KMF Gallery: NG

W tej kategorii znajdują sie posty z dawnego km-forum, oraz przedawnione tematy, które warto zachować...
Hannibal

Post autor: Hannibal »

ppln pisze:A nie ma dostępnego moda czytającego dane EXIF?
Istnieje takowy, ale czy warto to dodać ? ;)

Marecki

Post autor: Marecki »

IMHO Warto, ja korzystam od dawna z galerii z takowym, i całkiem to wygodne jest.

ppln

Post autor: ppln »

Jasne że warto :) Nie trzeba będzie własnoręcznie spisywać tych danych.

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

A po co to Wam potrzebne :?: Ciekawość, czy coś więcej :?:

Kolins

Post autor: Kolins »

Witajcie.
Co robimy w przypadku, gdy brak jest danej kategorii u jakiegoś przewoźnika? Np. MZK Wejherowo posiada jednego MANa NM192, a tu jego brak.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

Właśnie to - zgłaszamy (do któregoś z Adminów), najlepiej na pw lub gg ;) A w tym czasie fotka może oczywiście poczekać w Poczekalni :)

Marecki

Post autor: Marecki »

A gdyby tak możliwość własnoręcznego dodawania kategorii ? Myślę że wprowadzenie czegoś takiego znacznie ułatwiło by sprawę, z tym że zdaje się że może być to nienajprostsze :retard: . Ale ja wierzę w Mac-a, nasz admin wszystko potrafi , nasz admin jest najlepszy :mruga: . I wszyscy : niech żyyyje żyyje naam ...
A nie, to ne ta piosenka :retard: . Nie pamiętam.

RadziuGW

Post autor: RadziuGW »

A gdyby tak możliwość własnoręcznego dodawania kategorii ?
popieram, przeciez to masa roboty jak dla Admina

poza tym mam kilka sugestii, byc moze bylo to poruszane
przegladajac jakas fotke, powiedzmy wojewodztwo A, miasto B, przewoznik C, model autobusu D powinnismy miec mozliwosc w przejscia do kazdej z kategorii w ktorej bylismy, bez koniecznosci znowu wchodzenia na glowna, do wojewodztwa itp, np link typu A->B->C->D i na kazda z literek mozna sobie kliknac celem przejscia do odpowiednieog miejsca :)

Hannibal

Post autor: Hannibal »

RadziuGW pisze:do wojewodztwa itp, np link typu A->B->C->D i na kazda z literek mozna sobie kliknac celem przejscia do odpowiednieog miejsca :)
Przecież można wracać na poprzednią stronę - pasek nawigacyjny przeglądarki, opcja - wstecz ;)
Ale w sumie jak tak bardzo chcecie takie coś to hm, pomyśli się :P

RadziuGW

Post autor: RadziuGW »

no tak, ale nie zawsze sie udaje, czasem cos sie sypie, poza tym klikanie 3 czy 4 razy w stecz nie jest fajne :) lepiej miec mozliwosc nawigacji, no chyba ze jest to nie do zrobienia :)

Hannibal

Post autor: Hannibal »


RadziuGW

Post autor: RadziuGW »

Slicznie ;)
Ostatnio zmieniony 2006-03-14, 18:11 przez RadziuGW, łącznie zmieniany 1 raz.

lukluk

Post autor: lukluk »

Mac jest ekstra Mac jest super Mac kształtuje każdy kuper :D
Cieszę się że zainstalowano 4images !

a że mi trudno dogodzić więc wypiszę minusy
-brak na górze standardowego menu strony (a tak przy okazji w tym górnym panelu można by dodać encyklopedię)
-czy miniaturki trzeba wygrywać oddzielnie ? (Najlepiej by było gdyby zdjęcie było zmniejszane automatycznie do tego 600*800 i do miniaturek :)
to na razie tyle

voy

Post autor: voy »

Miniaturek na szczęście nie trzeba oddzielnie tworzyć.

lukluk

Post autor: lukluk »

Postuluję za dodaniem w kategori kolej
podziału na:
-ezt
-lokomotywy elektryczne (również pociągi ciągnięte przez takie loki)
- spalinowe (również pociągi ciągnięte przez takie loki)
-same wagony
-parowozy
-autobusy szynowe
-infrastruktura


i skm-ki i KM moga zostać

MW

Post autor: MW »

Zważywszy na ilość nowych postów na forum Kolej i Metro, taki podział byłby uciążliwy i zupełnie bez sensu.

B.A. Baracus

Post autor: B.A. Baracus »

Przeglądam tak Sobie Galerie i dochodzę do wniosku, że bardzo ładnie to teraz wygląda :) Nie dość, ze wszystko jest po układane to jeszcze jest bardzo wysoki poziom zamieszczanych fotek :) Naprawde gratuluje :)

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Nie wszyscy zamieszczają ładne i dobre zdjęcia.Przykład może iść np.ze strony mojego zdjęcia Lidera z PKS-u Connex Łańcut.Specjalnie w opisie ująłem,że zdjęcie nie jest najwyższych lotów,by Administracja przy decyzji jego publikacji wzięła pod uwagę,że jest słabe technicznie.I wina nie lezy po stronie obróbki,bo zdjęcie próbowałem obrabiać,ale nie dałem sobie rady,bo jest ruszone.Poza tym musiałbym wywalić taiego Trusta i przerzucić się np.na Nikona,co zamierzam uczynić w maju,a do tego czasu będe musiał jakoś kombinować,czyli wyciągać coś z tych marnych zdjęć.

Hannibal

Post autor: Hannibal »

Jedno zdjęcie różnicy nie robi ;) Poza tym właśnie odpowiedziałeś sobie dlaczego twoje fotki nie są akceptowane.. Zresztą było mówione, że poziom przyjmowanych zdjęć będzie większy.
Co nie oznacza, że jest to galeria zawodowych fotografików - po prostu honorujemy dobre, ciekawe zdjęcia :)

[ Dodano: 2006-03-25, 13:52 ]
PS: W galerii jest już ponad 440 zdjęć :)

_Tomasz

Post autor: _Tomasz »

Niedługo jubileusz, czy jak to się zwie :) Najbardziej w galerii podoba mi się losowe zdjęcie, na które można sobie bez końca klikać i w ten sposób obejrzeć to, czego nigdy bym nie zrobił w normalny sposób.

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”