsudskiego - Stawowa - Borowska - Gliniana – Hubska – Bardzka – Świeradowska - Gaj
Od godziny 9:00
Tramwaje po zachodniej stronie Wrocławia
Kozanów (Dokerska) – Dokerska – Gwarecka – Pilczycka – Kolista (przystanek przed skrzyżowaniem z ulicą Kozanowską)
Kolista (przystanek za skrzyżowaniem z ulicą Kozanowską) – Pilczycka – Dokerska – Kozanów (Dokerska)
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Gajowa – Gliniana – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – Galeria Dominikańska (nawrót na pl. Społecznym)
Galeria Dominikańska – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Gliniana – Gajowa
Od godziny 10:45
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Gaj – Świeradowska – Bardzka – Hubska - Gliniana - Borowska - Stawowa - Piłsudskiego - pl. Legionów
pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – Widok – Teatralna – Kołłątaja – Peronowa - Borowska - Gliniana – Hubska – Bardzka – Świeradowska – Gaj
Tramwaje po zachodniej stronie Wrocławia
Kozanów (Dokerska) – Dokerska – Gwarecka – Pilczycka – Kolista (przystanek przed skrzyżowaniem z ulicą Kozanowską)
Kolista (przystanek za skrzyżowaniem z ulicą Kozanowską) – Pilczycka – Dokerska – Kozanów (Dokerska)
Od godziny 12:00
Tramwaje na Kozanowie
Kozanów (Dokerska) – Dokerska – Gwarecka – Pilczycka – Kolista (przystanek przed skrzyżowaniem z ulicą Kozanowską)
Kolista (przystanek za skrzyżowaniem z ulicą Kozanowską) – Pilczycka – Dokerska – Kozanów (Dokerska)
Tramwaje na trasie Gaj – Pilczyce
Gaj – Świeradowska – Bardzka – Hubska - Gliniana - Borowska - Stawowa - Piłsudskiego - pl. Legionów – Piłsudskiego – Podwale - pl. Jana Pawła II - Legnicka – Lotnicza – Pilczyce
Pilczyce – Lotnicza - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego - pl. Legionów - Piłsudskiego
Od około godziny 13:15 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 33
Linia zostanie zawieszona do około godziny 11:00
Od godziny 11:00
Park Staromiejski – Wierzbowa – Teatralna – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Mickiewicza – Sępolno
Sępolno – Mickiewicza – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 1) – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Teatralna – Wierzbowa – Park Staromiejski
Od około godziny 12:00 powrót na stałą trasę przejazdu.
Komunikacja autobusowa zastępcza
Linia 714
Kursuje w godzinach wyłączenia z ruchu komunikacji tramwajowej do pętli Osobowice (z częstotliwością co około 10 minut)
Osobowice – Osobowicka – Na Polance - most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Dw. Nadodrze
Dw. Nadodrze – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Broniewskiego – Bałtycka – Osobowicka – Osobowice
Linia 723
Kursuje w godzinach 9:00-12:00 – na czas wyłączenie komunikacji tramwajowej na ulicy Legnickiej pomiędzy pl. Jana Pawła II a pl. Strzegomskim (z częstotliwością co około 10 minut)
pl. Jana Pawła II (przystanek nr 10534) – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Robotnicza – Wagonowa – Fabryczna – Wrocławski Park Przemysłowy
Wrocławski Park Przemysłowy – Robotnicza – Śrubowa – Strzegomska – pl. Strzegomski – Legnicka – pl. Jana Pawła II (przystanek nr 10534)
Komunikacja autobusowa
Linia A
Od godziny 7:00
Koszarowa (Szpital) – Przybyszewskiego – Czajkowskiego – Kromera - mosty Warszawskie - Wyszyńskiego - most Pokoju - pl. Społeczny - Traugutta - Podwale - Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Swobodna – Komandorska – Wielka – Krucza - Inżynierska – Aleja Pracy – Grabiszyńska – Solskiego – Aleja Piastów – Racławicka – Racławicka
Racławicka – Racławicka - Aleja Piastów - Solskiego – Hallera – Aleja Pracy - Inżynierska - Krucza - Wielka - Powstańców Śląskich – Świdnicka - Kościuszki - Dąbrowskiego - Krasińskiego - pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Ronda Reagana (peron2) – Piastowska – Sienkiewicza - Wyszyńskiego - mosty Warszawskie - Kromera - Czajkowskiego – Sołtysowicka – Koszarowa (Szpital)
Od godziny 10:00
Koszarowa (Szpital) – Przybyszewskiego – Czajkowskiego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Podwale – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Swobodna – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna Gliniana – Borowska – Armii Krajowej – Ślężna – Jaworowa – Powstańców Śląskich – Krzycka – Sowia – Skarbowców – Racławicka – Racławicka (pętla)
Racławicka (pętla) – Racławicka – Aleja Piastów – Solskiego – Hallera – Wiśniowa – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Czajkowskiego – Sołtysowicka – Koszarowa (Szpital)
Od godziny 11:00
Koszarowa (Szpital) – Przybyszewskiego – Czajkowskiego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Podwale – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Racławicka – Racławicka
Racławicka – Racławicka – Aleja Piastów – Solskiego – Hallera – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Czajkowskiego – Sołtysowicka – Koszarowa (Szpital)
Od godziny 12:00
Mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Podwale – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Wielka – Krucza – Inżynierska – Aleja Pracy – Hallera – Grabiszyńska – Solskiego – Aleja Piastów – Racławicka – Racławicka
Racławicka – Racławicka – Aleja Piastów – Solskiego – Hallera – Aleja Pracy – Inżynierska – Krucza – Wielka – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie
Od około godziny 14:15 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia C
Linia zostanie zawieszona do około godziny 14:00
Linia D
Od godziny 7:00
Centrum Hurtu Giełdowa – Karmelkowa – Wałbrzyska – Krzycka – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Podwale – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański –Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – Piastowska – Nowowiejska – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego – Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego
Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – most Pokoju - pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Swobodna – Powstańców Śląskich – Krzycka – Wałbrzyska – Karmelkowa – Centrum Hurtu Giełdowa
Od godziny 9:00
Centrum Hurtu Giełdowa – Karmelkowa – Wałbrzyska – Krzycka – Powstańców Śląskich – Wiśniowa – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – Piastowska – Nowowiejska – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego - Irkucka - Królewska - Osiedle Sobieskiego
Osiedle Sobieskiego - Królewska – Irkucka - Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – most Pokoju - pl. Społeczny - Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Sucha - Joannitów - Dyrekcyjna - Gliniana - Borowska - Armii Krajowej Ślęzna - Jaworowa - Powstańców Śląskich - Krzycka – Wałbrzyska - Karmelkowa – Centrum Hurtu Giełdowa
Od godziny 11:30
Centrum Hurtu Giełdowa - Karmelkowa - Wałbrzyska – Krzycka - Powstańców Śląskich – Świdnicka – Podwale – Kołłątaja - Skargi - pl. Dominikański - Oławska - Traugutta - pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Brucknera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego - Irkucka - Królewska - Osiedle Sobieskiego
Osiedle Sobieskiego - Królewska – Irkucka - Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny - Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Armii Krajowej – Ślężna – Jaworowa - Powstańców Śląskich - Krzycka – Wałbrzyska - Karmelkowa – Centrum Hurtu Giełdowa
Od godziny 11:30
Centrum Hurtu Giełdowa - Karmelkowa - Wałbrzyska – Krzycka - Powstańców Śląskich – Świdnicka – Podwale – Kołłątaja - Skargi - pl. Dominikański - Oławska - Traugutta - pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Brucknera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora- Komorowskiego - Irkucka - Królewska - Osiedle Sobieskiego
Osiedle Sobieskiego - Królewska – Irkucka - Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie Wyszyńskiego – most Pokoju - pl. Społeczny - Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Podwale - Świdnicka - Powstańców Śląskich - Krzycka – Wałbrzyska - Karmelkowa – Centrum Hurtu Giełdowa
Od około godziny 15:00 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia K
Linia zostanie zawieszona do około godziny 14:00
Linia N
Od godziny 7:00
Litewska – Litewska - Żmudzka - Kiełczowska – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego - Kromera – mosty Warszawskie - Wyszyńskiego – most Pokoju -
pl. Społeczny - Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa - Borowska - Ślężna – Gliniana – Petrusewicza
Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna - Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański - Oławska - Traugutta - pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – Piastowska – Sienkiewicza - Wyszyńskiego – mosty Warszawskie - Kromera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Kiełczowska - Żmudzka – Litewska – Litewska
Od godziny 10:00
Litewska – Litewska - Żmudzka - Kiełczowska – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego - Kromera – mosty Warszawskie - Wyszyńskiego – most Pokoju -
pl. Społeczny - Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza
Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna - Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański - Oławska - Traugutta - pl. Społeczny – most Pokoju - Wyszyńskiego – mosty Warszawskie - Kromera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Kiełczowska - Żmudzka – Litewska – Litewska
Od godziny 11:30
Litewska – Litewska - Żmudzka - Kiełczowska – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kowalska – Mydlana – Swojczycka – mosty Chrobrego – Mickiewicza – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka - Wyszyńskiego – most Pokoju - pl. Społeczny - Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Ślężna - Gliniana – Borowska – Petrusewicza
Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna - Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi –
pl. Dominikański - Oławska - Traugutta - pl. Społeczny – most Pokoju - Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Mickiewicza – mosty Chrobrego – Swojczycka – Mydlana – Kowalska - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Kiełczowska - Żmudzka – Litewska – Litewska
Od około godziny 14:30 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 101
Od godziny 7:00
Leśnica - Płońskiego - Trzmielowicka - Średzka – Kosmonautów - Jeleniogórska - Stabłowicka – Brodzka - Królewiecka – Rondo Królewiecka (przy alei Śląska)
Rondo Królewiecka (przy alei Śląska) - Królewiecka - Brodzka - Stabłowicka - Jeleniogórska - Kosmonautów – Średzka – Leśnica
Od około godziny 13:15 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 102
Od godziny 7:00
pl. Solidarności – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Jagiełły – Dmowskiego – Długa – Starogroblowa – Popowicka – Pilczycka – Kozanowska –Kozanów
Kozanów – Kozanowska – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – Zachodnia – Rybacka – pl. Solidarności
Kursy celem utrzymania pojazdu po zachodniej stronie miasta
Grabowa – Kosmonautów – Fieldorfa - Rondo Bezruczki - Wojanowska – Starogajowa - Stabłowicka - Główna - Maślicka – Rondo Stadion Wrocław (skręt w prawo w ulicę Królewiecką)
Rondo Stadion Wrocław – Królewiecka - Maślicka - Główna - Stabłowicka – Starogajowa – Wojanowska – Rondo Bezruczki – Fieldrofa – Kosmonautów - Grabowa
Od około godziny 13:15 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 103
Od godziny 7:00
pl. Solidarności – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – Dmowskiego – Długa – Starogroblowa – Popowicka – Pilczycka – Kozanowska – Kozanów
Kozanów – Kozanowska – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – Zachodnia – Rybacka – pl. Solidarności
Kursy celem utrzymania pojazdu po zachodniej stronie miasta
Pracze Odrzańskie – Stabłowicka – Główna – Maślicka – Rondo Stadion Wrocław (skręt w prawo w ulicę Królewiecką)
Rondo Stadion Wrocław – Królewiecka - Maślicka – Główna – Stabłowicka – Pracze Odrzańskie
Od około godziny 13:15 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 104
Od godziny 7:00
Rędzińska – Maślicka - Rondo Stadion Wrocław (skręt w prawo w ulicę Królewiecką)
Rondo Stadion Wrocław - Królewiecka – Maślicka - Rędzińska
Od około godziny 13:15 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 105
Od godziny 7:00
Świniary - Pęgowska - Zajączkowska - Pełczyńska – Kominiarska – Księgarska – Sułowska – Rondo Obrońców Grodna – Żmigrodzka – Nowaka-Jeziorańskiego – Rondo Kielara - Obornicka – Bałtycka – Żmigrodzka – Kuklińskiego – Poświęcka – Poświęcka (Ośrodek zdrowia)
Poświęcka (Ośrodek zdrowia) – Poświęcka – Kuklińskiego – Żmigrodzka - Bałtycka - Obornicka – Pełczyńska – Zajączkowska – Pęgowska - Świniary
Od około godziny 14:45 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 106
Od godziny 7:00
Dworcowa - Małachowskiego - Dąbrowskiego - Podwale - pl. Orląt Lwowskich - Robotnicza - Strzegomska – Rondo Rotmistrza Pileckiego - Graniczna – Rondo Skalskiego - Skarżyńskiego – Strachowice – Cichociemnych – Rondo Skalskiego - Graniczna - Rondo 4 czerwca 1989 roku - Port Lotniczy
Port Lotniczy – Rondo 4 czerwca 1989 roku - Graniczna – Rondo Skalskiego - Skarżyńskiego – Strachowice – Cichociemnych – Rondo Skalskiego - Graniczna – Rondo Rotmistrza Pileckiego - Strzegomska - Robotnicza - Wagonowa - Fabryczna - Robotnicza - pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Świdnicka - Kościuszki – Dworcowa – Dworcowa
Od godziny 9:00
Dworcowa – Piłsudskiego – Peronowa – Borowska – Ślężna - Gliniana – Borowska – Armii Krajowej – Ślężna – Waligórskiego – Krzycka – Sowia – Skarbowców – Racławicka – Aleja Piastów – Solskiego – Grabiszyńska – Klecińska - Gądowianka - Strzegomska – Rondo Rotmistrza Pileckiego - Graniczna – Rondo Skalskiego - Skarżyńskiego – Strachowice – Cichociemnych – Rondo Skalskiego - Graniczna – Rondo 4 czerwca 1989 roku - Port Lotniczy
Port Lotniczy – Rondo 4 czerwca 1989 roku - Graniczna – Rondo Skalskiego - Skarżyńskiego – Strachowice – Cichociemnych – Rondo Skalskiego - Graniczna – Rondo Rotmistrza Pileckiego - Strzegomska – Klecińska – Hallera – Wiśniowa – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja - Kościuszki – Dworcowa – Dworcowa
Od około godziny 12:00 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 107
Od godziny 7:00
Dworzec Świebodzki – Robotnicza - Strzegomska – Rondo Rotmistrza Pileckiego - Mińska - Stanisławowska – Trawowa - Krzemieniecka - Ostrowskiego - Grabiszyńska - Solskiego - Karmelkowa – Giełdowa – Karmelkowa - Wałbrzyska – Krzycka - Krzyki
Krzyki – Krzycka - Wałbrzyska – Karmelkowa – Giełdowa - Karmelkowa - Solskiego -Grabiszyńska - Ostrowskiego - Krzemieniecka – Trawowa - Stanisławowska - Mińska – Rondo Rotmistrza Pileckiego - Strzegomska - Robotnicza – Wagonowa - Fabryczna - Robotnicza – Śrubowa – Strzegomska – pl. Strzegomski – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Dworzec Świebodzki (postój na przystanku nr 10551)
Od około godziny 12:00 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 108
Linia zostanie zawieszona do około godziny 14:45
Linia 109
Od godziny 7:00
Dworzec Świebodzki – Robotnicza - Strzegomska - Strzegomska – Gubińska – Chociebuska – Rogowska – Zemska – Żernicka – Jerzmanowska – Jarnołtowska – Jarnołtów
Jarnołtów – Jarnołtowska – Jerzmanowska – Żernicka – Zemska – Rogowska – Chociebuska – Gubińska - Strzegomska - Robotnicza - Wagonowa - Fabryczna - Robotnicza – Śrubowa – Strzegomska – pl. Strzegomski – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Dworzec Świebodzki (postój na przystanku nr 10541)
Od około godziny 12:00 powrót na stałą trasę przejazdu
Od około godziny 14:45 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 111
Od godziny 7:00
Kminkowa - Kminkowa - Waniliowa - Cynamonowa - Pełczyńska – Rondo Kielara - Obornicka – Bałtycka - Żmigrodzka - most Trzebnicki - Trzebnicka - Zakładowa - Słonimskiego - Rychtalska - Jedności Narodowej - Poniatowskiego - Bema - pl. Bema - Sienkiewicza - Wyszyńskiego - Szczytnicka - Skłodowskiej-Curie - pl. Grunwaldzki (objazd ronda) – Piastowska - pl. Grunwaldzki
pl. Grunwaldzki – Piastowska – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – Nowowiejska - Jedności Narodowej - Rychtalska - Słonimskiego - Zakładowa - Trzebnicka - most Trzebnicki - Żmigrodzka – Bałtycka - Obornicka – Rondo Kielara - Pełczyńska - Cynamonowa - Waniliowa - Kminkowa – Kminkowa
Od godziny 9:00
Kminkowa - Kminkowa - Waniliowa - Cynamonowa - Pełczyńska – Kominiarska - Księgarska – Sułowska – Rondo Obrońców Grodna – Żmigrodzka – Nowaka-
Jeziorańskiego - Rondo Kielara - Obornicka – Bałtycka - Żmigrodzka - most Trzebnicki - Trzebnicka - Zakładowa - Słonimskiego - Rychtalska - Jedności Narodowej - Poniatowskiego - Bema – Drobnera - pl. Bema
pl. Bema – Drobnera – Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka - most Trzebnicki - Żmigrodzka – Bałtycka - Obornicka
