Komunikacja miejska w TV

Dyskusje na pozostałe tematy nie pasujące do innych kategorii.
Awatar użytkownika
lublin 42
Posty: 72
Rejestracja: 2007-09-27, 08:29
Lokalizacja: Lublin

Post autor: lublin 42 »

Obejrzałem tą relację na stronie internetowej tego programu:
http://www.naosi.pl

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Ja też co jakiś czas oglądam, ale to jest krótki, półgodzinny progam i jeśli nawet coś powiedzą o autobusach - to raczej, mało, szybko, expresowo. Toć to już więcej dowiedzieć się można chociażby u nas na forum ;)

Bartek

Post autor: Bartek »

Wczoraj w Teleexpressie było o słupskiej fabryce Scanii, pokazali kilka wozów w tym czerwone piętrusy.

Awatar użytkownika
Marcin_558
Posty: 4134
Rejestracja: 2006-09-02, 19:08
Lokalizacja: Bydgoszcz/Łochowo
Kontakt:

Post autor: Marcin_558 »

J-31 pisze:Ja też co jakiś czas oglądam, ale to jest krótki, półgodzinny progam i jeśli nawet coś powiedzą o autobusach - to raczej, mało, szybko, expresowo. Toć to już więcej dowiedzieć się można chociażby u nas na forum
Chodzi o program na TVN Turbo : Na Osi ?

9507
Posty: 2906
Rejestracja: 2008-10-03, 18:15
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: 9507 »

Tak.

Awatar użytkownika
miechowiczanin
Posty: 37
Rejestracja: 2008-10-04, 13:16
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: miechowiczanin »

Jeżeli Ktoś wczoraj oglądał Ojca Mateusza na TVP1 to mógł zobaczyć tam 3 autobusy.Nie wiem jakich marek. Powtórka będzie za tydzień lub dwa na poloni W Środę o 21.20 lub w czwartek o13,30

ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

miechowiczanin pisze:Jeżeli Ktoś wczoraj oglądał Ojca Mateusza na TVP1 to mógł zobaczyć tam 3 autobusy.
W jednym to siedział o ile pamiętam, bo akurat włączyłem telewizor i widziałem wnętrze autobusu.
Zresztą w każdym serialu można zobaczyć autobus. Ciągle sie przewija gdzieniegdzie.
Podobnie jest w wiadomościach, faktach i innych programach informacyjnych.

Awatar użytkownika
lublin 42
Posty: 72
Rejestracja: 2007-09-27, 08:29
Lokalizacja: Lublin

Post autor: lublin 42 »

miechowiczanin pisze:Jeżeli Ktoś wczoraj oglądał Ojca Mateusza na TVP1 to mógł zobaczyć tam 3 autobusy.Nie wiem jakich marek. Powtórka będzie za tydzień lub dwa na poloni W Środę o 21.20 lub w czwartek o13,30
Bo odcinek był o wypadku jednego z nich.
Marki:
-Van HOOL
-Bova
-(chyba) Mercedes

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

ŁK-MZK pisze:Podobnie jest w wiadomościach, faktach i innych programach informacyjnych.
To fakt, ale muszę przyznać, że jestem wściekły. To jest po prostu nudne. Ponieważ jeśli już to głównie można zobaczyć autobusy komunikacji miejskiej w Warszawie. Wystarczy, że dzienniarz sobie stanie gdzieś w al. Ujazdowskich na przeciwko URM-u... a tam co chwila - Scania, Solaris, Scania, Solaris, Scania... MAN... ufff :retard:

A ja chciałbym tak zobaczyć autobusy np. Przemyśla, Nowego Sącza, Lublina, Augustowa... etc. Może przenieśmy rząd RP do np. Przemyśla. :D

ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

J-31 pisze:A ja chciałbym tak zobaczyć autobusy np. Przemyśla, Nowego Sącza, Lublina, Augustowa... etc. Może przenieśmy rząd RP do np. Przemyśla.
I ja bym oglądał tych wszystkich polityków :?: Możecie przenieść autobusy, ale polityków sobie zostawcie ;) . Z drugiej strony ciekawie by było.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

ŁK-MZK pisze:I ja bym oglądał tych wszystkich polityków :?:
To są normalni ludzie. A w autobusach przecież Byś ich nie spotykał. No i MZK by kupiło sobie eleganckie autobusy niskopodłogowe. Np. hmmm... SSS... Solarisy :D

ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

J-31 pisze:A w autobusach przecież Byś ich nie spotykał. No i MZK by kupiło sobie eleganckie autobusy niskopodłogowe. Np. hmmm... SSS... Solarisy
W sumie to całkiem niezłe. Kiedy robimy jakieś postulaty :D :?:

Awatar użytkownika
Shadow238
Posty: 3006
Rejestracja: 2006-10-22, 00:17
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Shadow238 »

Dzisiaj w programie "Na osi" był pokazany reportaż o dwóch Paniach pracujących w MZK Opole- jedna Pani jeździła MANem NL222, natomiast druga Jelczem M121I.

Natomiast w programie "28 sekund" emitowanym również na antenie TVN Tubo była pokazywana akcja wyciągania Jelcz PR110M CNG #199 z Tarnowa, który prawdopodobnie na oblodzonej drodze wpadł do rowu i przechylił się lekko na prawą stronę.

Awatar użytkownika
lublin 42
Posty: 72
Rejestracja: 2007-09-27, 08:29
Lokalizacja: Lublin

Post autor: lublin 42 »

Shadow238 pisze:Dzisiaj w programie "Na osi" był pokazany reportaż o dwóch Paniach pracujących w MZK Opole- jedna Pani jeździła MANem NL222, natomiast druga Jelczem M121I.

Natomiast w programie "28 sekund" emitowanym również na antenie TVN Tubo była pokazywana akcja wyciągania Jelcz PR110M CNG #199 z Tarnowa, który prawdopodobnie na oblodzonej drodze wpadł do rowu i przechylił się lekko na prawą stronę.
Przed 15 minutami oglądałem.

Awatar użytkownika
Nikki
Motorniczy
Motorniczy
Posty: 1237
Rejestracja: 2005-11-29, 23:38
Lokalizacja: Twierdza Wrocław
Kontakt:

Post autor: Nikki »

Ja tam oglądam czasem Pierwszą Miłość, bo pokazują widoczki z Wrocka, czasem jakiś tramwaj w tle przejedzie i takie tam... a ostatnio oglądałam Dekoratornie i dwie kobiety stały na przystanku, tylko trudno mi było poznać po słupku i wiacie jakie to miasto, najpierw myślałam ze gdzieś w GOPie ale potem w tle przemknął żółto-czerwony Solaris i zwątpiłam...

PAFAWAG

Post autor: PAFAWAG »

Na czołówce "wiadomości" pokazywali dziś Lublin - była sieć trakcyjna, ale szkoda, że żaden elektrogniot nie przejechał :confused:

Awatar użytkownika
oolek15
Posty: 747
Rejestracja: 2008-03-13, 13:02
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Kontakt:

Post autor: oolek15 »

Na TV Silesia dziś leciała Śląska lista przebojów i był teledysk, którego akcja odbywa się w tramwaju :D Tytułu nie pamiętam ;)

PAFAWAG

Post autor: PAFAWAG »

Ja kiedyś widziałem urywek podobnego - występował w nim tramwaj bodajże 4N jeżdżący sobie po Wrocławiu... Na MTV też kiedyś przewinął mi się przed oczami program "Tramwajówa" (prezenter siedział m. in. w kabienie 13N drugiego w składzie), ale już go chyba nie ma.

Awatar użytkownika
Shadow238
Posty: 3006
Rejestracja: 2006-10-22, 00:17
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Shadow238 »

oolek15 pisze:Na TV Silesia dziś leciała Śląska lista przebojów i był teledysk, którego akcja odbywa się w tramwaju Tytułu nie pamiętam
Czyżby to był utwór: Moja bańka, zespołu Trio Piekarskie w którym główną rolę gra wagon N #1100 ? :chytry:

Awatar użytkownika
lublin 42
Posty: 72
Rejestracja: 2007-09-27, 08:29
Lokalizacja: Lublin

Post autor: lublin 42 »

PAFAWAG pisze:Na czołówce "wiadomości" pokazywali dziś Lublin - była sieć trakcyjna, ale szkoda, że żaden elektrogniot nie przejechał :confused:
W Lublinie jest 1 elektrogniot,ale dużo ex.warszawskich oryginalnych elektropeerek.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne dyskusje”