EURO 2012 a KM

Dyskusje na pozostałe tematy nie pasujące do innych kategorii.
Tigin

Post autor: Tigin »

J-31 pisze:ze śląska m.in. z Sosnowca
Sosnowiec to nie Śląsk ;)

Grecy z Ruskimi nie mają i nie mieli żadnych konfliktów, więc nie mają się o co bić. A polscy bandyci dziś nie mają pretekstu do wojen.

romek

Post autor: romek »

¯OE Ostróda nie gorsze i też ma (miało?) linię specjalną :D

Jedną z wielu działalności firmy jest nowoczesny stadion budowany z myślą o piłkarzach którzy podobno mieli mieć tu bazę pobytową na Euro. Jak się okazało że nikt tu nie przyjedzie to stadion jest używany przez IV a właściwie już III ligową lokalną drużynę. Na czas Euro jednak postanowiono zorganizować tam strefę kibica. Z tej okazji odpalono specjalną linię autobusową. Miała ona 2 wyjazdy z pętli Osiedle Młodych i jechała ulicami Jagiełły, Czarnieckiego, Mickiewicza na stadion. Początkowo były dwa kursy: o 16:05 i 16:45. Oczywiście firma pogardziła jakąkolwiek informacją czy nawet rozkładami jazdy. Kto wie ten jedzie :) Aby sprawdzić sensowność rozwiązania kierowcy wpisywali ilość pasażerów do karty:

Dzień 1 (8.06.2012)

Wyjazd 16:05 - 6 osób
Wyjazd 16:45 - 26 osób

Dzień 2 (9.06.2012)

Wyjazd 16:05 - 4 osoby
Wyjazd 16:45 - 4 osoby

Dzień 3 (10.06.2012)

Wyjazd 16:05 - 3 osoby (ja ,,służbowo'' oraz córka kierowcy z chłopakiem ;) )
Wyjazd 16:45 - 4 osoby

Zdesperowany faktem własnoręcznie wykonałem i porozwieszałem rozkłady. Jednak następnego dnia pierwszy kurs już nie podjechał na Os. Młodych. To zdenerwowany przejechałem się po mieście i pozrywałem moją twórczość. Jak się potem okazało - kurs 16:45 pozostał. Linia ma teoretycznie jeszcze jeździć 21.06 - 1.07, jednak myślę że wytną oba kursy. Niestety.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Może za szybko Pozrywałeś rozkłady jazdy. Tak naprawdę taka informacja ma o wiele większy sens, gdy pojawia się odpowiednio wcześniej ;)

romek

Post autor: romek »

Tak, ale pozrywałem bo myślałem że w ogóle to zawiesili. Inaczej bym się tylko przeleciał zamazać pierwszą godzinę. No ale niestety ¯OE woli organizować takie coś: http://www.zegluga.com.pl/uploaded/aktu ... f_32_0.jpg zamiast zadbać chociażby o rozkłady.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne dyskusje”