LINKI

Regulamin oraz wszystko inne co dotyczy forum i pozostałych stron Transportnews.
Milenium

LINKI

Post autor: Milenium »

Witam,pamietamy wiele ostrezen i zabanowan z powodu reklamy innych for,teraz mam na to rozwiazanie chodzi mi o dzial :)
Proponowalbym stworzenie dzialu linki gdzie mozna by bylo reklamowac swoje Forum ale powinna byc jedna zasada teraz opisze jaka:
Powiedzmy mam Forum i chce je zareklamowac :) (mamy juz zrobiony dzial Linki -fikcja)Skladam PW do admina najlepiej do i Mac'a i mowie jak bym chcial zareklamowac forum , i pisze odmisnikow na PW :) Admin ocenia czy Forum ktore np. ja chce zareklamowac jest podobne do KM Forum nie dostaje pozwolenia na jego reklame ale jesli nie jest podobne dostaje zezwolenie na temat i reklamuje swoje Forum :) Jesli ktos bez zgody zareklamuje Forum dostaje ostrzezenie :<
Admin ma prawo usunac temat z Linkow jesli Forum upodabnia sie do KM Forum :( Raczej tego nie zycze ;)

Myslicie ze to sprawiedliwe rozwiazanie?
Ostatnio zmieniony 2006-06-25, 16:16 przez Milenium, łącznie zmieniany 1 raz.

Kuba

Post autor: Kuba »

Chyba tak, choc ty juz zaczales reklamowac w podpisie nasze Dafowice :lol:

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

TRAMWAJ pisze:...i pisze odmisnikow na PW...
Mam poprosić kolegów z PTG :?:

a. Linki do For znajdują się co u niektórych użytkowników i jakoś nie zauważyłem, żeby z tego powodu mieli kłopoty.
b. Warunki reklamowania są określone są w Regulaminie
c. Wątpię, żeby Admini patrzyli przychylnym okiem na konkurencję - co jest zrozumiałe - chociaż... jaką konkurencję :?: :mruga: (nie ma jak lizusowstwo :D )
d. Zawsze można się dogadać. Są Linki na Stronie Głównej (ja tak zrobiłem).

rupak9
Posty: 1082
Rejestracja: 2004-11-27, 20:42
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: rupak9 »

Swojim przykładem nieradze reklamować w shotbox'ie innego forum. Dostałem dwa ostrzeżaenia, można to zrobić w podpisie :D.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

u2w pisze:
TRAMWAJ pisze:...i pisze odmisnikow na PW...
Mam poprosić kolegów z PTG :?:
:shock:
(PL)
..."i piszę w imieniu Misiów z myślnikiem pomyślanych dla przemyśleń odnoszących się do linków" :retard:


Translated by PTG. Polecamy się na przyszłość... :diabeł:

Hannibal

Post autor: Hannibal »

http://www.km-forum.pnth.net/viewtopic.php?t=536 ;) W dwóch pierwszych postach jest napisana informacja jak uczynić by wasza strona była w linkach
Musze co prawda jeszcze naprawić te linki , bo przy upgrade coś popsuły się :D

Awatar użytkownika
M_Szymkowiak
Posty: 1535
Rejestracja: 2005-01-21, 18:56
Lokalizacja: Kraków - Prądnik Cz.
Kontakt:

Post autor: M_Szymkowiak »

A linku do mnie dalej nie ma...

Hannibal

Post autor: Hannibal »

Bo się zepsuł system dodawania....Wiem , że naprawiam to juz miesiąc , ale naprawde nie mam czasu i chęci.
Nie obiecuje , ale może w Niedziele naprawie...

Awatar użytkownika
M_Szymkowiak
Posty: 1535
Rejestracja: 2005-01-21, 18:56
Lokalizacja: Kraków - Prądnik Cz.
Kontakt:

Post autor: M_Szymkowiak »

Oki Oki nie jestem aż tak zły na Ciebie ;)

Hannibal

Post autor: Hannibal »

Naprawiłem... :D Link dodany.. ;)
Jeśli ktoś chciałby by jego strona znalazła się w dziale linki , prosze się zapoznać z tym tematem :) viewtopic.php?t=536

Zablokowany

Wróć do „Sprawy dotyczące Forum”