Konnekt i inne komunikatory

Dyskusje na pozostałe tematy nie pasujące do innych kategorii.
Awatar użytkownika
M_Szymkowiak
Posty: 1535
Rejestracja: 2005-01-21, 18:56
Lokalizacja: Kraków - Prądnik Cz.
Kontakt:

Konnekt i inne komunikatory

Post autor: M_Szymkowiak »

To jest coś jak gadu-gadu tylko lepsze, ma więcej opcji... wie ktoś coś więcej?
Ostatnio zmieniony 2006-06-24, 21:55 przez M_Szymkowiak, łącznie zmieniany 1 raz.

Podi

Post autor: Podi »

Mi starcza gg + jego wersja power...

Robson

Post autor: Robson »

www.konnekt.info
Używam i jest najlepsze. Wiele funkcji itd.

S_S
Posty: 236
Rejestracja: 2005-11-30, 18:16

Post autor: S_S »

Miałem go kiedyś, on jest taki że może jednoczeście obsługiwać: gg, tlen i aqq, dziwęki ma nieciekawe skórki też niebardzo, długo się łączy, przy starcie systemu wyskakuje duży komunikat że Konekt jest gotowy do pracy, ale gdy się zamyka komputer to czasem jest takie okienko że nie można zakończyć pracy konekta, ogólnie nie jest najlepszy, według mnie co do komunikatorów to najlepszy jest TLEN (sam go używam) obsługuje gg no i jest łatwy w użytkowaniu, aaaa zapomniałem jeszcze dodać że Konektem można zrobić w 5 sekund screen bez konieczności wchodzenie na imageshark lub inne.
Uffff ale się rozpisałem za wytrwanie do końca GRATULUJE :rotfl:

PS: Mój 100 post :mruga:

Robson

Post autor: Robson »

Jelcz L120 pisze:długo się łączy
Mi się łączy od razu.
Jelcz L120 pisze:przy starcie systemu wyskakuje duży komunikat że Konekt jest gotowy do pracy
W opcjach można wyłączyć
Jelcz L120 pisze:ale gdy się zamyka komputer to czasem jest takie okienko że nie można zakończyć pracy konekta
Mi się jeszcze nie wyświetliło a używam z rok jak nie lepiej.
Jest wiele plusów Jak kogoś niemasz na liście to wysyła automatyczną wiadomość, pokazuje nr. IP innych osób, i wiele innych funkcji. Do tego można łatwo ustawić przezroczystość że ładnie widać tapetę. Za to skórki mi są niepotrzebne bo jaki to ma sens. Może nie jest ładny ale Funkcjonalny. Fajne jest to że zamiast tego co w GG czyli: Ktoś przesyła wiadomość" i wielki monit to na Toolbarze mruga taka mała niebieska koperta która wbrew pozorom rzuca się w oczy:
Obrazek
A dla ciekawych to okno głowne wygląda tak:
Obrazek
A to jedno z okien opcji:
Obrazek
Ostatnio zmieniony 2006-03-31, 19:12 przez Robson, łącznie zmieniany 2 razy.

Podi

Post autor: Podi »

A czemu masz niektórych z nazwami,a niektórych tylko opisy(np. mnie :D)
No i fajna skórka z LC :)

Robson

Post autor: Robson »

Podi pisze:A czemu masz niektórych z nazwami,a niektórych tylko opisy(np. mnie :D )
Bo wymazałem by się ktoś nie przyczepił :)
Podi pisze:No i fajna skórka z LC :)
To nie skórka ale część mojej tapety bo mam półprzezroczyste główne okno programu.

Podi

Post autor: Podi »

Robson pisze:To nie skórka ale część mojej tapety bo mam półprzezroczyste główne okno programu.
Aha,takie buty :) Fajny pomysł...

james206

Post autor: james206 »

A ja polecam Stefana.Wczoraj zainstalowałem i mam nadal dużo frajdy.Na interia.pl do ściągnięcia... :nuts:

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Jakub Pindel pisze:A ja polecam Stefana.
Ktoś w Interii musi mieć niezłą fantazję, nazwać IM Stefan. Ciekawe, jakby nazwali Skypa? Józef?

