[OMSI] (Der Omnibussimulator)

Forum poświęcone symulatorom, takim jak: Maszyna, Vbus itp...
Jacek_Ch.

Post autor: Jacek_Ch. »

Ciekawi mnie czy OMSI wyjdzie też w języku polskim :D .
A jeśli nie, to czy ktoś zrobi "łatkę" :)

Mnie podoba się bajer z wycieraczkami :)

Swoją drogą witam na forum :)

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

Jacek_Ch. pisze:Ciekawi mnie czy OMSI wyjdzie też w języku polskim :D .
Jak sobie zmienisz coś tam w plikach, to będziesz miał. Póki co symulator nie jest jeszcze nawet gotowy.

805Na

Post autor: 805Na »


Awatar użytkownika
Shadow238
Posty: 3006
Rejestracja: 2006-10-22, 00:17
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Shadow238 »

Coraz bardziej mi się podoba. Szkoda, że napisy w filmiku po niemiecku są ;)

805Na

Post autor: 805Na »

Mogliby jeszcze zrobić film także z jakimś innym autobusem, np. Mercedesem ze screenów na stronie.

Awatar użytkownika
MADE IN HUNGARY
Kierowca
Kierowca
Posty: 166
Rejestracja: 2008-04-26, 15:18
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: MADE IN HUNGARY »

Zapowiada się znakomicie. Oby były dorabiane kolejne autobusy do tego.

Michał

Post autor: Michał »

Ten dźwięk silnika, świsty podczas ruszania, hamowania... cudowne :D

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Ja również jestem pod wrażeniem demo, ale zastanawiają mnie pewne rzeczy. Skąd gracz ma wiedzieć, którędy ma jechać i dlaczego zawrócił on na ulicy ? ;)

dj_rychu

Post autor: dj_rychu »

Zapewne w finalnej wersji będzie jakiś GPS :P
Filmik doprowadza mnie do ślinotoku, szkoda też, że po mieście jeżdżą tylko Mercedesy i Golfy ;/ Fajnie by było gdyby też inne autobusy jeździły

Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 777
Rejestracja: 2005-01-03, 15:46
Lokalizacja: TCZEW - Pomorskie

Post autor: Dominik »

Dla mnie gra jest dobra, dlaczego dlatego że ludzie wsiadają do autobusu.Można ustawić wyświetlacz czy coś w tym rodzaju.Mam nadzieje że będzie więcej autobusów.Ja w ten symulator bym chętnie zagrał.

Jelcz_M11

Post autor: Jelcz_M11 »

Ja również jestem pod wrażeniem. Grafika bardzo dobra, różne bajery (np. odsuwanie okna kierowcy). No i ten dźwięk silnika i mostu... ;)
Warto poczekać na premierę.
Ostatnio zmieniony 2009-11-29, 14:43 przez Jelcz_M11, łącznie zmieniany 1 raz.

bubel12345

Post autor: bubel12345 »

No no, cos zapowiada się bajerancki symulator chyba lepszy od Bus simulator 2009, tylko żeby był po polsku i żeby było dużo modeli. Bardzo ładnie ;)

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

A od kiedy to polski jest uniwersalnym językiem na świecie? Jak sobie przetłumaczysz, to będziesz miał nawet w języku Esperanto, albo i w abchasko-adygejskich...

Filip7370

Post autor: Filip7370 »

Ja niestety nie wierze w kolorowy świat jak z bajek i widzę że będzie mnóstwo haczyków nie do przejścia:
primo - na pewno to nie będzie Vbus i OMSI będzie w pełni payware.
secundo - bardzo często się zdarza że takie produkty nie wychodzą poza Niemcy i nie są dostępne w Polsce.
tertio - albo twórcy to genialni informatycy i wynaleźli mega-wydajny silnik graficzny, albo trzeba będzie najpierw kupić nowy komputer by udźwignąć taką grafikę i takie zaawansowane algorytmy. Chociażby w pełni operatywne lusterka.
quatro - jeśli będzie to w pełni niemiecki projekt to możecie się spodziewać że również add-ons (czytaj jakiekolwiek dodatki) będą płatne oddzielnie. Więc praktycznie tylko NAPRAWDę zapaleni będą mogli pozwolić sobie na pełniejsza zabawę.
cinque - bardzo realistyczny model jazdy oraz prawdziwy, gęsty ruch uliczny sprawi że tylko wytrawni miłośnicy będą mogli na nim sprawnie się poruszać. Wielu młodszych prędzej się zirytuje ciągłymi niepowodzeniami w prowadzeniu i da sobie z OMSI spokój.

