Śmieszne [ i głupie] rzeczy usłyszane w KM

Dyskusje na pozostałe tematy nie pasujące do innych kategorii.
Damhan

Post autor: Damhan »

Thomas78 pisze:Właściciel warzywniaka, któremu kozy podjazdały kapustę, mógł przecież je wydoić i sprzedawać kozie mleko, które (podobno) jest bardzo zdrowe i wcale nie jest tanie :wink:
I jest też bardzo niedobre. :D ;) :P

//Kozie mleko jest bardzo dobre :D , robi się z niego pyszne oscypki. Nie schodźmy z tematu zatem.Inspektor

Thomas78

Post autor: Thomas78 »

janzel pisze:
Thomas78 pisze:Właściciel warzywniaka, któremu kozy podjazdały kapustę, mógł przecież je wydoić i sprzedawać kozie mleko, które (podobno) jest bardzo zdrowe i wcale nie jest tanie :wink:
I jest też bardzo niedobre. :D ;) :P

//Kozie mleko jest bardzo dobre :D , robi się z niego pyszne oscypki. Nie schodźmy z tematu zatem.Inspektor
//Oscypki chyba się robi z mleka owczego... Thomas78

Damhan

Post autor: Damhan »

Thomas78 pisze:
janzel pisze: I jest też bardzo niedobre. :D ;) :P

//Kozie mleko jest bardzo dobre :D , robi się z niego pyszne oscypki. Nie schodźmy z tematu zatem.Inspektor
//Oscypki chyba się robi z mleka owczego... Thomas78
Kozie mleko prosto od kozy rzeczywiście jest dobre, ale takie ze sklepu to ohyda, a oscypka można zjeść, bo taki zły nie jest. Ale EOT na ten temat.
PS. Oscypki chyba rzeczywiście są z mleka owczego. :-P ;)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Niezłe. A ja myślałem, że takich "numerów" w Polsce się już nie robi, a tu proszę panowie po prostu chcieli sobie do domu szybciej pojechać.... :lol:

Damhan

Post autor: Damhan »

J-31 pisze:Niezłe. A ja myślałem, że takich "numerów" w Polsce się już nie robi, a tu proszę panowie po prostu chcieli sobie do domu szybciej pojechać.... :lol:
Dobrze że im się nie udało. A ta pierwsza też dobra kierowca otwyrzył za szeroko okno, albo drzwi i... wywiało rozkład. :lol: A te jeszcze szukał go po osiedlu. :D

Robson

Post autor: Robson »

Mojemu znajomemu ktory jest kierowca tez wywiało rozklad ale juz go nigdy nie odzyskal.

56247

Post autor: 56247 »

Pogratulować PKM Bytom-poczucia humoru... :lol: :lol: :lol:
Wy tam macie tak często :!: :?: :wow: :shocked: :)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Nie. Tylko w lato.... :D

Pozdro - Rzecznik Prasowy PKM xD

Marecki

Post autor: Marecki »

Dzisiaj jechałem 175. Linia jeździ z dw. Gdańskiego przez centrum miasta do Portu Lotniczego na Okęciu. Przy dw. Centralnym wsiadł jakiś brytyjczyk, obok mnie [siedziałem z przodu] usiadła jakaś starsza kobieta. Po kilku przystankach kobieta zaczeła coś gadać, do brytyjczyka strasznie obładowanego bagażem. Brytyjczyk :
yeeeeeyyy.. do you speak english?
baba: ty synku nie udawaj cudzoziemca
yy?
a ona gadała i gadała :P

Marecki

Post autor: Marecki »

Ja raz siadałem na siedzeniu w gniocie, kolega zaczął coś do mnie mówić, i na chwilę zablokowałem dwa siedzenia [na których zamierzałem z kumplem usiąść z kumplem] jakaś babcie podeszła, i wrzasnęła "może byś się posunął".
Puenta : wszystkie miejsca w autobusie były wolne :retard:

Inspektor

Post autor: Inspektor »

Czasem też tak mam, że siedzę na pierwszym (w układzie podwójnym) siedzeniu, i ktoś chce usiaść obok mnie, to ustepuję i przesiadam się obok tam gdzie jest wolne :smile2:

Damhan

Post autor: Damhan »

I ja również miałem kiedyś podobnie w Citadisie, gdy posszedłem skasować bilet, a któś trzymał mi podwójne miejsce. wsiadł jakiś dziadek i zaczął się drzeć, że jest inwalidą wojennym, weteranem itp. i ma prawo do wolnego miejsca. Mimo wielu tłumaczeń i tak postawił na swoim, po czym wepchnął się do środka siedzienia przy oknie.
------------------------------------------------------------

