Iruś, kochanie ty moje :-)

Dyskusje na pozostałe tematy nie pasujące do innych kategorii.
Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Iruś, kochanie ty moje :-)

Post autor: J-31 »

...Oczywistą oczywistością, nie jest to moje wyznanie miłości, ale... :mruga: ....nie bez powodu taka jest nazwa tematu. Bowiem oto w dzisiejszym wydaniu darmowego dziennika codziennego "Metro (Piątek-poniedziałek, 10-13 kwietnia, wydanie nr. 1555) na stronie 6-stej znalazłem list pewnej przemiłej pasażerki - pani Ani - mieszkanki Górnego Śląska :)
Dla kierowcy 880 z Usług Przewozowych "Irex".

¯ałuję, że brakło mi odwagi wyznać, co czuję, może już za późno. Tak bardzo lubiłam patrzeć w Pana oczy. Oszukiwałam siebie i Pana, że nic nie czuję. Czasem za późno się rozumie błąd i żałuję, że straciłam szansę.

Pasażerka Ania. nr GG
... czyli nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Dzięki nakazowi sprawdzania biletów przez kierowców, ci ostatni mają szansę na miłość :-P

Pytanie do kolegów ze Śląska. Co to jest 880 - numer taborowy autobusu, czy numer linii ? :mruga:

Awatar użytkownika
Shadow238
Posty: 3006
Rejestracja: 2006-10-22, 00:17
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Shadow238 »

J-31 pisze:. Co to jest 880 - numer taborowy autobusu, czy numer linii ?
Numer linii przyspieszonej, obsługiwanej przez firmę Irex z Sosnowca na trasie z Katowic do Rudy Śląskiej - Kochłowic jednym wozem- zazwyczaj jakimś zachodnim MANem NL202 oczywiście na zlecenie KZK GOP ;)

No i kto by mógł pomyśleć, że KM łączy dosłownie ludzi ;)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

A czy Irex już tej linii nie obsługuje - czy może zmienił się tylko kierowca ? :)

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

Linia jest cały czas przez Irex obsługlwana.

Bartek

Post autor: Bartek »

Pani Ania to niech lepiej na palec patrzy, czy obrączki nie ma, a później w oczy ;)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

pr110 pisze:Pani Ania to niech lepiej na palec patrzy, czy obrączki nie ma, a później w oczy
Facet musiał jej naprawdę głęboko w oczy patrzeć - skoro aż tak się w nim zakochała. I to wszystko pewnie podczas sprawdzania biletów :)

Awatar użytkownika
Nikki
Motorniczy
Motorniczy
Posty: 1237
Rejestracja: 2005-11-29, 23:38
Lokalizacja: Twierdza Wrocław
Kontakt:

Post autor: Nikki »

pr110 pisze:Pani Ania to niech lepiej na palec patrzy, czy obrączki nie ma, a później w oczy
A Tobie to łatwo mówić :P
J-31 pisze:Facet musiał jej naprawdę głęboko w oczy patrzeć - skoro aż tak się w nim zakochała.
A ja myślę, że wystarczyło żeby spojrzał raz. Ach, dlaczego u nas we Wrocku nie ma takich motorniczych jak ten w Krakowie... :smile2:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne dyskusje”