Bus Simulator 2009

Forum poświęcone symulatorom, takim jak: Maszyna, Vbus itp...
Awatar użytkownika
Adam_pl
Posty: 115
Rejestracja: 2007-12-03, 17:53
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Bus Simulator 2009

Post autor: Adam_pl »

Witam ponownie ;P Bus Simulator 2009 to symulator zarządzania miejską siecią autobusową. Za produkcję tytułu odpowiedzialne jest mało znane studio Ice Bytes, natomiast wydaniem zajęła się ekipa Astragon. (Ta sama co BS2008). Gra została już wydana za naszą zachodnią granicą.
Obrazek
Obrazek
Z pytaniami o grę na PW do mnie ;)

dj_rychu

Post autor: dj_rychu »

Jeśli gra jest zbudowana od podstaw, to może warto ją zdobyć, bo wersja 2008 to było największe g**no w jakie kiedykolwiek grałem i nie chodzi mi tu tylko o gry dot. transportu publicznego!
Ostatnio zmieniony 2009-08-14, 13:46 przez dj_rychu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Adam_pl
Posty: 115
Rejestracja: 2007-12-03, 17:53
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Adam_pl »

Moją ocenę tej gry dam jeszcze dziś. :)

Awatar użytkownika
miechowiczanin
Posty: 37
Rejestracja: 2008-10-04, 13:16
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: miechowiczanin »

A co do rozbudowania tej gry to czytałem gdzieś że można malować autobusy w firmowe kolory zaprojektować własne logo sprzedawać bilety jako kierowca i tworzyć własne trasy.Na YouTube znalazłem coś takiego http://www.youtube.com/watch?v=-COsyGczyk8 A czy przypadkiem gra nie wychodzi jutro?

dj_rychu

Post autor: dj_rychu »

Gra z pewnością jest godna polecenia, jest znacznie bardziej rozbudowana niż wersja 2008, bardziej zoptymalizowana. Grafika nie zachwyca tak bardzo, Na moim Athlonie 2GHZ 1GB RAM i GF7300GT gra przymula, chociaż jak znajde ustawienia grafiki to może będę szczęśliwy. Jest system zapowiedzi przystanków, ludzie ładnie wchodzą do środka (nie znikają) podchodzą do kierowcy by kupić bilet (wówczas naciskamy spacje i wyskakuje nam menu gdzie mamy sporo rożnych opcji) ogólnie w końcu coś ciekawego. głównym minusem natomiast jest nadal ciulowa fizyka jazdy autobusem, chociaż i tak o niebo lepsza niż w 2008. Autobusy zbyt lekko skręcają. Ide do kumpla na 4 rdzeniówce pograć :D Jeżeli ktoś dobrze poszuka to znajdzie te grę, niestety póki co po niemiecku :(

Citadis

Post autor: Citadis »

Ja znalazłem ;) Ogólnie chodzi mi elegancko na full detalach ale jak już byłem prawie przy końcu linii to wywaliło mi jakiś błąd. Fajne jest to że możemy przemalować autobus aczkolwiek można zmienić tylko główny kolor autobusu. Grafika nie zachwyca, jest mocno średnia, modele autobusów też mogły by być lepiej wykonane. Tak jak powiedział mój poprzednik pasażerowie ładnie wchodzą do autobusu i go opuszczają. Fajne jest to że trzeba czasem sprzedać jakiś bilet. Poza tym w opcjach jest dużo innych rzeczy jak sterowanie oświetleniem(w tym oświetlenie przestrzeni pasażerskiej) itd. Do tego co też już zostało powiedziane przystanki są zapowiadane to też in plus. Co do edytora linii to wydaje mi się prosty aczkolwiek niemieckiego nie znam więc nie mogłem go dokładnie ogarnąć, zwłaszcza tego co trzeba nacisnąć aby zatwierdzić zrobioną przez nas linię. Tak że mimo pewnych zalet jak zapowiedzi przystanków, możliwość skromnego bo skromnego ale przemalowywania pojazdów, czy tworzenia własnych linii to według mnie ta gra jest jednak średniakiem, ci bardziej wymagający zawiodą się mimo wszystko ;)

Awatar użytkownika
Formuła1
Posty: 178
Rejestracja: 2008-03-09, 13:29
Lokalizacja: "A moje miasto to Białystok, a moje życie to Białystok..."

