Ilość miłośników KM w poszczególnych miastach

Dyskusje na pozostałe tematy nie pasujące do innych kategorii.
B.A. Baracus

Post autor: B.A. Baracus »

Co KMKM Vetra to nie wiem skąd te plotki, mi tam nie jest źle. Sprzeczki, kłótni i nieporozumienia są w każdym klubie, a jak ich nie ma to znaczy, że z klubem jest coś nie tak... Co do Ikarusa (autobusu) to nie wiem co chcą z nim zrobić, nie interesuje się nawet tym gdzie stoi. Co do Ikarusa (trolejbusu) jak pojedzie do Lublina to już tam zostanie... I to chyba wszystko co moge powiedzieć, reszta niech zostanie w klubie bo później krążą takie plotki :diabeł:
Ostatnio zmieniony 2006-02-27, 21:57 przez B.A. Baracus, łącznie zmieniany 1 raz.

jacool

Post autor: jacool »

Zostałem przez przypadek jakby wplątany w rozgrywki w Vetrze :(
Chciałbym, żeby Vetra zainteresowała się tramwajami. Wtedy chętnie przyłączyłbym się.
A jeszcze chętniej widziałbym jakieś stowarzyszenie w Gdańsku.

B.A. Baracus

Post autor: B.A. Baracus »

jacool pisze:Zostałem przez przypadek jakby wplątany w rozgrywki w Vetrze
Chciałbym, żeby Vetra zainteresowała się tramwajami. Wtedy chętnie przyłączyłbym się.
A jeszcze chętniej widziałbym jakieś stowarzyszenie w Gdańsku.
Nie wiem o co sie rozchodzi, ale Vetra jako główny obszar zainteresowań ma Gdynie, oraz firmy, które współpracują z ZKM Gdynia. Dlatego nie rozumiem po co mielibyśmy się interesować tramwajami. Co do stowarzyszenia w Gdańsku to nie wiem co Vetra miałaby mieć z tym wspólnego ;)

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

2608,którym KMKM Vetra tak troskliwie się opiekuje stoi,a właściwie chyba tlyko jego szczątki w jakiejś wiosce na S.
Ostatnio zmieniony 2006-02-27, 21:57 przez Adrian_, łącznie zmieniany 1 raz.

jacool

Post autor: jacool »

B.A. Baracus pisze:Dlatego nie rozumiem po co mielibyśmy się interesować tramwajami.
Jest taki zapis z wtatusie.
Ostatnio zmieniony 2006-02-27, 21:58 przez jacool, łącznie zmieniany 1 raz.

Peter

Post autor: Peter »

W GOP-ie MK jest oczywiście sporo i trudno to zliczyć. Fajnie by było, gdyby się to przekładało również na lepszą kondycję naszej komunikacji. :)

S_S
Posty: 236
Rejestracja: 2005-11-30, 18:16

Post autor: S_S »

W Ruszowie jestem tylko ja :(

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Szanowne koleżanki i koledzy - jeśli Macie chęć to Wpiszcie tutaj ilość MKM-ów w Waszych miastach.

A pozostałe tematy, np. fotografowanie, problemy prywatne MKM-ów, są w dziale Hyde Park. Proszę szukać i pisać. Powodzenia :D

B.A. Baracus

Post autor: B.A. Baracus »

Jelcz L120 pisze:W Ruszowie jestem tylko ja
Nie bardzo rozumiem :?: Myślisz, że jesteś jedynym MKM-em w Rzeszowie :?: :chytry:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

B.A. Baracus pisze:
Jelcz L120 pisze:W Ruszowie jestem tylko ja
Nie bardzo rozumiem :?: Myślisz, że jesteś jedynym MKM-em w Rzeszowie :?: :chytry:
Nie w Rzeszowie, tylko w .... Ruszowie.... :D

B.A. Baracus

Post autor: B.A. Baracus »

J-31 pisze:Nie w Rzeszowie, tylko w .... Ruszowie....
Faktycznie nie doczytałem ;) Mój błąd ;)

Może tak przy okazji kolega z Ruszowa założył by nowy wątek i opisał komunikacje (nie koniecznie miejską) w swoim mieście :?:

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Jelcz L120 jest ze wsi (bez urazy),ale taka jets prawda.W Polsce sa tylko 2 Ruszowy:wieś w gminie Łabunie w lubelskim i w gminie Węgliniec na Dolnym Śląsku.

S_S
Posty: 236
Rejestracja: 2005-11-30, 18:16

Post autor: S_S »

Nie no beż przesady <b>conajmniej</b> raz dziennie jestem w Zgorzelcu, a tam KM nie brakuje :retard:

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Tyle tylko,że w Zgorzelcu linie miejskie obsługuje PKS Zgorzelec.

nf

Post autor: nf »

Adrian_ pisze:Tyle tylko,że w Zgorzelcu linie miejskie obsługuje PKS Zgorzelec.
PKS Zgorzelec i nic więcej?

S_S
Posty: 236
Rejestracja: 2005-11-30, 18:16

Post autor: S_S »

I busiaże
ej ty Adrian_ ty masz rodzinę w Zgorzelcu ?
Ostatnio zmieniony 2006-03-07, 22:13 przez S_S, łącznie zmieniany 1 raz.

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Po primo:Nie mam,ale moja mama pracuje tam niedaleko po stronie niemieckije w Hamm,czy w Hann.Po secundo:nie zaczynaj zdania od "ej ty",bo to zabrzmiało trochę jak odzywka dresiarza spod blokowiska.

S_S
Posty: 236
Rejestracja: 2005-11-30, 18:16

Post autor: S_S »

ojejq jaki tam zaraz dresiaż :P

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

No bo to zabrzmiało tak,jakby "ej ty,koleś,dawaj fajkę".Ale z racji tego,że masz 12 lat i jesteś ode mnie młodszy i interesujesz się autobusami to zapomne o tym.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Panowie, proszę się nie kłócić. Wracamy do tematu :mruga: . Jak myślicie ilu jest mkm-ów w Zgorzelcu ? ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne dyskusje”