Kasacje będzińskich Ikarusów 260.04 :(

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach marki Ikarus...
lesiu

Post autor: lesiu »

PKM Sosnowiec szaleje jak na razie z kupnem MANów...

Mody_82

Post autor: Mody_82 »

lesiu pisze:PKM Sosnowiec szaleje jak na razie z kupnem MANów...
Dobrze, ze kupili cztero-wejściowe przeguby, bo te pierwsze "solówki" miały tylko dwa wejścia. Chociaż MAN to MAN :D wiec pewnie im beda służyc wiernie i długo. Oby tak dalej ;)

voy

Post autor: voy »

Mogliby kupić trochę nowych, ale za sprawą unijnego dofinansowania, może nabrać to jak najbardziej realnych kształtów.

Filip_2691

Post autor: Filip_2691 »

Tabor trzeba wymieniać :) Szkoda tylko, że z dróg będą już znikać Ikarusy i Jelcze... :cry:

lesiu

Post autor: lesiu »

W trakcie kasacji jest Ikarus 260.04 #1333. Kasują także Ikarusa 280.26 #1528 :(

Filip_2691

Post autor: Filip_2691 »

Heh szkoda.. Pamiętam jak widziałem #1333 na 42 miesiąc temu..

lesiu

Post autor: lesiu »

No, na prawdę szkoda tego #1333.. Dobry był z niego herbatnik :retard: Ciekaw jestem jakiego skasują Ikarusa następnym razem..

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

lesiu pisze:(...) Dobry był z niego herbatnik
A skąd wzięła się nazwa "herbatnik" ? :shocked:

lesiu

Post autor: lesiu »

Dużo osób pisze na skasowane Migi lub Ikary "dobry był z niego herbatnik" w sumie chodzi oto, że był fajny itd.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Achaaaa. W życiu bym nie zgadł... :retard:

Peter

Post autor: Peter »

No taki słodki herbatnik do schrupania. :-P
Pamiętam go, miał już jednak długą karierę za sobą. Przypominam, że w związku z unijnymi dotacjami dla PKM Sosnowiec można się spodziewać dalszych kasacji "starszaków" niestety.

Filip_2691

Post autor: Filip_2691 »

Najeździłem się tym "herbatnikiem" do Będzina na 24 lub 42 :) Szkoda go. Fajny był...

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Współczuję Wam, ale co zrobić. W końcu przyszła kolej na "herbatnik"... Teraz czas na "krakersa" :D

Filip_2691

Post autor: Filip_2691 »

J-31 pisze:Współczuję Wam, ale co zrobić. W końcu przyszła kolej na "herbatnik"... Teraz czas na "krakersa"
Ok, jak skasują następnego "krakersa" z Będzina, to przejdziemy później na "precelka" :D

lesiu

Post autor: lesiu »

Ciekawe jaki nastepny Ikarus trafi na złom... Ja obstawiam #1351.

Filip_2691

Post autor: Filip_2691 »

lesiu pisze:Ciekawe jaki nastepny Ikarus trafi na złom... Ja obstawiam #1351.
Ja też tak sądze... na razie najlepiej ze wszystkich będzińskich Ikarusów trzyma się #1349.

lesiu

Post autor: lesiu »

#1349 ostatnio miał stłuczkę z ciężarowką jak wyjeźdzał z zatoczki czy jakoś tak. Słyszałem, że na wiosnę ma iść do kasacji :(.

Filip_2691

Post autor: Filip_2691 »

Jeśli miał stłuczkę to nawet się nie opłaca go naprawiać po tej stłuczce jak na wiosnę mają go skasować. Ale naprawdę go szkoda, że go skasują.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

To musiała być spora kolizja skoro go kasują. Bo po zwykłej stłuczce to by go blacharze "odpukali" i jeździłby dalej... ;)

ikarus5326

Post autor: ikarus5326 »

J-31 pisze:To musiała być spora kolizja skoro go kasują. Bo po zwykłej stłuczce to by go blacharze "odpukali" i jeździłby dalej...
Zapewne tak...
Filip_2691 pisze:Ale naprawdę go szkoda, że go skasują.
Pomimo iż, nie jest z Wrocławia też jest mi go żal, a gdyby nie to może oszczędziliby go na pamiątkę, a tak to nie możliwe.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ikarus”