PKM Świerklaniec - Ikarus #0303

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach marki Ikarus...
david82

Post autor: david82 »

Podi pisze:
Mody_82 pisze:Udało mi się go sfocić
Nie jest taki zły,ani nie jest taki super...
Jedyne, co w nim ładnego, to siedzenia Automet i wyświetlacze PIXEL`a. Ogólnie remont jest zrobiony "na szybciora" i "po łebkach". ¯adna rewelacja.

rzelfix

Post autor: rzelfix »

A chodzą plotki, że został podmieniony w Solcu, choć ja ich osobiście nie mogę potwierdzić...

nf

Post autor: nf »

E tam przesadzacie. Ładnie go wyremontowali a przynajmniej dali mu takie bajery takie jak np. wyświetlacz diodowy.

rzelfix

Post autor: rzelfix »

¯adna mi nowość. Teraz to już każdy autobus ze Świerklańca po remoncie dostaje diodówki. Szkoda tylko, że żaden z nich nie ma wyświetlacza wewnętrznego.

nf

Post autor: nf »

rzelfix pisze:¯adna mi nowość. Teraz to już każdy autobus ze Świerklańca po remoncie dostaje diodówki. Szkoda tylko, że żaden z nich nie ma wyświetlacza wewnętrznego.
Ale porównaj sobie #0303 z tamtego okresu z tym który jest teraz.

david82

Post autor: david82 »

nf pisze:
rzelfix pisze:¯adna mi nowość. Teraz to już każdy autobus ze Świerklańca po remoncie dostaje diodówki. Szkoda tylko, że żaden z nich nie ma wyświetlacza wewnętrznego.
Ale porównaj sobie #0303 z tamtego okresu z tym który jest teraz.
Równie dobrze mogę porównywać 1431-1438 z okresu sprzed remontu i do tych samych wniosków dojdę...
Remont jest zrobiony partacko.... swoją drogą nie wiem czy w ogóle ruszali silnik.

Mateusz_835

Post autor: Mateusz_835 »

Brzmi ładnie trzeba się tam kiedyś wybrać i pojeździć tymi 280 i porównać je do tych występujących u mnie :D

jasiok

#0303

Post autor: jasiok »

Potwierdzam - remont zrobiony partacko (chyba mało powiedziane) i wątpie czy ruszali silnik albo skrzynie. Wnętrze "trzaska" ale za to siedzenia są bardzo wygodne ;)

Filip_2691

Post autor: Filip_2691 »

ZNS się nie postarał. Bardzo fajnie za to wyremontowali hungarki #1431 - #1438. (jeszcze w ŚP. KZNS)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ikarus”