Tona tyle wiem że widzę wszystko w ciemnych barwach, ale chciałem żeby każdy był świadomy że w tej gigantycznej beczce miodu jaką dały nam te dwa filmiki kryje się na dnie ogromna plama dziegciu.

Filip7370

Post autor: Filip7370 »

dj_rychu pisze:Vbus to nieco inny świat, kto by zapłacił za taką grę, która sama w sobie ma 1 autobus, 1 trase i wygląda jak robiona w Paincie?
No właśnie o to chodzi, za taką jakość karzą sobie płacić.
dj_rychu pisze:przez internet sobie zamówisz...
Jeśli do dziś nie słyszałeś o kupowaniu programów przez internet (bez fizycznego towaru)
dj_rychu pisze:Wymagania sprzętowe są podane na stronie czy tam na forum...
Mówimy o Becie, skąd wiesz jaki będzie efekt ostateczny
dj_rychu pisze:dodatki płatne? robione przez fanów? żart...
No właśnie wyobraź sobie że w Niemczech istnieje coś takiego, patrz ProTrainz, czy TRS2004/6
dj_rychu pisze:to nie gra polegające na wyścigach po mieście...
Tam masz do dyspozycji sprawny wóz, a tutaj ociężały autobus, poza tym ściganie to też zadanie autobusu, a o przestrzeganiu rozkładu to kolega nie słyszał?
darek94 pisze:Ja myślę że jeśli nawet będzie trzeba zapłacić za tą grę, to ludzie i tak ją kupią, no a po resztą zawsze ktoś upnie to na RapidShare razem z crackiem i będzie bo kłopocie :)
Dzieciaku, wiesz że mówisz o przestępstwie?

tyrystor

Post autor: tyrystor »

Nowe informacje o OMSI w każdym dziale strony symulatora. Pełno nowych screenów, więcej nie zdradzę, sami zobaczcie :)

http://omnibussimulator.de/english.htm

Filip7370

Post autor: Filip7370 »

Po wydaniu CBS2010 jedyne co mnie ruszy to multum możliwych do poprowadzenia różnych wozów, widać po tempie roboty że stanie na dwóch piętrusach i zapewne tabunach ripeintów na zasadzie podmianie tekstury :confused: Mam nadzieję że pojawi się chociaż jeden przegub.

[ Dodano: 04 Kwi 2010 22:08 ]
Cóż nieco odświeżę temat, a właściwie go zabiję. Otóż na pewnym niemieckim forum Vbusa jest plotka jakoby projekt OMSI upadł, ze względu na fiasko rozmów z potencjalnymi wydawcami.

dj_rychu

Post autor: dj_rychu »

Na oficjalnym forum piszą, że nie anulowali projektu. Niedługo będzie 'big update' :D

nowy screen
http://www.omnibussimulator.de/stuff/20 ... screen.jpg

autosanh10
Posty: 22
Rejestracja: 2008-10-14, 11:46
Lokalizacja: ¯ary
Kontakt:

Post autor: autosanh10 »

Tak, będą big update'y , ale czy doczekamy się finału? :D Ja rozumiem, że projekt musi być koniecznie i dobrze zrobiony, więc tylko czekać, mimo że to prawie półtora roku mija.

Awatar użytkownika
Domiz09
Posty: 459
Rejestracja: 2009-10-30, 21:20
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Domiz09 »

Ja tam wolę poczekać nawet 3 lata, byleby mieć wreszcie jakiś porządny symulator. Bo jak dotychczas to nic takiego nie kojarzę.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Symulatory”