Strona 1 z 1

Hive

: 2019-06-01, 02:01
autor: Przemek
https://www.transport-publiczny.pl/wiad ... 61761.html
Hive wkracza ze swoimi elektrycznymi hulajnogami na teren Wielkiej Wyspy, powiększając tym samym swoją strefę dostępności aż o 25 proc. Od teraz mieszkańcy stolicy Dolnego Śląska będą mogli dotrzeć do wrocławskiego ZOO na hive’owej hulajnodze.

Hive jeździ po wrocławskich ulicach do połowy maja. To spółka będąca wspólnym przedsięwzięciem Daimlera i BMW, obecna również w Warszawie. We Wrocławiu właśnie rozszerza strefę działania aż na teren Wielkiej Wyspy, stanowiącej jeden z symboli Wrocławia.
Na dziś hive ma po tysiąc hulajnóg we Wrocławiu i w Warszawie. Firma bardzo blisko współpracuje ze swoją siostrzaną firmą mytaxi – obie marki, w ramach grupy „Free Now”, mają zostać zintegrowane w jedną aplikację, umożliwiającą klientom szybsze i wygodniejsze planowanie podróży oraz szerszy wybór wśród środków transportu.

Hive zaznacza, że priorytetem jest promowanie bezpiecznej i odpowiedzialnej jazdy. W związku z tym firma zaleca użytkownikom bezpieczną jazdę w kaskach, dostosowanie prędkości do warunków jazdy oraz pozostawianie hulajnóg w taki sposób, by nie stwarzały zagrożenia dla innych uczestników ruchu. Model Segway ES4, który stanowi podstawę floty hive, pozwala na osiągnięcie maksymalnej prędkości do 25 km/h.
Strefa hive we Wrocławiu i tak jest tragicznie mała.
Obrazek

Re: Hive

: 2019-07-12, 00:44
autor: Przemek
Hive rozdaje kod na darmowe 10 minut jazdy hulajnogą po Wrocławiu.
https://naszwroclaw.net/informacje/wypo ... romocyjny/
Wystarczy, że pobierzesz aplikację z ridehive.com/app i podasz kod przy rezerwacji. Użyj najpierw kodu za 32 kredyty, który jest na początku listy.

Kod hulajnogi hive
EjOCCHs9 – 32 kredyty


FREENOW – 37 kredytów*
hellowroclaw – 17 kredytów


Kody można łączyć. Drugiego kodu FREENOW należy użyć PO REJESTRACJI – jest to kod z okazji Warszawskiego strajku taksówkarzy i dodaje 37 kredytów. Łącznie, po użyciu wszystkich 3 kodów na hive do uzyskania jest 869 kredytow.

Re: Hive

: 2019-10-02, 11:26
autor: Marcin_Igielski
nie wiem jakie macie zdanie w tym temacie, nie chcę nikogo urazić ale uważam, że jest zbyt dużo nieścisłości w działaniu tego systemu.
Ostatnio widziałem jak ktoś zaparkował hulajnogę na dachu samochodu zaparkowanego prawidłowo. Kto w tej sytuacji pokryje szkody?