Od godziny 10:30
Autobus w rejonie Osiedla Ołbin i Placu Grunwaldzkiego
pl. Grunwaldzki – Piastowska – Sienkiewicza – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej - Rychtalska - Słonimskiego - Zakładowa – Trzebnicka – most Trzebnicki - Karłowice
Karłowice – most Trzebnicki - Trzebnicka - Zakładowa - Słonimskiego - Rychtalska - Jedności Narodowej - Poniatowskiego - Bema - pl. Bema - Sienkiewicza - Wyszyńskiego - Szczytnicka - Skłodowskiej-Curie - pl. Grunwaldzki (objazd ronda) – Piastowska - pl. Grunwaldzki
Autobusy po północnej stronie Wrocławia
Kminkowa - Kminkowa - Waniliowa - Cynamonowa - Pełczyńska – Kominiarska - Księgarska – Sułowska – Rondo Obrońców Grodna – Żmigrodzka – Nowaka-Jeziorańskiego - Rondo Kielara - Obornicka – Bałtycka – Kamieńskiego – Kamieńskiego pętla
Kamieńskiego-pętla – Kamieńskiego – Bałtycka - Obornicka – Rondo Kielara - Pełczyńska - Cynamonowa - Waniliowa - Kminkowa – Kminkowa
Od około godziny 14:45 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 116
Od godziny 7:00
pl. Grunwaldzki – Norwida – Skłodowskiej-Curie - Piastowska – Nowowiejska – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera - Krzywoustego - Czajkowskiego - Sołtysowicka – Redycka – Sołtysowice
Sołtysowice - Redycka - Sołtysowicka – Czajkowskiego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (objazd ronda) - pl. Grunwaldzki
Od godziny 9:00
Sołtysowice - Redycka - Sołtysowicka – Czajkowskiego – Kromera (nawrót na pętli) – Krzywoustego – Brucknera – Kwidzyńska - Kowale
Kowale – Kwidzyńska – Brucknera – Krzywoustego – Kromera (nawrót na pętli) - Czajkowskiego - Sołtysowicka – Redycka – Sołtysowice
Od około godziny 15:00 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 118
Od godziny 7:00
Kursy celem utrzymania pojazdu po zachodniej stronie miasta
Rędzin – Wędkarzy – Osobowicka – Łużycka – Bezpieczna – Obornicka – Bałtycka – Żmigrodzka – Kuklińskiego – Poświęcka – Poświęcka (Ośrodek zdrowia)
Poświęcka (Ośrodek zdrowia) – Poświęcka – Kuklińskiego – Żmigrodzka - Bałtycka - Obornicka – Bezpieczna – Łużycka - Osobowicka - Wędkarzy – Rędzin
Kursy celem utrzymania pojazdu po wschodniej stronie miasta
Sępolno - Mickiewicza – mosty Chrobrego - Swojczycka - Miłoszycka - Kowalska - Krzywoustego – Kromera
Kromera - Krzywoustego – Kowalska – Miłoszycka – Swojczycka – mosty Chrobrego – Mickiewicza - Sępolno
Od około godziny 15:00 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 119
Od godziny 7:00
Kamieńskiego-pętla – Kamieńskiego – Bałtycka - Obornicka - Bezpieczna - Łużycka – Osobowicka – Most Milenijny – Milenijna (dodatkowy przystanek) - Na Ostatnim Groszu - Estakada „Gądowianka” - Strzegomska - Rondo Rotmistrz Pileckiego – Mińska - Stanisławowska – Trawowa – Krzemieniecka – Ostrowskiego – Petuniowa – Klecińska - Hallera – FAT (przystanek nr 11726)
FAT – Hallera – Aleja Pracy - Rondo Woźniaka – Aleja Pracy – Grabiszyńska – Ostrowskiego – Krzemieniecka – Trawowa - Stanisławowska - Mińska - Rondo Rotmistrza Pileckiego – Strzegomska - Muchoborska - Traktatowa – Klecińska - Estakada „Gądowianka” - Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejherowska – Popowicka - most Milenijny - Osobowicka - Łużycka - Bezpieczna - Obornicka – Bałtycka – Kamieńskiego – Kamieńskiego-pętla
Od godziny 10:00
Kursy celem utrzymania pojazdu po północnej stronie miasta
Kamieńskiego-pętla – Kamieńskiego – Bałtycka - Obornicka - Bezpieczna - Łużycka – Osobowicka – Most Milenijny – Pilczycka – Kozanowska - Kozanów
Kozanów – Kozanowska – Pilczycka - most Milenijny - Osobowicka - Łużycka - Bezpieczna - Obornicka – Bałtycka – Kamieńskiego – Kamieńskiego-pętla
Kursy celem utrzymania pojazdu po południowej stronie miasta
FAT – Ostrowskiego – Krzemieniecka – Trawowa - Stanisławowska - Mińska - Rondo Rotmistrza Pileckigo – Strzegomska - Muchoborska - Traktatowa – Klecińska - Estakada „Gądowianka” – Bystrzycka – Horbaczewskiego – Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu (przystanek w kierunku Gądowianki)
Na Ostatnim Groszu - Na Ostatnim Groszu - Estakada „Gądowianka” - Strzegomska – Rondo Rotmistrza Pileckigo - Mińska - Stanisławowska – Trawowa – Krzemieniecka – Ostrowskiego – Petuniowa – Klecińska -Hallera – Ojca Beyzyma - Blacharska
Od godziny 11:00
Kursy celem utrzymania pojazdu po północnej stronie miasta
Kamieńskiego-pętla – Kamieńskiego – Bałtycka - Obornicka - Bezpieczna - Łużycka – Osobowicka – Most Milenijny – Pilczycka – Kozanowska - Kozanów
Kozanów – Kozanowska – Pilczycka - most Milenijny - Osobowicka - Łużycka - Bezpieczna - Obornicka – Bałtycka – Kamieńskiego – Kamieńskiego-pętla
Kursy celem utrzymania pojazdu po południowej stronie miasta
Blacharska – Ojca Beyzyma – Hallera - Grabiszyńska – Ostrowskiego – Krzemieniecka – Trawowa - Stanisławowska - Mińska - Rondo Rotmistrza Pileckiego – Strzegomska - Muchoborska - Traktatowa – Klecińska - Estakada „Gądowianka” – Bystrzycka – Horbaczewskiego – Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu (przystanek w kierunku Gądowianki)
Na Ostatnim Groszu - Na Ostatnim Groszu - Estakada „Gądowianka” - Strzegomska - Rondo Rotmistrza Pileckiego – Mińska - Stanisławowska – Trawowa – Krzemieniecka – Ostrowskiego – Petuniowa – Klecińska - Hallera – Ojca Beyzyma - Blacharska
Od godziny 13:30
Kamieńskiego-pętla – Kamieńskiego – Bałtycka - Obornicka - Bezpieczna - Łużycka – Osobowicka – Most Milenijny – Milenijna (dodatkowy przystanek) - Na Ostatnim Groszu - Estakada „Gądowianka” - Strzegomska - Rondo Rotmistrza Pileckiego – Mińska - Stanisławowska – Trawowa – Krzemieniecka – Ostrowskiego – Petuniowa – Klecińska - Hallera – Ojca Beyzyma - Blacharska
Blacharska – Ojca Beyzyma – Hallera - Grabiszyńska – Ostrowskiego – Krzemieniecka – Trawowa - Stanisławowska - Mińska - Rondo Rotmistrza Pileckiego – Strzegomska - Muchoborska - Traktatowa – Klecińska - Estakada „Gądowianka” - Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejherowska – Popowicka - most Milenijny - Osobowicka - Łużycka - Bezpieczna - Obornicka – Bałtycka – Kamieńskiego – Kamieńskiego-pętla
Od około godziny 14:30 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 121
Od godziny 7:00
pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – Piastowska – Nowowiejska – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – ks. Stanety – Gorlicka – Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – Kiełczowska (Cmentarz)
Kiełczowska (Cmentarz) – Kiełczowska - Żmudzka – Litewska – Gorlicka – ks. Stanety - Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (objazd ronda) – pl. Grunwaldzki
Od godziny 9:30
pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) - pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Brucknera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – ks. Stanety – Gorlicka – Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – Kiełczowska (Cmentarz)
Kiełczowska (Cmentarz) – Kiełczowska - Żmudzka – Litewska – Golircka – ks. Stanety - Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Nowowiejska – Piastowska - Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki
Od godziny 11:30
pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Mickiewicza – mosty Chrobrego – Swojczycka – Mydlana – Kowalska - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – ks. Stanety – Gorlicka – Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – Kiełczowska (Cmentarz)
Kiełczowska (Cmentarz) – Kiełczowska - Żmudzka – Litewska – Golircka – ks. Stanety - Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kowalska – Mydlana – Swojczycka – mosty Chrobrego – Mickiewicza – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie - Reja
Od około godziny 15:00 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 122
Od godziny 7:00
Dworzec Autobusowy – Sucha – Swobodna – Zielińskiego – Piłsudskiego – pl. Legionów – Sądowa – Podwale - pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) - Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwal – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – Dmowskiego – most Dmowskiego – Długa - Starogroblowa - Popowicka – Milenijna (dodatkowy przystanek) - Na Ostatnim Groszu - Orlińskiego - Rondo Szomańskiego – Horbaczewskiego - Balonowa - Bystrzycka - Koszalińska – Hermanowska - Chociebuska - Gubińska – Strzegomska - Rogowska - Nowy Dwór (pętla)
