MKM-owie w oczach innych

Dyskusje na pozostałe tematy nie pasujące do innych kategorii.
DAB

Post autor: DAB »

ikarus5326 pisze:Wstydzić nie, ale czasami warto o tym nie wspominać...
Dokładnie ...
Podi pisze:Zresztą tego mi wszyscy życzyli na wigilii klasowej
Mi życzyli mojego autobusu, poznania nowych kierowców, żebym poprowadził autobus takie tam inne

_Tomasz

Post autor: _Tomasz »

Jak słodko ;) Ja jak na razie się nie ujawniam ze swoimi zainteresowaniami... Przyjdzie na to czas...

ikarus5326

Post autor: ikarus5326 »

A mi w szkole życzyli, żebym nie wrócił do szkoły, i żebym wylądował w szpitalu... :diabeł:

Ja nie mam niczego do ukrywania, bo wszyscy wiedzą... :mruga:

Peter

Post autor: Peter »

ikarus5326 pisze:To jakoś nie pasuje...
Oj więcej to ma wspólnego niż Ci się wydaje. Ktoś przecież projektuje i wykonuje drogi, autostrady, drogi szynowe wraz z towarzyszącymi urządzeniami, mosty, tunele ( tramwaje, kolej, metro itp. ).
Nie robią tego transportowcy tylko właśnie inżynierowie budownictwa. :mruga:

Ale powróćmy do tematu :D

S_S
Posty: 236
Rejestracja: 2005-11-30, 18:16

Re: MKM-owie w oczach innych

Post autor: S_S »

Ja mam ciężko !
Pytają sie czy ożenię się z autobusem :nuts:
Śmieją się ze mnie, mam tylko 3 kolegów
Muwią że autobus jeździ za mną
Kiedyś o mało nie wepchneli mnie na H9-ątkę :lol:
I tak to jest życie MK-ma nie jest łatwe :cry:

Awatar użytkownika
Piotrek_2274
Posty: 700
Rejestracja: 2005-09-03, 13:29
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrek_2274 »

:| Nie_rozumiem takich reakcji. Nigdy z takim czymś sie nie spotkałem pomimo że wszyscy moi znajomi wiedzą czym sie interesuje.

voy

Post autor: voy »

Są ludzie i są parapety... Zależy jak się trafi. Ale potem zmiana otoczenia może przynieść zmianę podejścia do tematu i wszystko wtedy może być w porządku.

_Tomasz

Post autor: _Tomasz »

To np. ja...
Jestem jedyną osobą w klasie, która nie pije, nie pali, nie ćpa, nie przeklina, nie zachowuje się po chamsku...
I za to mnie nienawidzą...
Wyczekuję tylko liceum... (jestem w 2 gim)

Podi

Post autor: Podi »

A ja z kolegą piotrkiem 2274 mamy problem na gg z moją koleżanką z klasy....smieje sie z autobusów,a sama kocha jakies spanielki....

Awatar użytkownika
Piotrek_2274
Posty: 700
Rejestracja: 2005-09-03, 13:29
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrek_2274 »

Ba, nawet mówi że autobusy są głupie, wolne i stare :D (ciekawe co by mówiła gdyby mieszkała w krainie 13N i Ikarusów :P ) Ale zresztą te jej jazgoczące spanielki też są głupie.

Inspektor

Post autor: Inspektor »

Piotrek_2274 pisze:Ale zresztą te jej jazgoczące spanielki też są głupie.
No bez przesady, sam mam spanielka... :chytry: Jak widać można mieć i spanielka i interesować się KM :mruga:
Ostatnio zmieniony 2006-01-02, 22:01 przez Inspektor, łącznie zmieniany 1 raz.

S_S
Posty: 236
Rejestracja: 2005-11-30, 18:16

Post autor: S_S »

Popieram przedmówców :P

[ Dodano: 2006-01-02, 21:02 ]
Inspektor pisze:
Piotrek_2274 pisze:Ale zresztą te jej jazgoczące spanielki też są głupie.
No bez przesady, sam mam spanielka... :chytry:
Twój jest mądry :diabeł:

ppln

Post autor: ppln »

Ciekawe co by było gdyby uwielbiała jamniczki (takie zielone, czasem wypięte (LE) ;) ) lub nawet kangurki :diabeł:

Wilchelm

Post autor: Wilchelm »

Podstawą jest zaakceptować zainteresowanie innego. Przecież każdy w swoim zainteresowaniu widzi coś wyjątkowego i niepowtarzalnego. Jeżeli ktoś się z naszego zainteresowania śmieje to znaczy, że go nie rozumie , że coś kogoś może naprawdę pasjonować. Jednocześnie mając jakieś swoje hobby i się nadal śmieje z naszego to tak samo jak by się śmiało ze swojego. Trzeba nabrać do tego dystansu i nie przejmować się tym co mówią ludzie tylko robić swoje. To przyjdzie z czasem więc cierpliwości :)

Kuba

Post autor: Kuba »

Tomaszekkk pisze:To np. ja...
Jestem jedyną osobą w klasie, która nie pije, nie pali, nie ćpa, nie przeklina, nie zachowuje się po chamsku...
I za to mnie nienawidzą...
Wyczekuję tylko liceum... (jestem w 2 gim)
To też jest częsty problem, u mnie w byłej szkole czy na podwórku piją, palą i różne inne rzeczy :retard: No a ja nie pale raczej, pije to tylko okazyjnie (znaczy jak sie da załatwić, ale nie przesadzam ;) )
No i nie nosze spodni w kroku, więc nie jestem ''ziom'' :retard: No i jeszcze te autobusy... xD W klasie czy na podwórku nie ma problemów, no ale reszta sie czasem śmieje... :]

rupak9
Posty: 1082
Rejestracja: 2004-11-27, 20:42
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: rupak9 »

U mnie połowa klasy, ale mnie to nie ciągnie.
Na trenigach bym się męczył i szkoda mi 6 zł na paczke :diabeł:.

ppln

Post autor: ppln »

@DAB: Ciekawe hobby. A publikuje gdzieś te rysunki?:P

W Łodzi za 6 zł można kupić ulgowy bilet na 24h i jeszcze zostanie reszta (1,20 na ulgowy 30min :) )

Robson

Post autor: Robson »

DAB pisze:U nas ( tez 2gim ) pali tylko jedna osoba ( strzelił kibla i przyszedł do naszej klasy :/ ).
Jak byłem w 2 gim to w klasie paliło ok 5 osób. A obecnie to w mojej klasie pali gdzieś 10 dziewczyn a z chłopaków nikt. No może ja okazjonalnie na jakieś imprezie ale takiej mocniejszej ;)
Koleżanka mi opowiadała że ma kumpla który interesuje się koleją to non stop o tym mówi i ją to już nudzi, dodała również że ja taki nie jestem i potrafię rozmawiać na inne tematy :)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Robson pisze:(...) Koleżanka mi opowiadała że ma kumpla który interesuje się koleją to non stop o tym mówi i ją to już nudzi, dodała również że ja taki nie jestem i potrafię rozmawiać na inne tematy :)
Pociesz się to zabrzmiało niczym komplement, ale z drugiej strony powinno to być ostrzeżeniem dla Ciebie... :mruga:

Thomas78

Post autor: Thomas78 »

J-31, nie szukaj dziury w całym, to był ewidentny komplement :-P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne dyskusje”