Prospekty

Tutaj są prowadzone różne dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach...
mpConroe

Post autor: mpConroe »

Dziś odebrałem paczkę od Solarisa, a w niej było:
- długopis Solaris
- smycz Solaris
- bryloczek Solaris
- prospekty autokarów, trolejbusów i autobusów Solaris
Wszystko doszło w b. dobrym stanie, prócz małego pogniecienia prospektu autokarów. Zapakowane zostało w kopertę niewiele większą od kartek A4. Oprócz tego były w tych workach z bąbelkami, że jak się naciśnie to fajnie strzelają xD .
Ostatnio zmieniony 2006-04-26, 16:35 przez mpConroe, łącznie zmieniany 1 raz.

Podi

Post autor: Podi »

Właśnie mi się wypisują długopisy, a stary breloczek z Urbino 12I mi się znudził, więc napiszę znowy na solarisbus@office.pl czy jakoś tak :)

wocash

Post autor: wocash »

24.04 pisałem o paczce prospektów itd. od Solarisa i ku mojemu zdziwieniu dzisiaj przyszła następna paczka także od Solarisa. W kopercie( o dziwo w całości) było kilka cienkich prospektów a oprócz tego firmowa smycz, zapalniczka oraz breloczek z logo firmy. Jestem pod wrażeniem jak w tej firmie traktuje się "klientów".

miut

Post autor: miut »

Ja pierwszy raz wysłałem wczoraj meila do Solarisa ,Volva i MAN-a .No i teraz czekam na odp. A tak po za tym to odpisują, że wyślą prospekty lub cos w tym stylu?? :wall: :wall:

ppln

Post autor: ppln »

Mam zwyczaj wysyłać pierwsze maile bez adresu więc pytają się o adres (przy okazji potwierdzając, że wysyłają prosekty), ale po podaniu adresu tylko wysyłają. Volvo przysya najszybciej (ale do Łodzi, Łódź ma zajezdnię prawie pełną Volvo ;) ), Solaris po około tygodniu, PA i Evobus nic nie przysłały, a MAN nawet się nie odezwał w sprawie adresu.

Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 777
Rejestracja: 2005-01-03, 15:46
Lokalizacja: TCZEW - Pomorskie

Post autor: Dominik »

Jeśli chodzi o MAN-a to napisał, tylko meila po angielsku a potem pisałem, ponownie i brak odezwu.

mpConroe

Post autor: mpConroe »

Ja wczoraj dostałem prospekty od Volvo i Scanii. Od pierwszej firmy nie dostałem gadżetów, a Scania dała mi czapkę i metalową ciężarówkę, co się przyczepia do ubrania agrafką.

wocash

Post autor: wocash »

Dzisiaj dostałem kolejną partię materiałów. Tym dostałem od volvo same prospekty i od scanii dostałem smycz, broszkę z ciężarówką, broszkę z logo firmy oraz długopis i katalogi. Nie wiem czy miało byc coś jeszcze gdyż koperta doszła dosyć mocno obdarta.

Turbo94

Post autor: Turbo94 »

A adres do Scanii. Można prosić?

miut

Post autor: miut »

Ha wracam do domu patrze do skrzynki a tam... Wielka(A3) koperta od Volvo . Otwieram koperte a w niej prospekty Volvo 7700A i 7700. Wkurzylem sie bo obydwa byly strasznie pogniecione. No coz.. :retard:

Turbo94

Post autor: Turbo94 »

Po ilu dniach dostałeś? Moja mama pracuje na poczcie, więc chciałbym, żeby na jej urząd to przesłali. Przesyłka byłaby cała. Ja też wysłałem do kilku producentów maila.

miut

Post autor: miut »

Wysłałem 27 kwietnia. :)

miut

Post autor: miut »

Dzisiaj dostałem paczke od Solarisa a wniej:
-długopis
-smycz
-breloczek
i opisy Solarisa Urbino, Trollino i Vacanzy + książeczka ,Aktualności"

Turbo94

Post autor: Turbo94 »

Dzisiaj właśnie dostałem kopertę z Volvo. Napisałem 2 maja i dostałem w odpowiedzi, że ta pani będzie mogła maila odebrać dopiero 4 maja... W kopercie była książeczka o 9700 kartki z Volvo 7700, 7700A i o silnikach.

S_S
Posty: 236
Rejestracja: 2005-11-30, 18:16

Post autor: S_S »

Dzisiaj właśnie dostałem kopertę z Volvo. Napisałem 7 maja i dostałem w odpowiedzi, że ta pani będzie mogła maila odebrać dopiero 8 maja... W kopercie była książeczka o 9700 kartki z Volvo 7700, 7700A i o silnikach.

PS: Sorry turbo za plagiat :retard:

Robson

Post autor: Robson »

A ja wysłałem jakoś pod koniec kwietnia i jeszcze nic nie doszło :(

emes133

Post autor: emes133 »

Ja natomiast już dość dawno wpadłem na pomysł wysyłania prośb o prospekty. Pierwszą wysłałem do ówczesnego Neoplana Polska i dłuuugo nie dostawałem odpowiedzi. Wiele miesięcy później w skrzynce pocztowej znalazłem... kopertę ,a w niej gazetkę aktualności , prospekty o nowej wtedy Vacanzie oraz życzenia świąteczne. Odtąd gazetkę Aktualności przysyłają mi zawsze kiedy wyjdzie nowy numer oraz życzenia świąteczne i różne zaproszenia na targi , itp. Od PA dostałem natomiast kilka razy paczkę z prospektami (oj duuuuużo tego było) , list i płytę Cd - z czego jestem bardzo zadowolony. Nigdy o żadne gadżety nie prosiłem , a dostałem jedynie kalendarze od Solarisa (na 2005 a później na 2006 rok). Natomiast ten temat na KM-FORUM "odkryłem" dopiero dzisiaj i po przeczytaniu całego ( już mnie oczy bolą) postanowiłem wysłac zamówienia do producentów , do których jeszcez nigdy nie wysyłałem. No i poproszę Solarisa o gadżety - a co mi tam. Tak więc Neoplan i Serta już załatwione , teraz kolej na polskie firmy. Zobaczymy jak bedzie. Do tej pory Solaris i PA wysyłały mi prospekty stosunkowo szybko. Zobaczymy jak będzie z innymi. :P

[ Dodano: 2006-05-21, 18:23 ]
No to zobaczymy. Wysłałem zamówienia do: Scani , Kapeny , Volvo , Evobusa , Solbusa , Mana , Solarisa , Neoplana i Setry a nawet do czeskiej Karosy - tak dla jaj. Zobaczymy co z tego wyjdzie , będę o wszystkim informował. Mam nadzieję ,że te wszystkie meile sprawią ,że moja dawno nie uzupełniana kolekcja prospektów szybko się powiększy. :)

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

emes133 pisze:nawet do czeskiej Karosy - tak dla jaj.
A nie ma już Irisbusa?

Dziwny

Post autor: Dziwny »

plocmaster pisze:A nie ma już Irisbusa?
Jest, ale firma Karosa ciągle nazywa się Karosa, a nie Irisbus. http://www.karosa.cz/main.php?show=cont ... ge=english

MM

Post autor: MM »

A czy ktoś pisał do Bovy ?? Ja od nich dostałem pake prospektów wszystkich modeli i firmowy długopis

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne dyskusje o autobusach”