Nowy Dwór (pętla) - Rogowska - Strzegomska - Gubińska - Chociebuska – Hermanowska - Koszalińska - Bystrzycka - Balonowa - Horbaczewskiego - Rondo Szomańskiego – Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu – Legnicka - Zachodnia - Rybacka - pl. Solidarności – Legnicka –pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Swobodna –Powstańców Śląskich – Świdnicka – Piłsudskiego – Stawowa - Borowska - Sucha - Joannitów - Dyrekcyjna - Gajowa – Sucha – Dworzec Autobusowy
Od godziny 9:00
Nowy Dwór (pętla) - Rogowska - Strzegomska - Gubińska - Chociebuska – Hermanowska - Koszalińska - Bystrzycka - Balonowa - Horbaczewskiego - Rondo Szomańskiego – Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu – Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Grabiszyńska – Szpitalna – Tęczowa – Dworzec Świebodzki
Dworzec Świebodzki – Robotnicza – Strzegomska – Gądowianka – Na Ostatnim Groszu - Orlińskiego - Rondo Szomańskiego – Horbaczewskiego - Balonowa - Bystrzycka - Koszalińska – Hermanowska - Chociebuska - Gubińska – Strzegomska - Rogowska - Nowy Dwór (pętla)
Od godziny 12:00
Nowy Dwór (pętla) - Rogowska - Strzegomska - Gubińska - Chociebuska – Hermanowska - Koszalińska - Bystrzycka - Balonowa - Horbaczewskiego - Rondo Szomańskiego – Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu – Legnicka - Zachodnia - Rybacka - pl. Solidarności – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Swobodna – Ślężna – Dyrekcyjna – Gajowa - Sucha – Dworzec Autobusowy
Dworzec Autobusowy – Sucha – Swobodna – Zielińskiego – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Legnicka - Rybacka - Zachodnia – Legnicka - Na Ostatnim Groszu - Orlińskiego - Rondo Szomańskiego – Horbaczewskiego - Balonowa - Bystrzycka - Koszalińska – Hermanowska - Chociebuska - Gubińska – Strzegomska - Rogowska - Nowy Dwór (pętla)
Od około godziny 13:30 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 123
Od godziny 7:00
Leśnica – Średzka – Skoczylasa – Rubczaka – Trzmielowicka – Średzka - Wolska –Marszowicka – Główna – Maślicka – Królewiecka – Rondo Królewiecka (przy alei Śląska – realizacja postoju na przystanku nr 18531)
Rondo Królewiecka (przy alei Śląska) – Królewiecka - Maślicka – Główna – Marszowicka – Wolska – Średzka – Trzmielowicka – Rubczaka – Skoczylasa - Leśnica
Od około godziny 13:00 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 124
Od godziny 7:00
Księże Wielkie - Tyska - Opolska - Karwińska – Gazowa – pętla Tarnogaj – Tarnogajska - Armii Krajowej - Bardzka - Kamienna - pl. Powstańców Śląskich - Zaporoska - Krucza – Grochowa – Stalowa – Grabiszyńska - Klecińska - estakada Gądowianka - Strzegomska – Rogowska - Nowy Dwór (pętla)
Nowy Dwór (pętla) - Rogowska - Strzegomska - Klecińska – Hallera – Aleja Pracy Inżynierska – Krucza - Zaporoska – pl. Powstańców Śląskich - Kamienna - Bardzka - Armii Krajowej - Tarnogajska – Gazowa – Karwińska - Opolska – Tyska – Księże Wielkie
Od godziny 9:30
Kursy celem utrzymania pojazdu po wschodniej stronie miasta
Księże Wielkie - Tyska - Opolska - Karwińska – Gazowa – pętla Tarnogaj – Tarnogajska - Armii Krajowej - Bardzka - Kamienna – Ślężna – Petrusewicza
Petrusewicza – Borowska - Kamienna - Bardzka - Armii Krajowej - Tarnogajska – Gazowa – Karwińska - Opolska – Tyska – Księże Wielkie
Kursy celem utrzymania pojazdu po zachodniej stronie miasta
Nowy Dwór (pętla) - Rogowska - Strzegomska - Klecińska – Grabiszyńska – nawrót przy Fiołkowej – Grabiszyńska – Klecińska – FAT (przystanek nr 11707)
FAT - Klecińska - estakada Gądowianka - Strzegomska – Rogowska - Nowy Dwór (pętla)
Od około godziny 11:45 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 125
Od godziny 7:00
Brochów - Chińska - Birmańska - Mościckiego - Gazowa - Tarnogajska - Armii Krajowej - Hubska - Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Borowska - Swobodna – Komandorska – Wielka – pl. Hirszfelda - Krucza - Inżynierska - Aleja Pracy - Grabiszyńska – Solskiego - Aleja Piastów – Racławicka – Skarbowców – Sowia – Krzycka - Krzyki
Krzyki – Krzycka – Sowia – Skarbowców – Racławicka - Aleja Piastów - Solskiego – Grabiszyńska – Hallera – Aleja Pracy - Inżynierska - Krucza – pl. Hirszfedla - Wielka – Powstańców Śląskich – pl. Powstańców Śląskich – Kamienna – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska - Joannitów - Sucha – Hubska - Bardzka - Armii Krajowej - Tarnogajska - Gazowa - Mościckiego - Semaforowa - Centralna - Chińska – Brochów
Od godziny 9:30
Kursy celem utrzymania pojazdu po wschodniej stronie miasta
Brochów - Chińska - Birmańska - Mościckiego - Gazowa - Tarnogajska - Armii Krajowej - Hubska – Gliniana – Borowska – Sucha – Dworzec Autobusowy
Dworzec Autobusowy - Sucha – Hubska - Bardzka - Armii Krajowej - Tarnogajska - Gazowa - Mościckiego - Semaforowa - Centralna - Chińska – Brochów
Kursy celem utrzymania pojazdu po południowej stronie miasta
Krzyki – Krzycka – Sowia – Skarbowców – Racławicka - Aleja Piastów - Solskiego – Grabiszyńska – nawrót na skrzyżowaniu z Klecińską – FAT (przystanek nr 11712)
FAT - Grabiszyńska – Solskiego - Aleja Piastów – Racławicka – Skarbowców – Sowia – Krzycka - Krzyki
Od około godziny 11:30 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 126
Od godziny 7:00
Racławicka – Racławicka - Gajowicka – Hallera - Powstańców Śląskich - Zaporoska – Grabiszyńska – Klecińska - Estakada Gądowianka - Strzegomska - Gubińska - Chociebuska – Hermanowska - Koszalińska - Bystrzycka – Metalowców – Metalowców (przystanek nr 12504)
Metalowców – Lotnicza – Bajana - Bystrzycka - Koszalińska – Hermanowska - Chociebuska - Gubińska - Strzegomska - Klecińska - Grabiszyńska –Hallera - Racławicka - Racławicka (pętla)
Od godziny 9:30
Racławicka – Racławicka - Gajowicka – Hallera – Racławicka – Aleja Piastów – Solskiego – Grabiszyńska – Klecińska - Estakada Gądowianka - Strzegomska - Gubińska - Chociebuska – Hermanowska - Koszalińska - Bystrzycka – Metalowców – Metalowców (przystanek nr 12504)
Metalowców – Lotnicza – Bajana - Bystrzycka - Koszalińska – Hermanowska - Chociebuska - Gubińska - Strzegomska - Klecińska - Grabiszyńska –Hallera - Racławicka - Racławicka (pętla)
Od godziny 12:00
Racławicka – Racławicka - Gajowicka – Hallera - Powstańców Śląskich - Zaporoska – Grabiszyńska - Klecińska - Estakada Gądowianka - Strzegomska - Gubińska - Chociebuska – Hermanowska - Koszalińska - Bystrzycka – Metalowców – Metalowców (przystanek nr 12504)
Metalowców – Lotnicza – Bajana - Bystrzycka - Koszalińska – Hermanowska - Chociebuska - Gubińska - Strzegomska - Klecińska – Grabiszyńska – Zaporoska – Powstańców Śląskich - Racławicka – Racławicka (pętla)
Od około godziny 13:15 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 127
Od godziny 7:00
Zwycięska – Zwycięska – Rondo św. Ojca Pio – Ołtaszyńska – Wojszycka – Wyścigowa - Ślężna - Kamienna – pl. Powstańców Śląskich – Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa - pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – Dmowskiego – most Dmowskiego - Długa - Starogroblowa - Popowicka – Pilczycka – Kozanowska - Kozanów
Kozanów – Kozanowska – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich - Tęczowa - Szpitalna - Zaporoska – Gajowicka – Hallera – Wiśniowa - Ślężna – Wyścigowa – Wojszycka – Ołtaszyńska – Rondo św. Ojca Pio – Zwycięska – Zwycięska
Od godziny 9:30
Kursy celem utrzymania pojazdu po południowej stronie miasta
Zwycięska – Zwycięska – Rondo św. Ojca Pio – Ołtaszyńska – Wojszycka – Wyścigowa - Ślężna - Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Dworzec Główny (przystanek w zatoce na ulicy Peronowej)
Dworzec Główny – Peronowa – Piłsudskiego – Stawowa – Borowska – Ślężna - Gliniana – Borowska – Armii Krajowej - Ślężna – Wyścigowa – Wojszycka – Ołtaszyńska – Rondo św. Ojca Pio – Zwycięska – Zwycięska
Kursy celem utrzymania pojazdu po zachodniej stronie miasta
Kozanów – Kozanowska – Pilczycka - most Milenijny - Osobowicka - Łużycka - Bezpieczna - Obornicka – Bałtycka – Kamieńskiego – Kamieńskiego-pętla
Kamieńskiego-pętla – Kamieńskiego – Bałtycka - Obornicka - Bezpieczna - Łużycka – Osobowicka – Most Milenijny – Pilczycka – Kozanowska - Kozanów
Od godziny 11:40
Kursy celem utrzymania pojazdów po południowej stronie miasta
Zwycięska – Zwycięska – Rondo św. Ojca Pio – Ołtaszyńska – Wojszycka – Wyścigowa - Ślężna – Wiśniowa – Hallera – Gajowicka – Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Podwale – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Zachodnia (stacja kolejowa) przystanek nr 10507