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

PszonaR pisze:A ja polecam Stefana.Wczoraj zainstalowałem i mam nadal dużo frajdy.Na interia.pl do ściągnięcia...
Rzeczywiscie, Stefan podobno posiada gg, Skype i tlen w jednym. Ja tam jednak wolę wszystkie te komunikatory osobno. Ostatnio np. ściągnąłem sobie nowa wersję Skype, a także posiadam program Power gg. W sumie nie jest to jakiś rewelacyjny program zwłaszcza, iż jedyne, czym różni sie od zwykłego gg to możliwość ustawienia w opisie tego, czego aktualnie słucha się na Winampie i jeszcze kilkoma innymi szczegółami.

Turbo94

Post autor: Turbo94 »

Ja posiadam aqq, które polecił mi kolega Irisbus i jestem bardzo zadowolony. W PC Format był test komunikatorów. Zwyciężył... Spik!

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Turbo94 pisze:Ja posiadam aqq,
Na jakiej zasadzie działa to aqq? to jest coś może w rodzaju gg?

Bartej10

Post autor: Bartej10 »

Na jakiej zasadzie działa to aqq? to jest coś może w rodzaju gg?
Dużo lepsze. Moim zdaniem lepsze nawet od Konnekta

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Bartej10 pisze:
Dużo lepsze. Moim zdaniem lepsze nawet od Konnekta
W takim razie ile ten komunikator zajmuje miejsca na dysku?

Awatar użytkownika
TLG
Ekspert
Ekspert
Posty: 4239
Rejestracja: 2006-08-15, 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TLG »

Tia, Miranda IM rządzi :D

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

A ja myślałem, że to przerobione GG.
Też miałem kiedyś zacząć używać Mirandy, ale konieczność instalacji i konfiguracji masy pluginów spowodowała, że zostałem przy Tlenie

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Ja nawet tlena zostawiłem, bo mi kompa wieszać zaczął. Mirandę odinstalowałem po pierwszym użyciu...

Awatar użytkownika
TLG
Ekspert
Ekspert
Posty: 4239
Rejestracja: 2006-08-15, 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TLG »

Mirka to wredna sucz, ale używam jej już grubo ponad 3 lata, mogę używać jej bezpośrednio z pendriv'a bez instalowania na komputerze. Do Mirki trzeba się po prostu przełamać, wiele komunikatorów w jednym (w tym wtyczka IRC). No i nie ma irytujących reklam. Przy Mirca zwykłe GG wydaje mi się komercyjną zabawką dla nastolatków.

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

TLG pisze:mogę używać jej bezpośrednio z pendriv'a bez instalowania na komputerze.
Ja tak tlena używam.
TLG pisze:Do Mirki trzeba się po prostu przełamać, wiele komunikatorów w jednym (w tym wtyczka IRC). No i nie ma irytujących reklam. Przy Mirca zwykłe GG wydaje mi się komercyjną zabawką dla nastolatków.
Owszem, ale jak gg mi się zawiesi, to pada samo gg, a jak mi się zawiesi Miranda, czy od niedawna też tlen, posłuszeństwa odmawia cały komputer. Doszedłem w końcu do wniosku, że każdy, kto ma tlena, ma też gg, więc nie muszę się użerać z żadnym innym wieszakiem. GG jest na tyle proste, że tam za bardzo nie ma co zawiesić komputera. Ale gdybym miał potrzebę komunikowania się z innymi za pomocą np. ICQ/Skype'a, to zainstalowałbym jedną Mirandę zamiast dwóch innych komunikatorów.
Dobra, może wróćmy do tematu ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne dyskusje”