XX Finał WOŚP

Dyskusje na pozostałe tematy nie pasujące do innych kategorii.
Butelka

XX Finał WOŚP

Post autor: Butelka »

Dziś był 20-ty Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Huczna i jedna z najpopularniejszych polskich imprez.

Byliście dziś na mieście, oglądaliście w TV, zbieraliście pieniądze? :) Jak odczuwacie atmosferę Orkiestry? :)

Ja dziś zebrałem daleko ponad stówę, na chamów nie trafiałem, ale kiedy dobrnąłem do Rynku to już znakomita większość "klientów" miała serducha na kurtkach. Mimo to ciekawe doświadczenie ;) Na wrocławskim Rynku zagrał Lady Pank, klimat był świetny.

9507
Posty: 2906
Rejestracja: 2008-10-03, 18:15
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: 9507 »

Ja sam jeszcze nie zbierałem dla WOŚP, ale to dlatego, że po 3 latach bycia wolontariuszem wychodzi mi to bokiem, ale za rok chcę zbierać. Głównie dlatego, że jako nowonarodzony brzdąc leżałem w inkubatorze kupionym za pieniądze od Jurka Owsiaka, a w 2013 wypadną moje 18 urodziny - więc tak w ramach wdzięczności. Oczywiście rok w rok wrzucam do puszek ;)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Ja nie zbierałem, ale się oczywiście dołożyłem do WOŚP. Tak więc mam serducho :)

Tym razem odpuściłem sobie miasto i wybrałem się do "wiadomego miejsca" - czyli w miejsce odludne, aczkolwiek ciekawe - ale i tak na jednym ze skrzyżowań była okazja spotkania się w wolontariuszem ;)

Awatar użytkownika
Nikki
Motorniczy
Motorniczy
Posty: 1237
Rejestracja: 2005-11-29, 23:38
Lokalizacja: Twierdza Wrocław
Kontakt:

Post autor: Nikki »

A mnie Orkiestra ominęła... Nie chciałam wychodzić z domu żeby się bardziej nie przeziębić, a jak wyszłam na krótki spacer wieczorem to już na "puszkowców" nie trafiłam :confused:
9507 pisze:Głównie dlatego, że jako nowonarodzony brzdąc leżałem w inkubatorze kupionym za pieniądze od Jurka Owsiaka
Ja kiedyś jechałam karetką z serduchem :D

Butelka

Post autor: Butelka »

Ciekawych ludzi można spotkać zbierając kasę. Przykładowa sytuacja która zdarzyła mi się na deptaku ul.Oławskiej :D

(ja) Wrzuciliby państwo coś do puszki?
(małżeństwo w podeszłym wieku) Pewnie, a zmieści się?
- No... zmieści.
- Na pewno? (starszy pan wyciąga pękaty wór z około 2-3 kilogramami drobniaków)

Było trochę wsypywania :retard: Wszystkiego nie wsypał, bo innych "puszkowców" też szukał :mruga:

Świetna atmosfera panowała dzisiaj w mieście, aż miło było się poprzechadzać ulicami centrum. Pointa dnia - "światełko do nieba" :)

Awatar użytkownika
Shadow238
Posty: 3006
Rejestracja: 2006-10-22, 00:17
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Shadow238 »

Butelka pisze:Byliście dziś na mieście, oglądaliście w TV, zbieraliście pieniądze?
Na mieście może nie, ale wystarczyło przejść się choćby do "¯abki" i płacąc przy kasie wrzucić parę monet. A ja tradycyjnie jak co roku zawsze daję kilka złotych na ten jakże szczytny cel! ;)

U nas z tej okazji uruchomiono nawet pociąg specjalny: http://www.phototrans.eu/14,530005,0,Ko ... N_338.html

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

W Warszawie, w tym roku "Mobilis" wynajął dla WOŚP, swojego SU18 III, A735 - w roli "serduszkowgo autobusu". Autobus obsługiwał specjalną linię ;)

Awatar użytkownika
O530
Posty: 741
Rejestracja: 2010-06-15, 18:32
Lokalizacja: Kielce

Post autor: O530 »

Ja jak zawsze wrzuciłem swoje parę groszy do puszek WOŚP. Niestety nie zbierałem, a bardzo chciałem, ale za rok będę kwestować dla WOŚP :)

Awatar użytkownika
OPi
Posty: 2193
Rejestracja: 2008-09-20, 21:51
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OPi »

Mi tyle naklejek zostało że mogłem sobie okleić nimi całe glany. :D Potem na WOŚPowy koncert i było takie pogo że jestem teraz cały obity. :D Ale było warto.

Awatar użytkownika
Domiz09
Posty: 459
Rejestracja: 2009-10-30, 21:20
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Domiz09 »

A ja się przyznam, że ani nie zbierałam, ani nie wrzuciłem :/ Może za sprawą tego, że przypomniałem sobie o WOŚP późno wieczorem jak zobaczyłem zdjęcia OrkiestroLOTu :P

Butelka

Post autor: Butelka »

OPi pisze:Mi tyle naklejek zostało że mogłem sobie okleić nimi całe glany.
Mi zostały całe 4 czy 5 arkuszy po 12 serduch :D Zapas na cały rok :retard:

Awatar użytkownika
OPi
Posty: 2193
Rejestracja: 2008-09-20, 21:51
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OPi »

Butelka pisze:Zapas na cały rok
Mi te naklejki to się znudza najprawdopodobniej po kilku dniach więc niedługo sam je zdejmę. ;)

Awatar użytkownika
Marcin N
Posty: 2832
Rejestracja: 2010-05-03, 11:23
Lokalizacja: Łaziska Górne

Post autor: Marcin N »

A to ja wrzuciłem jedynie do puszki, nigdy nie zbierałem i myślę że zbierać nie będę, owszem cel jest szczytny ale najzwyczajniej w świecie nie mam na tyle czasu ani kondycji ;) Za to o 20:00 z mojego okna było ładnie widać "Światełko do nieba" które puszczali z kąpieliska ¯abka w Ł. Dolnych ;)

Awatar użytkownika
Kolejka
Posty: 239
Rejestracja: 2007-07-02, 12:49
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Kolejka »

Ja staram się co roku wrzucać kilka złotych do puszek (nie koniecznie tylko jednej) i tym razem jadąc dodatkowym pociągiem Kolei Śląskich wrzuciłem po parę złotych do kilku puszek.

Tp4

Post autor: Tp4 »

Zawsze wrzucam coś do puszki. W tym roku były to 2 puszki w Sochaczewie i 5 w Poznaniu :-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne dyskusje”