MAM DOSYć!

Regulamin oraz wszystko inne co dotyczy forum i pozostałych stron Transportnews.
_Tomasz

MAM DOSYć!

Post autor: _Tomasz »

WITAJCIE!

BęDę PISAć WIELKIMI, BO JESTEM ZDENERWOWANY!

NIE ROZUMIEM CO TU SIę DZIEJE?! JAKIś ROOSHOF CZY JAK MU TAK NA WAS DZIAłA?! DZIECI DROGIE, IDźCIE WY DO PIASKOWNICY, BO MI NIE DOBRZE JAK CZYTAM KOLEJNE BEZSENSOWNE POSTY!

MIMO, żE MóJ WKłAD NA FORUM NIE JEST ZBYT DUżY JASNO MóWIę - ALBO PRZESTANIECIE, ALBO KM-F ZAMIENI SIę W śMIETNIK. A WIADOMO, żE WARTOśCIOWI LUDZIE DO śMIETNIKA NIE ZAGLąDAJą I W NIM NIE GRZEBIą!

JAKA JEST śREDNIA INTELEKTUALNA NA TYM FORUM?! 7 LAT?! :nuts:

ZASTANóWCIE SIę LUDZIE, CO WY ROBICIE! CZY TO MA SENS?

JAK ZNOWU CZYTAM, żE KTOś MA COś DO KOGO, TO MI SIę żYGAć CHCE! CZY WY MOżECIE CHOć RAZ NIE PIEPRZYć OD RZECZY?!

MAM NADZIEJę, żE JAKOś WAM TO MINIE. I NIE MA CZEGOś TAKIEGO, żE 'TO ON ZACZął!" NIE! UCZESTNICZYSZ W KłóTNI (NIE MóWIę TU O JEDNORAZóWCE) TO SAM ZACZYNASZ!

JESZCZE RAZ MóWIę - ZASTANóWCIE SIę CO ROBICIE!!!

Z WYRAZAMI ZłOśCI I ZAżENOWANIA
Tomasz

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

I za ten post moja pochwała dla ciebie jak najbardziej sie należy i równiez podpisuję się pod Twoim apelem. Jeszcze do niedawna bawiły mnie tego typu sytuacje, ale dzisiaj widze, ze na tym forum obsługa forum utworzyła jedną wielką piaskownice i wrzuciła tam wszystkich użytkowników, a teraz toczy się spór pt. "Mamo, bo moje grabki zostały wyrzucone z piaskownicy km-forum, gdyż były zbyt tanie", albo "Mamo, ktoś z Ruszowa zabrał mi wiaderko" i inne tego typu powody. Ludzie, dorośnijcie w końcu i zacznijcie traktować forum poważnie, bo inaczej będę zmuszony rozdać Wam wózeczki, beciki, kołyski itd. (ale przewijał Was nie będę :D).

james206

Post autor: james206 »

Adrian_ pisze:"Mamo, bo moje grabki zostały wyrzucone z piaskownicy km-forum, gdyż były zbyt tanie"
Może to te z TESCO za 1,99zł? :retard: A poważnie podpisuję się Tomku pod Twoim apelem, tym bardziej jeśli czytałeś nowe posty z ostatnich 24h... :)

_Tomasz

Post autor: _Tomasz »

Czytałem i mam już dosyć! Na forum trzeba zlikwidować chamstwo, prostactwo, buractwo i dzieciniadę!

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

No właśnie próbujemy drogi Tomaszu. Część postów trafiła już do śmietnika. Czyścimy forum z postów z których wybija prostactwo, chamstwo etc.. I niestety odbija się to czasami negatywnie. Np. krytyka na moje działania, czy działania kolegów z ekipy.

A zatem Tomaszu. Ja również podpisuję się pod Twoim apelem obiema rękoma :)

56247

Post autor: 56247 »

I związku z tym,sypiecie sobie wzajemnie pochwały.Taaaa...
Była piaskownica,teraz jest to Klub Wzajemnej Adoracji.
Sorry że się wtrącam,ale to "bije po oczach".

Bartek

Post autor: Bartek »

I ja również popieram Tomka, co wejdę na forum to nowe tematy "Pranie z wybielaniem" itp. Po przeczytaniu kilku postów mam już tego dosyć. Wg. mnie najlepiej jest zablokować dostęp do forum tym dzieciakom,i kłopot z głowy ;) Ale to jest moje zdanie.

Milenium

Post autor: Milenium »

Macie rację, trzeba się szanować, niech ślad po Rooshofie zagninie. Między innymi z mojego profilu i podpisu. ;)

_Tomasz

Post autor: _Tomasz »

56247, nie napisałem tego, żeby zostać docenionym, pochwalonym itd. Jestem daleki od tego. Chcę, żeby coś było inaczej! ¯eby dwie, trzy, a może cztery osoby nie rozwalały nam forum!

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Milenium pisze:Macie rację, trzeba się szanować, niech ślad po Rooshofie zagninie
Wielkie dzięki Milenium. I o taki post - a mam nadzieję, że nie tylko :mruga: - tutaj chodziło. ;)

A zatem dziękuję Ci Milenium za ten post. :)

james206

Post autor: james206 »

Również gratuluję kol.Millenium. To duży krok do przodu. :) A jeśli nawet miałoby się tu zrobić towarzystwo wzajemnej adoracji to chyba to lepsze od mieszania się z błotem co pół godziny... :D I milej się zrobi... :mruga:

Milenium

Post autor: Milenium »

Dziękuje i Tomasz miał rację. Nie zniżajmy się do poziomu S_S ;).

_Tomasz

Post autor: _Tomasz »

No i po co znów zaczynasz?! :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall:

Milenium

Post autor: Milenium »

Nie zaczynam, daj już spokój. :/ Nie chcę żadnych kłótni, a na pewno nie z Tobą i z S_S. :) Niech żyje zgoda i zrozumienie.

Hannibal

Post autor: Hannibal »

SHUT UP! Koniec tego dobrego, widać, że każdy ma tu wiele do powiedzenia. Może zamiast dyskutować o tym problemie każdy w ciszy i spokoju zacznie stosować się do uwag ? Widzę, że jest tu kilka osób, które prowokują tą całą sytuację. W tym m.in Milenium, który co chwila zmienia front, tu coś napiszę o S_S, tu znowu przyrzeka, że juz nie będzie etc :chytry:
JAJA JAK BERETY po prostu. Warny się posypią, oj posypią...

A ten temat zamykam, bo znowu zaczną się wielkie wywody..

Zablokowany

Wróć do „Sprawy dotyczące Forum”