Inna historia wydarzyła się w MB O405N na linii 195 (na Cmentarz Łostowicki). Wsiadłem przy Dworcu do autobusu i znalazłem wolne miejsce z przodu autobusu. Nagle z tyłu mnie stanęła jakaś kobieta ze swoją starą matką (czy coś takiego) i ni stąd ni z owąd wydarła sie na mnie, że nie ustępuję miejsca, że taka niewychowana dzisiejsza młodzież, że jakby się przewróciła to by już nie wstała, w ogóle nie zważa na starszych itp. Sypała takimi komentarzami, aż do momentu w którym się przesiadłem na tył autobusu bo już nie mogłem jej słuchać. Dodam na koniec, że w ogóle nie widziałem tych kobiet, a jak zaczęła na mnie się drzeć to... już siedziała na miejscu. Paranoja. :nuts: :|

DAB

Post autor: DAB »

Macie dziwne babcie w swoich miastach. Albo ja nie jeżdżę liniami z ... babciami. Ja na razie spotykam się z miłymi starszymi kobietami ( babciami ). Ostatnio mnie i kolegę w autobusie pochwaliła, że jej ustąpiłem miejsce itp. Dodam, że 70% ludzi w autobusie to osoby powyżej 45 roku życia ( linia dowożąca na targowisko konkretniej 676 ).

Robson

Post autor: Robson »

U nas "babciowe" linie to 105,111,132 sa to linie na Cmentarz i ok 70% w zwykły dzien to własnie babcie. Nie lubie takich starszych osób bo jakby mogły to by biły sie o miejsca siedzące.

Damhan

Post autor: Damhan »

DAB pisze:Macie dziwne babcie w swoich miastach. Albo ja nie jeżdżę liniami z ... babciami. Ja na razie spotykam się z miłymi starszymi kobietami ( babciami ). Ostatnio mnie i kolegę w autobusie pochwaliła, że jej ustąpiłem miejsce itp. Dodam, że 70% ludzi w autobusie to osoby powyżej 45 roku życia ( linia dowożąca na targowisko konkretniej 676 ).
Mnie raz nawet pochwaliła jak jej sprawdziłem rozkład jazdy.

U nas właśnie taka główna linia starszych to 195 spod Dworca Głównego, ale także 162 z Orunii Górnej. Poza tym też 174 i 175 i C również koło tego Cmentarza. Do drugiego Cmentarza Srebrzysko to: B,C,110,116,120,136,142 i 157. Zauważmy, że autobus pospieszny C łączy te dwa Cmentarze.

Podi

Post autor: Podi »

janzel pisze:U nas właśnie taka główna linia starszych to 195 spod Dworca Głównego, ale także 162 z Orunii Górnej. Poza tym też 174 i 175 i C również koło tego Cmentarza. Do drugiego Cmentarza Srebrzysko to: B,C,110,116,120,136,142 i 157. Zauważmy, że autobus pospieszny C łączy te dwa Cmentarze.
U nas(moim zdaniem)najbardziej babciowata linia to P-łącząca wszytskie kompleksy działkowe na zachód od Poznania.

Damhan

Post autor: Damhan »

Poznań Podi pisze:U nas(moim zdaniem)najbardziej babciowata linia to P-łącząca wszytskie kompleksy działkowe na zachód od Poznania.
Jaką ma dokładnie trasę?

Podi

Post autor: Podi »

Jaką ma dokładnie trasę?
Rondo Kaponiera-główny w sumie węzeł tramwajowy w Centrum,potem cały czas prosto ulicą Bukowską,przejeżdzając po drodze koło lotniska,jednego z największych sklepów w Poznaniu-king crossa,potem obok działek na ławicy,wysogotowo,obok działek w Otowie,dojeżdzając do działek w Sierosławiu.
Obsługa-dzisiaj był to IK280.70A(ekolog) #1627

Orange

Post autor: Orange »

Ja widziałem kiedys jak autobus lini 190 jechał z centrum handlowego M1 i źle pojechał. Zamiast jechać prosto po radzymińskiej dalej to skręcił na w trocką i na pętli ,,Targówek" musiał zawrócic :)

Nie wiem czy to było śmieszne, dla mnie tragiczne. Ale wiecie, może kierowca był nowy na tej linii :D

Damhan

Post autor: Damhan »

Poznań Podi pisze:Rondo Kaponiera-główny w sumie węzeł tramwajowy w Centrum,potem cały czas prosto ulicą Bukowską,przejeżdzając po drodze koło lotniska,jednego z największych sklepów w Poznaniu-king crossa,potem obok działek na ławicy,wysogotowo,obok działek w Otowie,dojeżdzając do działek w Sierosławiu.
Obsługa-dzisiaj był to IK280.70A(ekolog) #1627
Tylko jeden autobus ją obsługuje?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne dyskusje”