Kapena Thesi City

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach marki Kapena...
DAB

Kapena Thesi City

Post autor: DAB »

Co myślicie o Bok Kabina Wnętrze Nie jechałem nią więc nie wiem, jakie są wasze opinie n.t w.w autobusu ?

Inspektor

Post autor: Inspektor »

Hmm,nie gustuję w takich autobusach,ale na linie o niskiej frekwencji może być. :)

Wilchelm

Post autor: Wilchelm »

Widziałem ten wynalzek z Wałbrzycha. W sumie z wyglądu nie ma nic do zarzucenia. Niestety nie miałem okazji przejechac się nim.

Michał

Re: Kapena Thesi City

Post autor: Michał »

VOITH pisze:Co myślicie o Bok Kabina Wnętrze Nie jechałem nią więc nie wiem, jakie są wasze opinie n.t w.w autobusu ?
Ten autobus jest <b>napewno</b> ładniejszy i lepszy od 7,5C chociaż powinni zmienić siedzenia na inne niż te badziewne plastiki :(

voy

Post autor: voy »

Dyskusja o tych autobusach już jest w temacie Kapena City 7.5...

Michał

Post autor: Michał »

voy pisze:Dyskusja o tych autobusach już jest w temacie Kapena City 7.5...
Ale mi chodzi żeby zmienili siedzenia w Thesi City nie w 7,5C ;)

Mody_82

Re: Kapena Thesi City

Post autor: Mody_82 »

VOITH pisze:Co myślicie o Bok Kabina Wnętrze Nie jechałem nią więc nie wiem, jakie są wasze opinie n.t w.w autobusu ?
Ja znam Kapene Thesi City 65C15 z PKM Świerklaniec. Ogólnie ten autobus mi za bardzo się nie podoba. W wersji dla PKM-u ma on jedynie 10 miejsc siedzących (w Gliwicach zdaje mi się zamontowano wiecej siedzisk).
W Świerklańcu obsługuje szkolną linię"739" (Tarn.Góry-Jaśkowice-Pyskowice). Wiele wskazuje na to też, że głównie tym wozem realizowane są kursy lini N - Personalnych (zwóz kierowców po pracy i dowóz świtem na ranną zmianę).
Słyszałem wiele opinii, że Kapena to autobus dość awaryjny (często się psuje) i tak akurat w tym przypadku było, ale od pewnego czasu jeździ bez problemu.
Osobiście nie przepadam za nim.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Dzięki za informację i witam na forum... ;)

A ile, w sumie, takich pojazdów posiada PKM Świerklaniec ? :)

voy

Post autor: voy »

Jak się okazało Kapena raczej na pewno wygra przetarg na 32 autobusy 8-metrowe w Krakowie...

Mody_82

Post autor: Mody_82 »

J-31 pisze:Dzięki za informację i witam na forum... ;)

A ile, w sumie, takich pojazdów posiada PKM Świerklaniec ? :)

Dziękuję za powitanie i pozdrawiam ;)

Co do pytania: Odp: na szczęścię tylko jedną sztukę #1498 :mruga:
http://ams1.lo3.wroc.pl/tomek/old/zdjec ... 0&seria=45

Tommy

Post autor: Tommy »

Nigdy nie jechałem tym pojazdem, więc mogę tylko powiedzieć, że podoba mi się jego wygląd :D

Hannibal

Post autor: Hannibal »

Wyglad zęwnętrzny jest ok ;) Ale w środku jest fatalnie ,a nawet strasznie :retard:
Są bardzo awaryjne i to jest ich duży minus , a także wykończenie :retard:

Tommy

Post autor: Tommy »

Rzeczywiscie na załączonym zdjęciu zegary wyglądają na niezbyt czytelne, ale jak jest naprawdę to nie wiem, może <b>poprostu</b> tak mi się wydaje patrząc z tej perspektywy :D

Hannibal

Post autor: Hannibal »

Mi chodzi o wnętrze tej Kapeny , jest straszne :retard: do tego ta wielka szyba z tyłu :nuts:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Mody_82 pisze:Co do pytania: Odp: na szczęścię tylko jedną sztukę #1498
Czemu tylko jedna, bo z tego co Napisałeś wyżej, to przydzielono jej wiele zadań przewozowych (739, dowóz pracowników) ? :)

[ Dodano: 2005-02-10, 10:18 ]
Natomiast ostatnio trzy sztuki takich autobusów zakupiło KM w Płocku, widziałem w ostatnie lato w serwisie Iveco pod Nadarzynem... :)

Tommy

Post autor: Tommy »

mac pisze:Mi chodzi o wnętrze tej Kapeny , jest straszne :retard: do tego ta wielka szyba z tyłu :nuts:
W sumie to rzeczywiscie wnętrze nie jest zbyt ładne, ale z zewnątrz wygląda fajnie :D

voy

Post autor: voy »

Wygląd zewnętrzny moim zdaniem też jest w porządku.

Tommy

Post autor: Tommy »

Tylko kto zaprojektował to wnętrze :wow:

Inspektor

Post autor: Inspektor »

Pewnie ktoś kto się nie zna na komforcie,i nie będziem ial nic do czynienia z takimi autobusami...Ale nikt nie musi ich kupowac przecież :)

Hannibal

Post autor: Hannibal »

Zgadza się , nie chciałbym bym widzieć tych Kapen u mnie :)
Dużo lepsze są Autosany H6 ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kapena”