EURO 2012

Dyskusje na pozostałe tematy nie pasujące do innych kategorii.
Awatar użytkownika
Skoda 16T
Posty: 1136
Rejestracja: 2008-05-06, 13:38
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Skoda 16T »

Na usta cisną mi się słowa piosenki Lombardu - "Wierzyłem w nas, ostatni raz".

Tak jak napisał @Amalio, tu nie ma czego komentować.

Awatar użytkownika
OPi
Posty: 2193
Rejestracja: 2008-09-20, 21:51
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OPi »

Amalio pisze:Ja mam tylko pytanie dla specjalistów - dlaczego Grecy wychodzą z grupy, a nie Rosjanie
Bo po liczbie punktów, liczy się wynik bezpośredni. W starciu Rosja - Grecja Rosja ma 0 punktów a Grecy 3.
Ostatnio zmieniony 2012-06-16, 22:52 przez OPi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

OPi pisze: Bo liczy się po liczbie punktów, wynik bezpośredni. W strciu Rosja - Grecja punkty są 0 do 3.
Debilizm. Czyli gdyby Rosja nadupała Czechom 10:1, a z nami by zremisowała 10:10, to i tak wychodzi Grecja, bo strzeliła im jedną bramkę :?:

Awatar użytkownika
OPi
Posty: 2193
Rejestracja: 2008-09-20, 21:51
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OPi »

Tak.

[ Dodano: 2012-06-16, 23:09 ]
Smuda rezygnuje z trenowania naszej reprezentacji. O NIE MOJE ¯YCIE STRACIŁO SENS ide sie powiesic :<

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

NIC SIę NIE STAŁO!!!

A tak na serio: stało się tak jak myślałem - znów polska reprezentacja grała głównie w pierwszej połowie. Brawa dla Tytonia za niski współczynnik puszczonych goli.

Awatar użytkownika
OPi
Posty: 2193
Rejestracja: 2008-09-20, 21:51
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OPi »

Tytoń zdecydowanie bohaterem polskiej reprezentacji. I to moim zdaniem źle. Jeśli bohaterem jest bramkarz, to oznacza, że z obrońcami było naprawdę źle. Mam nadzieję, że razem ze Smudą, z kadrą pożegna się Benisz.

Oprócz tego, myślę, że największymi minusami naszej reprezentacji jest niecelność podań i brak jakiegokolwiek pressingu, co robili wszyscy zawodnicy innych drużyn...

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Amalio pisze: Wygląda na to, że Smuda nie dał dupy, bo mistrzostwa nie będzie.
Sugerujesz, że nasz trener miałby oddać się za wydrukowanie meczu? :shocked:
OPi pisze: Smuda rezygnuje z trenowania naszej reprezentacji. O NIE MOJE ¯YCIE STRACIŁO SENS ide sie powiesic :<
To było do przewidzenia.
OPi pisze:Mam nadzieję, że razem ze Smudą, z kadrą pożegna się Benisz.
Tego chyba możnaby być pewnym. w ogóle nie rozumiem czemu ciągle grał w każdym meczu, skoro widać było, że w każdym gimnazjum na WFie cieszyliby się, jakby go akurat nie było.

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

pmaster pisze:Tego chyba możnaby być pewnym.
Chyba jednak nie, Boenisch jest niezłym zawodnikiem, tylko na Euro pojechał kompletnie bez formy. Głupotą było wstawianie go do pierwszego składu, zwłaszcza że pierwszy raz od lat mamy w lidze paru niezłych lewych obrońców.

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

KKS pisze:Chyba jednak nie, Boenisch jest niezłym zawodnikiem, tylko na Euro pojechał kompletnie bez formy. Głupotą było wstawianie go do pierwszego składu, zwłaszcza że pierwszy raz od lat mamy w lidze paru niezłych lewych obrońców.
Zanim forma mu wróci, to pojawią się inni na tą pozycję i skończy się hype na folksdojczów.

