H9-35

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach marki Autosan...
Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

voy pisze:W ¯ółtych :P
Dzięki. Pozdrawiam :)

Policzan

Post autor: Policzan »

Fajny busik!
Ale nigdy nie jechałem nim

szubak

Post autor: szubak »

W PKS Krakow jezdzi jezcze mnostwo H9, ale tylko na linie podmiejskie, na dalsze trasy wypuszczane sa juz lepsze autobusy. Swoja droga bedac rok temu na Słowacji zobaczylem ogromny postep w unowoczesnianiu taboru tamtejszych PKSow (Zajazdova Doprava ;) ). Jeszcze dwa lata temu krolowaly tam prawie same stare Kapeny, a teraz az roi sie od nowych Solbusow. I niestety trzeba przyznac, ze polskie PKSy ze swoimi H9 prezentuja sie o wiele gorzej od swoich slowackich odpowiednikow. :cry:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

To się nazywa "brak pieniędzy" :cry:

Tomi

Post autor: Tomi »

Czy ma ktoś fotografie miejskiego Trampka z układem drzwi 1-2-0 ?

Ksebki

Post autor: Ksebki »

Czy zauważyliście, że H9-35 ma z tyłu lampy odziedziczone po fiacie 125p i to w starej wersji. To się nazywa kultywowanie tradycji :-)

voy

Post autor: voy »

A stare Neoplany mają przednie światła z Mercedesa "beczki".

Wiśnia

Post autor: Wiśnia »

Ksebki pisze:Czy zauważyliście, że H9-35 ma z tyłu lampy odziedziczone po fiacie 125p i to w starej wersji. To się nazywa kultywowanie tradycji :-)
H9-21 też.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Ksebki pisze:Czy zauważyliście, że H9-35 ma z tyłu lampy odziedziczone po fiacie 125p i to w starej wersji. To się nazywa kultywowanie tradycji :-)
To się nie nazywa "kultywowanie tradycji" tylko oszczędność. Po prostu producent kloszy do świateł tylnych był jeden i produkował jeden typ lamp zespolonych. Pojawiły się one nie tylko w Fiatach (FSO było odbiorcą), ale też w Autosanach.

Takich przypadków, w PRL-u, było więcej... :)

voy

Post autor: voy »

Miałem okazję wczoraj przejechać się jednym z H9 MKS Mielec. Na siedzeniach ciasno, podłoga bardzo wysoka, trudno się gdzieś złapać a na zakręcie autobus mocno się przechyla a wraz z nim pasażerowie. Jazda tym autobusem to niecodzienne wrażenia :P

Michał

Post autor: Michał »

I ten miły zapaszek przy wejściu... Najlepsze są siedzenia z tyłu. Jak kierowca zahamuje to sie znajdziesz z przodu :retard:

voy

Post autor: voy »

Ojej, nawet mi nie przypominaj ;)
Siedziałem z tyłu i troche się obawiałem że wylecę. Ale zaraz wsiadło sporo starszych ludzi to ustąpiłem i nie miałem okazji dokładniej sprawdzić :)

Ksebki

Post autor: Ksebki »


Podi

Post autor: Podi »

Ksebki pisze:Kilka łomżyńskich h9-35 w ujęciu tylnym
Szkoda,że zdjęcia są nierówne,bądź uciętę ale tak to ok :)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Hmmm :shocked: . Ksebki. Ja rozumiem, że interesują Cię pupy :retard: , ale... czy to nie mała przesada.. :lol:

Ksebki

Post autor: Ksebki »

upss, ale mi się napisało... :-)

Awatar użytkownika
Piotrek_2274
Posty: 700
Rejestracja: 2005-09-03, 13:29
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrek_2274 »

ile H9-35 ma w ogóle koni i jaki silnik? bo zawsze mnie to zastanawiało

Wiśnia

Post autor: Wiśnia »

Taki jak H9-21, czyli Andoria 6cT107, 150KM.

Filip_2691

Autosany z PKSu Będzin.

Post autor: Filip_2691 »

Co myślicie o Autosanach z PKSu Będzin ?. Wedlug mnie PKS o nie nie dba (szczególnie chodzi o złe wykonywanie remontów, przeglądów itd.). Podczas badań zatrzymano bodajże 2 Autosany będzińskiego PKSu i chyba jedną L11-tke. O złym stanie tecnicznym wozów PKSu Będzin poinformalowali kierowcy tegoż PKSu, że po 8-miu godzinach jazdy czują się jakby byli pijani. Dokladnie chodziło, że remonty były odwalane byle jak aby tylko coś mogło wyjechać na trase na następny dzień. Wyrażajcie swoje opinie. Pozdrawiam!

rzelfix

Post autor: rzelfix »

Owszem, nie jest to najlepszy materiał na pojazd KM

P.S.
Czy nie lepiej by było wypowiedzieć się w temacie o hadziewiątkach :?:

Temat scalony, Mac

ODPOWIEDZ

Wróć do „Autosan”