Prospekty

Tutaj są prowadzone różne dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach...
Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 777
Rejestracja: 2005-01-03, 15:46
Lokalizacja: TCZEW - Pomorskie

Post autor: Dominik »

inspektorze ty to masz szczęście ja wysłałem dawno już do mana i przysłali mi meila w jezyku angielskim i tyle z tego wiedziałem ale ciesze się że dostałeś a jakbyś był miły do podaj meila powiedz czy dostałeś w jezyku angielskim meila czy w polskim i co dostałeś bardzo był bym wdzieczny za odpisanie

Inspektor

Post autor: Inspektor »

Dostałem prospekty dotyczących autobusów miejskich Man, katalogi, dane technicne itp. Oprócz tegop dostałem od p.Kosowskiej odpowiedź na mój list wraz z zachetą do lektury prospektów. Przyszło to z Sadów, ul Poznańska też pisze Franowo podgórne/k. Poznania. A n a jakiego meila wysylałem to już niepamietam :P , w każdym bądź razie któregoś z tych dot.Mana co są podane w tym temacie. :)

DAB

Post autor: DAB »

od p.Kosowskiej
To pani z MAN'a ? Podaj mi jej ares, proszę.

Inspektor

Post autor: Inspektor »

Alez ja nie mam do niej adresu :mruga: , wysyłałem na adres Mana, a odpisała mi ta miła pani :) a bym zapomiał, teraz coś klade kopertę i patrze że jeskieś wybrzuszenie jest, a tam był breloczek Mana :)

Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 777
Rejestracja: 2005-01-03, 15:46
Lokalizacja: TCZEW - Pomorskie

Post autor: Dominik »

A czy meil był po polsku

voy

Post autor: voy »

Czyżby MAN zaczął wysyłać prospekty? To ciekawe, może moja inicjatywa tu pomogła :mruga: ;)

Inspektor

Post autor: Inspektor »

Znaczy ja tam meila wysłałem (w jęz. polskim) ,tylko na adres który jest podany w tym temacie, a oni mi żadnego melia nie wysyłali tylko prospekty mi przyslali z breloczkiem a dokładniej to ta pani o której pisalem już powyzej ;)

[ Dodano: 2005-03-15, 07:20 ]
Wiśnia pisze:Przeczytaj sobie poprzednie posty, dostał je w zajezdni. Do MANa możesz wysłać na m_produkcyjne@manbus.pl ale jest nikła szansa że cokolwiek dostaniesz.
Z racji że jest tym spore zainteresowaniem pofatygowałem się znaleźć tego meila na który wysyłałem, oto ten, który podal Wiśnia. Za miesiąc, półtora powinno przyjść :)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

A mnie - nie chwaląc się :diabeł: - Solaris przysłał życzenia świąteczne... :D

voy

Post autor: voy »

Większości przysłał - większości (bo mi niestety nie).

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

voy pisze:Większości przysłał - większości (bo mi niestety nie).
Może Naraziłeś im się czymś... :mruga:

Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 777
Rejestracja: 2005-01-03, 15:46
Lokalizacja: TCZEW - Pomorskie

Post autor: Dominik »

Ja też dostałem życzenia świąteczne od Solarisa

rupak9
Posty: 1082
Rejestracja: 2004-11-27, 20:42
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: rupak9 »

Także dosatałem życzenia, ale gazetki nie dostałem :( . Szkoda.

Hannibal

Post autor: Hannibal »

No ja także otrzymałem życzenia :) Jest to miły akcent i to dobrze świadczy o fimie ;)

Awatar użytkownika
M_Szymkowiak
Posty: 1535
Rejestracja: 2005-01-21, 18:56
Lokalizacja: Kraków - Prądnik Cz.
Kontakt:

Post autor: M_Szymkowiak »

Ja też dostałem, ale dopiero wczoraj (zdziwiłem się nieco jak mama powiedziała że przyszedł list do mnie)

Robin

Post autor: Robin »

A mam pytanie, bo za bardzo nie zorientowany w temacie jestem, od kogo dostajecie życzenia i czy coś trzeba wypełniać lub coś?

Hannibal

Post autor: Hannibal »

Witam na forum :) Proponuje przeglądnąć cały temat "Prospekty" , podane są maile do firm a także ciekawe informacje ;)
A żeby dostać prospekt np: Od Solarisa to musisz napisać na maila , podać swoje dane adresowe i poprosić :)
Pozdrawiam

Robin

Post autor: Robin »

Wysłałem do pani Anety i do volva :) Za 1 tydzien powinno mi przyjść :)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

No dobra a wracając do tematu, czy jeszcze jakiś producent przysłał Wam życzenia świąteczne ? :)

Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 777
Rejestracja: 2005-01-03, 15:46
Lokalizacja: TCZEW - Pomorskie

Post autor: Dominik »

Mnie żadna z innych firm nie przysłała życzeń oprócz wspomnianego Solarisa jeszcze się nie doczekałem prospektów od EvoBusa

DAB

Post autor: DAB »

Słyszeliście, że Pani Taebel ma odejśc z Solarisa :( ? Oto fragmenty mojej rozmowy :
Dzien dobry Panie Tomku, ... Ze wzgledu na to, ze opuszczam firme Solaris prosze w przyszlosci w tego typu sprawach zwracac sie do pani ... ktora przydzieli Panu odpowiednia osobe kontaktowa.
Serdecznie pozdrawiam,
Aneta Taebel

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne dyskusje o autobusach”