Awatar użytkownika
OPi
Posty: 2193
Rejestracja: 2008-09-20, 21:51
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OPi »

Nono piękny mecz dziś zaliczył najdroższy piłkarz. Tym razem pokazał że z jakiegoś powodu jest sporo wart.

Szkoda tylko że Dania odpadła. Niewiele brakowałoby a Niemcy by nie wyszli. :]

9507
Posty: 2906
Rejestracja: 2008-10-03, 18:15
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: 9507 »

Punktowo rzecz traktując byliśmy lepsi od Holandii ;)

Awatar użytkownika
OPi
Posty: 2193
Rejestracja: 2008-09-20, 21:51
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OPi »

Tylko że jest ogromna przepaść miedzy grupą marzeń a grupą śmierci. :] Nie wychodząc w grupie śmierci zachowuje się twarz i honor. Nie wyjść w grupie marzeń to wstyd.

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Tylko czy nasza grupa była tak naprawdę wymarzona?

Awatar użytkownika
OPi
Posty: 2193
Rejestracja: 2008-09-20, 21:51
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OPi »

Porównując do innych grup, tak.

Może aby to zobrazować, podam ile w sumie punktów w rankingu Fifa mają państwa z poszczególnych grup.
Grupa A - 3217
Grupa B - 4537
Grupa C - 4393
Grupa D - 3591

Jest różnica, nie?

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Oczywiście, że nasza grupa była wymarzona. Jaką byś chciał łatwiejszą? Było blisko, żeby Niemcy odpadli? Nie wiem, w którym momencie :P Poza tym niespodzianki są fajne, ale nie w momencie gdy zaczynają odpadać prawie wszyscy faworyci, Niemcy i Portugalia grali zdecydowanie najlepiej w tej grupie, Danii jednak sporo do nich brakowało.

Awatar użytkownika
OPi
Posty: 2193
Rejestracja: 2008-09-20, 21:51
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OPi »

KKS pisze:Było blisko, żeby Niemcy odpadli?
Jakby Dania wygrała z Niemcami i Portugalia z Holandią jakąśtam różnicą bramek, to by Niemcy nie weszli.
KKS pisze:nie w momencie gdy zaczynają odpadać prawie wszyscy faworyci
Tak czy tak ci słabsi też by poodpadali. Ja np. nie sądzę aby ktoś z naszej grupy przetrwał ćwierćfinał. Gdybyśmy to my trafili na Niemców to mógłby to być bardzo dobry mecz, znając upór naszych w walce z Dojczami. :P
KKS pisze:Danii jednak sporo do nich brakowało
Ale jako tako byli świetnym zespołem. To że trafili do takiej grupy to akurat pech, ale na pewno Duńczycy prezentowali o niebo lepszy poziom niż np. my, a to nam częściej wróżono awans.

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

OPi pisze:Gdybyśmy to my trafili na Niemców to mógłby to być bardzo dobry mecz, znając upór naszych w walce z Dojczami.
Prawie jak RFN-NRD — lepsi Niemcy kontra gorsi :P
I tak nie mielibyśmy szans.

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

Hiszpania wygrała, ale raczej nie bardzo na to zasłużyła zwłaszcza, że był spalony.
Koniec końców z Euro znów odpadli biało czerwoni :P

Awatar użytkownika
OPi
Posty: 2193
Rejestracja: 2008-09-20, 21:51
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OPi »

Też uważam że ten gol dość kontrowersyjny. Tam Jezus był dosłownie na minimalnym spalonym, ale jednak był. Chorwaci się ładnie bronili, jak ujrzeli spalonego, to już nie bronili, ale sędzia nie wiadomo czemu nie odgwizdał.

W sumie to na cholerę była ta bramka Hiszpanom. I tak weszli do ćwierćfinałów, a tak pogrzebali na to szanse Chorwatów. Bo jakby był remis, a włochy miałyby to 2:0 z Irlandią to weszłaby Chorwacja.

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

No cóż - przed meczem zapowiadali, że nie będą grali za remis.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne dyskusje”