City bus simulator

Forum poświęcone symulatorom, takim jak: Maszyna, Vbus itp...
Filip7370

Post autor: Filip7370 »

Już dawno "obcziłem" całość, cóż to inna skórka dla OMSI. Bardzo się chwali, jestem naprawdę zbudowany jakością, co prawda poza teksturami wiele aspektów kuleje, np sposób poruszania się postaci. Ogólnie wóz jest bardzo dobrze odwzorowany, jest większość funkcji prawdziwego wozu, do tego w miarę dobrze odzwierciedlona fizyka. Samo demo to mały plac i niby tutorial/egzamin. Jedyna sprawa jak zostanie rozwiązany zapowiadany model ściągania dodatków z internetu. Światełkiem w tunelu jest wypuszczenie edytora tras, co oznacza że twórcy nie zamierzają "dusić" miłośników płatnymi dodatkami. Oby sposób instalacji i użytkowania dodatków będzie prosty, marzy mi się stado różnych Orionów i przegubowych New Flyerów.

P.S. Kto zauważył że z przodu wóz w demo ma 1992, na tyle 1174 a na bokach 5174 :rotfl:

Awatar użytkownika
Adam_pl
Posty: 115
Rejestracja: 2007-12-03, 17:53
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Adam_pl »

Miałem już przyjemność zagrać w pełną wersję gry. Jeździłem autobusem Design-X na trybie 'wolna jazda'. Aby rozpocząć jazdę na trybie 'wolna jazda' należy podejść do słupka z rozkładem i zatwierdzić linię i czas odjazdu. Przy większych prędkościach autobus buja się i wydaje różne dźwięki. Także pozostaje czekać na dodatkowe trasy i autobusy do gry. Niestety posiadam grę w języku niemieckim, i niewiele rozumiem. Ogólnie rzecz biorąc, grało się bardzo fajnie :)

ps. w razie pytań dot. gry -> PW

MaxMix

Post autor: MaxMix »

Mam pełną wersje tej gry i polecam bardzo fajna i warto sobie w nią zagrać. W razie czego to piszcie.

Awatar użytkownika
Adam_pl
Posty: 115
Rejestracja: 2007-12-03, 17:53
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Adam_pl »

Mam pewien problem: Dochodzę do 4 misji, i nie udaje mi się jej przejść. Pokazuje mi się jakiś artykuł z gazety i koniec. Mógłby ktoś wyjaśnić o co chodzi w poszczególnych misjach? A może ktoś ma zangielszczenie/spolszczenie do tej gry?

jizdenka

Post autor: jizdenka »

MaxMix,czy można ją już kupić?!?!?!?
Ile kosztuje?!?!?
Proszę o odpowiedź :)

djtmeek

Post autor: djtmeek »


Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

Coś ci tekstury z dysku wcięło ;) Proponuję reinstalację gry.

jizdenka

Post autor: jizdenka »

a czy ktoś mi odpowie?!?!?!? :-)))

mars84
Ekspert
Ekspert
Posty: 178
Rejestracja: 2008-07-12, 22:27
Lokalizacja: Łozina/Wrocław

Post autor: mars84 »

a czy ktoś mi odpowie?!?!?!? ))
Sądzę, że nikt nie odpowiada, gdyż nikt jej nie kupił tylko skorzystał z jakiegoś programu P2P i sobie ściągnął.

jizdenka

Post autor: jizdenka »

a jaka jest Wasza opinia o BUS SIMULATOR DELUXE?!?!?!?!?!?
na allegro można to kupić bez problemu,ale czy warto...?
PROSZę O POMOC!!!

MaxMix

Post autor: MaxMix »

[fquote="jizdenka"]MaxMix,czy można ją już kupić?!?!?!?
Ile kosztuje?!?!?
Proszę o odpowiedź :)[/fquote]

Kupić można ją było już jak zaczęło się głośno robić o tej grze, kosztowała ona chyba 19.99 albo 29.99 $. Ale po co ją kupować jak można ściągnąć, nawet jeśli ściągniecie wersje 1.0 albo 1.1, to na stronie gry ZA DARMO ściągniecie patcha 1.3.


[fquote="djtmeek"]a ja mam taki problem:
http://img262.imageshack.us/img262/1149/dscn6003.jpg
http://img248.imageshack.us/img248/6196/dscn6004n.jpg
może ktoś poradzić?[/fquote]

Ja też proponuje reinstalacje.

jizdenka

Post autor: jizdenka »

A możesz napisać jej dokładną nazwę?
Mam problem,ponieważ grać mogę tylko na drugim komputerze,niepodłączonym do internetu. Ten jest zbyt obciążony.
Będę wdzięczna za odpowiedź! Bardzo chcę ją kupić.
I co sądzisz o BS Deluxe?
Pozdrawiam!