Zachodnia (stacja kolejowa) – Legnicka – Zachodnia – Rybacka – pl. Solidarności – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Tęczowa – Szpitalna – Zaporoska – Gajowicka – Hallera – Wiśniowa - Ślężna – Wyścigowa – Wojszycka – Ołtaszyńska – Rondo św. Ojca Pio – Zwycięska – Zwycięska
Kursy celem utrzymania pojazdu po zachodniej stronie miasta
Kozanów – Kozanowska – Pilczycka - most Milenijny - Osobowicka - Łużycka - Bezpieczna - Obornicka – Bałtycka – Kamieńskiego – Kamieńskiego-pętla
Kamieńskiego-pętla – Kamieńskiego – Bałtycka - Obornicka - Bezpieczna - Łużycka – Osobowicka – Most Milenijny – Pilczycka – Kozanowska - Kozanów
Od godziny 13:00
Zwycięska – Zwycięska – Rondo św. Ojca Pio – Ołtaszyńska – Wojszycka – Wyścigowa - Ślężna – Wiśniowa – Hallera – Gajowicka – Zaporoska - Szpitalna – Tęczowa - pl. Orląt Lwowskich – Podwale – pl. Jana Pawła II – Legnicka - Rybacka - Zachodnia - Legnicka – Lotnicza – Górnicza – Gwarecka – Dokerska - Kozanów
Kozanów – Kozanowska – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich - Tęczowa - Szpitalna - Zaporoska – Gajowicka – Hallera – Wiśniowa - Ślężna – Wyścigowa – Wojszycka – Ołtaszyńska – Rondo św. Ojca Pio – Zwycięska – Zwycięska
Od około godziny 13:30 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 128
Od godziny 7:00
Zakrzów – Okulickiego - Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema - pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Dmowskiego – Długa – Starogroblowa – Popowicka – Milenijna (dodatkowy przystanek) - Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Rondo Szomańskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Koszalińska – Kuźniki
Kuźniki – Koszalińska - Bystrzycka - Balonowa - Horbaczewskiego – Rondo Szomańskiego – Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Jagiełły - most Mieszczański - Dubois - Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego - mosty Warszawskie – Kromera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego – Okulickiego - Zakrzów
Od godziny 10:15
Kursy celem utrzymania pojazdu po północnej stronie miasta
Zakrzów – Okulickiego - Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Sienkiewicza - pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II (przystanek nr 10535)
Pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Jagiełły - most Mieszczański - Dubois - Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego - mosty Warszawskie – Kromera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego – Okulickiego - Zakrzów
Kursy celem utrzymania pojazdu po zachodniej stronie miasta
Kuźniki – Koszalińska - Bystrzycka - Balonowa - Horbaczewskiego – Rondo Szomańskiego – Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu – Legnicka – pl. Jana Pawła II (przystanek nr 10534)
Pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Robotnicza – Strzegomska – Gądowianka – Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Rondo Szomańskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Koszalińska – Kuźniki
Od godziny 12:00
Kursy celem utrzymania pojazdu po północnej stronie miasta
Zakrzów – Okulickiego - Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kromera
Kromera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego – Okulickiego - Zakrzów
Kursy celem utrzymania pojazdu po zachodniej stronie miasta
Kuźniki – Koszalińska - Bystrzycka - Balonowa - Horbaczewskiego - Rondo Szomańskiego – Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Jagiełły - most Mieszczański - Dubois - Drobnera – pl. Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Mosty Warszawskie (przystanek na Wyszyńskiego nr 20724)
Mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Sienkiewicza - pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka - Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Rondo Szomańskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Koszalińska – Kuźniki
Od godziny 13:30
Kursy celem utrzymania pojazdu po północnej stronie miasta
Zakrzów – Okulickiego - Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kromera
Kromera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego – Okulickiego - Zakrzów
Kursy celem utrzymania pojazdu po zachodniej stronie miasta
Pilczyce – Lotnicza – Metalowców - Bystrzycka - Balonowa - Horbaczewskiego - Rondo Szomańskiego – Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejheroska – Popowicka – Starogroblowa – Długa – Dmowskiego - most Mieszczański - Dubois - Drobnera – pl. Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Mosty Warszawskie (przystanek na Wyszyńskiego nr 20724)
Mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Sienkiewicza - pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Dmowskiego – Długa – Starogroblowa – Popowicka – Wejherowska – Legnicka - Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Rondo Szomańskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Metalowców – Lotnicza - Pilczyce
Od około godziny 14:30 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 129
Od godziny 7:00
Poświęcka (Ośrodek zdrowia) – Poświęcka – Kuklińskiego - Żmigrodzka – Bałtycka – Osobowicka – most Milenijny – Milenijna (dodatkowy przystanek) - Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Rondo Szomańskiego - Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Koszalińska – Hermanowska – Kołobrzeska – Żernicka – Jerzmanowska – Piołunowa – Kaczorowskiego – Brzezińskiego – Rondo 4 czerwca 1989 roku – Port Lotniczy
Port Lotniczy – Rondo 4 czerwca 1989 roku – Brzezińskiego – Kaczorowskiego – Piołunowa - Jerzmanowska – Żernicka – Kołobrzeska – Koszalińska – Bystrzycka - Balonowa – Horbaczewskiego – Rondo Szomańskiego - Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejherowska – Popowicka - most Milenijny – Osobowicka – Łużycka – Bezpieczna – Obornicka – Bałtycka – Żmigrodzka – Kuklińskiego - Poświęcka – Poświęcka (Ośrodek zdrowia)
Od godziny 9:30
Kursy celem utrzymania pojazdu po północnej stronie miasta
Poświęcka (Ośrodek zdrowia) – Poświęcka – Żmigrodzka – Bałtycka – Osobowicka – Most Milenijny – Pilczycka – Kozanowska - Kozanów
Kozanów – Kozanowska – Pilczycka - most Milenijny - Osobowicka – Łużycka – Bezpieczna – Obornicka – Bałtycka – Żmigrodzka - Poświęcka – Poświęcka (Ośrodek zdrowia)
Kursy celem utrzymania pojazdu po zachodniej stronie miasta
Port Lotniczy – Rondo 4 czerwca 1989 roku – Brzezińskiego – Kaczorowskiego – Piołunowa - Jerzmanowska – Żernicka – Kołobrzeska – Koszalińska – Bystrzycka - Balonowa – Horbaczewskiego – Rondo Szomańskiego - Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Kwiska (przystanek nr 12304)
Kwiska – Legnicka – Małopanewska – Bystrzycka - Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Koszalińska – Hermanowska – Kołobrzeska – Żernicka – Jerzmanowska – Piołunowa – Kaczorowskiego – Brzezińskiego – Rondo 4 czerwca 1989 roku – Port Lotniczy
Od godziny 13:15
Poświęcka (Ośrodek zdrowia) – Poświęcka – Kuklińskiego - Żmigrodzka – Bałtycka – Osobowicka – most Milenijny – Popowicka – Wejherowska – Legnicka - Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Rondo Szomańskiego - Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Koszalińska – Hermanowska – Kołobrzeska – Żernicka – Jerzmanowska – Piołunowa – Kaczorowskiego – Brzezińskiego – Rondo 4 czerwca 1989 roku – Port Lotniczy
Port Lotniczy – Rondo 4 czerwca 1989 roku – Brzezińskiego – Kaczorowskiego – Piołunowa - Jerzmanowska – Żernicka – Kołobrzeska – Koszalińska – Bystrzycka - Balonowa – Horbaczewskiego – Rondo Szomańskiego - Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejherowska – Popowicka - most Milenijny – Osobowicka – Łużycka – Bezpieczna – Obornicka – Bałtycka – Żmigrodzka – Kuklińskiego - Poświęcka – Poświęcka (Ośrodek zdrowia)
Od około godziny 14:15 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 130
Od godziny 7:30
Kursy celem utrzymania pojazdu w rejonie Polanowic
Polanowice - Kamieńskiego – Bałtycka – Osobowicka - Osobowice
Osobowice – Osobowicka – Łużycka – Bezpieczna – Obornicka – Bałtycka - Kamieńskiego - Polanowice
Kursy celem utrzymania pojazdu w rejonie Psiego Pola
Pawłowice (Widawska) – Widawska – Pawłowicka – Przedwiośnie – Starodębowa – Malwowa - Azaliowa - Przedwiośnie – Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kromera
Kromera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego - Przedwiośnie – Starodębowa - Pawłowicka – Widawska – Pawłowice (Widawska)
