M121M

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach marki Jelcz...
Robson

Post autor: Robson »

Będąc na wycieczce z "Gorzowskim Klubem Miłośników Komunoikacji Miejskiej" w MZK Zielona Góra to widziałem M121M akurat po remoncie. Wyglądał prawie jak nóka. Wszystko ładne 'picuś glancuś' oni tam dbają o tabor. Ja się zapytam czy ten pulpit(szary) w M121M został przeniesiony z jakiegoś innego sprzętu czy to deska wymyślona od razu pod "gniota"??

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Jak remontowali to prawdopodobnie kupili nowe elementy pulpitu i zamontowali je. Pulpit wygląda pewnie jak nowy ;)

gregory4752

Post autor: gregory4752 »

Sam mam na stanie takiego jelczyka (4752),ten "egzemplarz" jest akurat "możliwy" :devil: :wow:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

gregory4752 pisze:Sam mam na stanie takiego jelczyka (4752),ten "egzemplarz" jest akurat "możliwy" :devil: :wow:
Gregory. Czy ja dobrze pamiętam #4752 - rzadko go widuję - czy Twój M121M przeszedł jakiś remont. Dosyć ładnie wygląda :)

56247

Post autor: 56247 »

J-31 pisze:Dosyć ładnie wygląda
Zapewne,blacharka w CWS-ie oraz poprawa progów,wykładziny w środkowych drzwiach jak i schodków w ostatnich drzwiach (vide:#4774).
Taka "naprawa",nawet nie całościowa i nie z "bebechami"-to moim zdaniem,"pic na wodę-fotomontaż".

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

56247 pisze:Zapewne,blacharka w CWS-ie oraz poprawa progów,wykładziny w środkowych drzwiach jak i schodków w ostatnich drzwiach (vide:#4774).
Taka "naprawa",nawet nie całościowa i nie z "bebechami"-to moim zdaniem,"pic na wodę-fotomontaż".
Jechałem ostatnio #4774. I oprócz schodków w ostatnich drzwiach ten M121M uzyskał zupelnie nową platformę w środkowych drzwiach. Ładnie to wygląda, ale ogólnie remont wygląda jak by był nie dokończony :]

56247

Post autor: 56247 »

Dokładnie...
CWS albo nie ma kasy-albo robi "po łebkach".

gregory4752

Post autor: gregory4752 »

J-31 pisze:
gregory4752 pisze:Sam mam na stanie takiego jelczyka (4752),ten "egzemplarz" jest akurat "możliwy" :devil: :wow:
Gregory. Czy ja dobrze pamiętam #4752 - rzadko go widuję - czy Twój M121M przeszedł jakiś remont. Dosyć ładnie wygląda :)
:strzałka: poprawiany był bo jak przyszedł z "kleszczy" to był strasznie nie "papuśny" więc go trochę odmalowali. A ostatnio można go było widać na 2/700,ja nim wtedy jezdziłem :!:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

gregory4752 pisze: :strzałka: poprawiany był bo jak przyszedł z "kleszczy" to był strasznie nie "papuśny" więc go trochę odmalowali. A ostatnio można go było widać na 2/700,ja nim wtedy jezdziłem :!:
Hmmm. Przyznam, że nie miałem możliwości przejechania się nim. Wobec tego z ciekawości zapoluję sobie. Ciekawy jestem jaki jest w środku ;)

gregory4752

Post autor: gregory4752 »

J-31 pisze:
gregory4752 pisze: :strzałka: poprawiany był bo jak przyszedł z "kleszczy" to był strasznie nie "papuśny" więc go trochę odmalowali. A ostatnio można go było widać na 2/700,ja nim wtedy jezdziłem :!:
Hmmm. Przyznam, że nie miałem możliwości przejechania się nim. Wobec tego z ciekawości zapoluję sobie. Ciekawy jestem jaki jest w środku ;)
:strzałka: Jak dostanę grafik to ci nastukam gdzie go będziesz mógł spotkać :!:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

gregory4752 pisze: :strzałka: Jak dostanę grafik to ci nastukam gdzie go będziesz mógł spotkać :!:
Wielkie dzięki Gregory, ale na razie to się jeszcze Wstrzymaj. Ponieważ teraz mam inne plany, a w maju mnie nie będzie w Warszawie (szkolenie). Toteż do tematu powrócę dopiero w czerwcu... ;)

gregory4752

Post autor: gregory4752 »

J-31 pisze:
gregory4752 pisze: :strzałka: Jak dostanę grafik to ci nastukam gdzie go będziesz mógł spotkać :!:
Wielkie dzięki Gregory, ale na razie to się jeszcze Wstrzymaj. Ponieważ teraz mam inne plany, a w maju mnie nie będzie w Warszawie (szkolenie). Toteż do tematu powrócę dopiero w czerwcu... ;)
:strzałka: oki temat na kołek :?:

56247

Post autor: 56247 »

gregory4752 pisze:gdzie go będziesz mógł spotkać
107,128,136,359,700...

Uwielbiacie się (jako R-6),co i rusz gubić na URSYNOWIE na linii 136... :rotfl:

A zjazd na P.T z URSYNOWA PłD. to dla was "czarna magia"... :D

chudy5d

Post autor: chudy5d »

A w Poznaniu chcieli saksować Jelcz M121M #1497, ale to nie doszło do skutku. Chcieli go skasować, bo ten bus nie jeździł na liniach, tylko jak wiem w zajezdni :D, więc po co im taki autobus. :shocked:
Jestem nowy, więc witam, a najbardziej podoba mi się buźka:
:nuts: i :wall:

Podi

Post autor: Podi »

chudy5d pisze:A w Poznaniu chcieli saksować Jelcz M121M #1497, ale to nie doszło do skutku. Chcieli go skasować, bo ten bus nie jeździł na liniach, tylko jak wiem w zajezdni :D , więc po co im taki autobus. :shocked:
Nadal chcą się go pozbyć, ale jest po NG i musi troche pojeździć...
Jestem nowy, więc witam, a najbardziej podoba mi się buźka:
:nuts: i :wall:
Ups...

chudy5d

Post autor: chudy5d »

Aha. Tego, że nadal chcą się go pozbyć nie wiedziałem. Ale dlaczego on właściwie na liniach mało jeździ. Przecież MPK Poznań decyduje kiedy jaki bus pojedzie, a nie autobus sam za siebie. :nuts:

Podi

Post autor: Podi »

chudy5d pisze:Ale dlaczego on właściwie na liniach mało jeździ.
Nie wiem, nie jestem kierowcą w ramach A1 Warszawska...
chudy5d pisze:Przecież MPK Poznań decyduje kiedy jaki bus pojedzie, a nie autobus sam za siebie. :nuts:
Ale nie dadzą zepsutego pojazdu tak ? :wall:

chudy5d

Post autor: chudy5d »

Aha. A może wiesz jaką posiada usterkę :?:

Podi

Post autor: Podi »

Aha. A może wiesz jaką posiada usterkę
Piszę, iż <b>niewiem</b>,bo na A1 nie pracuję,a ściemniać nie będę...

chudy5d

Post autor: chudy5d »

A z którego M121M są w Poznaniu i my mamy dwie czy jedną sztukę? :rotfl:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jelcz”