Filip7370

Post autor: Filip7370 »

Już zrobiłem pierwsze jazdy pełnej wersji i kolejna szczera recenzja.
Otóż otwieram grę, niby po niemiecku, ale oglądając filmiki wiele można się spodziewać. Otóż mamy tu pomysł z częściowym symulatorem. Jak zapewne większość wie można z wozu wyjść, zjeść kawę czy wbić się na własną hatę. To jakoś mnie nie rusza więc walę do wozu. Oczywiście licencji nikt nie kupił i zamiast TMC widać logo TML, poza tym nie ma UCP tylko ÜCP :retard: . Cóż sam wóz ma trochę rozwalone proporcje (jest za wysoki), poza tym jako znawca jankesów powiem że jest to składak 4-5 serii RTS-ów poza tym czy ktoś zauważył że z przodu wóz ma 1992 ba bokach 5174 a na tyle 1174. Załączam silnik i od razu rośnie uśmiech...trzeba "napełnić" hydraulikę, można operować windą dla inwalidów z pełną animacją. Poza tym mamy radyjko :smile2: . Ruszam i uśmiech nie ma już gdzie się rozciągnąć, pełna fizyka, bardzo dobrze zrobiony silnik wozu. Nie ma co mamy zwycięzce. Podbijam na stopa i dalej uśmiech ściśnia się w swoim rozpromienieniu gdyż ludzie wchodzą do wozu proszą o bilet i grzecznie siadają na przypadkowych miejscach. Czego można więcej chcieć :D .
No dobra powiem wam co :P
.....
1. Lepsze AI dla ruchu ulicznego
2. Dopracowania podstawowego modelu

Także ogólnie 8.7/10, Kurna jeśli nie zwalą tego i dadzą możliwość dodawania nowych modeli, rozszerzania trasy itp to naprawdę tylko przerabiać pod europejskie bo zakasowuje każdy innym program z frazą "bus" w nazwie.

jizdenka

Post autor: jizdenka »

Brzmi super,ale nie znam niemieckiego...powstała wersja angielska? Na polską to nie ma co liczyć...
(Mówisz rozumiem o CBS 2010 New York,tak?)
Dzięki za recenzję! :)

Filip7370

Post autor: Filip7370 »

Na razie demo...cóż ja jakoś próbuje, ale brakuje mi jakiegoś określonego schematu linii.

jizdenka

Post autor: jizdenka »

a czy jest tam tłumaczenie na angielski? CBS 2010 NEW YORK
powiedziano mi w sklepie zagranicznym,że w tę grę można grać w jęz. angielskim!!! :-)))
czy ktoś może to potwierdzić???
pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Shadow238
Posty: 3006
Rejestracja: 2006-10-22, 00:17
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Shadow238 »

czy ktoś może to potwierdzić???
Może i można, ale póki co niepełne zangielszczenia nie wiele pomagają, a wręcz przeszkadzają, bo wywala grę na spowrotem na pulpit (jedyna na to rada to pozostawienie gry w języku niemieckim).

Ogólnie muszę przyznać, że w pełna wersja CBS 2010 zrobiła na mnie pozytywne wrażenie- sama fizyka jazdy jest bardzo fajna, do tego pełna obsługa pasażerów w zakresie sprzedaży biletów jak dla mnie bomba!

Jedynie co mnie bardzo razi to niedopracowana strona graficzna pozostałych pojazdów, oraz miasta, a szkoda bo gra zapowiadała się na trailerach dużo lepiej i z pewnością, gdyby poprawić te błędy i dodać możliwość wgrywania innych modeli autobusów gra byłaby świetna!

No i razi obecna wersja językowa gry ;)

Filip7370

Post autor: Filip7370 »

Mnie dobijają bugi w ilościach masowych. Nieruchomi piesi to też problem, bo nie ma przechodniów przez pasy.

jizdenka

Post autor: jizdenka »

łeeee...to beznadziejnie!

Filip7370

Post autor: Filip7370 »

Może przesadziłem, i tak kosmos w porównaniu z WSZYSTKIM że są chociaż nieruchomi na każdej ulicy. Boje się że jednak nici z moich marzeń o rozwijaniu gry...nowych modelach, trasach etc.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Symulatory”