Od około godziny 14:45 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 131
Od godziny 7:00
pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) - Piastowska – Nowowiejska – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Kiełczowska – Żmudzka – Litewska
Litewska - Żmudzka – Kiełczowska – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki
Od godziny 9:30
pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) - pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Brucknera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Kiełczowska – Żmudzka – Litewska
Litewska - Żmudzka – Kiełczowska – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Nowowiejska – Piastowska - Rondo Reagana (objazd ronda) – Skłodowskiej-Curie - Reja
Od godziny 11:30
pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Mickiewicza – mosty Chrobrego – Swojczycka – Mydlana – Kowalska - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Kiełczowska - Żmudzka – Litewska
Litewska – Żmudzka – Kiełczowska - Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kowalska – Mydlana – Swojczycka – mosty Chrobrego – Mickiewicza – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie - Reja
Od około godziny 15:00 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 132
Od godziny 7:00
Karłowice – Żmigrodzka – most Trzebnicki - Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich - pl. Staszica - Pomorska – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego – Podwale - pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Robotnicza - Strzegomska – Mińska –Stanisławoska - Awicenny - Poczta Polska
Poczta Polska - Awicenny - Stanisławowska – Mińska - Strzegomska - Robotnicza - Wagonowa - Fabryczna - Robotnicza - Śrubowa - Strzegomska – pl. Strzegomski – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Księcia Witolda - most Pomorski - Pomorska - pl. Staszica - pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka – most Trzebnicki - Żmigrodzka – Karłowice
Od godziny 10:00
Kursy celem utrzymania pojazdu w części Osiedla Nadodrze
Karłowice – Żmigrodzka – most Trzebnicki - Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich - pl. Staszica - Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II (przystanek nr 10535 przy ulicy Podwale)
pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Księcia Witolda - most Pomorski - Pomorska - pl. Staszica - pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka – most Trzebnicki - Żmigrodzka – Karłowice
Kursy celem utrzymania pojazdu po zachodniej stronie miasta
Poczta Polska – Awicenny – Stanisławowska - Mińska - Strzegomska - Robotnicza - Wagonowa - Fabryczna - Robotnicza - Śrubowa - Strzegomska – pl. Strzegomski – Legnicka – pl. Jana Pawła II (przystanek nr 10534 pod Akademią Muzyczną)
pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Robotnicza - Strzegomska – Mińska – Stanisławowska – Awicenny – Poczta Polska
Od godziny 12:15
Karłowice – Żmigrodzka – most Trzebnicki - Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich - pl. Staszica - Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II – Legnicka – pl. Strzegomski - Strzegomska – Śrubowa - Robotnicza - Strzegomska – Mińska – Stanisławowska – Awicenny – Poczta Polska
Poczta Polska – Awicenny – Stanisławowska - Mińska - Strzegomska - Robotnicza - Wagonowa - Fabryczna - Robotnicza - Śrubowa - Strzegomska – pl. Strzegomski – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat – most Pomorski - Pomorska - pl. Staszica - pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka – most Trzebnicki - Żmigrodzka – Karłowice
Od około godziny 14:45 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 133
Od godziny 9:15
Kursy celem utrzymania pojazdu po wschodniej stronie miasta
Brochów – Chińska – Centralna – Konduktorska - Buforowa – Bardzka – Armii Krajowej – Borowska – Kamienna – Ślężna – Petrusewicza
Petrusewicza – Borowska – Armii Krajowej – Bardzka - Buforowa – Konduktorska – Centralna – Chińska – Brochów
Kursy celem utrzymania pojazdu po południowej stronie miasta
Auchan - Czekoladowa - Wałbrzyska - Krzycka - Sowia - Skarbowców – Racławicka - Gajowicka – Hallera – Hallera (przystanek nr 11351)
Hallera – Wiśniowa – Sudecka – Waligórskiego – Krzycka - Wałbrzyska - Czekoladowa - Auchan
Od około godziny 11:15 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 134
Od godziny 7:00
Księże Wielkie - Tyska - Opolska - Krakowska – Armii Krajowej - Bardzka - Kamienna - pl. Powstańców Śląskich - Zaporoska - Krucza – Grochowa – Stalowa – Grabiszyńska - Klecińska - estakada Gądowianka - Strzegomska – Rogowska - Nowy Dwór (pętla)
Nowy Dwór (pętla) - Rogowska - Strzegomska - Klecińska – Hallera – Aleja Pracy – Rondo Woźniaka - Inżynierska – Krucza - Zaporoska – pl. Powstańców Śląskich - Kamienna - Bardzka - Armii Krajowej - Krakowska – Opolska – Tyska – Księże Wielkie
Od godziny 9:30
Kursy celem utrzymania pojazdu po wschodniej stronie miasta
Księże Wielkie - Tyska - Opolska - Krakowska – Armii Krajowej - Bardzka - Kamienna – Ślężna – Petrusewicza
Petrusewicza – Borowska - Kamienna - Bardzka - Armii Krajowej - Krakowska – Opolska – Tyska – Księże Wielkie
Kursy celem utrzymania pojazdu po zachodniej stronie miasta
Nowy Dwór (pętla) - Rogowska - Strzegomska - Klecińska – Grabiszyńska – nawrót przy Fiołkowej – Grabiszyńska – Klecińska – FAT (przystanek nr 11707)
FAT - Klecińska - estakada Gądowianka - Strzegomska – Rogowska - Nowy Dwór (pętla)
Od około godziny 11:45 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 136
Od godziny 7:00
Tarnogaj – Tarnogajska – Morwowa - Świeradowska - Borowska – Armii Krajowej – Ślężna - Kamienna – pl. Powstańców Śląskich – Zaporoska – Krucza – Inżynierska – Rondo Woźniaka - Aleja Pracy – Grabiszyńska - Klecińska - estakada „Gądowianka” - Na Ostatnim Groszu - Orlińskiego - Horbaczewskiego - Balonowa - Bystrzycka – Metalowców – Metalowców (przystanek nr 12504)
Metalowców – Lotnicza – Bajana - Bystrzycka - Balonowa - Horbaczewskiego - Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu - estakada „Gądowianka” - Klecińska – Hallera – Wiśniowa – Armii Krajowej – Borowska – Świeradowska - Morwowa – Gazowa - Tarnogaj
Od godziny 9:30
Tarnogaj – Tarnogajska – Morwowa - Świeradowska - Borowska – Armii Krajowej – Ślężna – Waligórskiego – Krzycka – Sowia – Skarbowców – Racławicka – Aleja Piastów – Solskiego – Grabiszyńska - Klecińska - estakada „Gądowianka” - Na Ostatnim Groszu - Orlińskiego - Horbaczewskiego - Balonowa - Bystrzycka – Metalowców – Metalowców (przystanek nr 12504)
Metalowców – Lotnicza – Bajana - Bystrzycka - Balonowa - Horbaczewskiego - Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu - estakada „Gądowianka” - Klecińska – Hallera – Wiśniowa – Armii Krajowej – Borowska – Świeradowska - Morwowa – Gazowa - Tarnoga
Od godziny 11:45
Tarnogaj – Tarnogajska – Morwowa - Świeradowska - Borowska – Armii Krajowej – Wiśniowa – Hallera - Klecińska - estakada „Gądowianka” - Na Ostatnim Groszu - Orlińskiego - Horbaczewskiego - Balonowa - Bystrzycka – Metalowców – Metalowców (przystanek nr 12504)
Metalowców – Lotnicza – Bajana - Bystrzycka - Balonowa - Horbaczewskiego - Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu - estakada „Gądowianka” - Klecińska – Hallera – Wiśniowa – Armii Krajowej – Borowska – Świeradowska - Morwowa – Gazowa - Tarnogaj
Od około godziny 13:15 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 140
Od godziny 7:00
Ślazowa – Ślazowa – Lipska – Osobowicka – Osobowice
Osobowice – Osobowicka – Lipska – Ślazowa – Ślazowa
Od około godziny 13:15 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 141
Od godziny 7:30
pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – Piastowska – Nowowiejska – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego - Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego
Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora-Komorowskiego - Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Szczytnicka Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki
Od godziny 9:30
pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) - pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Brucknera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego - Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego
Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora-Komorowskiego - Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Skłodowskiej-Curie - Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwadzki
Od godziny 11:30
pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Mickiewicza – mosty Chrobrego – Swojczycka – Mydlana – Kowalska - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego - Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego
Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora-Komorowskiego - Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kowalska – Mydlana – Swojczycka – mosty Chrobrego – Mickiewicza – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie - Reja
Od około godziny 15:00 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 142
Od godziny 7:00
Nowy Dwór (pętla) - Rogowska - Strzegomska - Robotnicza - Wagonowa - Fabryczna - Robotnicza - Śrubowa - Strzegomska – pl. Strzegomski – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat - most Pomorski - Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Karłowice
Karłowice – Żmigrodzka – Bałtycka - Obornicka - Bezpieczna - Łużycka - Osobowicka – Na Polance – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich - pl. Staszica - Pomorska – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa - most Sikorskiego – Podwale - pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Robotnicza - Strzegomska- Rogowska - Nowy Dwór (pętla)
Od godziny 10:00
Kursy celem utrzymania pojazdu w części Osiedla Nadodrze
Karłowice – Żmigrodzka – most Trzebnicki - Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich - pl. Staszica - Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II (przystanek nr 10535 przy ulicy Podwale)
pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełly – most Mieszczański - Dubois – Pomorska - pl. Staszica - pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka – most Trzebnicki - Żmigrodzka – Karłowice
Kursy celem utrzymania pojazdu po zachodniej stronie miasta
Nowy Dwór (pętla) - Rogowska - Strzegomska - Robotnicza - Wagonowa - Fabryczna - Robotnicza - Śrubowa - Strzegomska – pl. Strzegomski – Legnicka – pl. Jana Pawła II (przystanek nr 10534 pod Akademią Muzyczną)
pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Robotnicza - Strzegomska - Rogowska - Nowy Dwór (pętla)
Od godziny 12:15
Nowy Dwór (pętla) - Rogowska - Strzegomska - Robotnicza - Wagonowa - Fabryczna - Robotnicza - Śrubowa - Strzegomska – pl. Strzegomski – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat – most Pomorski - Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Karłowice
Karłowice – Żmigrodzka - most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich - Reymonta – pl. Staszica - Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II – Legnicka – pl. Strzegomski – Strzegomska – Śrubowa – Robotnicza - Strzegomska - Rogowska - Nowy Dwór (pętla)
Od około godziny 14:15 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 144
Od godziny 7:00
Polanowice – Kamieńskiego - Żmigrodzka – most Trzebnicki - Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich - Chrobrego - Łokietka - Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa - most Sikorskiego – Podwale - pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego - pl. Legionów - Piłsudskiego - Zielińskiego - Szczęśliwa – Gajowicka – Hallera – Wiśniowa – Sudecka – Wyścigowa - Wojszycka – Wojszycka
Wojszycka – Wojszycka – Waligórskiego – Powstańców Śląskich – pl. Powstańców Śląskich - Zaporoska - Szczęśliwa – Zielińskiego – Piłsudskiego – pl. Legionów – Sądowa – Podwale - pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) – Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa - Jagiełły – most Mieszczański – Dubois - Drobnera – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most
Trzebnicki – Żmigrodzka – Kamieńskiego – Polanowice
Od godziny 9:45
Kursy celem utrzymania pojazdu po północnej stronie miasta
Polanowice – Kamieńskiego - Żmigrodzka &ndndash; most Trzebnicki - Trzebnicka -pl. Powstańców Wielkopolskich - Chrobrego - Łokietka - Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa - pl. Legionów - Piłsudskiego - Zielińskiego - Szczęśliwa – Gajowicka – Krucza (przystanek nr 11535)
Krucza – Krucza – Stalowa – Grochowa – Gajowicka - Szczęśliwa – Zielińskiego – Piłsudskiego – Świdnicka – Bożego Ciała - Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat – Grodzka – most Uniwersytecki - Drobnera – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Kamieńskiego – Polanowice
Kursy celem utrzymania pojazdu po południowej stronie miasta
Wojszycka – Wojszycka – Sudecka – Wiśniowa – Ślężna - Wyścigowa - Wojszycka – Wojszycka
Od godziny 11:45
Karłowice - Żmigrodzka – most Trzebnicki - Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich - Chrobrego - Łokietka - Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego - pl. Legionów - Piłsudskiego - Zielińskiego - Szczęśliwa – Gajowicka – Hallera – Wiśniowa – Sudecka – Wyścigowa - Wojszycka – Wojszycka
Wojszycka – Wojszycka – Sudecka – Wiśniowa – Hallera – Gajowicka - Szczęśliwa – Zielińskiego – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Podwale - pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa - Jagiełły – most Mieszczański – Dubois - Drobnera – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Karłowice
Od godziny 13:30
Karłowice - Żmigrodzka – most Trzebnicki - Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich - Chrobrego - Łokietka - Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa - most Sikorskiego – Podwale - pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego - pl. Legionów - Piłsudskiego - Zielińskiego - Szczęśliwa – Gajowicka – Hallera – Wiśniowa – Sudecka – Wyścigowa - Wojszycka – Wojszycka
Wojszycka – Wojszycka – Sudecka – Wiśniowa – Hallera – Gajowicka - Szczęśliwa – Zielińskiego – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Podwale - pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa - Jagiełły – most Mieszczański – Dubois - Drobnera – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Karłowice
Od około godziny 14:15 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 145
Od godziny 7:00
Sępolno – Mickiewicza - Monte Cassino - Dembowskiego - Tramwajowa - Wróblewskiego – Wajdy - most Zwierzyniecki - Skłodowskiej-Curie - Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju - pl. Społeczny – Traugutta - Podwale - Dworcowa – Piłsudskiego – Peronowa – Borowska – Ślężna - Gliniana – Borowska – Świeradowska – Bardzka – Buforowa – Iwiny (Rondo)
Iwiny (Rondo) – Buforowa – Bardzka – Świeradowska - Borowska - Peronowa - Kołłątaja - Kościuszki - Dąbrowskiego - Krasińskiego – pl. Społeczny – most Grunwaldzki - pl. Grunwaldzki - Rondo Reagana (peron 4) - Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy - Wróblewskiego - Tramwajowa - Dembowskiego - Monte Cassino – Mickiewicza – Sępolno
Od około godziny 11:00 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 146
Od godziny 7:00
Gaj-pętla - Świeradowska – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – pl. Społeczny – most Grunwaldzki - pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy – Wróblewskiego – Tramwajowa - Dembowskiego – Bacciarellego – Bartoszowice
Bartoszowice – Bacciarellego Dembowskiego – Tramwajowa – Wróblewskiego – Wajdy - most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie - Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Podwale – Dworcowa – Piłsudskiego – Peronowa – Borowska – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska - Świeradowska – Gaj-pętla
Od około godziny 11:00 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 148
Od godziny 7:00
Dworcowa – Małachowskiego - Dąbrowskiego - Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Robotnicza – Strzegomska – Gubińska – Chociebuska – Rogowska – Zemska – Żernicka – Halicka - Małopolska – Złotnicka – Kosmonautów – Średzka – Leśnica
Leśnica – Płońskiego – Trzmielowicka – Średzka – Kosmonautów – Złotnicka – Małopolska – Halicka - Żernicka – Zemska – Rogowska – Chociebuska – Gubińska – Strzegomska – Robotnicza – Wagonowa – Fabryczna – Robotnicza – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Świdnicka – Kościuszki – Dworcowa – Dworcowa
Od godziny 9:00
pl. Orląt Lwowskich (zatoka przy ulicy Piłsudskiego przed pl. Legionów) – Piłsudskiego – pl. Legionów - Grabiszyńska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Robotnicza – Strzegomska -Gubińska – Chociebuska – Rogowska – Zemska - Żernicka – Halicka - Małopolska – Złotnicka - Kosmonautów – Średzka – Leśnica
