Jakie czasopisma kupujecie?

Dyskusje na pozostałe tematy nie pasujące do innych kategorii.
Gadzie
Posty: 1046
Rejestracja: 2007-04-16, 20:48
Lokalizacja: Dobroszyce
Kontakt:

Jakie czasopisma kupujecie?

Post autor: Gadzie »

Witam.
W tym temacie zamieszczajcie tytuły i swoje opinie na temat czasopism które kupujecie. Piszcie też gdzie je kupujecie. Mówie tutaj o gazetach związanych z KM, czy innymi dziedzinami.
Jeśli chodzi o KM to ja kupuję:
1.Polski Traker Bus - naprawde świetna gazetka. Polecam wszystkim. Ciekawe artykuły newsy no i plakacik :D
Jeśli chodzi o ciężarówki, bo tym też się interesuje, to:
1. Ciężarówki - Również świetna gazetka. Można w niej znaleźć też artykuły o autobusach.
2. Trailer Magazine - Tak samo - można tu znaleźć - oprócz ciężarówek - autobusy.
3. Transport Technika Motoryzacyjna - kupiłem ją 3 razy, ale nie przypadła mi do gustu. Jest taka mało "profesjonalna". Nie wiem. Nie podoba mi się. :)

Od niedawna zastanawiam się nad kupnem Nowej Zajezdni, ale moje fundusze mi na ten zakup za bardzo nie pozwalają, acz kolwiek nie jest tak źle. :retard:
Zapraszam do dyskusji!

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

GT, Maxi Tuning, Auto Tuning Świat, Street Xtreme, Auto Świat, Vw Trends, V12. Z niemieckich Vw Scene, Vw Golf & Co. Scene, Vw Speed, Vw & Audi Tuner Magazin, Ford Drive Scene, Audi Scene, Opel Flash Scene, a z angielskich to Vw Performance oraz Banzai Magazine, więc bardzo autobusowo. Kupowałbym Polski Traker Bus, ale znalezienie tej gazety w mojej okolicy graniczy z cudem, a jak w końcu ostatnio znalazłem w Auchan to się okazało, że nieaktualny numer i na dodatek nie mam już pieniędzy.

Awatar użytkownika
TLG
Ekspert
Ekspert
Posty: 4239
Rejestracja: 2006-08-15, 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TLG »

Na co dzień kupuję uznane dzienniki i tygodniki reprezentujące światopogląd zdroworozsądkowy. Ale nie pogardzę czasem "Naszym Dziennikiem" albo "Naszą Polską" lub czymś równie głupim. Dobrze się to czyta w kiblu.

Awatar użytkownika
irisbus
Posty: 1944
Rejestracja: 2006-05-08, 17:24
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: irisbus »

Czasopism związanych z KM nie kupuję, gdyż żadnego jeszcze u mnie nie spotkałem... ma w sprzedaż wysyłkową raczej nie wieże... Tak to kupuje CD-Action, a ostatnio całą klasą zostaliśmy zmuszeni przez panią od WOSu do zakupu (każdy indywidualnie co tydzień musi posiadać na lekcji) tygodnika Newsweek (4,50zł) :nuts: .

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

Polski Traker Bus - kupiłem 2 raz, a 4 numery już oglądałem (W Wrocławiu znalazłem tylko 2 sklepy, gdzie można go kupić ...Empik na Rynku, i... Empik w P.H Bielany)
Motor (motoryzacja też trochę mnie interesuje ;p)
Auto-Świat (j.w.)

PAFAWAG

Post autor: PAFAWAG »

U mnie niepodzielnie rządzi
Świat Kolei :razz:
Poza tym są jeszcze Koleje Małe i Duże, Koleje Dawniej i Dziś oraz zagraniczny tytuł Continental Modeller.
Oprócz tego jeszcze jest Magazyn Akwarium, bardzo rzadko Nasze Akwarium, często czytam Motor i National Geographic.