Post autor: Formuła1 »

Citadis jak się jeździ autobusem X?

Michał

Post autor: Michał »

A czy wyjdzie polska wersja? Albo czy jest przynajmniej język angielski? Bo u mnie z niemieckim na bakier i początkowo może mi to sprawić duże trudności.

Zapowiada się ciekawie, zna ktoś cenę?

dj_rychu

Post autor: dj_rychu »

Na angielską wersję trzeba będzie ciut poczekać. Polska też może wyjdzie. Był przecież bus simulator deluxe 2008pl. Wprawdzie tłumaczenie było żałosne ale...

Kod: Zaznacz cały

http://gry.onet.pl/4970,4970,,Bus_Simulator_2009,segregator_detal.html

bubel12345

Post autor: bubel12345 »

Ja tez się gubię z tym niemieckim, bo ja niezbyt umiem niemiecki.
Może wyjdzie jakieś spolszczenie czy patch, ale grafika 4/5

Jessi

Post autor: Jessi »

Chciałem sobie pograć w tą gierkę. Ale mimo, ze bardzo dobrze znam niemiecki, to nie mogę ruszyć busem. Najpierw otwieram drzwi, potem sprzedaje bilety, zamykam drzwi, włączam silnik i daje wyższy bieg. Mimo to autobus nie rusza. Czy powinienem zrobić coś jeszcze? A i po zamknięciu drzwi na hudzie nie zmienia się nazwa przystanku.

Ps. Witam po dłuższej przerwie.

dj_rychu

Post autor: dj_rychu »

Może masz ręczny zaciśnięty?

Jessi

Post autor: Jessi »

No właśnie. na kontrolkach mam włączone tylko światła i silnik. Podejrzewam, że nie robie czegoś związanego z przystankiem, bo po obsłużeniu wszystkich pasażerów i zamknięciu drzwi nie zmienia się nazwa przystanku na następny

bubel12345

Post autor: bubel12345 »

A na jakiej linii są niepełnosprawni ?? Bo chciałbym zobaczyć jak to wygląda ? I Czy ktoś wie czy jest już jakieś spolszczenie lub patch?

Awatar użytkownika
miechowiczanin
Posty: 37
Rejestracja: 2008-10-04, 13:16
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: miechowiczanin »

Mam dwa pytania:
Otóż 1 Jak można wysiąść z pojazdu i przesiąść się do innego?
2 Jak można stworzyć własne logo?

Za odpowiedzi byłbym bardzo wdzięczny

[ Dodano: Sob Wrz 12 2009, 9:21 ]
Od wczoraj na stronie Bus Simulatora można pobrać dwa nowe autobusy.
Linkhttp://www.bussimulator2009.de/downloads/index.html

dj_rychu

Post autor: dj_rychu »

ad1. nie można
od2: tak samo jak ad1 :P

Kurna symulator całkiem całkiem ale fizyka jazdy mnie dobija ;/

bubel12345

.

Post autor: bubel12345 »

Na jakiej linii, bądź jak zrobić żeby było na niej niepełnosprawni, i czy w ogóle można obniżyć rampę ??

dj_rychu

Post autor: dj_rychu »

Pomyliłeś gry kolego :) Tobie chodzi o city bus simulator 2010

bubel12345

Post autor: bubel12345 »

:shocked: Mi chodzi o 2009, gdzieś w temacie ktoś pisał albo gdzieś indziej że można niepełnosprawnych do autobusu rampa wsadzać

Awatar użytkownika
Kolejka
Posty: 239
Rejestracja: 2007-07-02, 12:49
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Kolejka »

O tym było pisane tutaj, czyli w temacie o City Bus Simulator 2010.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Symulatory”