Oprogramowanie do układania RJ w zakładach komunikacji

Ogólnie o transporcie w Polsce, problemy i codzienność komunikacji miejskiej
adambol1

Oprogramowanie do układania RJ w zakładach komunikacji

Post autor: adambol1 »

Witam,

Jak w temacie: Jakie oprogramowanie jest używane do układania rozkładów jazdy w przedsiębiorstwach w waszych miastach.

Awatar użytkownika
Razor 688
Posty: 456
Rejestracja: 2006-11-06, 18:44
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: Razor 688 »

Hmm dokładnie to nie wiem myślę że MZK w Bielsku Białej używa Worda albo Exela, ale tego nie jestem pewien. :)

Mercury

Post autor: Mercury »

Word i Excel? Weź mnie dobijaj nawet....

W Słupsku z tego co wiem, jest jakiś super bajerancki program, prawdopodobnie produkcji niemieckiej. I kosztuje też podobno sporo.

bystrzak2000

Post autor: bystrzak2000 »

W Polsce bardzo rozpowszechniony jest program AGC BusMan: http://www.agc.pl/index.html

Awatar użytkownika
Razor 688
Posty: 456
Rejestracja: 2006-11-06, 18:44
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: Razor 688 »

Mercury pisze:Word i Excel? Weź mnie dobijaj nawet....

W Słupsku z tego co wiem, jest jakiś super bajerancki program, prawdopodobnie produkcji niemieckiej. I kosztuje też podobno sporo.
Przecież napisałem, że dokładnie nie wiem, jaki program mają. :confused:

Filip7370

Post autor: Filip7370 »

Eeee tam lepsza jest normalna matematyka i obserwowanie ruchu.

adambol1

Post autor: adambol1 »

W Bolesławcu jest użytkowany Municom (DOS). Podczas eksportu rozkładów do internetu miesza przystanki i nie można zlaeźć właściwego. Poza tym jeśli linia ma inne warianty to rozkładu już się nie znajdzie. :|

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Eeee tam lepsza jest normalna matematyka i obserwowanie ruchu.
I jak normalnie, matematycznie poobserwujesz ruch, nagle na przystankach pojawią się rozkłady? :mruga:

Filip7370

Post autor: Filip7370 »

Nie, ale będziesz miał rzetelnie wyliczony współczynnik obciążenia linii i kierunki podróżowania.

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

7370 pisze:Nie, ale będziesz miał rzetelnie wyliczony współczynnik obciążenia linii i kierunki podróżowania.
Aha. I jak sobie rzetelnie wyliczę współczynnik i kierunki, to dowiem się, kiedy przyjedzie autobus? :chytry:

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Drogi plocmajstrze... Temat brzmi "oprogramowanie do układania RJ" a nie "oprogramowanie do układania wywieszek z RJ". To tak na przyszłość :diabeł:

Michał

Post autor: Michał »

Swoją drogą chciałbym mieć taki programik BusMan. Tak do zabawy ;) Ale to jest dostępne tylko dla PKM i pewnie jest dość drogie...

adambol1

Post autor: adambol1 »

Michał pisze:Swoją drogą chciałbym mieć taki programik BusMan. Tak do zabawy ;) Ale to jest dostępne tylko dla PKM i pewnie jest dość drogie...
No wiesz, zawsze można zamówić wersję demonstracyjną.Na przykład ja tak robię. Tak do zabawy. :diabeł:

[ Dodano: 04 Kwi 2007 19:13 ]
A czy ktoś może wie jakiego oprogramowania używa ZKM Gdańsk?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne dyskusje”