Prospekty

Tutaj są prowadzone różne dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach...
Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 777
Rejestracja: 2005-01-03, 15:46
Lokalizacja: TCZEW - Pomorskie

Post autor: Dominik »

Szczerze mówiąc zazdroszcze tych prospektów i gadżetów które dostał kolega Voy on to ma szczeęcie ja wysłałem list i dostałem meila z odpowiedzią ale w języku angielskim i nie wiem o co chodzi to się nazywa mieć szczęście

DAB

Post autor: DAB »

Przepisz to " coś " po angielsku na forum, jak nie rozumiesz to postaramy się przetłumaczyć, ew. pomóc w dalszych czynnościach

Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 777
Rejestracja: 2005-01-03, 15:46
Lokalizacja: TCZEW - Pomorskie

Post autor: Dominik »

Treść tego listu jest taka

This message and any attachments are confidential and may be privileged or otherwise protected from disclosure.If you are not the intended recipient, please telefone or email the sender and delate this message and any attachment from your system.If youare not the intended recipient, you must not copy this message or attachment or disclose the contents to any other person

Tak brzmi treść tego listu będe wdzięczny za pomoc w przetłumaczeniu tego listu

DAB

Post autor: DAB »

No to dobrze znający angielski się popiszą :D

Hannibal

Post autor: Hannibal »

Wyglada na błąd maila u Mana. Nadawcą jest system mailowy , który nie mógł wysłac twojej prośby Jest to jego wina.
Też wysyłałem do Volvo i do PolskichA i dostałem podobna wiadomość

Adam_Palacz

Post autor: Adam_Palacz »

Buahah... może mają tam automat z takimi odpowiedziami dla MKMów :diabeł:

Awatar użytkownika
M_Szymkowiak
Posty: 1535
Rejestracja: 2005-01-21, 18:56
Lokalizacja: Kraków - Prądnik Cz.
Kontakt:

Post autor: M_Szymkowiak »

A jest możliwośc dostania (zakupu) małego modelu autobusu od producenta :?:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Dominik pisze:Treść tego listu jest taka

This message and any attachments are confidential and may be privileged or otherwise protected from disclosure.If you are not the intended recipient, please telefone or email the sender and delate this message and any attachment from your system.If youare not the intended recipient, you must not copy this message or attachment or disclose the contents to any other person
(PL)
Wielce czcigodny panie Dominiku
Chcielibyśmy zwrócić Panu uwagę, że olewamy Pana, gdyż ten nas zdradził. Nasz agent widział, jak dwa dni temu - szanowny Pan - uśmiechnięty, jechał sobie Solarisem Urbino 15. Chcielibyśmy zwrócić Panu uwagę, iż wspomniany autobus został wyprodukowany przez naszą konkurencję. Prosimy o zastanowienie się nad swoim postępowaniem, gdy następnym razem będzie Pan czekał, zmarźnięty, na autobus, drepcząc w kółko na swoim przystanku. :retard:

Z poważaniem MAN Polska :-P

DAB

Post autor: DAB »

http://www.vanhool.com/cv.asp?VacancyID=0 spróbuje do nich napisać, od zawsze marzyłem o prospektak VanHool'a. Które firmy jeszcze rozprowadzają prospekty ?

Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 777
Rejestracja: 2005-01-03, 15:46
Lokalizacja: TCZEW - Pomorskie

Post autor: Dominik »

No wreszcie dostałem długo oczekiwane prospekty od Volvo a mam następujące modele
Volvo 9900 Autobus turystyczny
Volvo 9700 turystyczny
Volvo 8700 Autobus międzymiastowy
Volvo 7700 Autobus miejski
i Volvo 7000 Autobus miejski przegubowy

a teraz czekam na prospekty od evobusa

Inspektor

Post autor: Inspektor »

Ja dzisiaj dostałem poleconym od Solarisa naklejki (litery wyklejane,napis SOLARIS) czy ktoś ma inne? Czekam nadal na prospekty od Scanii...Mógłbyś podać jakiś namiar na te Volvo?

Adam_Palacz

Post autor: Adam_Palacz »

W naszych siatkach od pana z MANa poza prospektami były też takie przyklejane lewki "MAN życzy szerokiej drogi" :mruga:

Wiśnia

Post autor: Wiśnia »

Inspektor pisze:Mógłbyś podać jakiś namiar na te Volvo?
kamila.konopka@volvo.com Naklejki itp im się skończyły, ale będą za kilka miesięcy z okazji 10 rocznicy Volvo we Wrocławiu. Pod koniec marca mają mieć prospekty nowego 8700.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

adam_palacz pisze:W naszych siatkach od pana z MANa poza prospektami były też takie przyklejane lewki "MAN życzy szerokiej drogi" :mruga:
To pewnie dlatego, że lubisz MAN-a. Docenili Cię... :D

voy

Post autor: voy »

Jeszcze wygrał kalendarz MAN ;) w którym są prawie same ciężarówki ;) a lwa dostali wszyscy.

DAB

Post autor: DAB »

...10 rocznicy Volvo we Wrocławiu...
Kiedy to dokładnie będzie ? Wstąpie do Volvo i postawie Pani Konopce zbożowe piwo ze Spiża

Adam_Palacz

Post autor: Adam_Palacz »

voy pisze:Jeszcze wygrał kalendarz MAN ;) w którym są prawie same ciężarówki ;) a lwa dostali wszyscy.
Hehehe ale oczy to się wszystkim świeciły do tego kalendarza... :diabeł:

Wiśnia

Post autor: Wiśnia »

VOITH pisze:
...10 rocznicy Volvo we Wrocławiu...
Kiedy to dokładnie będzie ? Wstąpie do Volvo i postawie Pani Konopce zbożowe piwo ze Spiża
Napisała mi, że za jakiś czas pojawi się o tym informacja na stronie internetowej Volvo Polska.

Inspektor

Post autor: Inspektor »

Wiśnia pisze:
Inspektor pisze:Mógłbyś podać jakiś namiar na te Volvo?
kamila.konopka@volvo.com Naklejki itp im się skończyły, ale będą za kilka miesięcy z okazji 10 rocznicy Volvo we Wrocławiu. Pod koniec marca mają mieć prospekty nowego 8700.
Tylko niestety,na ten mail przychodzi zwrotny mail z napisem że zostało to zwrócone...cos jest nie tak.

Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 777
Rejestracja: 2005-01-03, 15:46
Lokalizacja: TCZEW - Pomorskie

Post autor: Dominik »

adam_palacz pisze:W naszych siatkach od pana z MANa poza prospektami były też takie przyklejane lewki "MAN życzy szerokiej drogi" :mruga:
To widze że ty też dostałeś prospekty od mana

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne dyskusje o autobusach”