Autobusy GOP - ogólnie

Tutaj są prowadzone różne dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach...
voy

Post autor: voy »

No tak, ale chodzi mi o to, żeby wszystkie autobusy pracujące na zlecenie KZK GOP miały jednolite barwy.

Robson

Post autor: Robson »

CHociaż wyróżniaja sie z tłumu :D

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Rzeczywiście chyba warto by KZK narzuciły swoim przewoźnikom jednolitość barw - to na pewno ułatwiło by życie mieszkańcom, a już na pewno przyjezdnym... ;)
Ostatnio zmieniony 2005-03-10, 14:52 przez J-31, łącznie zmieniany 1 raz.

voy

Post autor: voy »

Najważniejsze, żeby autobusy były nowoczesne, a tu wciąż poza kilkoma wyjątkami KZK GOP jest minimum 10 lat za innymi miastami.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

voy pisze:Najważniejsze, żeby autobusy były nowoczesne, a tu wciąż poza kilkoma wyjątkami KZK GOP jest minimum 10 lat za innymi miastami.
Tak to prawda. Wydaje się, że i jedno jest ważne i drugie. Z jednej strony dobry nowoczesny tabor, z drugiej strony jakiś porządek w ubarwieniu... ;)

Robson

Post autor: Robson »

W gorzowie jedno co dobre ze wszystkie busy oprócz solarów i niektórych 120MM/2 maja przody zielono biało czerowne jak flaga gorzowa a malowanie firmowe całopojazdowe jest różne od kremowo-czerwono-kremowego na M11, żółto-czerwonego na 120M, MANach i Mercedesach kremowe któe jest po wcześniejszym właścicielu w Niemczech no i znane na cala polske chyba najciekawsze malowanie solarów.

Egon

Post autor: Egon »

voy pisze:No tak, ale chodzi mi o to, żeby wszystkie autobusy pracujące na zlecenie KZK GOP miały jednolite barwy.
Praktycznie nie do zrobienia. Przede wszystkim należałoby rozwiązać KZK GOP, a w drugim kroku wypierniczyć te wszystkie reklamy, bo pod nimi i tak nie widać, w jakim kolorze jest autobus.

voy

Post autor: voy »

Dlaczego od razu rozwiązać? Powoli wprowadzać jednolite malowanie pojazdów, określane w przetargu i tyle, za długi czas wszystko by się ujednoliciło.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Egon pisze:
voy pisze:No tak, ale chodzi mi o to, żeby wszystkie autobusy pracujące na zlecenie KZK GOP miały jednolite barwy.
Praktycznie nie do zrobienia. Przede wszystkim należałoby rozwiązać KZK GOP, a w drugim kroku wypierniczyć te wszystkie reklamy, bo pod nimi i tak nie widać, w jakim kolorze jest autobus.
Czy ja dobrze zrozumiałem - któryś z kolegów z GOP-u już to napisał - KZK GOP to grupa ludzie, którzy chcą... nic nie robić i brać kasę. Czy to tutaj tkwi sedno problemu ? ;)

voy

Post autor: voy »

Dokładnie, i tak aktualnie jest niestety...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne dyskusje o autobusach”