MŚ 2010 - RPA

Dyskusje na pozostałe tematy nie pasujące do innych kategorii.
faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Przed karnym kumpel mówił "ja myślę, że będzie strzelał w prawo, a Ty?" na co odpowiedziałem, że ja myślę, że będzie strzelał w bramkę. Kumpel wygrał :P

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Matlik pisze:Ostatnio na meczu kolega dostał tak samo i ktoś krzyknął "Zmrażaczem!" ciekawe jakby zadziałało
Lepsze to niż przegrzanie
KKS pisze:Przed karnym kumpel mówił "ja myślę, że będzie strzelał w prawo, a Ty?" na co odpowiedziałem, że ja myślę, że będzie strzelał w bramkę. Kumpel wygrał
Ja to bym powiedział, że będzie strzelać gola

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Zaczyna się farsa na mistrzostwach. Na początku sędziowie się nie mylili, a teraz trzeba ratować faworytów i jest po staremu. Najpierw łapy Fabiano, któremu to sędzia to pokazywał, że robi źle a bramkę uznał. Dziś piłkarz RPA wbija piłkę do siatki ręką, Gourcuff dostaje dziwną czerwoną kartkę, sędzia nie przerywa akcji RPA, gdy Sagna leży na boisku itp itd. Jak wychodziłem z meczu to o dziwo sędzia nie uznał RPA bramki ze spalonego, ale jak tak dalej pójdzie, to RPA wygra 4:0 a w drugim meczu sędzia podyktuje w 90. minucie karnego z dupy, żeby nie było remisu, najlepiej dla Urugwaju.

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

KKS pisze:w drugim meczu sędzia podyktuje w 90. minucie karnego z dupy, żeby nie było remisu, najlepiej dla Urugwaju.
Nie muszą strzelić.

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

KKS pisze:Ciekawie? Lepiej leć do buka postawić grubą kasę na remis
Mój błąd, nie spojrzałem na bilanse bramkowe. Dobrze, że nie postawiłem :P
plocmaster pisze:Nie muszą strzelić.
Zawsze mogli potem wyrównać ;)

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

W grupie B już wszystko wiadomo: Argentyna i Korea Południowa awansuje :)

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Szkoda, bo Grecja zagrała naprawdę dobry mecz. Niestety nie poszło im z Koreą właśnie i to jest cena, którą za to zapłacili.

ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

KKS pisze:Szkoda, bo Grecja zagrała naprawdę dobry mecz. Niestety nie poszło im z Koreą właśnie i to jest cena, którą za to zapłacili.
Mnie tam się gra Grecji nie podobała. Defensywne ustawienie od początku do końca. Dziwi mnie, że po stracie gola nie zmienili ustawienia tylko dalej grali, że może coś się uda z kontry strzelić. No cóż nie udało się.

Awatar użytkownika
OPi
Posty: 2193
Rejestracja: 2008-09-20, 21:51
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OPi »

KKS pisze:A nie są?
Nie. Każdego dnia lecą 4 mecze z jednej kolejki, a meczów w kolejce jest 16.

Znamy już dwa pół-ćwierćfinały (1/8). :D
1) Urugwaj - Korea Płd.
2) Argentyna - Meksyk
Ja stawiam na Urugwaj, a w drugim meczu na Argentynę. ;)
Kolejne pół-ćwierćfinały poznamy dziś.

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Przyjąłem założenie jedna kolejka = jedna grupa. Rozgrywanie wszystkich 16 spotkań jednego dnia nie ma żadnego sensu, a rozgrywanie wszystkich meczów jednej kolejki owszem i dla 99% osób to jest naprawdę oczywiste.

Awatar użytkownika
OPi
Posty: 2193
Rejestracja: 2008-09-20, 21:51
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OPi »

KKS pisze: a rozgrywanie wszystkich meczów jednej kolejki owszem i dla 99% osób to jest naprawdę oczywiste.
Z twojej wypowiedzi wynika, że jednak popierasz moją tezę, bo jedna kolejka to 16 meczów. :rotfl:

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Nie chodziło mi o definicję kolejki.

ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

¯al mi Słoweńców, że nie weszli, ale tak już jest. Anglicy nic nie grali przez całą fazę grupową w sumie. USA rzutem na taśme w 90 minucie strzela bramkę i zapewnia sobie awans z pierwszego miejsca.

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

Ta czerwona kartka dla kapitana Algierii, to jakaś farsa - dostał ją za nic :nuts:

Awatar użytkownika
OPi
Posty: 2193
Rejestracja: 2008-09-20, 21:51
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OPi »

Ghana - Niemcy 0:1
Australia - Serbia 2:1

W zasadzie lepiej by było dla Niemców, gdyby zremisowali ten mecz. Teraz mają trudniejszą ścieżkę do połfinału: Anglię, potem przypuszczam, że Argętynę... A Ghana ma USA i Urugwaj.

A mecze rozgrywane o 16 ciekawe. Gdy zakończył się mecz Anglia - Słowenia to Słoweńcy mieli zapewniony awans, jednak... dwie sekundy później padła bramka dla USA i... odpadli. :retard:

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

Ale jaja. Włosi jadą do domu...

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Włochy = żenada. Mieli zdecydowanie najsłabszą grupę na mundialu i nie dali rady wyjść. Słabo się zapowiadają te mistrzostwa w dalszej fazie.

ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

Słowacy nic w pierwszych dwóch meczach nie grali, a weszli. Gratulacje im się należą. Nikt nie stawiał ani na Nową Zelandię ani na Słowację w tej grupie, a tym czasie obie drużyny walczyły ostatecznie o awans.

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

Nie no ja brałem pod uwagę NZ. Ale Słowaków, to się w ogóle nie spodziewałem, bo grali rzeczywiście słabo.

ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

Ciekaw jestem jak Dania z Japonią w meczu o bezpośredni awans sobie poradzi.
Wracając do grupy Słowacji, to gdyby Polska się tam znalazła to mogłoby być naprawdę różnie oczywiście grając najmocniejszym składem. Grupa całkowicie słaba poza Paragwajem. Choć pewnie dostalibyśmy z Nową Zelandią i byłby scenariusz: pierwszy mecz, mecz o wszystko i mecz o honor :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne dyskusje”