Leśnica – Płońskiego – Trzmielowicka – Średzka – Kosmonautów – Złotnicka – Małopolska – Halicka – Żernicka – Zemska – Rogowska – Chociebuska – Gubińska – Strzegomska – Robotnicza – Wagonowa – Fabryczna – Robotnicza – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Orląt Lwowskich (zatoka przy ulicy Piłsudskiego przed pl. Legionów)
Od około godziny 12:00 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 149
Od godziny 7:00
pl. Grunwaldzki – Norwida – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Podwale – pl. Orląt Lwowskich - Robotnicza – Strzegomska – Rogowska – Żernicka – Kołobrzeska – Kuźniki
Kuźniki – Hermanowska – Kołobrzeska – Żernicka – Rogowska - Strzegomska – Robotnicza – Wagonowa – Fabryczna – Robotnicza – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Świdnicka – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki - Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki
Od godziny 9:45
Kursy celem utrzymania pojazdu w centrum miasta
pl. Grunwaldzki – Norwida – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 3) – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – Traugutta – Podwale – Wzgórze Partyzantów
Wzgórze Partyzantów – Podwale – Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki
Kursy celem utrzymania pojazdu po zachodniej stronie miasta
Kuźniki – Hermanowska – Kołobrzeska – Żernicka - Rogowska - Strzegomska - Robotnicza - Wagonowa - Fabryczna - Robotnicza - pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Orląt Lwowskich (zatoka przy ulicy Piłsudskiego przed pl. Legionów)
pl. Orląt Lwowskich (zatoka przy ulicy Piłsudskiego przed pl. Legionów) – Piłsudskiego – pl. Legionów - Grabiszyńska – Szpitalna – Tęczowa - pl. Orląt Lwowskich - Robotnicza - Strzegomska - Rogowska – Żernicka – Kołobrzeska - Kuźniki
Od godziny 10:30
Kursy celem utrzymania pojazdu w centrum miasta
pl. Grunwaldzki – Norwida – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 3) – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – Traugutta – Podwale – Renoma
Renoma – Podwale – Świdnicka - Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki
Kursy celem utrzymania pojazdu po zachodniej stronie miasta
Kuźniki– Hermanowska – Kołobrzeska – Żernicka – Rogowska – Strzegomska – Robotnicza – Wagonowa – Fabryczna – Robotnicza – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Orląt Lwowskich (zatoka przy ulicy Piłsudskiego przed pl. Legionów)
pl. Orląt Lwowskich (zatoka przy ulicy Piłsudskiego przed pl. Legionów) – Piłsudskiego – pl. Legionów - Grabiszyńska – Szpitalna – Tęczowa - pl. Orląt Lwowskich - Robotnicza - Strzegomska - Rogowska – Żernicka – Kołobrzeska - Kuźniki
Od około godziny 12:00 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 325
Od godziny 7:00
Brochów - Chińska - Birmańska - Mościckiego - Gazowa - Tarnogajska - Armii Krajowej – Bardzka – Hubska - Sucha – Swobodna – Komandorska – Wielka – pl. Hirszfelda - Krucza - Inżynierska – Rondo Woźniaka - Aleja Pracy - Grabiszyńska – Solskiego – Wiejska - Ibn Siny Avicenny – Poczta Polska
Poczta Polska – Ibn Siny Avicenny - Wiejska - Solskiego – Grabiszyńska – Hallera – Aleja Pracy – Rondo Woźniaka - Inżynierska - Krucza – pl. Hirszfedla - Wielka – Powstańców Śląskich – pl. Powstańców Śląskich – Kamienna – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Sucha – Hubska - Bardzka - Armii Krajowej - Tarnogajska - Gazowa - Mościckiego - Semaforowa - Centralna - Chińska – Brochów
Od około godziny 11:30 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 602
Od godziny 7:00
Biskupice Podgórne LG Chem Energy I - BIELANY WROCŁAWSKIE - Karkonoska - Powstańców Śląskich – Świdnicka – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska – Legnicka – pl. Jana Pawła II
Od około godziny 13:00 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 609
Od godziny 7:00
Dworzec Świebodzki – Robotnicza - Strzegomska - Strzegomska – Gubińska – Chociebuska – Rogowska – Zemska – Żernicka – Jerzmanowska – Jarnołtowska – Samotworska - Samotwór (pałac)
Samotwór (pałac) – Samotworska - Jarnołtowska – Jerzmanowska – Żernicka – Zemska – Rogowska – Chociebuska – Gubińska - Strzegomska - Robotnicza - Wagonowa - Fabryczna - Robotnicza – Śrubowa – Strzegomska – pl. Strzegomski – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Dworzec Świebodzki (postój na przystanku nr 10541)
Od około godziny 12:00 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 904
Od godziny 7:00
ŁOZINA – BUDZIWOJOWICE – ŁOSICE – SZCZODRE – DŁUGOŁĘKA – MIRKÓW – Bierutowska – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Kromera
Kromera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bierutowska – MIRKÓW – DŁUGOŁĘKA – SZCZODRE – ŁOSICE – BUDZIWOJOWICE – ŁOZINA
Od około godziny 14:45 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 908
Od godziny 7:00
SZYMANÓW – PSARY - Sułowska – Żmigrodzka – Bałtycka – Most Osobowicki (przystanek na ulicy Osobowickiej)
Most Osobowicki – Osobowicka – Łużycka – Bezpieczna - Obornicka – Bałtycka – Żmigrodzka - Sułowska – PSARY – SZYMANÓW
Od około godziny 14:15 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 911
Od godziny 7:00
Kromera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – ks. Stanety - Gorlicka – Szewczenki – WILCZYCE – KIEŁCZÓW
KIEŁCZÓW – WILCZYCE – Szewczenki – Gorlicka – ks. Stanety - Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kromera
Od około godziny 15:00 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 914
Od godziny 7:00
DOMASZCZYN – SZCZODRE – DŁUGOŁĘKA – MIRKÓW – Bierutowska – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Kromera
Kromera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bierutowska – MIRKÓW – DŁUGOŁĘKA – SZCZODRE – DOMASZCZYN
Od około godziny 14:45 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 921
Od godziny 7:00
Kromera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – ks. Stanety – Gorlicka – Szewczenki – WILCZYCE – KIEŁCZÓW – ŚLIWICE – BRZEZIA ŁĄKA
BRZEZIA ŁĄKA – ŚLIWICE – KIEŁCZÓW - WILCZYCE – Szewczenki – Gorlicka – ks. Stanety – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Kromera
Od około godziny 15:00 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 923
Od godziny 7:00
(BRZEZINA – BRZEZINKA ŚREDZKA – PISARZOWICE - ) WILKSZYN – Wilkszyńska – Główna – Maślicka – Królewiecka – Rondo Królewiecka (przy alei Śląska – realizacja postoju na przystanku nr 18531)
Rondo Królewiecka (przy alei Śląska) – Królewiecka – Maślicka - Główna – Wilkszyńska – WILKSZYN (- PISARZOWICE – BRZEZINKA ŚREDZKA – BRZEZINA)
Od około godziny 13:00 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 924
Od godziny 7:00
KAMIEŃ – DŁUGOŁĘKA – MIRKÓW – Bierutowska – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kromera
Kromera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bierutowska – MIRKÓW – DŁUGOŁĘKA – KAMIEŃ
Od około godziny 14:45 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 930
Od godziny 7:00
KRZYŻANOWICE – Kamieńskiego – Bałtycka – Osobowicka – Most Osobowicki (przystanek na ulicy Osobowickiej)
Most Osobowicki – Osobowicka – Łużycka – Bezpieczna – Obornicka – Bałtycka – Kamieńskiego – KRZYŻANOWICE
UWAGA !!!
Na wszystkich skrzyżowaniach przecinających trasę Maratonu, służby policji będą w miarę możliwości, przy zachowaniu bezpieczeństwa maratończyków, umożliwiały przejazd komunikacji tramwajowej i autobusowej.
Dodatkowo uruchomiona zostanie linia dowozowa T3 dla maratończyków:
Dojazd na Stadion Olimpijski
Dworzec Autobusowy – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Mickiewicza – Sępolno
Sępolno – Mickiewicza – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Kujawska – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Hubska – Gliniana – Borowska – Dworzec Autobusowy
Linia T3 będzie kursowała w godzinach 6:00-8:10 (odjazdy z Dworca Autobusowego) z częstotliwością co około 10 minut.
Powórt ze Stadionu Olimpijskiego
Sępolno – Mickiewicza – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Dworzec Autobusowy
Dworzec Autobusowy – Borowska – Gliniana – Hubska – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – Kujawska – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana – pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Mickiewicza – Sępolno
Linia T3 będzie kursowała w godzinach 12:30-16:00 (odjazdy z pętli Sępolno) z częstotliwością co około 10 minut.