[ Dodano: 2007-09-13, 20:53 ]
irisbus pisze:a ostatnio całą klasą zostaliśmy zmuszeni przez panią od WOSu do zakupu (każdy indywidualnie co tydzień musi posiadać na lekcji) tygodnika Newsweek (4,50zł) .
Cóż, moja pani od WOSu (także pani dyrektor :] ) każe nam posiadać konstytucję RP, tak to mamy oglądać programi informacyjne w TV.
Potwierdzam wypowiedź kolegi TLG co do uznanych tytułów światowych ;) .

PE 099

Post autor: PE 099 »

Ciężarówki, Trailer Magazine, PL Traker Bus, PL Traker, Ciężarówki Świata XXXX, Autobusy Świata XXXX, Przewoźnik Krakowski, Przystanek N/¯.

Te ostatnie można dostać na Brożka 3.

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

Autobusy Świata??

PE 099

Post autor: PE 099 »

Wyszło raz, czy dwa... To samo co Ciężarówki Świata tylko w innej wersji...

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

W jakich latach :?: Przyznam, że pierwszy raz słyszę. Jesteś w stanie zapodać zdjęciem :?:

JacekM

Post autor: JacekM »

Hm. Jako żem podły wykształciuch i przedstawiciel łże-elity, to oczywiście czytam Przekrój, z dzienników (o ile jakiś mi wpadnie w łapska) to Wyborczą i Rzeczpospolitą. A co do czasopism branżowych - Nowej Zajezdni otrzymuję własny egzemplarz, a pozostałe pisma to od przypadku do przypadku ;)

Awatar użytkownika
Shadow238
Posty: 3006
Rejestracja: 2006-10-22, 00:17
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Shadow238 »

Gadzie pisze:1.Polski Traker Bus - naprawde świetna gazetka. Polecam wszystkim. Ciekawe artykuły newsy no i plakacik
Również kupuje PT Bus tylko i wyłącznie. Dla mnie to naprawdę rewelacyjna gazetka, a koszt 7 zł co 2 miesiące to nie jest aż tak dużo, do tego zawsze fajny plakat jest ;)

PS. Szkoda tylko, że gazetke można dostać jedynie w Empikach, bo nigdzie indziej jej raczej się nie spotyka, ale to nie problem jak się mieszka w dużym mieście ;)

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Chyba wejdę do Empiku i zobaczę, mam blisko.
Ja regularnie czytam tylko Angorę, resztę - jak się nawinie. Komunikacyjno-miejskich w ogóle

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

MKM Shadow pisze:Szkoda tylko, że gazetke można dostać jedynie w Empikach
U mnie na orlenie jest :P
Ja codziennie rano czytam metro, z wiadomych powodów :diabeł:

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Nudzi ci się w PKS-ie do Poznania, a Metro jest darmowe i w sumie można poczytać?
Szkoda, że u mnie nie ma.

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

W PKS-ie to słucham muzyki, metro można dopiero w Poznaniu dostać, więc czytam je w szkole :P

Grzesiek

Post autor: Grzesiek »

Piłka Nożna (i PN Plus), Polityka, Nowa Zajezdnia. Nie pogardzę Wyborczą, Dziennikiem i Przeglądem Sportowym.

PAFAWAG

Post autor: PAFAWAG »

KKS pisze:więc czytam je w szkole
Ja czasem biorę do szkoły mój ulubiony Świat Kolei :mruga:

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Ja nie biorę do szkoły nic cenniejszego niż metro, bo i znając moich czubków ktoś w pewnym momencie powie "daj mi poczytać" i weźmie sobie owe czasopismo samemu, czasem nawet zostawiając jego część w mych rękach - metra nie szkoda, a jeżeli byłoby to coś cenniejszego, to bym się niepotrzebnie wnerwił :P

Kamil

Post autor: Kamil »

Gazetek o KM nie czytam bo u mnie nigdzie nie ma :( Tak to czytam, Tygodnik Wałbrzyski i Gazetę Wrocławską...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne dyskusje”