Jak dowiedzieliście się o km-forum?

W tej kategorii znajdują sie posty z dawnego km-forum, oraz przedawnione tematy, które warto zachować...
Wilchelm

Post autor: Wilchelm »

I wpadłeś jak śliwka w kompot i zostałeś Naczelnym Moderatorem hehehe :)

Poprawione - J-31 :-P

Peter

Post autor: Peter »

Trafiłem Tu przez zupełny przypadek przeglądając różne strony komunikacyjne. Zacząłem czytać posty i odważyłem się po kilku miesiącach sam wreszcie coś napisać. Forum ma charakter ogólnopolski, więc można wiele się dowiedzieć o funkcjonowaniu KM innych konurbacji, aglomeracji, miast, miasteczek a nawet przewozów na wsi. :D

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Wilchelm pisze:I wpadłeś jak śliwka w kompot i zostałeś Naczelnym Moderatorem hehehe :)

Poprawione - J-31 :-P
I jak Widzisz, zdarza mi się od święta skorzystać ze swoich uprawnień :mruga:

Thomas78

Post autor: Thomas78 »

Peter pisze:Forum ma charakter ogólnopolski, więc można wiele się dowiedzieć o funkcjonowaniu KM innych konurbacji, aglomeracji, miast, miasteczek a nawet przewozów na wsi. :D
O wsiach to jest tu akurat najmniej ;) I w sumie nic dziwnego, gdyż jest to "Serwis o komunikacji miejskiej" :-P

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Thomas78 pisze:O wsiach to jest tu akurat najmniej ;) I w sumie nic dziwnego, gdyż jest to "Serwis o komunikacji miejskiej" :-P
No chyba, że uznamy, iż np. Warszawa to taka duża wieś obok Grójca... :rotfl:

Thomas78

Post autor: Thomas78 »

J-31 pisze:
Thomas78 pisze:O wsiach to jest tu akurat najmniej ;) I w sumie nic dziwnego, gdyż jest to "Serwis o komunikacji miejskiej" :-P
No chyba, że uznamy, iż np. Warszawa to taka duża wieś obok Grójca... :rotfl:
No, w granicach Warszawy jest wiele obszarów o zdecydowanie wiejskim charakterze :-P

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Thomas78 pisze:No, w granicach Warszawy jest wiele obszarów o zdecydowanie wiejskim charakterze :-P
Czyli możemy uznać, że Peter miał rację pisząc:
(...) a nawet przewozów na wsi.
:lol:

Hubert

Post autor: Hubert »

W_końcu "Zygmunt III Waza wolał wieś od miasta , dlatego przeniósł stolice z Krakowa do Warszawy" :rotfl: :diabeł:

Peter

Post autor: Peter »

Długo się nad tą wsią zastanawiałem. Hehe, spodziewałem się, że będzie dużo śmiechu, ale biorąc pod uwagę przylegające do miast wsie, również to co piszemy o liniach docierających do "końca świata" poruszamy temat przewozów na wsi. :rotfl:
W końcu jeden z moich kumpli mieszka w dzielnicy Gliwice Brzezinka-Wieś, gdzie latem jak najbardziej jeżdżą po polach kombajny. Tak przecież wygląda powolne wcielanie wsi do miast i proces urbanizacji (pozdrowienia dla linii 57 ;)). :-P

P.S.
Warszawscy koledzy nawet dopatrzyli się w tej wsi czegoś więcej. :smile2:

Hubert

Post autor: Hubert »

No , a powsin , Konstancin Jeziorna , Bądź Piaseczno? :rotfl:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Peter pisze:(...) P.S.
Warszawscy koledzy nawet dopatrzyli się w tej wsi czegoś więcej. :smile2:
Jeśli o mnie chodzi, to uczeni naukowcy w Encyklopedii PWN nazywają to "samokrytyką" :retard:

Kamil

Post autor: Kamil »

Ja się dowiedziałem od irisbusa na gg.Forum jest super :!: Pozdro ;)

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Ja dowiedziałem sie o km-forum od pr110 w dość specyficzny sposób. Otóż szukałem galerii, w której mógłbym prezentowac swoje zdjęcia. oczywiście na TWB, na Trambusie i na stronie XIS-a odmówiono mi konta, a potrzebowałem być na jakiejś stronie, gdzie przyznawane są konta, które umożliwiają dodawanie zdjęć. I tak oto trafiłem tutaj i jestem chyba jednym z niewielu useów, który w przeciągu 8 miesiecy aż tak się tutaj rozkręcił.

Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 777
Rejestracja: 2005-01-03, 15:46
Lokalizacja: TCZEW - Pomorskie

Post autor: Dominik »

Mi o km forum, powiedział Mac przez gg.

S_S
Posty: 236
Rejestracja: 2005-11-30, 18:16

Post autor: S_S »

A ja dowiedziałem się z forum o komunikacji w Krakowie.

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Cóż, większość uzytkowników forum związanych jest z Krakowem, jak i Trambusem ;), toteż nic dziwnego, że akuratnie dowiedziałeś się o km-forum z forum o Krakowie. A jeśli chodzi o mnie to nie żałuję tego, ze tutaj trafiłem (chyba nikt nie żałuje). Dzięki km-forum doskonalę swoją wiedzę o km, poza tym poznałem tutaj kilka fajnych osób, np. J-31, czy też Plocmastera, które udowodniły mi, że nie ma znaczenia, czy ktoś ma 16 lat, czy 50. Są co prawda tutaj częste sprzeczki, czy też kłótnie, ale w sumie w dzisiejszych czasach nie ma for, na których nie byłoby nieco ostrzejszych wymian zdań ;).

Michał

Post autor: Michał »

A ja już z 1,5 roku jestem na tym forum i nawet nie pamiętam jak tu trafiłem :retard:

Damhan

Post autor: Damhan »

Adrian_ pisze: poznałem tutaj kilka fajnych osób, np.(...)Plocmastera
Ha, nie wierzę w to co czytam. Czy to jakaś pomyłka i nie można było jej wyedytować? :chytry:

[ Komentarz dodany przez: u2w: 2006-07-23, 21:18 ]
Są na tym świecie rzeczy które się nie śniły filozofom... :D

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Wiecie droga admiralicjo, „fajność” to rzecz bardzo względna. :D

emes133

Post autor: emes133 »

mgajewski pisze:Jak dowiedzieliście się o KM Forum? Otórz ja przeglądałem zdjęcia na TWB. Pod jednym ze zdjęć był link na KM Forum. Potem zarejestrowałem się tutaj i oto tu jestem.
Czy przypadkiem nie pod moim 186? :mruga:

[ Dodano: 2006-07-23, 22:38 ]
A właściwie to pod 186 Miśka z TWB ,a link do mojego 186 na KM-Forum ?

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”